Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nem vagyok szép... :( fórum

Nem vagyok szép... :( (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
73. a25b44f6a3 (válaszként erre: 65. - Nyecsus)
2010. nov. 5. 12:36
Felfoghatod így is, de már késő. Inkább gondolj arra, hogy 10 év múlva amikor a korodbeliek szülni fognak már lesz 2 tizenéves gyerkőcöd és a pasik megkérdezik, hogy a kistesóddal jöttél? Meg hogy majd fiatal nagymama lehetsz...próbál meg pozitívan hozzáállni ahhoz ami van.
72. 388b941089 (válaszként erre: 1. - Nyecsus)
2010. nov. 5. 12:35

szia!!!


először is neeeeeeeeeeeeee!!!! :))))

ennek nem kell így lennie!!!!!!!!!!! én 19 évesen szültem, mit mondjak akkor én???!!!

attól mert családod lett nem kell elásnod magad, ugyanúgy magaddal is kell foglalkoznod, ahogy előtte! legyél igényes, menj el a barátaiddal szórakozni, rittyentsd ki magad és "oltsd" a pasikat!!

Hidd el, ha mások azt látják, h kiegyensúlyozott vagy és boldog, máris fogsz kapni bókot és tetszeni fog a pasiknak is!!!

2010. nov. 5. 12:34

Ennyi idős voltam, mikor elváltam..két gyerekkel..és nem bántam meg.

Nem tudom, hogy a férjed milyen ember, milyen apa...de egyet tudok..ha nem lépsz, nem is tudod meg,milyen lenne a másik élet.Csak így nehéz..nehéz, hogy nincs aki melletted legyen.

70. Kira88 (válaszként erre: 67. - Nyecsus)
2010. nov. 5. 12:31

Ha engem kérdezel,én inkább kockáztatok,és elválok 2 gyerekkel, mint maradok a megszokott,szar valamiben. Most még változtathatsz,ha nem akarsz 40 évesen arra ébredni,hogy elcseszted.

Egy életed van!


Lelki bíztatást meg itt simán kaphatsz szerintem! Remek ez a hely,igazi barátokra lehet találni=)

Segítünk!:)

2010. nov. 5. 12:25
Anyukád helyében segítenék, és mindenben melletted lennék!! Csak hogy légy boldog...de nem vagyok az anyukád...egyébként nem osztom édesanyád véleményét..
68. Nirvi (válaszként erre: 67. - Nyecsus)
2010. nov. 5. 12:24

Egyékbént van egy "harmadik fél" is a láthatáron?

Vagy egyelőre csak ebből a kapcsolatból akarsz menekülni?

2010. nov. 5. 12:13
sokan elítélnének emiatt, és sokan azt mondanák: te nem vagy normális, hogy a biztosat ott hagyod a bizonytalanra, és elválsz két gyerekkel. Főleg nehéz, ha az ember nem számíthat lelki erősítésre.
66. Kisszsuzska83 (válaszként erre: 65. - Nyecsus)
2010. nov. 5. 12:04

Igen el, de most már késő ezen bánkódni, talán inkább a jelen helyzetedet mérlegeld és úgy próbálj meg változtatni.

Nem te leszel sem az első, sem az utolsó, aki két gyerekesen elvált. Pl az én édesanyám is otthagyta apukámat két kisgyerekkel. Hozzáteszem nem értem, hogy bírta ki mellette addig is. És most boldogan él egy másik házasságban. Ha ott marad akkor apám mellett miattunk, akkor most már biztos zárt osztályon lenne.

65. nyecsus (válaszként erre: 59. - Kira88)
2010. nov. 5. 11:59
de igen, ez is közrejátszik....jó lenne úgy élni, ahogy a korosztályom, de erről már lemondtam, hiszen a két gyerektől megkapom a boldogságot, de mindig elszorul a szívem, hogy most én is csak tanulhatnék, meg bulizgatnék....pfff elcsesztem, és mindenkinek igaza van aki azt mondja, hogy ezzel kell tovább élnem, mert tényleg elcsesztem.
64. ebf2510f25 (válaszként erre: 1. - Nyecsus)
2010. nov. 5. 11:57

Túl fiatal vagy még ahhoz, hogy kétségbeess.

Szeresd magad, légy egy kicsit önzőbb, és tedd azt, ami jól esik, mások véleményétől függetlenül.

63. pethoevi (válaszként erre: 60. - Kisszsuzska83)
2010. nov. 5. 11:56

ez így van,had menjen,kell neki egy kis lazulás és ezt a munkában biztos megtalálja.

de amíg örömmel egy haza,semmi baj nincs.:-)))

62. pethoevi (válaszként erre: 58. - Nirvi)
2010. nov. 5. 11:56

nah,ez a baj...

23 évesen úgy hozzámenni valakihez,akibe nem voltál szerelmes...

akkor mostmár értem anyukád mondatát...:-/


neked a legfőbb bajod szerintem az,h már nem akarod ezt az embert...

neked kell mérlegelned,mi itt nem fogjuk neked megmondani a tutit,h maradj,vagy menj.

neked kell tudni,de az biztos,h elég nagy gödörben vagy

23 évesen 2 gyerekkel elválni...

nem irigyellek,de nem értem,h miért kapkodtad ezt el ennyire?

61. nyecsus (válaszként erre: 58. - Nirvi)
2010. nov. 5. 11:55
nem tudom...nehéz, és a döntést nekem kell meghoznom, teljesen egyedül:(((
60. Kisszsuzska83 (válaszként erre: 50. - Pethoevi)
2010. nov. 5. 11:54
Ez tényleg így van, de legalábbis eddig még nem volt ezzel probléma. Mindig azt mondja, hogy imád hozzánk hazajönni, és hogy mi vagyunk neki a legfontosabbak. Na persze én ezzel vitatkoznék, mert a munkahelye nélkül meg sem tud lenni. Nem is tudom mi lenne vele, ha holnap már nem kellene bemennie.:)) Na de míg csak ez van, addig nincs probléma. És persze az csak jó, ha szereti a munkáját.
59. Kira88
2010. nov. 5. 11:54

kedves fórumindító,szerintem te túl korán vágtál bele ebbe az egész házasság-gyereknevelősdibe...nem lehet ez a baj???

23 évesen mások még tanulnak, dolgoznak, szórakoznak...ez hiányzik,ugye? a szabadság?

58. Nirvi (válaszként erre: 57. - Nyecsus)
2010. nov. 5. 11:46

Ahogy látom ez a kapcsolat már egy évvel ezelőtt sem működött...

Az akkori cikkedből ítélve.


"...Ráadásul nem is vagyok szerelmes...még soha sem voltam az igazán..."


Ezt onnan másoltam ki. Mondjuk ez így két gyerek után már elég kemény dió..


El akarod hagyni?

2010. nov. 5. 11:43
foglalkozik velük... csak én ápolom őket. furcsa ez a helyzet...nem tudom, hogy akarom-e ezt egyáltalán...
56. cbe6ba1fa9 (válaszként erre: 54. - Nyecsus)
2010. nov. 5. 11:40
Ilyen férfi mellett vállalni még egy babát? A gyerekekkel mennyit foglalkozik egyáltalán?
55. pethoevi (válaszként erre: 54. - Nyecsus)
2010. nov. 5. 11:40

de nem a házat kéne csinosítgatni,hanem magadat és a lelkedet takarítani a kapcsolattal együtt

ő nem egy cselédbe szeretett bele,hanem egy NŐ-be...

szóval ez nehéz.

de mikor hazaért már csak anya és NŐ legyél...cseléd ne.

2010. nov. 5. 11:38
eleinte nagyon szép kapcsolat volt. Sokat beszélgettünk, sokat nevetgéltünk, mindent meg tudtunk oldani, aztán nagyon gyorsan jött minden az első gyerek, és a hatalmas felelősség, ami ezzel járt, aztán az albérlet... szóval nem könnyű...a mindennapok elidegenítettek minket...mert ő úgy fogja fel, hogy a gyereknevelés és a háztartás csak az én feladatom, és ő semmi ilyesmiben nem segít, ezért minden nap csak azt látja, hogy mosok, főzök, takarítok, mint egy gép...
53. pethoevi (válaszként erre: 52. - Pethoevi)
2010. nov. 5. 11:37

de azért a haj szerintem elsődleges és a súlyfölösleg.

ezeket mindenképpen orvosolni kell.:-)

2010. nov. 5. 11:36

tudod,mit tennék?

szépen felöltöznék,és elvinném a gyerekeket egy bábelőadásra.

csak feltűnne neki,h mire fel vagy olyan csini?vajon van valaki a dologban?

fel kell hívnod magadra a figyelmét és arra,h el is veszíthet,ha nem változik...

2010. nov. 5. 11:36
Mondjuk itt már alapvetően a pasi hozzáállásával is gond van. Ennyire nem esett le neki, hogy miért akar "Nyecsus" kettesben lenni vele?
50. pethoevi (válaszként erre: 44. - Kisszsuzska83)
2010. nov. 5. 11:35

így van és eszébe se jusson,h van más nő is még ezen a bolygón.:-)))


erre mondják,h megkapni könnyű,megtartani nehéz...???

49. lola81 (válaszként erre: 45. - Marcsix)
2010. nov. 5. 11:34
:D
2010. nov. 5. 11:31

először belül tedd rendbe magad!


Van önbizalmad? Értékeled magad?

Szépnek tartod magad?

Mert ha nem, akkor miért várod el, hogy más annak lásson?

Ha mindezt rendbe raktad, akkor kívül automatikusan rendbe jön minden..

47. Kisszsuzska83 (válaszként erre: 39. - Nyecsus)
2010. nov. 5. 11:31
Ez elég nehéz. Nekem annyiból van szerencsém, hogy a férjem megérti a problémámat. Mert nekem is sokszor az a problémám, hogy egész nap a négy fal között vagyok és még csak embereket sem látok. Ha ezt nem érti, hogy te egy kicsit "szabadságra" vágysz,az már baj. Elsősorban ezt kell vele megértetni.
46. nyecsus (válaszként erre: 43. - Vevemama)
2010. nov. 5. 11:30
öt év van köztünk
45. marcsix (válaszként erre: 39. - Nyecsus)
2010. nov. 5. 11:30
előre beszéld le a nagyszülőkkel az egyik napot, mikor tudod, férje otthonvan, nemdolgozik. Reggel korán elviszed őket, bár attólfügg mennyire messze laknak. Valaki ismid biztos, van, akire pár órácskát rábízhatod, és akkor elviszed, aztán már nincs más lehetőség, ha nincsenek otthona gyerekek, akkor csak kettesben vagytok, és aztán kitalálhattok valamit együtt, spontán, a hirtelen spontán ötletek általában jók. :D Csak nem fog nekiállni kocsit szerelni:D Te meg takarítani:))
44. Kisszsuzska83 (válaszként erre: 32. - Pethoevi)
2010. nov. 5. 11:28

Ez tényleg nagyszerű, én is pont így vagyok vele. És ha közeledek, akkor sosem tud ellent mondani.:)) Így már nem is akarok másoknak tetszeni.

Mármint úgy mint régen, amikor "lány" voltam. Mert akkor persze, hogy érdekelt, hogy vajon mit gondol rólam "az a srác". De már nem gondolok ilyenekre.

Most inkább fontosabb, hogy azt gondolják rólam, hogy "milyen csinos anyuka".

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook