Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Nőgyógyászok Miskolcon fórum

Nőgyógyászok Miskolcon (beszélgetős fórum)


192. dady2007 (válaszként erre: 191. - Sennia)
2009. júl. 5. 23:22

Szia!

Hozzászólásodhoz szeretném hozzáfűzni sajnos 37 órát voltam bent a szülészeten és az ajtónba szólt az orvos aki bent volt a szülésznőnek hogy hívja fel és mondja meg felgyorsultak az események és gyorsan jöjjön.De ők ezt nem tették meg amit később az orvos is bevallott,hogy őt senki nem értesítette hanem mikor letelt a rendelése jött megnézni mi

újság van már.És ha te lettél volna az én helyembe mikor a szülésznő 1-3 óra között 1 x sem tette be a lábát hozzád akkor te nem tudom mit mondanál már úgyanis ennyit volt a doki a rendelésen.Tehát én sem azt mondom hogy rögtön ő hívja,de mikor a füle hallatára mondanak ilyet akkor a biztonság kedvéért jó ha ő is szól inkább ketten mint az én esetembe egyszersem.És ha netám a köldökzsinor a nyakán van vafy hasonlok és már félig kibújt a baba akkor gondolom te sem így reagálnál.Na de mindegy nem te voltál ott és nem te láttad és hallottad mik voltak.Meg ilyenek hogy xy doki 1000 ft ért adott fájdalom csillapított a cig...csajnak stb.

Úgyhogy hagyjuk ki mit tud jobban.

191. sennia (válaszként erre: 189. - Dady2007)
2009. júl. 5. 19:12

És amit elfelejtettem,hogy a te hozzászólásodban nem vettem észre valamit.


Ja és még egy tanács,te saját magad hívd a dokit,ha már úgy áll a szülés


Te elég jól tudsz akkor diagnosztizálni....


És a szülésznők védelmében meg csak annyit,hogy a legjobb tudásuk szerint járnak el és se több se kevesebb dolgot nem adhatnak a vajúdónak...


De remélem Te ezt is jobban tudod.

190. sennia (válaszként erre: 189. - Dady2007)
2009. júl. 5. 19:07

Csak tudod kedves dady2007 az a baj,hogy egy terhes nem tudja megítélni,hogy biztos beindult szülés van-e vagy sem. És felhívod a dokidat,aki egyébként,ha éjjel teszed ezt attól még reggel megy dolgozni és bemegy hozzád,majd kiderül,hogy nem is halad a szülés és lehet csak másnapra van meg a gyerek. Azért nehogy már elvájuk,hogy 12 órákat az ágyad mellett legyen az a szerencsétlen orvos. És nem elsősorban annak az orvosnak van családja is( bár gondolom ez téged nem érdekel). Az,hogy veled ez történt az tényleg nagyon sajnálatos dolog,de nem minden esetben van ez így. Szóval szerintem nem kell ilyen tanácsokat adni másoknak,mert majd az orvos eldönti,hogy mit fog neki mondani. Mondjuk,ha neked azt mondta,hogy ne hívd,majd menj be a kórházba és jelzik nekik bentről,akkor az nagy bunkóság,hogy te csak azért is felhívod.

Szóval mindenki azt tegye,amit az orvosa fog neki mondani nem pedig ilyen "jó" tanácsokat kell figyelembe venni.

189. dady2007 (válaszként erre: 186. - Ec2a8deb7c)
2009. júl. 5. 09:17
Ja és még egy tanács,te saját magad hívd a dokit,ha már úgy áll a szülés.Azt fogja mondani,ha rákérdezel,hogy majd a kollégák szólnak,de az a biztos ha te szólsz,mert az én esetembe azt is elfelejtették,hogy felhívják és ép csak beesett az ajtón mikor a baba kibujt.
188. dady2007 (válaszként erre: 186. - Ec2a8deb7c)
2009. júl. 5. 09:13

Mikor a kislányommal voltam terhes akkor még nem volt divat ez a magánrendelőbe való járás,sőt egyszer sem voltam a szülés előtt a rendelőjébe csak a kórházba taloiztunk.Na ez már nem így van.

Igen mikor kiadta a záromat akkor adtam.Egy jó tanács ha azt akarod a szülésznő foglalkozzon veled és fájdalomcsillapított is szeretnél előre adj neki pénzt,mert egyébként nem lesz semmi,legalábbis akkor az volt.Sajnos mi csak a végén akartunk adni,miért fizessek előre hisz még nem tett semmit.A végén pedig nem volt pofája elfogadni,mert kisebb gondok lettek a szülés végére és a lelkiismerete nem engedte.

187. Kriszta1978 (válaszként erre: 177. - Nemeskata)
2009. júl. 4. 21:55

Szia!

Köszi a választ!

186. ec2a8deb7c (válaszként erre: 185. - Dady2007)
2009. júl. 4. 12:24
Szia! köszi az infót! És a szülésnél adtál?
2009. júl. 2. 21:25

Szia!

Én nála szültem 2 és fél éve.Aranyos kedves.Tavaly 5000 volt egy kismama havi controllja a magánrendelőbe.Idén nem tudom mert orvost váltottam és már nem látom a tarifáit.

2009. júl. 2. 19:33

Sziasztok!

Első babát várjuk a párommal. Egerben nem túl jó a helyzet, ezért miskolcot ajánlották.

Szeretném tudni,hogy Dr.Leskó Róbert tényleg jó e?

A tarifáit szeretném megtudni.

Köszi a segítséget!

183. Szilvia88 (válaszként erre: 182. - Dady2007)
2009. júl. 2. 12:41
kÖSZI!
182. dady2007 (válaszként erre: 179. - Szilvia88)
2009. júl. 1. 08:56
Igen ott dolgozik.
2009. júl. 1. 08:55

Sziasztok!

Én is Horti Lehel iránt érdeklődnék.Szült valaki nála vagy jár hozzá valaki?Milyen?10 hetes terhes vagyok és őt ajánlották.Köszi.

2009. jún. 30. 21:29
sziasztok!Valaki letudná nekem priviben írni dr. dienes telefonszámát, címét és az árait???
179. Szilvia88 (válaszként erre: 149. - Dj.cica)
2009. jún. 29. 17:12
Köszi a választ! Most engm Horti érdekelne hogy milyen és hogy a semmelweisben dolgozik!
2009. jún. 29. 17:11

Sziasztok! Tudna nekem valaki segíteni milyen nőgyógyász Dr. Horti Lehel jövőhéten megyek hozzá magánrendelésre! Egy kicsit félek

ja meg milyen árban dolgozik a magánrendelésen?Még nem szültem!

2009. jún. 29. 10:34

Én is korábban kezdtem az NST-t Szalmásnál, mint a többiek, mégis a 42.hétre szültem, szóval az nem jelent semmit. Most meg, hogy 1 kolléga mit mond, az egy dolog, emberekről van szó és lehet közöttük ellentét, irígység....ilyenekkel nem kell foglalkozni ;)

És mint itt is láthatjuk az eddig szentnek kinevezett Gubás dr.-ról is van negatív vélemény, mert mi betegek sem vagyunk egyformák, az igényeink sem egyformák, vannak akik szeretik a csendes, megnyugtató, aggódós orvost,van aki meg szerei a közvetlenebb orvos-beteg viszonyt és nem szereti ha mindennel túlparáztatják feleslegesen. EZ VAN !

Én is kismama vagyok, Szalmáshoz járok, előző gyermekemet is nála szültem , meg vagyok vele elégedve, hiába hallottam rosszat róla, amíg én nem tapasztalom, addig szóbeszéd alapján nem ítélek el SENKIT, többek között orvost sem !

176. Kriszta1978 (válaszként erre: 174. - Sennia)
2009. jún. 28. 22:25

Szia!

Azzal még nem csinál rosszat a doki, ha hamarabb elkezdi az NST-t. Viszont még semmi konkrétat nem írtál az elkövetett bakikról. Én azért választottam Szalmást mert elég sokan dícsérték itt a neten olyan kismamák, akik szültek nála. Persze egy kolléga biztosan másképpen látja a dolgokat, mint Mi.

175. Mézyke (válaszként erre: 153. - BRegina)
2009. jún. 28. 07:28

Szia!

Én ajánlani tudom még neked a megyeiben DR.Bikki Bélát.Nagyon rendes orvos.Most fogok nála szülni, de egy biztos neki is köszönhetem hogy a baba a pocimban van, és ezért nem lehetek neki elég hálás.Előtte a semmelweisbe jártam 2 orvos is csak bénázott velem, akiket nem nevezek meg.De örülök, hogy váltottam:-)

174. sennia
2009. jún. 27. 21:58
32.33. héten még nem szoktak NST-t csinálni,ha minden rendben van. Felesleges,ha normális a terhesség. De te tudod meg a dokid. Egy biztos,hogy én nem szidom,mert tényleg bárki hibázhat. Én csak rosszat hallottam róla és ráadásul olyantól is,aki vele dolgozik. Nekem személyes tapasztalatom nincs, így véleményt sem nyilváníthatok róla.
173. Monyo1980 (válaszként erre: 172. - Kriszta1978)
2009. jún. 27. 20:54

Köszönöm a választ, akkor valamit félre érthettek a kismamák.:-)

Én is kíváncsi lennék rá hogy mit szúrt el, bár még mindig maximálisan meg vagyok vele elégedve, most hogy nála voltam mondta hogy szabin lesz 19-ig, de itthon lesz ha bajom van hívjam mobilon. És mindig van egy kedves szava hozzám, ha kérdezek akkor normális hangnemben válaszol még ha neki butaságnak is tűnik amit kérdeztem.

Most például mindent rendben talált azt mondta maximálisan elégedett a terhességgel, de attól függetlenül már a 32-33 hétben elkezdi az nst-t.

Egyébként meg szerintem nem is igen van olyan orvos aki még nem hibázott egyszer sem.

2009. jún. 26. 23:46

Sziasztok!

Amikor problémám volt Én Gubáshoz mentem, mert őt ajánlották. Amikor megtudta, hogy nem vagyok terhes simán lerázott. Így viselkedik egy "Jó" doki?

Mit tudtok Szalmásról, mit szúrt el? Én nála fogok szülni.

Monyo1980: Én csütörtökön voltam nála a kórházba és ott még adjunktusi titulusban volt a neve feltüntetve, mint ügyeletes. Persze attól függetlenül lehet, hogy már főorvos.

2009. jún. 24. 17:30

Sziasztok,

Tegnap voltam Szalmásnál, és azt beszélték a kismamák hogy már főorvos,ez igaz?

Tudja valaki?

Üdv: Móni

170. mallmax (válaszként erre: 169. - Pocok:))
2009. jún. 24. 10:30
Nálad is elszúrt valamit?
169. Pocok:) (válaszként erre: 168. - Mallmax)
2009. jún. 23. 21:04
én sem...mosolygással nem sokra mentem:(
168. mallmax (válaszként erre: 165. - Pocok:))
2009. jún. 23. 21:03
Állítólag azóta szállt el mióta főorvos lett!!!Még a mai napig is megismer,de a gyerekem életét nem bíznám rá semmi pénzért!!!
167. mallmax (válaszként erre: 166. - BRegina)
2009. jún. 23. 21:02
Sok sikert hozzá!Ha neked szimpatikus lesz valamelyik,az a nyerő ;)
166. BRegina
2009. jún. 23. 19:55

Szerintem sem volt itt semmilyen veszekedés! Persze,hogy mindenkinek más ember a szimpatikus,de én személy szerint nem szeretném végigpróbálni az összeset érthető okokból :D

Mindenkinek köszönöm a segítséget!Megvan a 2 jelöltem akit felkeresek.

165. Pocok:) (válaszként erre: 162. - Mallmax)
2009. jún. 23. 19:50
Azaz....
164. Pocok:) (válaszként erre: 163. - Sennia)
2009. jún. 23. 19:50

Szerintem nem vitatkoztunk itt egyátalán mert pont azt irtam hogy az a lényeg h te megbizz benne.

Akiről irtam azt pont ismerem mert mint irtam már együtt végeztünk.De azt hiszem azt is leirtam h mindenkinek más szimpi...szerintem senki nem vette veszekedésnek a részemről...

163. sennia
2009. jún. 23. 16:19

Jesszusom!!!!

Mi ez a vitatkozás itt????

Mindenki azt választja,aki a legszimpatikusabb neki:) AZ a baj senki nem ismerő őket eléggé és el kell hinni,hogy ami veletek történik az remek és nagyon jó. Ha igazán ismernétek őket,akkor teljesen más véleményetek lenne róluk. Egytő-egyig. Az a lényege a dolognak,hogy senkit nem kell lenézni,és véleményt mondani mert mindenki maga tapasztalja meg a dolgokat. És,ha csendes nem biztos,hogy tutyi-mutyi. Nem alkothatsz véleményt így senkiről. Mindenki hibázhat ém az úgynevezett "NAGY" doktorok és akkorát,hogy belegebedsz. Minden ember halandó.Van aki ezt van aki azt isteníti és így van rendjén a dolog. Mindenkinek azt kívánom,hogy találja meg a megfelelő dokit, lelkére bízva,hogy mennyi pénzt ad és legyen boldog a gyerekkel....

Egészség legyen,a többi meg nem számít, se énz sem,h ki kinek jön be.

Egy a lényeg,hogy boldogk legyetek,hogy jó orvsotok van.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook