Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nem vagyok szép... :( fórum

Nem vagyok szép... :( (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2010. nov. 5. 11:28
Azt is figyelembe kel venni a ferj vevo e az uj rucira sminkre.Mennyi idos a ferjed,veled kb egykoru?Van egy ismerosom nagyon akart tetszeni a ferjenek .Uj fizura smink miegymas,mire a ferj hiaba oltozol es szepited magad a szepsegversenyre csak nevezhetsz de dijat te mar nem kapsz.Ugyhogy sokszor tehetsz barmit.udv vera
42. sunshine24 (válaszként erre: 7. - Nyecsus)
2010. nov. 5. 11:28
Micsoda elavult mondás, nehogy bedőljél ennek a maszlagnak, amivel anyukád próbál megetetni. 23 éves vagy könyörgöm, nehogy már egy egész életen át szenvedjél egyetlen rosszul meghozott döntés miatt. Változtatni mindig lehet. Egy életed van, igyekezz minden percét élvezni!
41. lola81
2010. nov. 5. 11:27

Szerintem is először lélekben kell rendet rakni! Sokszor a túlsúly egy védőburok a támadások ellen!

Úgy érzem a férj teljesen elég lenne, ha hajlandó lenne férfiként viselkedni!

Azzal viszont egyáltalán nem tudok egyetérteni, hogy húzza meg magát a továbbiakban és örüljön, hogy ennyit kapott és kész!

Basszus még csak 23 éves!

És miért ne akarhatna másoknak is tetszeni? Azért mert vannak gyerekei és férje? Igen, de emellett NŐ is!

Alkalmazkodjon a férjéhez? Miért? Neki nem lehet szabad gondolkodásai igénye, éredeklődési köre stb.?

40. marcsix (válaszként erre: 37. - Pethoevi)
2010. nov. 5. 11:27
:D
39. nyecsus (válaszként erre: 22. - Pethoevi)
2010. nov. 5. 11:26
eddig pl mondtam, menjünk el szórakozni...kicsit táncolni... azt mondta, fáradt. jó, akkor menjünk el moziba. Azt mondta, filmet itthon is tudunk nézni. Mondtam, hogy nem akarok, mert én a négy falat nézem egész nap, meg a játszótéren szórakozok...kicsit többre vágyom, erre azt mondta, hogy jó, akkor menjünk el kirándulni...elmentünk, de a két gyerekkel, és nem tudtunk jókat beszélgetni, mint azelőtt...direkt felhívtam egy bébiszittert, mert a mamák baromi messze laknak...hogy vigyázzon a gyerekekre, amíg mi elmegyünk egy kicsit kettesben vhová, tényleg mindent elintéztem, és lecseszett, hogy miért költök bébiszitterre, mikor van a gyerekeknek anyja apja.
2010. nov. 5. 11:26
hová lett a fórumindító?:)
37. pethoevi (válaszként erre: 33. - Marcsix)
2010. nov. 5. 11:25

hihi

na jó,én nem vagyok kutya,a párom sokszor pislog,amikor előhúzom a ruhát a szatyorból...:-) de már megszokta és tudja,ha felveszem,tetszeni fog neki.:-)))

de így van,nagyon könnyen kaphatunk már csinibb rucikat

a turik is tele vannak jó minőségű,egyedi csinos ruhákkal,nem kell 10ezreket költeni.:-)

de ha nem is a ruhára gondolunk,a hajunk az ami egyből szembe tűnik és pl ha csak lóg,lehet igénytelen...vagy amikor zsírosan lófarokba kötik...

szóval nem mindegy.

36. marcsix (válaszként erre: 34. - Spinneli)
2010. nov. 5. 11:25
:)
35. Kisszsuzska83 (válaszként erre: 31. - Cbe6ba1fa9)
2010. nov. 5. 11:25

Értem, hogy mit mondasz. Sokszor érzem én is úgy, hogy változtatnom kell magamon, mert nem érzem magam szépnek. Csak úgy gondolom, hogy én teszek is érte. Rengeteg módszer van arra, hogy úgymond "megszépülj". Van úgy hogy én is tornázok, most éppen diétázok. Nem régiben próbálkozom a só méregtelnítéssel. Ezek igazából még nagyon pénzbe sem kerülnek.


Csak azt tudom mondani, hogy hajrá!!!

34. spinneli (válaszként erre: 1. - Nyecsus)
2010. nov. 5. 11:24
33. marcsix (válaszként erre: 30. - Pethoevi)
2010. nov. 5. 11:23
:)) Azért mindenki csak nem húzza a száját, azért nem olyan extrém öltözékre gondoltam :D
32. pethoevi (válaszként erre: 29. - Kisszsuzska83)
2010. nov. 5. 11:22

ez így van,én is imádom

és szerencsére mondja is

de ebben nekem is szerepem van

nem totyakosodok el (amennyire lehet)

a hajamra mindig figyelek,ha elmegyünk,kisminkelem magam (még ha nem vakolatosan is),de tényleg odafigyelek

és mindig megkapom,h tetszek neki.4 és fél éve.:-)))

31. cbe6ba1fa9 (válaszként erre: 21. - Kisszsuzska83)
2010. nov. 5. 11:21

Az is lehet egy cél, hogy másoknak tetsszen, esetleg másodlagosan. :) Úgy értem, hogy mindenkinek első körben önmagát kell elfogadnia, azt aki, hogy olyan, amilyen.


Fel kell mérni, hogy hol és miként tudna változtatni a külsején. Például a pluszkilók leadása, a bőr megszépítése. Annyi eszköz áll ma már a rendelkezésünkre!


Simán meglehetne csinálni, hogy amíg a gyerekek játszanak, te neki állsz tornázni. Szerintem még ők is kedvet kapnak a "játékhoz". Egy szobában vagytok és együtt töltitek az időt. De ez csak egy lehetőség.

30. pethoevi (válaszként erre: 28. - Marcsix)
2010. nov. 5. 11:21

hihi

ez igaz!!!:-)

és akkor eleve más az ember kisugárzása,ha jól érzi magát.

de ha sokan húzzák a szájukat,akkor elbizonytalanodik az ember,h ez tényleg olyan jó,mint ahogy én azt gondoltam?

:-)

29. Kisszsuzska83 (válaszként erre: 25. - Pethoevi)
2010. nov. 5. 11:21
na jó tényleg igazad van, hiszen én is örülök, ha megbámulnak az utcán. Ez mindenképpen pozitív, de olyan jó hallani, amikor azt mondja a férjem, hogy olyan szép vagy. Vagy hogy annyira tetszel nekem.
28. marcsix (válaszként erre: 25. - Pethoevi)
2010. nov. 5. 11:19
Nem tudom, ha én olyan ruhát veszek fel, amiben jól ézrem magam, és csinosnak is érzem magam, akkor tuti van önbizalmam, függetlenül attól, hogy esetleg másnak nem tetszek... Biztos van olyan akinek igen...:)
27. marcsix (válaszként erre: 22. - Pethoevi)
2010. nov. 5. 11:18
igazad van... :)
26. marcsix (válaszként erre: 21. - Kisszsuzska83)
2010. nov. 5. 11:17
én is ugyanezt írtam :))
25. pethoevi (válaszként erre: 21. - Kisszsuzska83)
2010. nov. 5. 11:17

Ezzel részben értek egyet

igenis fontos,h másoknak tetszen,mert abból kapja a pozi visszajelzést,amitől jó kedve lesz,magabiztos,kiegyensúlyozott

erre minden nőnek szüksége van,ha anya akkor is.

abban igazad van,h az első ember,akinek tetszeni kéne az a férj,és nem vadidegenek.

de kell a pozitív visszajelzés,kétségtelenül

24. marcsix (válaszként erre: 18. - Nyecsus)
2010. nov. 5. 11:17
Mond meg, hogy épp most akarod megmenteni a házasságotokat! És jó lenne ha közreműködne...vagy nem lesz jó vége...
23. cbe6ba1fa9 (válaszként erre: 18. - Nyecsus)
2010. nov. 5. 11:17
Megkérdezhetem, hogy a házasságnak mik voltak az alapjai? Gondolok itt arra, hogy hirtelen jött pocaklakó, vagy megkérte a kezedet, mert veled akar élni. Ezek azért fontos tényezők benne.
22. pethoevi (válaszként erre: 18. - Nyecsus)
2010. nov. 5. 11:16

ez nagyon sarkalatos

mondd meg neki,h szeretnél vele kettesben lenni,de mivel a te programjaidra ő nem vevő,találjon ki ő valamit,és te szó nélkül elmész oda vele.

csak hogy kettesben legyetek.

megkérdezhetem,h mik voltak eddig az ötletek?

2010. nov. 5. 11:15

Ja és egyetértek Krisztonnal. Az is fontos, hogy először a lelkedben tegyél rendet. Próbáld meg másként felfogni a dolgokat. Anya vagy és feleség. Ne az legyen a célod, hogy másoknak tetszeni akarj. Az az idő már elmúlt.

Inkább gondolj a családodra, hiszen most azok a legfontosabbak. A házasságot pedig fel lehet túrbózni, ha még szeretitek egymást. Javaslatom: A gyerekeket bízzátok rá egy két napra a nagyszülőkre, ti pedig töltsetek el egymással egy kis időt. Menjetek el valahová, vagy egész egyszerűen csak maradjatok otthon.

20. cbe6ba1fa9 (válaszként erre: 7. - Nyecsus)
2010. nov. 5. 11:15
Amíg élsz, amíg lélegzel és gondolkozni tudsz, MINDIG képes leszel változtatni az életeden.
2010. nov. 5. 11:14

Szerintem nem arra van egyébként szüksége, hogy még támadják is itt. Ahogy az első pár hozzászóló... Segítségre van szüksége, olyan emberekre, akik megértik, vagy ha esetleg nem is értik meg, de tanácsokkal látják el, a jó út felé. Ahogy az utóbbi hozzászólásokban is olvastam.


Biztos hogy az a megoldás hogy feldobd a házasságodat, csini ruci, haj, stb, ahogy már írtam, írtuk páran.

Sok szerencsét.

2010. nov. 5. 11:14

a férjemmel beszéltünk már erről, és pontosan tudja, hogy ezek a problémáim. É

s volt, hogy neki is akartam tetszeni, csak észre sem vette.

:( ha azt mondom, menjünk el kettesbe vhová,

mindig fáradt...mindig van kifogás. A barátok elmaradoztak....


úgyhogy egyedül vagyok ezzel a gonddal. Mit csuináljak? mindig kitalálok közös programokat, és mindig van vmi, ami neki nem tetszik.

17. lola81 (válaszként erre: 6. - Arcansas)
2010. nov. 5. 11:13
Másokik részre: jajj! Igen ez számomra sem ismeretlen látvány! Na ilyenkor vajon hogyan készül a következő gyerek?!
16. marcsix (válaszként erre: 9. - Cbe6ba1fa9)
2010. nov. 5. 11:11
Na erről beszélek én is. Egyetértek veled.
15. marcsix (válaszként erre: 1. - Nyecsus)
2010. nov. 5. 11:10

Esetleg megoldhatnád, hogy a gyerkőcökre vigyázzanak a szüleid, vagy párod szülei, és ti elmennétek pároddal "randizni", esetleg az ismerkedésetek helyszinére stb. Gyerekek nélkül, és úgy "éreznétek" magatokat mintha nem lennének a gyerekek. Egy kicsit csúnya megfogalmazás. Néha elmennétek kettesben, kicsit kikapcsolódni.

Szerintem nem is mással akar ujra randizni, csak befásult a családi életbe...

Az meg hogy a férjeddel megszokásból szeretkeztek... hát próbálj meg változtatni, vegyél egy szexi fehérneműt, és azzal várd haza :) Dobd fel a szerelmi életet kicsit... változtass a megszokotton, és új életed lesz. Magadon is változtathatsz, új frizura, új ruhák stb. Nemszabad még ennyi idősen belefásulni a családi életbe, hisz tényleg fiatal vagy. Feltétlen dobd fel az életeteket. Beszéld meg férjeddel, hogy kicsit ellaposodott a házasságotok stb, hogy ő is próbáljon meg kicsit "udvarolni" Bókolni, mert ezzel amit most éltek át, akár a házasság is rámehet. LEgalábbis abból amit írtál az jött le.

Jönne egy férfi, kedves lenne veled, és kapnál a lehetőségen, hogy közeledj hozzá, mivel ezt otthon nem kapod meg. Erről az egészről ketten tehettek, ketten oldjátok is meg. :)

14. Kira88
2010. nov. 5. 11:09

szia!

irány a fodrász,kell egy új dögös séró:)aztán kozmetika,esetleg egy szép műköröm. Vegyél pár új dögös ruhát,pl. rövidebb szoknyát, szexi harisnyát, egy csizmával telitalálat!tuti utánad fordulnak=)

Muszáj ilyen apróságokat megtenni,hogy az ember nőnek érezze magát!sokan elkövetik a hibát,hogy se időt se pénzt nem fordítanak magukra, mert "inkább a gyerekre költök mindent"ami valahol normális,de ha mindenről lemond az ember, akkor boldogtalan lesz, mint most te...


Sok sikert!Szabadítsd ki azt a szexi csajt aki valójában vagy!:)

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook