Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Nemrég szült kismamának mit lehet mit illik venni, vinni?Rokon. fórum

Nemrég szült kismamának mit lehet mit illik venni, vinni?Rokon. (tudásbázis kérdés)


2010. júl. 6. 15:48

én pelenkatortát készítettem, rózsaszín szalaggal átkötve, "feldíszítve" popsitörlővel, hintőporral, macival, fésűvel...

Az anyukának pedig csokit és kekszet vittem :)

2010. jún. 15. 14:59

nagyobb babaruha, positörlő, pelus, játék 0 hós kortól (plüss csörgő, babakocsira csörgő stb) fürdőlepedő, takaró is mindig ól jön a babának.

a bonbontól és sem sértődtem meg:-)

2010. jún. 15. 14:44

Pont ezt akartam írni!!:DD

Én is örültem a csokiknak,ennyi kényeztetés jár egy szülés után!!!!:DD

17. Laleh
2010. jún. 15. 13:37

Én biza örültem a bon-bonnak is! :D

De még jobban, ha pelust, törlőkendőt hoztak.

Ált. előtte megkérdezték, milyet használunk.

Így 3 hónapig nem kellett erre költenem, pedig ikreim vannak.

Mennyit szánsz rá?

Egy szép fotóalbum is jó ötlet.

Nagyobb babaruháknak is örültem.

16. Hedi13
2010. jún. 15. 10:44

Még eszembe jutott ez is: játszószőnyeg (mi két hónapos kortól használjuk kb és nagyon szuper dolog!), esetleg kenguru.

De a legjobb, ha tényleg megkérdezed, mire van szükség. :)

2010. jún. 15. 10:24

Szia!

Én nemrég szültem. Nem vettem zokon ha megkérdezték mire van szükségem. ha nem kérdezed meg akkor is jó tanács édességet NE!!! Most szült, szeretne megszabadulni a feleslegtől, újra csinos nőnek éreznie magát, ne add alá a lovat!! :D


A virág kedves gesztus. Én a gyerekjátékoknak örültem szó nélkül. Magamnak meg bármi, amitől nőnek éreztem magam :D De ne tusfürdőt, mert az a tisztálkodás hiányára utalhat... Egy szép fotóalbum, vagy kép keret, Baba-Mama könyv is jó lehet. Vagy vannak könyvek a gyerekkori fejlődésről, házi orvoslásokról, ezek is hasznosak ilyeneket is kaptam.

Ja apukáról se feledkezz meg, nekik is jól esik ám a törődés!

A párom egy cumisüveg formájú alkoholos koktélkeveréket kapott!


De pl. ha anyagilag nem akarod megterhelni magad, mi kaptunk kézzel készített képkeretet is, az egyik legszebb dísze a szobánknak!!

14. Hedi13
2010. jún. 15. 10:21

Szia! Én összeállítanék egy ajándék csomagot az alábbiakból: popsi törlők, fürdető, sampon, kis takaró, babavíz stb., kismamának: bimbóvédő krém, melltartó betét (ha szoptat). Esetleg kis csörgő, morzsolgató kendő vagy még picit nagyobb ujjatlan body (amit még a nyáron tud használni a baba-a méretet érdemes megkérdezni és ahhoz kalkulálni) Én tuti ezeknek örülnék, örültem volna.

Felesleges dolgokkal nem fogsz örömet szerezni (pl bonbon), ráadásul ezek fogyó eszközök, így biztos a siker!

13. c0a3449bb0 (válaszként erre: 11. - C0a3449bb0)
2010. jún. 15. 10:09
Kislány... :D
12. c0a3449bb0 (válaszként erre: 11. - C0a3449bb0)
2010. jún. 15. 10:09
Könyvet pl, suttogót...
2010. jún. 15. 10:08

Én pelusnak, törlőkendőnek örültem leginkább, az mindig jól jön!

Esetleg ha kislény egy kis fülbevalót...

Bonbont sokat kaptam, annak nem örültem... :D

10. rexona
2010. jún. 15. 09:54

Van itt a tudásbáziskérdések között egy ilyen téma. Ott is vannak jó ötletek.

Érdemes megkeresni.

2010. jún. 15. 09:50

Én bombonont rengeteget kaptam,azóta már szétszórtam a rokonok között.Meg olyan ruhát,ami majd talán oviban lesz jó rá..

Szerintem örülne egy nagyobbacska emlékdoboznak,amit te díszítesz ki.Bele lehet tenni a hazahozós ruhát,első kiscipőt,ilyeneket.Mi magunknak csináltuk meg,de én nagyon örültem volna,ha valakinek eszébe jut :)

2010. jún. 15. 09:18

Szia!Szerintem kérdezd meg mire van szüksége,és így nincs meg az esélye,hogy esetleg olyat veszel ami már van neki.

Nálunk is így volt!

2010. jún. 15. 09:17
pelenka,popsitörlő,az fogyóó eszköz ruhákból általában bevásárolnak,vagy nagyobb méretű ruhát venni a gyereknek,természetesen időszaknak megfelelően!
2010. jún. 15. 09:16

Amire szerintem sokan nem gondolnak: a baba születésének napján megjelent napilapokat időállóan becsomagolva pl.


Vagy a kismamának szóló kozmetikumokat.

Valami finomságot amit ő nagyon szeret.


Csak ötlet.

2010. jún. 15. 09:16
Én örültem a gyümölcsnek, gyümölcslének, meg a legjobban a baba-pelusnak
2010. jún. 15. 09:13
A bonbonoknak nem örülünk ilyenkor! :D Én legalábbis ordítani tudtam volna tőlük! :D
2010. jún. 15. 09:12
Én még a kórházban kaptam egy kedves barátnőmtől tejfakasztó teakeveréket. Nagyon kedves gesztusnak tartottam! :D És hát igen, babacuccokat.
2010. jún. 15. 09:08
Általában babacuccokat szokás.
2010. jún. 15. 09:05
Nemrég szült kismamának mit lehet mit illik venni, vinni?Rokon.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook