Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hol lehet Kecskeméten kismamanadrágot vásárolni? fórum

Hol lehet Kecskeméten kismamanadrágot vásárolni? (tudásbázis kérdés)


2010. márc. 17. 12:05
kápolna utcában van egy angol turi ott tavaly találtam nem is egyet
2010. márc. 17. 11:16

Szia!


Érdemes a teszveszen, vaterán is körbenézni, rengeteg használt, de szép állapotú kismamaruha van fent és felébe, harmadába kerülnek, mint az újak.

Gratulálok a pocaklakódhoz!!! :D

2008. nov. 28. 19:44
A Kuti butikkal átellenben nagyon jó cuccok vannak!!!
7. jojuda (válaszként erre: 4. - Zsuzsci)
2007. dec. 19. 07:54
Biztos!A volt Moletti helyén jó kismama cuccos bolt van. Molett hölgyeknek is érdemes benézni.
2007. dec. 7. 18:43

Köszönöm a segítséget mindenkinek!Megvannak a lelőhelyek,mostmár csak el kellene indulnom:)

Mégegyszer köszi!!!

2007. dec. 4. 18:00
Nagykőrösön az Áruházban Kecskeméti ut 7. Kismama felsők, nadrágok, feérnemük, harisnyanadrágok kaphatók.
2007. dec. 3. 13:06
Én is Alföld emeletén levőt tudom,illetve a Kápolna utca végén a Kuti butikkal "párhuzamosan is van / volt egy bolt mintha ott is Kismama rucikat árulnának.Régen ha jól emlékszem Lady Moletti volt.(nem bizti)
2007. dec. 3. 12:06
Kecskeméti vagyok!Az Alföld áruház emeletén található egy szupi kismamaruha bolt.Nem éppen pénztárcakímélő!!A rendőrséggel szembeni sarki nagy kínaiban is láttam kismamafarmert gumis derékkal,egész jó áron(3000?),hozzávaló felsőt is adnak,kérd az eladó segítségét.Bár ennyi erővel bármelyik nagyobb kínaiban is adnak.Én anno egy régebbi bő farmeromat szabattam át passzéval helyettesítve a derékrészt.Íg egy nagyon kényelmes nacit kaptam 1-2 e forintból.Minden megoldható,csak pénztárca kérdése.
2007. dec. 2. 12:07
Sziasztok!Hiába írtam a keresőbe Kecskemétet és kismamaruházatot,semmi értelmeset nem adott ki.Aki kecskeméti vagy környéki segítsen.A pocakom nő,de sajnos nadrágom még nincs:)Előre is köszönöm:)
2007. dec. 2. 12:05
Aki tudja írja meg, hol lehet Kecskeméten kismamanadrágot vásárolni!Előre is köszönöm a segítséget:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook