Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Nőgyógyászati betegségekre (ciszta) milyen Aloe Vera terméket tudnátok ajánlani? fórum

Nőgyógyászati betegségekre (ciszta) milyen Aloe Vera terméket tudnátok ajánlani? (tudásbázis kérdés)


11. hencsy (válaszként erre: 10. - Juci30)
2008. okt. 22. 11:00
az a legjobb..
10. juci30
2008. máj. 14. 15:14
köszönöm mindenkinek a tanácsokat, azt hiszem az aloe berryt fogom kipróbálni.
9. Klimpírozi (válaszként erre: 4. - Juci30)
2008. máj. 14. 14:07
ps: aloe berry és a propolisz tabletta legelső sorban és ha engedi a büdzsé, akkor az echinacia tabletta és az aloe méz...ezt ajánlja a forgalmazó és nagytapasztalatú kolleginám..sok szerencsét hozzájuk!
2008. máj. 14. 14:04
lásd Tudásbázis: használtál aloe verát?
2008. máj. 13. 20:42
Én is az Aloe Berry italt ajánlom.Nagyon jó.
2008. máj. 13. 19:48
van itt az oldalon az aloe termkekkel foglalkozó fórum, nézz szét egy csöppet, ott pontosabb, alaposabb válaszokat találsz, azt hiszem..évekkel ezelőtt adtam a család daganatos betegeinek az aloe berry italt, a c vitamint, a zöldségkapszulát, a csontra ható kapszulákat és más egyebeket is a termékcsaládból..nevekre sajna nem emlékszem, de szakértő állította össze a menüt,így bátran adtam nyakló nélkül, kellemessé téve a mindennapjaikat.Jómagam a z aloe őszibarackos italát iszogattam általános regenerálásra,méregtelenítésre, allergiára..ennyit tudok segíteni.A googleban szerintem rengeteg pontos információt találnál, forgalmazókkal, szakértőkkel, tapasztalatokkal együtt..
2008. máj. 13. 19:39
Használt már valaki ALOE VERA termékeket? Pozitív tapasztalatok????
2008. máj. 12. 12:04
Nőgyógyászati betegségekre (ciszta) milyen Aloe Vera terméket tudnátok ajánlani?
3. gonoszdi (válaszként erre: 2. - Juci30)
2008. máj. 12. 10:05
Ajánlanám a Maria Treben Gyógynövényes könyvét.Abban megtalálod az alkalmas gyónövényt,ami hatásos lehet.
2008. máj. 12. 09:36
30 éves vagyok, de már 10 éve küzdök a petefészek cisztával.(gyerek még nincs) Az egyik petefészkem el is kellett távolítani, és a másikat is már többször műtötték. Azóta a hormonjaim sem úgy "működnek" mint régen. Sok jót hallottam az aloe vera termékekről, melyik terméke jó az én problémámra??
2008. máj. 12. 09:31
Nőgyógyászati betegségekre (ciszta) milyen Aloe Vera terméket tudnátok ajánlani?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook