Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Német tanulás fórum

Német tanulás (beszélgetős fórum)


17. szolon
2014. jún. 14. 15:11

Gyors és hatékony német tanulás skypeon, skpype név: szolon

Nagyon korrekt !

16. Bekomi (válaszként erre: 15. - Álomvirág1)
2010. aug. 12. 09:51
köszi szépen, majd megnézem
15. Álomvirág1 (válaszként erre: 13. - Bekomi)
2010. aug. 12. 08:52

Auparirkedni ki tudnál menni szerintem. Sok család keres embert, sokan magyarok, és sokan beszélnek angolul. Ezen az oldalon keresgélhetsz.

[link]

14. Bekomi (válaszként erre: 13. - Bekomi)
2010. aug. 11. 12:27
lehet évekbe telik míg sikerül valami, addig legalább meg tudok tanulni németül:-)))))
13. Bekomi (válaszként erre: 12. - Álomvirág1)
2010. aug. 11. 12:26

hát igen tudom én is hogy nehéz megérteni őket,pláne ha ők is akcentussal is beszélnek. Ez olyan mint az angol. ott is van brit angol, és amerikai angol.

mikor mennék ki?

Akár most is, de sajnos ehez kellene egy jó kis állás is, amit naon nehéz találni, pláne nyelvtudás nélkül, mer hiába tudok angolul, itt a burgenlandi részen nem naon tudnak más nyelven, csak német.

12. Álomvirág1 (válaszként erre: 11. - Bekomi)
2010. aug. 11. 08:26

Az a baj, hogy ha meg is tanulsz valamennyire, sajnos nem fogod érteni, hogy ők mit mondanak. Annyira másképp beszélnek, mint ahogy itthon tanítják. Ismerősöm biztos német tudáassal ki ment, és totál nem értette, mit beszélnek... persze ott belejött jól.

Én azt javaslom, keress fel egy nyelvtanárt, legjobb, ha német anyanyelvű... és leginkább olyasmit tanulj, ami azt szolgálja, hogy ki tudd magad fejezni.


Mikor mennél ki?

11. Bekomi
2010. aug. 10. 22:52

nekem most gyors tudás kell! jó mi?

kicsit tudjak aztán ha kinn lennék majd csak kénytelen leszek tanulni, csak ragad rám valami, már ha kitudnék menni.

2010. aug. 9. 23:15
Én a semmi udásomból egy jó tanárral viszonylag rövid idő alatt, 2 év, összehoztam egy középfokút. És német után könnyebb angolt tanulni állítólag.
9. elszabadult hold (válaszként erre: 1. - Bekomi)
2010. aug. 9. 23:11
Könyvtárakban nagyon jó német nyelv-oktató hanganyagokhoz lehet hozzáférni
8. Bekomi (válaszként erre: 7. - E58903e3ab)
2010. aug. 9. 20:50
szerintem ez a legnehezebb hogy der, die das,megjegyezni melyik milyen...na meg a németek fejével gondolkodni a mondatalkotásnál.Én totál másképp alkotnám a mondatot mint ők....:-)))
7. e58903e3ab (válaszként erre: 1. - Bekomi)
2010. aug. 9. 19:35
Minden szót névelővel együtt tanulj meg, és akkor sokkal gyorsabb és nyert ügyed lesz.
6. Bekomi (válaszként erre: 5. - Álomvirág1)
2010. aug. 9. 19:33

tudom hogy nem könnyi ezért választottam én is az angolt amiből vizsgáztam

de most ha kinn szeretnék elhelyezkedni azért oda kellene egypár alapvető dolog.

2010. aug. 9. 11:29

jajj, a német... én 22 éves vagyok és óvodás korom óta tanulok németül a mai napig. Még egy szutykos középfokút sem sikerült összeszednem.

Utálom.

De azért elkeseríteni nem szeretnélek! Hajrá!!!!

4. Bekomi (válaszként erre: 3. - Bekomi)
2010. aug. 9. 09:44
és ehezz a témákhoz van külön szótár is, olyat szeretnék. Főzéssel, bevásárlással kapcsolatos dolgok, meg ilyenek.
3. Bekomi (válaszként erre: 2. - *Léna*)
2010. aug. 9. 09:42

Köszi, de én olyanra gondoltam amit esetleg átlehet küldeni emailben, vagy msnen.

relax németem van,de valami olyat szeretnék ami konkrétabban foglalkoznak a konyha körüli dolgokkal, és a ház körüli teendőkkel.

2010. aug. 9. 09:39
Én elkezdtem egy tanfolyamra járni. Megvettem a StartNeu1.+Munkafüzet. Abbahagytam. Mire megint elkezdtem, már más könyvből indult újabb. Még csak a 6. leckéig használtam. Ha gondolod, akciósan megveheted. Jó nagyon, sok helyen használják, de sajna pont itt nem, ahol én tanulok...
2010. aug. 9. 09:35
Szeretnék megtanulni németül. Van valakinek német lecke alapfokú szöveges dokumentum esetleg hanganyaggal?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook