Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Netkapcsolatok fórum

Netkapcsolatok (beszélgetős fórum)


20. J.B.
2010. júl. 30. 12:02
Köszi... :-)
19. Rika1 (válaszként erre: 14. - J.B.)
2010. júl. 30. 01:50
Ez igen..Kívánok sok szép hosszú boldog évet még:))
2010. júl. 20. 09:23

Úgy látom,akiknek sikeres lett a chat-en, vagy más netes fórumon köttetett kapcsolata, csak azok szóltak eddig hozzá.

Biztos volt olyan is, akit átvágtak, aki nagyot csalódott, akit hitegettek, akivel több nick-néven is tartotta egy-egy illető a kapcsolatot.

Itt a helye, írja ki magából, nem árt, ha mások tanulnak (talán) belőle!

Aki sokat chatel, több helyen is, talán már ki tudja szűrni a "netcsalókat", az ő véleményére is kíváncsai vagyunk, akik olvassuk azt a fórumot.---Köszönöm!

17. remete56 (válaszként erre: 14. - J.B.)
2010. júl. 20. 09:18
:) Ez nagyon szép, örülök, hogy hímnemű is hozzászólt :)
16. c95c921ae7 (válaszként erre: 14. - J.B.)
2010. júl. 19. 18:30
:)
2010. júl. 19. 18:25

Páromat így ismertem meg.)

és sok embert ismertem meg a net segítségével...

14. J.B.
2010. júl. 19. 18:23

-Anno chat-en belémkötött...

-Jól összevesztünk...

-Kibékültünk, beszélgettünk...

-Fotókat küldtünk...

-Találkoztunk...

Azóta nem tudom "levakarni" magamról :-)

Ő a feleségem. 8 éve vagyunk együtt.

2010. júl. 19. 15:20

S azok a férfiak, akik a nejüket, családi gondjaikat a neten kibeszélik, ezeknek szoktad-e mondani, hogy akivel a gond van, inkább azzal kellene tisztázni mindent, nem a háta mögött panaszkodni? kinyitod-e a szemüket, ha esetleg a párjukkal lennének olyan kedvesek, mint amilyenek veled, akkor talán jobb lenne az otthoni kapcsolatuk?

Visszafelé ugyanez: az asszonykák, lányok is talán a neten kiadott kedvességüket ha otthon adnák elő, nem lenne jobbak a mindennapjaik?

12. msue (válaszként erre: 10. - Remete56)
2010. júl. 19. 14:09
Nem tud róla de szerintem csak azért beszélgetek mert sokat nincs itthon. Sőt nekik is beszélek a férjemről meg mindenről.Van egy kettő olyan akik a saját családi életüket is elmondják mert nem tudják kiadni magukbol. Valahol jo dolog ez. A férjem nem ez a tipus mint én. Lehet az a probléma hogy én 32 vagyok ő meg 27. Én nagyvilági életet éltem mindig és emberek között dolgoztam vendéglátoba. Azért azt senki nem tagadja hogy jól esik ha udvarolnak neki távolrol. Mert igy még mindig nőnek érzi magát. Nem?
11. remete56 (válaszként erre: 7. - Cb53e790b2)
2010. júl. 19. 14:07
Igen, ilyenről már hallottam, meglehet, azért nem szabad neked másokkal is "beszélgetni", nehogy rátalálj a "társadra" valahol, mert ő bizony nagy valószínűséggel másokkal is tereferél.......Vagy ő már beleszaladt olyan netkapcsolatba, ahol a "társának" nem egy kapcsija volt, s csalódott. Találkozóra kerülhet-e sor köztetek?
10. remete56 (válaszként erre: 8. - Msue)
2010. júl. 19. 14:04
Ütötte egymást az írásunk.... akkor te mégmindig növeled az önbizalmadat netes beszélgetésekkel, udvaroltatásokkal.....ezt bocsánat, de tisztességesnek tartod a pároddal szemben? Oké, nem találkozol velük..de mégis fentartasz olyan kapcsolatokat, amik esetleg a párodnak nem biztos, hogy teszenének, vagy tud is ezekről a "beszélgetésekről"?
9. remete56 (válaszként erre: 6. - Msue)
2010. júl. 19. 14:01
Akkor a tiétek eleve társkeresős chat volt, ha jól gondolom? Gratulálok a közös gyermekhez, s remélem a szerelem megmarad míg éltek :) Köszönöm a hozzászólásodat!
8. msue
2010. júl. 19. 14:00
Amugy érdekes hogy pont most találtam rá erre az oldalra. Mert én sok emberrel tartom a kapcsolatot skype-n. Mindenféle emberrel. Sokkal jobban kinyilnak igy irásban az emberek mint szoban. Ha valakivel tul sokáig csak irogatsz akkor már nem érdemes találkozni mert lehet elrontana mindent. Én nem lépnék igy le a férjemtől azt tudom, viszont jól esik ha neten keresztül udvarolnak. Mint minden nőnek. Sokat beszélgetek férfiakkal. De találkozni már nem találkoznék egyikkel sem. Ez igy jo ahogy van.
7. cb53e790b2 (válaszként erre: 1. - Remete56)
2010. júl. 19. 13:43
szia az enyén neten keresztűl 4 hónapig müködött , most is szeretjük egymást csak ö annyira féltékeny hogy én nem bírom azokat a korlátokat amit ő ki állítot inkább már bírtokolt :(((((((((( senki máshoz még egy szót sem szólhattam az utobbi 1 hónapban :( vagy ha mégis csak a magyarázkodás ment 1/2 napokon keresztűl :(
6. msue (válaszként erre: 5. - Remete56)
2010. júl. 19. 13:42
Azóta sem chatalünk. Ez még telefonon volt a gabchat. Szex nem volt chatan csak nagyon vágytunk egymásra. Mikor találkoztunk nem volt kérdés, hogy rögtön beleugorjunk a mély vizbe. Nagy szerelemnek indult ez és remélem még az is. De még hozzáteszem, hogy nekem volt két gyermekem és azóta született közös is.
5. remete56 (válaszként erre: 2. - Msue)
2010. júl. 19. 13:25
Tapasztalataim szerint a te eseted igen ritka, mármint az azonnali találkozó összehozása. Előtte csupán öt napig beszélgettetek a chaten? Azóta egyikőtök sem chatel? Ha igen, meg tudtok bízni egymásban? Már a chaten is volt privátban szex? Bocs, sokat kérdezek...
2010. júl. 19. 13:23
HALLOTTAM NET SZERELEMRŐL.MŰKÖDIK DE FELDOB EGY LABDÁT MINDKÉT FÉLNEK!KÖLCSÖNÖS BIZALOM ÉS TISZTELET!!!VANNAK JÓ ESETEK ÉS VANNAK ELRETTENTŐ PÉLDÁK!SZEX???UHHH!!!NETEN A SZERELMEDDEL??? KIVITELEZHETŐ VALÓSZÍNŰ DE JOBB SZEMÉLYESEN!!!
2010. júl. 19. 13:21
Tudom, ez az esetek többségében tabu, hiszen az éjszaka leple alatt, vagy magányosság miatt folynak az ilyen kapcsolatok. Viszont sok párban élő ember is él ezzel a "lehetőséggel", talán ismertek történeteket, vagy van véleményetek......
2. msue (válaszként erre: 1. - Remete56)
2010. júl. 19. 13:20
Hát nekem chat kapcsolatom van ami kb 5 napig tartott mert találkoztam vele és hozzámentem, azóta is 4 éve boldogok vagyunk. Amugy szerintem a szexet jobb az elején lerendezni mert lehet nem is jo. :) De ugy mint net kapcsolat , hogy valakivel mondjuk skype-n beszélsz szerintem sokáig nem lehet tartani, mert az egyikőjük beleun. Bár vannak kivételek. Ezzel csak az a gond, hogy egy idő után akkor is találkoztok és el is van rontva az az idill amit a láthatatlanság hozott ki. Azt hiszem ennyi.
2010. júl. 19. 13:13
Volt-e már, vagy tart jelenleg is a net-en szerelmi kapcsolatod? Meddig tartható fenn személyes találkozás nélkül? Lehet-e igaz szerelemnek nevezni a neten köttetett efajta érzelmet, s ha van ilyen kapcsolatod, kb. mennyi idő múlva kezdtetek el szexelni is? Használsz-e hozzá webkamerát?

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook