Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Nikon coolpix s3500 fórum

Nikon coolpix s3500 (beszélgetős fórum)

4. eandi78 (válaszként erre: 2. - Zamila)
2013. dec. 17. 22:13
Az általa választott árkategóriában nem biztos, hogy van optikai keresős gép. Abból csak 100e Ft fölött van normális gép, mert az olcsóból meg li-ion akksit spórolják ki. Semmi kedvem minden használat előtt 4 db elemet töltögetni vagy állandóan készenlétben tartani 4 db sima elemet, ha hirtelen kellene a gép és nincs időm tölteni a lemerült akksikat. De kinek mi a fontos:) Nálam az optikai kereső kérdése soha nem merült fel:) Viszont volt 4 elemes fuji fényképezőm, akkor megfogadtam, hogy soha nem szeretnék elemes gépet.
3. eandi78 (válaszként erre: 1. - Manokka)
2013. dec. 17. 22:06

Attól függ mire használod. Ha nem akarsz beállításokkal bajlódni és nem akarsz művészi fotókat készíteni akkor tökéletes választás.

Nekem olcsóbb nikon van (s2600) az gyenge képminőségben, de ezt úgy mondom, hogy mellette egy drága tükrös gépet használok. Kirándulásokon, összejöveteleken használom, ha nincs kedvem cipelni a nagy gépet.

Ebben az árkategóriában a többi gép is hasonló minőséget képvisel. Érdemes a canon hasonló árú gépeit is megnézni. Panasonic és Sony se rossz.

2013. dec. 17. 20:55

Hát én ezt nem venném meg,nincs keresője nézd meg ezen az oldalon: [link]


Ha kinagyítod a képet látod.Ha nincs keresője,olyan kukucskálós,csak ez a képernyő szerűség,akkor nagyon sok bosszúságot fog okozni,ha napos időben akarsz fényképezni,mert szinte semmit nem látsz majd abból,amit fényképezel.Mi nyáron vettünk fényképezőgépet,Fuji-t,igaz kicsit drágább mint a Nikon,de nyáron nagyon jó volt,hogy van hagyományos keresője is,hisz szinte csak azt tudtuk használni.

2013. dec. 16. 17:42
Sziasztok! Fényképezőgép vásárlás előtt állunk. Kinéztünk egy Nikon coolpix S3500 gépet. Van valakinek ezzel kapcsolatban tapasztalata? Milyen fotókat készít bent, kint. Vaku mennyit villog? Videó milyen minőségű? stb. stb. Negatív, pozitív vélemények egyaránt érdekelnek és persze hasonló árkategóriájú fényképező(k) is. Köszi :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook