Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Nőgyógyászok Miskolcon fórum

Nőgyógyászok Miskolcon (beszélgetős fórum)


162. mallmax
2009. jún. 23. 15:41
Szerintem az a T. az aki miatt majdnem meddő lettem.Mosolyog,de egy hentes!!! ;)
161. mallmax (válaszként erre: 159. - Nikolbaba78)
2009. jún. 23. 15:40
Szia!Nem kér pénzt,de természetesen mi is adunk neki!Szoktunk is,ha vizsgálatra megyünk,de van,hogy nem fogadja el.
160. Pocok:) (válaszként erre: 158. - Mallmax)
2009. jún. 23. 13:54

Pont ezt mondtam én is..az a lényeg h te max. megbizzál benne.Nem mindenkinek jön be u.az.

Én max. elégedett vagyok mert bármikor fogadott...Én mikor benn voltam egy elég gáz fődoki ügyelt.(T.)Csak mosolygott rám de le se szart...

Nem azt mondom h baj h csendes mert D. is az csak nekem nem elég határozott de isten ments h megbántsam..kinek ki szimpi ennyiii.:)))

Amúgy jó szakember lesz ...de lehet nem saját betegei voltak akkor épp és azokkal másként viselkedik..(szültek mellettem vagy 10en...én meg semmit nem haladtam..biztos ezért másként is láttam dolgokat:(

Szerintem nem drágább D.

159. nikolbaba78 (válaszként erre: 152. - Mallmax)
2009. jún. 23. 12:56

szia,

örülök, hogy Gubásra jutott a választásod én nála szültem 2007-ben és teljesen megvoltam vele elégedve mindenben. Akkor még nem kért pénzt a szülésért de természetesen mi adtunk neki pénzt mert nagyon nagyon rendes volt. Nem tudom hogy mostanság hogy zajlik nála egy szülés és hogy mennyit kér érte de én jó orvosnak tartom.

NEkemm sajnos a szülés után nagy volt a vérveszteségem mert vérszegény vagyok és vért kellett kapnom mert nemtudtam felkelni az ágyból nagyon sokat segített és mindig jött megnézni hogy hogyvagyok szóval ennél jobb orvost keresve se találtam volna. SOk sikert neked is hozzá!

158. mallmax (válaszként erre: 155. - Pocok:))
2009. jún. 23. 11:35
Embere válogatja,de nekem pont egy ilyen "nagykutya" tolta el úgy a műtétemet,hogy azt mondták:soha nem lehet többé gyerekem.Dienes jó szakember,nála voltam genetikán,de olyan halkan motyogott,hogy semmit nem értettem.Amugy tényleg rendes,de azért egy ilyen vizsgálatot 5 perc alatt letudni szerintem túlzás.De szavam sem lehet,mert rendelési időn kívül fogadott és tényleg jó fej doki.Viszont van egy akit messze nem ajánlanék már senkinek,pedig anno nagyon bíztam benne.És még valami!Ügyeletben a szakorvos nem egyedül van(bár a többiek csak nagy baj esetén bújnak elő),tehát egy főorvos mindig kéznél van.És szerintem az hogy csendes nem baj.Miért ordibáljon??? ;)
157. BRegina
2009. jún. 23. 10:44

Pocok várom a privit,köszi.

Mallmax, te pedig megadnád Dr. Gubás elérhetőségét,árait....Sajószentpéteri vagyok,tehát gondolom én amúgyis a megyeihez tartozom,én is ott születtem anno.Azért nekem jó lenne egy olyan doki aki elmond mindent amire kíváncsi vagyok,mert legelőször is én azt szeretném megtudni,hogy ha most abbahagyom a gyógyszer szedését akkor mennyi idő miután egészséges gyerekem lehet,terhesvitaminról mi a vélemény (van aki ellenzi,van aki nem)meg elsősorban,hogy teljesen megvizsgáljon engem.Szeretném felkészíteni a szervezetem egy kisbabára :)Az a "baj" hogy túl sok mindent olvasok és már nem is tudom hogy mi is a helyes.Köszönöm mindenki segítségét.Szép napot kívánok nektek!

156. Pocok:) (válaszként erre: 153. - BRegina)
2009. jún. 23. 08:09
Küldök privit ahogy a béb engedi..
155. Pocok:) (válaszként erre: 154. - Mallmax)
2009. jún. 23. 08:08

Ez nem igaz..akit D.elvállal arra maximális figyelmet fordit.Nem mondom h órákat lehet vele beszélgetni de mindig elérhető mert szinte állandóan benn van és odafigyel minden részletre.

Nem feltétlen több a para nála mint egy fiatal kezdőnél..tapasztalatból tudom.

Egyébként Gubás tényleg rendes meg nem rossz,engem ő vett fel szülőszobára.De mivel mi együtt végeztünk én még nem érzek olyan bizalmat egy fiatal kezdőben mint egy tapasztaltabb dokiban még ha várni is kell rá,pláne egy ilyen nagy eseménynél.

És pár szülését végighallgattam(kb.14 órát voltam szülőszobán össz. és pont ő ügyelt)nekem kicsit csendes és tutyimutyi...na nem rossz értelemben csak nekem D. határozottsága olyan megnyugtató volt akkor és ezt nála nem éreztem..

De amúgy tényleg kedves.

154. mallmax (válaszként erre: 153. - BRegina)
2009. jún. 23. 07:45
Szia!Dienes nagyon jó orvos hírében áll,de rengeteg a betege és nem biztos,hogy kellő időt és figyelmet tud majd rád fordítani.Illertve a "hálapénz" is jóval több,mint egy szakorvosnál.Mint írtam,én Dr.Gubáshoz járok és csak ajánlani tudom!Tényleg maximális figyelemre,szaktudásra lehet tőle számítani!
153. BRegina
2009. jún. 22. 21:58
Sziasztok! Családtervezésre adtuk a fejünket és kellene egy jó orvos! Dr.Dienes Józsefre gondoltam a fórum alapján,valaki le tudná nekem írni privibe a rendelési helyét,idejét,telefonszámát.....Előre is nagyon köszönöm a segítséget.Esetleg a Megyei Kórházban kit tudtok még ajánlani?Először mindenképp magánrendelésre szeretnék menni,mert ami azt illeti elég rég jártam már nőgyógyásznál:S
152. mallmax
2009. jún. 22. 17:56

Sziasztok!Én sennia tanácsára megnéztem magamnak Dr.Gubást! ;) A lehető legjobb választás volt!Bármikor kézséggel áll a terhesei rendelkezésére,mégha "hülyeséget" is kérdezek!Nagyon lelkiismeretes és nem pénzéhes!Ő az aki tényleg a szakmájának él és maximálisan alkalmazkodik a kismama igényeihez.Sajna volt (van) egy haematomám,10 hetesen bevéreztem,de az Ő segítségével egészséges maradt a babám.Ha kérem bármikor csinál UH-t a megnyugtatásomra és a párom is mindig ott lehetett velem,hogy lássa a manónkat.Telefonon is zaklathatja az ember bármikor,ha kérdése van.A legjobb választás volt és biztos vagyok benne,hogy az Ő segítségével szép,egészséges babánk fog születni karácsonyra!

Egy 14 hetes kismama

151. sennia
2009. jún. 19. 20:47

Nem, igazságügyben dolgozom.

De vannak emberek,akik az egészségügyben. De reméljük,hogy mindenki a megfelelő orvost választja magának.

2009. jún. 19. 17:51

Timike0116: Törökről még nem hallottam sem jót,sem rosszat. Igazából szülésznőket sem ismerek, akikkel a szülőszobán találkoztam olyan "feledhető" kategóriába tartoztak- szóval ezzel csak azt akartam mondani, hogy tették a dolgukat, de se kedvesség és szerencsére se gorombaság. Egy szülésznőt hallottam, hogy dícsérnek többen is - ő Czingula ...nem tudom a pontos nevét sajna, és személyesen sem találkoztam vele.


Szilvia98: Sólyomvári nem ment már nyugdíjba?? 2 éve mellettem az egyik csajszi nála szült, meg volt vele elégedve,de hát ugye ez csak vélemény.


Anygalka29:Elméletileg a kórházat aug.01.-el adják át, de hát ki tudja, gyakorlatilag mikor. Én csak 1 ágyas szülőszobákról hallottam, de nem tartom elképzelhetetlennek, hogy lesz benne 1 ágyas "betegszoba" is- régen, ha jól tudom, volt a Vasgyáriban is,- de elég kizártnak tartom, hogy ingyenes lesz, ha lesz. 2 éve volt kisebbség elég rendesen a semmelweisbe ( a megyeibe állítólag még több) remélem megőrzik a jó hagyományt, hogy jó messzire rakjak őket ....

Sennia: nem ismerem a megyeis dokikat-köztük Gubást sem. Szerintem nincsenek csodadokik , sőt illúzióim sincsenek egy orvossal kapcsolatban sem...peszzimista típus vagyok :-) Szalmásról meg én is hallottam negatívumot ( orvosi hibáról) ami miatt keresztbe állt hirtelen a szemem, de az ember mindig csak reménykedik, hogy nem ő lesz az a valaki, egy orvos életében aki majd a negatív példa alanya ! És most ezt csak arra írom, hogy teljesen mindegy kihez jár az ember előbb vagy utóbb mindenkiről hallhatunk rosszat, mert ahogy írod mindenkinek más a szimpi. Te egyébként egészségügyben dolgozol?

149. dj.cica (válaszként erre: 146. - Szilvia88)
2009. jún. 19. 15:19

én 3 éve a semmelweisben szültem,örülök neki hogy átalakitják a szülészetet.remélem jövöre majd sikerül hamar teherbe esnem a másodikkal,és akkor megtapasztalhatom milyen a szülészet,mennyiben változott.

Sólyomváriról csak hallottam,nem ismerem sajna.

148. Timike0116 (válaszként erre: 144. - Nemeskata)
2009. jún. 19. 09:26
Ebben igazad lehet... Anno én a Vasgyáriban szültem, Szemánnál, semmi panaszom nem lehet rá, csak az évek során kikerült a látókörömből,akkor szerencsém volt, szintén felújították a szülészetet, nem volt tömegnyomor, és piszok. Amennyire emlékszem ott a gárda is kitett magáért. 12 év után mondhatni "újratanulok" mindent, remélem azért akkor amikor kell majd előjön a rutin. Te Török dokiról tudsz valamit? Amit még jó lenne tudni, az az, hogy szülésznőként, ki a tuti?...
2009. jún. 18. 20:44
Sziasztok. tudja valaki mikor lesz kész a semmelweis? láttam írta valaki, h. lesz egyágyas szoba, mennyibe fog vajon kerülni? vagy ingyenes az ilyen? bocsi, nem szültem még.
2009. jún. 18. 19:32

Sziasztok!

Valaki tudna nekem segíteni, hogy a Semmelweis kórházban milyen doktornő Sólyomvári Mária?

Nagyon fontos lenne róla megtudnom,hogy miként bánik a betegekkel. Még nincs gyermekem 21 éves vagyok de már szeretnénk.Endometriosisom volt egy csúny a felfázás miatt már 1 éve szedem a Mercilont azóta szerintem már elmúlt, mivel már nem görcsölök. Amúgy a Megyeiben Takács volt az orvosom, de a pénzért amit adtam nem kaptam megfelelő ellátást. Szerintetek A semmelweisben is sok a roma? És Elkülőnítenek tőlük?

145. sennia
2009. jún. 18. 17:19

dr. Gubás a legjobb:):)

Viszont mindenkinek más és más orvos szimpatikus és ez így van rendjén. Ha valaki ismeri Szalmást ( nagyon jól ismeri, netán dolgozott is vele ) annak biztosan nincs jó véleménye róla. És döbbennétek.

De egy biztos, mindenki olyan dokit válasszon,akiben nem csalódik és bármilyen helyzetben elérhető és megbízható. Dr . Gubás ilyen.

144. nemeskata (válaszként erre: 142. - Timike0116)
2009. jún. 18. 17:09

Hááááááááát az épület megváltozik, de a gárda sajnos nem, bár én lennék a legjobban meglepődve, ha a csecsemősök kedvesek lennének, de most úgy érzem amit elsőre zokon vettem, azt próbálom majd lepergetni magamról(remélem sikerül és nem zavarnak be a hormonok... :-) )


Egyébként, állítólag 7 db. 1 ágyas szülőszoba lesz, azért ez máris pozitívum a kórház javára !!

143. sennia
2009. jún. 18. 16:22

Én Török Pálnél születtem:) remek szülés volt, már amennyire emlékszem rá:)

Na jó csak vicc. Rendes gondolom...

142. Timike0116 (válaszként erre: 141. - Nemeskata)
2009. jún. 18. 14:02

Köszi szépen!

Azért remélem valami csak változik a semmelweisben, így a felújítás után....

Majd kiderül..

Üdv. Timi

141. nemeskata (válaszként erre: 134. - Pocok:))
2009. jún. 18. 12:38

A semmelweisben sincsenek jobb tapasztalatim, akit esetleg érdekel,milyenek voltak a körülmények, az a 31. hozzászólásomban olvashatja...


Török Pállal kapcsolatban sajna nem tudok segíteni.


Na bocsi, hogy velem lett tele az oldal.

További szép napot mindenkinek :-)

140. nemeskata (válaszként erre: 133. - Ági05)
2009. jún. 18. 12:33

Saját tapasztalatom az lett, hogy "nagy emberhez" azért nem szabad járni, mert:

1., sosem lehet utólérni (titkárnő veszi fel, vagy majd átadják az üzenetet)

2., nem azért van a mobilja, hogy a kismama esetleges problémájával zavarja

3., nem épp kellemes ha 6 év hozzájárás után sem tudja ki vagy, nem az, hogy esetleg a nevedre is emlékezne

4., többet van konferencián, nyaralni..stb., mint a kórháza

5., én amíg Berkőhöz jártam órákat ültem egy UH-ra várva a folyosón, míg a többi "kis"orvos vitte be a betegeit soron kívűl


úgyhogy összességében amellett, hogy óriásit hobázott a szememben, ezek is nagyon sokat nyomtak a latban, hoyg azonnal más orvost kell keresnem !!!


Szalmás ( és gondolom más normális orvos is) első dolga volt, hogy ideadta a mobilja számát, lelkemre kötötte, hogyha bármi bajom van hívjam nyugodtan ( főleg a történtek után- de szerencsére sose volt arra szükség, mert baj lett volna), és "kis"orvoshoz híven mindig előrevett Uh-on, vizsgálaton.. stb., név szerint ismer és szól előre, ha szabadságra megy !! Ez nekem egy orvosi tudás mellett elég ..

139. nemeskata (válaszként erre: 137. - Monyo1980)
2009. jún. 18. 12:21

Sziasztok !


Én -mint ahogy már régebben írtam- annak idején terhesen kerültem Szalmáshoz, első perctől kezdve normális volt és akkor is és most is nekem eszem ágában nem volt adni UH-ért a kórházban pénzt adni, pedig mindig készít fényképet vagy DVD-t a kis pocaklakómról :-)) Én inkább a végén (szülésnél) honorálnám meg a munkáját, de persze ez az én álláspontom. Ráadásul, majd eljön az az idő amikor minden nap kell találkozni vele a kórházban( egyik nap NST, másik nap magzatvíz vizsgálat ) akkor fogsz neki adni pénzt minden nap?? Mert nekem túlhordás miatt az utolsó 3 hetem erről szólt, már a doki "velem ébredt-velem feküdt" :-) és tényleg csak egy telefonomba került, hogy na itt vagyok a kórházba várom a vizsgálatra és 5 percen belül jött, nem kellett órákat dekkolnom a folyosón, és a magánrendelésen kívül, tényleg csak a szülésnél látott pénzt tőlem !

Lehet, hogy te / ti többet is kifizettek neki, úgy, hogy nem a szülésért fizettek neki sokat ...

2009. jún. 18. 11:38

Sziasztok! Teljesen "zöld" vagyok itt, a harmadik gyermekemet várom, (némi kihagyás után.... 12-14 éves a két nagyobbik... :) ). Pici Panni augusztus végére várható, ha minden jól megy.

Dr. Török Pál főorvosról érdeklődnék, tudtok e róla info-t.

Mindenkinek további szép napot kívánok.

137. Monyo1980 (válaszként erre: 122. - Kpa4mc)
2009. jún. 18. 08:51

Szia!

Teljesen igaz amit írtál, ismerek vagy 3 -4 kismamát aki Szalmást választatotta, és megoszlanak nagyon az összegek. Van aki 35 körül gondol, de van aki 50.-t is mond, megkérdeztem a nővért akivel az itteni rendelésen dolgozik, és Ő is 50-t mondott. Én úgy döntöttem nekem sincs ennyi pénzem, és mivel az első perctől hozzá járok, így már eddig is szép összeget adtam neki, mert ha uh.-ra hív a kórházba akkor is ugyanúgy kifizetem mintha rendelésre járnék, már így tartok kb. 40-50-nél. Úgyhogy én sem szánok többet mint amit Te írtál. Az egyik barátnőm is csak ennyit adott, nála szűlte a második babát és ugyanolyan kedves volt Szalmás mintha 100-t dugott volna a zsebébe.

136. Pocok:) (válaszként erre: 135. - Sennia)
2009. jún. 17. 17:19

Óh de hülye vagyok:))))Csak ezt nem irtam le.

Én Dieneshez jártam és fogok is a megyeiben:)

Biztos van akinek nem jött be de nekem nagyon.

Nem túl bőbeszédű de a szakmai hozzáértése(az uh-t is ő csinálta mindig)engem megnyugtat.Nem sz@ratott be feleslegesen sose,de amit kellett azt komolyan vetette velem:)

135. sennia (válaszként erre: 134. - Pocok:))
2009. jún. 17. 16:43

Pocok:)

Áruld már akkor el nekünk,hogy ki volt az orvosod,hogy esetleg többen tudjuk választani,ha arra kerül a sor. Mert ez igazán remek történet.

134. Pocok:) (válaszként erre: 132. - Sennia)
2009. jún. 16. 19:51

Én áprilisban szültem a megyeiben.

Szülés előtt pár nappal bementünk mert mintha szivárgott volna a magzatvizem..a dokim vidéken volt..mondta menjünk be.Aggódtam mert az utsó hetekben mindig kevesebb volt a magzatvizem féltünk h szivárog.

Persze senki nem hitte el mert totál zárt voltam..de felvettek szülőszobára.De nem történt semmi nst ok volt igy kiraktak osztályra pár nap megfigyura.

Mivel húsvét volt hazakunyeráltam magam..persze éjszaka ömlő magzatvizzel mentünk vissza.

Ekkor is nehezen akarták elhinni...de ömlött...

Egész hajnalig semmi..akkor mondtam h szóljanak a dokimnak.Hiába voltak már 5 majd 3 perces fájásaim nem tágultam semmit.

Majd jött a dokim ő mindent megtett oxi,gáz,koktél szuri...semmi.

Egész de. velem volt figyeltük az nst-t ami sajna nem lett túl jó.

Nem hagyott ott szinte egy percre sem...majd 11kor (10 óra vajúdás + 0 tágulás) a császár mellett döntött a nem túl jó szivhang miatt.


Én max elégedett vagyok..úgy ahogy vártam is...ott volt velem figyelt rám...a műtétem is szuper volt(az ő részéről,az anesztest inkább hagyjuk.)És mindezt húsvéthétfőn

A sebem gyönyörű...szinte nem is látszik a varrás.


Nekem rossz tapasztalataim a csecsemősökkel voltak de az a javából.

Első babázóként megalapozták a depis hangulatomat hetekre:(

Bocsi ha hosszú lettem....de a lényeg h más doki le se szart..nem hittek nekem..

133. Ági05 (válaszként erre: 131. - Sennia)
2009. jún. 16. 18:22
Igazad van."Nagy embert-orvost" szerintem sem szerencsés választani.Ők már lazábban veszik a dolgokat,ezért hibázhatnak.A túl fiataloknak meg nincs elég tapasztalatuk.Végülis emberek(hibázhatnak),de egy orvostól tökéletes szaktudást várunk,hogy rá merjük bízni magunkat.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook