Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Németországi családi pótlék fórum

Németországi családi pótlék (beszélgetős fórum)

775. szlidike (válaszként erre: 772. - Hátfájós)
2013. nov. 17. 09:08
itt csak általános időpontok vannak, vagy mindenkinek van egy speciális a számhoz tartozó infója?segítsetek, ezt nem értem:)
774. dettiforgacs (válaszként erre: 773. - Tóthné007)
2013. nov. 17. 08:50
Hát elég szomorú,hogy senkivel semmi nincs!!!
2013. nov. 16. 08:47
Nem történt senkivel semmi jó,családi pótlékkal kapcsolatban?
772. hátfájós (válaszként erre: 771. - Gugi224)
2013. nov. 15. 13:32
www.kindergeldinfo.de/kindergeld_auszahlungstermine
771. gugi224
2013. nov. 15. 12:01
sziasztok nem e tudja valaki hogy hol kell megnézni a szám alapján a családi utalását??????sürgős lenne
2013. nov. 14. 19:16

Akkor majd rástartolunk hogy elérjük:-)

Nekem júliusban lesz,na azért remélem nem kell addig várnom,a névnapom viszont január végén van :-)))

769. Ani-Lea
2013. nov. 14. 17:52
Mi hívogattuk de nem e miatt és át van írányitva magyarra a német száma nem veszi fel azt modnta a HÖlgy, hogy 4 óráig ez így van állítólag, viszont remélem szép szülinapi ajándék lesz nekem márciusba ha megérkezik a pénz :D
768. dakota80 (válaszként erre: 767. - Ani-Lea)
2013. nov. 14. 15:16

Én is csak jövőre várom már,már eleve annak örülnék ha tudnánk hogy biztosan kapunk:-)

A Többiekhez képest össze tehetjük ezidáig a kezünket:-)Majd szólja azért ha Neked van valami infód,vagy kindergeld számod!

Azt mondja a férjem hogy jövőhéten kintről felhívja Csekő-t talán Ő már tudni fogja a számunkat!?

767. Ani-Lea (válaszként erre: 766. - Ani-Lea)
2013. nov. 14. 15:11
nem jól írtam az idén kimaradt :) csak jövőre várok valami kis pénzt ebből....
766. Ani-Lea (válaszként erre: 765. - Dakota80)
2013. nov. 14. 15:07
Igen ezt én is elmondhatom mi kb egyszerre adhattuk be és egy helyre :) Én hamarabb akartam csak a férjem variált azt mondom most, hogy szerencsére. Akkor persze nem ezt mondtam... A pénzt nem várom csak azt,szeretném majd tudni, hogy ki ért e de akkor ez nem valószínű....
765. dakota80 (válaszként erre: 764. - Ani-Lea)
2013. nov. 14. 13:26

Szia.Nem kaptunk de arról kell kapni egyáltalán?Nekem azt mondta a múlthéten a Nk.osztályán a nőci hogy a héten elküldik ki.

Jó lenne már valami hír,de Én még szerencsés vagyok mert még csak most adtuk be pár hónapja.

764. Ani-Lea
2013. nov. 14. 09:16

Igen a fellebezéssre van jogod de nem tudom ponotsan hány nap áll a rendelkezésedre!!

Dakota ti kaptatok papírt, hogy ki lett küldve németbe a levél? Én még azóta sem kaptam semmit.

763. dakota80 (válaszként erre: 762. - Ildi10)
2013. nov. 14. 07:27

A férjem cégénél van egy lengyel apuka,Nekik első körben elutasították,majd beadták az Eurotax által és 18 ezer Eurot kaptak vissza!Ez is nagyon érdekes eset!:-)

Tehát meg lehet fellebbezni bármit és lám be is jött:-9

762. ildi10 (válaszként erre: 759. - Kerol 37)
2013. nov. 13. 22:48
jó lenne tudni 4xhívtuk a müncheni ügyintézőt ,hogy küldje el az adóhatározatot de semmi reakció! mindig azt mondták postázzák semmilyen papír nem jött,hogy mire igényelthettek vissza ! már a mn helyen újra akarják igényelni a cspt nem hiszem ,hogy 2xlehet be adni igénylést ugyanarra! meglátjuk !senkinek nem jött a héten különbözet?
761. Ani-Lea
2013. nov. 13. 16:55
Az adó eddig 3-4 hónap volt szerintem azért mondták a családi miatt vannak huzodások, mert nézik már azt is. mi ott csináltatjuk nem volt vele eddig semmi baj
760. arandi (válaszként erre: 753. - Ildi10)
2013. nov. 13. 13:11
Mi is az eurotaxosak vagyunk február óta semmi a családi pótlék ügyében, az ügyintéző hetek óta nem tud semmire választ adni, nem egy megbízható cég. Az adót augusztusban adtuk be arra is 6 hónapot mondtak, itt úgy olvastam más 3 hónap után kaptátok meg, szóval semmi egy cég szerintem!
759. Kerol 37 (válaszként erre: 758. - Ildi10)
2013. nov. 13. 08:41
Azt szeretném kérdezni, hogy az adóból hogyhogy ilyen sok jár vissza?? Mi ennek az oka? Köszi előre is a választ!
758. ildi10 (válaszként erre: 754. - Ani-Lea)
2013. nov. 12. 23:35
igen egyszerre adtuk be mindkettőt! márc 19én már a máknak adtam fel,hogy ki hol dolgozik! azóta sehonnan semmi hír! az adó jó pénz volt:) 3300eu ti kaptatok már azelött mennyi az átlag? én kapom a cspt itthon mert van mnhely ha az sem lenne még idegesebb lennék! már szomorú vagyok senki nem tud semmilyen felvilágosítást adni!
2013. nov. 12. 21:10
Az adot azt mi magunk szoktunk minden évben csinalni,de ezek utan a csp-t sem adom at más kezébe.
756. Ani-Lea
2013. nov. 12. 20:42

akkor küldtétek el az ügyintézőnek? nekem azt mondta augusztus elsejével lett feldolgozva és me

ég nyitva van az aktánk gondolom akkor adhatta is fel mi azt utolag fizetjük ki így nem is mi kapjuk meg! ha azt nézzem akkor most van 3 hónapnál még csak abba bizom, hogy decemberre ide ér de a családira nem számítók csak március körül....

2013. nov. 12. 20:30
Még mi sem kaptuk meg az adot sem :( ,azt mi augusztus 14-el küldtük el.
754. Ani-Lea (válaszként erre: 753. - Ildi10)
2013. nov. 12. 20:20
HAMAR MEGKAPTÁTOK AZ ADÓT :) EGYSZERRE ADTATOK BE MINDENT? NEKÜNK MÁR LASSAN HÁROM HÓNAPJA VAGY KICSIT TÖBB IS AZ ADÓ SEM JÖTT MÉG MEG, BÁR SZERINTEM EZ NEM AZ ÜGYINTÉZŐN MULIK. INKÁBB A KINTIEK ÜLNEK RAJTA....
753. ildi10
2013. nov. 12. 18:09
sziasztok! elszomorít ,hogy senkinek nem jött meg a régieknek főleg! mi is eurótaxosok vagyunk adóval együtt adtuk be március végén ápr elején az adó máj 7.én meg jött azóta várom minden nap az smst! hétfőn hívtam az ügyintézőt de semmi használhatót nem mondott szomorú vagyok!
752. dakota80 (válaszként erre: 750. - Szlidike)
2013. nov. 12. 17:36
ÉN IS HÍVTAM A NK OSZTÁLYÁT DE AZ ELSŐ Ü.INTÉZŐ NEM TUDTA MEGMONDANI AZT SEM HOGY MI ALAPJÁN ÉS KI KÉRI AZ E 411-EST,MAJD A 3. HÖLGY KUTAKODOTT ÉS MEGTALÁLTA HOGY NÜRNBERGBE KELL NEKIK KÜLDENI AZ IGAZOLÁST!VALÓBAN NEM TUDNAK SEMMIT,ŐK SZTEM EZT LEGSZÍVESEBBEN KILÖKNÉK A NYAKUKBÓL!
751. csengulu (válaszként erre: 750. - Szlidike)
2013. nov. 12. 17:23
A nemzetközi osztály minek hívtad?vagy ők írtak neked vmit?
2013. nov. 12. 16:19

MA kaptam infot a Nemzetközi kapcsolatok osztályáról, hogy elküldték a végzésünket Deggendorfba....hurrá..már Nürnberghez tartozunk.(onnan tudjuk, hogy a hiánypótlás már onnan érkezett, de telefonon Deggendorfot mondtak előtte, szóval a call centerben fogalmuk sincs semmiről)Ez a standard telefonszámos osztály, rájuk ne alapozzatok, júliustól mondják, hogy 10 nap és megkapjuk.

Én ezt a kettő papírt elküldtem ma emailben, holnap faxon és postán Nürnbergbe(már rutinosabb vagyok).Aztán ha kettő hétig még semmi nem történik, megyünk személyesen.

Tanácsolni csak azt tudom mindenkinek, ha megvan rá az esélye, vegye kezébe az irányítást.Bár mi saját magunknak intézzük, de mind a kettő országban oda kell csapni, úgy néz ki.

749. Tóthné007 (válaszként erre: 748. - Ani-Lea)
2013. nov. 12. 12:27
Nekünk semmilyen papír nem jött még mi Csongrádi Eszterrel töltetük ki a papírokat és ő mondta,hogy oda küldjük bár a német adót is onnan kaptuk augusztusban.Nem én mindent elküldtem nekik a 411 -és a magyar hatósági bizonyítványt amit kértem a máktól.Nekünk számunk volt már mert annak idején volt családi pótlék folyósításunk németből igaz 4 hónapot kaptunk meg akkor de megkaptuk.Így rutinosabb voltam a papírokkal és tényleg mindent elküldtem,de még semmi.
748. Ani-Lea
2013. nov. 12. 12:07
MI JÚLIUS VÉGÉN, VAGY AUGUSZTUS ELEJÉN ADTUK BE PONTOSAN MÁR NEM TUDOM AZ ADÓVAL KB EGY IDŐBE ÉS MIKOR BESZÉLTÜNK A hÖLGGYEL Ő AZT MONDTA AUGUSZTUS ELEJÉN LETTÜNK FELDOLGOZVA, ENNYIT TUDOK... MI VAGY MÁSFÉL HETE KAPTUNK A NK HIÁNYPÓTLÁST AZT VISSZAKÜLDTEM ÉS AZÓTA SEMMI, NEKED JÖTT MÁR ILYEN LEVÉL? VAGY TI KIVÁLTOTTÁTOK AZZAL A MÁSIK PAPÍRRAL? TE HONNAN TUDOD, HOGY NÜRNBERGBE KERÜLTETTEK? VAGY MÁR MINDENKI ODA TARTOZIK?
2013. nov. 12. 11:02
Júliusban adott be valamelyikőtök családit Nürnbergbe??Mert mi akkor adtuk be de még semmi fejlemény nincsen.
746. Ani-Lea
2013. nov. 12. 10:21

Ti miért nem kapjátok itthon??? Nekem vissza menőleg kellene a férjem már itthon van nekem még a térvivevény sem jött vissza, akkor ha elküdik kapok választ a Máktól?

Az én férjem Mannheimbe dolgozott akkor mi is Nümbergiek leszünk vajon?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook