Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Nestlé Beba HA Sensitive fórum

Nestlé Beba HA Sensitive (beszélgetős fórum)


4. kazsuzsika (válaszként erre: 1. - 1d97508455)
2012. febr. 22. 08:15

Szia. Mi is a beba senzitívet eszük, mikor 6 hónapos volt Én is megkérdeztem az orvost most melyiket egye. Azt mondta, nyugodtan maradhat 1 éves koráig. Persze 5 hónaposan kezdtem a hozzátáplálást, eleinte gyümivel amit lehetett, csak kicsit. Mára már csak reggel és este eszi a tápszert. Ebédre valami főzeléket húsival 6-7 hónaposig. Most már kiegészült rizzsel, tésztával. Én konzervet szoktam venni, univert és hamet. A kecskeméti nem jó! Uzsonnára valamilyen tej vagy rizspépet kap. És napközben még valamilyen gyümit deszertnek. Tehát elég a beba senzitiv.

Egyszer sürgősen kellett tápszer és nem volt az ügyeletes gyógyszertárban csak pro 1. Nyugtalan lett tőle és nyűgös. A cumisüveg belseje olyan zsíros volt utána, hogy olyat még nem láttam.

2012. febr. 19. 22:00

3 hónapos korig ette a Ha-t a lányom,utána 6 hóig a pro1-et,most meg a pro2-őt.

Én a Beba pro 2-őt adnám.Ha nincs allergiás a családban,akkor teljesen felesleges hipoallergén tápszert adni neki.

2012. febr. 19. 21:32
Beba Pro Ha 2-re
2012. febr. 19. 21:31

Az lenne a kérdésem, hogy akik ezt adták a babájuknak, 6 hónapos kor után mire váltottak át.


Holnap akarok az orvossal a váltásról beszélni, s már felkészülten szeretnék oda menni, mert ő mindíg csak egy variációt mond el.


Válaszokat előre is köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook