Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nem vagyok szép... :( fórum

Nem vagyok szép... :( (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
13. cbe6ba1fa9 (válaszként erre: 4. - Orsi86)
2010. nov. 5. 11:09
Szerintem neki alapjában a házasságából hiányzik a randevúzás. Nem értem, miért hiszik az emberek, hogy ha már hosszú ideje vannak párkapcsolatban ez már nem lesz olyan fontos, meg, hogy az csak az elejére szánt tiszteletkör. Amit viszont látok, hogy neki ezenfelül nem a randizás hiányzik, hanem csak flört. Hogy hódítsák őt, más férfiak is szépnek lássák. Ezt minden nő szereti, és vágyik a figyelemre.
2010. nov. 5. 11:09

Kedves első hozzászóló!

Már feltették a kérdést vajon ki a szép igazán ami ellensúlyozza a csúnyaságot. Tudod megmondom neked őszintén nem kell senkinek káprázatosan kinéznie. Neked elsősorban belülről fakadjon ez a jó tulajdonság természetesen az ápoltság is fontos. Örülj neki, hogy van családod és felneveled őket rendesen. Széles legyen az érdeklődésed és a küllemed, megjelenésed jó hatással legyen másokra. Ami a férjedet illeti állj a sarkadra alkalmazkodj hozzá, viszont rajtad is múlik valamennyire szeretnél változtatni ezen és a párod is másképpen fog hozzád viszonyulni. Sok szerencsét Üdv.Ágnes

11. Kisszsuzska83 (válaszként erre: 1. - Nyecsus)
2010. nov. 5. 11:07

Miért nem a férjednek szeretnél tetszeni? Hány éve vagytok házasok? Mi még csak négy lesz, de a mai napig kisminkelem magam neki, mire hazajön, szép szóval és csókkal köszöntöm, erre ő is csak jól tud reagálni. Próbáld ki te is. Attól hogy felszedtél pár kilót, attól még lehetsz szép és vonzó. Egyszer mire hazajön, szépítsd ki magad, vegyél egy fürdőt, tegyél fel egy pakolást, egy enyhe sminket.

És ami a legfontosabb, hogy mindig mosolyogj!!!

10. pethoevi (válaszként erre: 7. - Nyecsus)
2010. nov. 5. 11:07

"és nem változtathatok semmin..."


miért nem változtathatsz?hát ki változtasson?a szomszéd?legyen csinibb,na akkor a férjedre tényleg nem lesz több gondod.

ezt most tényleg nem értem...

9. cbe6ba1fa9 (válaszként erre: 1. - Nyecsus)
2010. nov. 5. 11:06

Szia!


Először is nem bántásból, de én azt javaslom, hogy ne írd ki a teljes nevedet. Megesett már nem egyszer itt, hogy a férj megtalálta a feleséget, aki itt teregette ki a dolgokat. Csak elővigyázatosságból mondom. :)


Másodszor szerintem mindenképpen próbáld a házasságodat megmenteni. Turbózd fel, költs magadra kicsit, légy vonzó újra! Tudom nagyon jól, hogy egy anyának sokkal nehezebb kihozni magából a legjobbat, de butaság azt gondolni, hogy életed végéig ilyen kell, hogy maradj.


Ha többet teszel magadért, testileg-lelkileg, a párod is jobban fog figyelni rád. Bár a probléma ott kezdődik, hogy már azt hiszed nincs kiút. Fiatal vagy még, rengeteg kiutat találsz még az életben.


:)

8. 75596a56f2 (válaszként erre: 1. - Nyecsus)
2010. nov. 5. 11:06

Szerintem újjulj meg egy kicsit! De ami a legfontosabb, előbb a belső harmóniádat tedd rendbe! Gondold át, és értékeld újra az életed, hiszen már CSALÁDOD van, és bizony Férjed! Egy nőnek, anyának, szeretőnek, feleségnek kell lennie! Ezek a fő szempontok, ettől működik az egész! :D


Ha megvan a belső átértékelés, akkor változtass magadon, a külsődön, keresd meg az egyéniségedet!

Hajrá, sikerülni fog! Csak valahol el kell kezdeni!


Én szurkolok Neked!

7. nyecsus (válaszként erre: 3. - Andi6020)
2010. nov. 5. 11:06

miért? mondd csak el! komolyan érdekel, hogy én vagyok-e a rossz, amiért így érzek, vagy nem? Édesanyám is azt mondja, hogy amit


szedtem, azt szagoljam...és nem változtathatok semmin...

6. arcansas (válaszként erre: 1. - Nyecsus)
2010. nov. 5. 11:05

Pontosan leírtad azokat a dolgokat,amiken változtatnod kell.Mire vársz?

Ha még látod értelmét a házasság szentségének,akkor vadítsd meg újra a férjed.Légy igazi nő.Attól még,hogy valaki anyuka,nem kell hogy igénytelen is legyen.Ha meg van lehetőséged eljárni szórakozni,akkor meg pláne!

Nekem speciel herótom van az olyan anyukáktól,akik velem egykorúak,és látom,hogy a boltba hozzák a gyönyörűen felöltöztetett kisgyerekeiket,miközben nekik combig érő mellük átlátszik valami pólóban,és melltartót sem hordanak.

2010. nov. 5. 11:04

Mindenki a saját életéért felelős.

Ezzel csak azt akarom mondani,h ha téged zavar a súlyfölösleg,add le.Tornázz,figyelj a kajára,stb.Vegyél pár csinibb ruhát(nem kellenek hozzá 10ezrek).Ne pólóba,farmerbe menj mindig,hanem néha vegyél fel szoknyát,magasabb sarkút.Vágass a fodrásszal valami klassz hajat,esetleg változtass a színén pár árnyalatot.

Ha úgy érzed jobban magad,otthonra is húzd ki a szemed.

Csupa olyan dolgot,amitől szerinted jobban tetszenél magadnak.Mert ha magadnak tetszel,a kisugárzásoddal megfogod a férjedet is.:-))

Én azt veszem észre magamon,ha szép a körmöm,vagy frissen vagyok epilálva,már bátrabban kezdeményezek.:-)))

2010. nov. 5. 11:02
Randizni szeretnél? Férjed van, és gyerekeid. Becsüld meg az életed!
3. andi6020 (válaszként erre: 1. - Nyecsus)
2010. nov. 5. 11:01
Hááát, megbántani igazán nem akarlak, ezért inkább nem is írok semmit. Bocsi.
2. 9bbc382386 (válaszként erre: 1. - Nyecsus)
2010. nov. 5. 11:01

Amit magadról gondolsz,az kiül az arcodra...és ezt mások is így fogják látni.

Változtass azokon a dolgokon,amik nem tetszenek,ez csak rajtad múlik :)

2010. nov. 5. 10:59

Sziasztok!

Nem panaszkodhatom, mert van két gyönyörű gyermekem...imádom is őket, csak már 3 és fél éve kizárólag anya vagyok. Olyan, mintha a női mivoltom eltűnt volna, van egy férjem, és vele is csak megszokás minden. Ha elmegyek szórakozni, olyan, mintha a homlokomra lenne írva: Csak egy háziasszony vagyok, és gyereket nevelek, ne is közelíts...

Évek óta nem kaptam bókot... Nem voltam randizni... nincs az a tökéletes izgalom, amit akkor érzünk, mikor kialakulni kezd egy kapcsolat. A férjemmel megszokásból szeretkezünk, de nem érzem már vadítónak magam egyáltalán, főleg mivel ha vége, mindketten átfordulunk a másik oldalra, és alszunk...Olyan, mintha taszítanám a pasikat. Igaz, hogy terhesség alatt felszedtem pár kilót, de ennyire csúnya lennék? Mit tegyek? annyira vágyom egy igazi szerelemre.....szinte mindent megadnék, hogy életemben még egyszer átélhessem. 23 éves vagyok, korai volt a házasság, és hát...ez van, de most mindenki azzal jön, hogy elszúrtam az életemet...tényleg nincs kiút? A gyermekeimet abszolút nem bánom, mert nagyon sok örömet kapok tőlük, de olyan jó lenne újra nőnek is érezni magam. Jár valaki ilyen cipőben????

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook