Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nem vagyok szép... :( fórum

Nem vagyok szép... :( (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2011. nov. 22. 20:10
én sem vagyok az, de ki bánja? :)
2011. nov. 22. 20:08
és akkor mi van????nem lehet mindenki szép
2011. nov. 17. 12:15
ez nem is lenyeg a belso a lenyeg,a legtobb pasi ezt mondja ,de ha csinosan oltozkodsz es adsz magadra az szukseges persze es mosoly,kedvesseg.ezzel konnyu levenni barmelyik ferfit a labarol/arra biztos.deha komoly kapcsolatot alkarsz majd kesobb /gondolom idovel ha parod elhagyod es begyogyul a seb/ biztos siker ez .
100. 3e437d31f0 (válaszként erre: 1. - Nyecsus)
2011. nov. 10. 16:05
Ahogy látom, majdnem minden hölgy elégedetlen magával. ( Az én párom is, hiába mondom, hogy nekem Ő tetszik. ) A szex terén meg újítani kell! Fel kell dobni valamivel. Egy szexi ruhával, társasjátékkal, segédeszközzel.
2011. nov. 10. 15:59
Szar ügy. :D
2011. nov. 10. 15:59
én sem ztán mivan akkor?
2010. nov. 9. 14:10
sziasztok! Köszi a sok segítséget.... sokat jelent ez nekem
96. b73e24f31f (válaszként erre: 1. - Nyecsus)
2010. nov. 5. 19:20
Nagyon éretten írsz és átlátod a problémádat, sokan már erre sem képesek! Tudod, hogy mire vágysz, csak lépned kell valamerre!
95. Kira88 (válaszként erre: 77. - 388b941089)
2010. nov. 5. 18:11
Attól még,hogy te nem bántad meg(szerencsére)nem biztos hogy ő is így érzi. Nem vagyunk egyformák.
94. Kisszsuzska83 (válaszként erre: 92. - Homokóra)
2010. nov. 5. 14:47

Igen! Tényleg, most viszont, ha nem haragszol megyek, mert sajnos a kisfiam beteg, elég nyűgös. Egy kicsit dajkálom.

További szép napot!

2010. nov. 5. 14:44
bocs: Hogy NEM értek egyet anyukájával :)
92. homokóra (válaszként erre: 91. - Kisszsuzska83)
2010. nov. 5. 14:42
Igen..erre írtam, hogy értek egyet anyukájával...de nem tudom, hol lehet a fórum indító..nem baj..jól elbeszélgetünk:):)
91. Kisszsuzska83 (válaszként erre: 90. - Homokóra)
2010. nov. 5. 14:40

Ez nagyon nehéz. Ebbe nekünk kívülállóknak nagyon nehéz beleszólni, nem látjuk át teljes egészében a dolgokat.

Most viszont már úgy látom, hogy akkor lehet, hogy először édesanyjával kellene tisztázni a helyzetet, és ha olyan az anyukája, mint amilyen nekem, vagy amilyen te vagy, akkor segíteni fog. Segítenie kell.

90. homokóra (válaszként erre: 89. - Kisszsuzska83)
2010. nov. 5. 14:26

Igen..de látod, mindenkinél más..az Ő anyukája hiába szólt bele..a fórumindító annál inkább megtette, amit nem kellett volna..tehát kvázi bosszút állt az édesanyján, figyelmen kívül azt, hogy ő saját maga rohan a vesztébe.Nem tudom, sikerült volna-e az anyukának "lebeszélni" erről a dologról..itt nagy függ, hogy milyen az anya-lánya kapcsolat.

Nyilván, ha a fórumindítónak jó lett volna a kapcsolata az édesanyjával, akkor meg tudták volna ezt beszélni...de ha valaki bosszúból teszi azt, amit nem kéne..hát úgy járt...sajnos..

89. Kisszsuzska83 (válaszként erre: 88. - Homokóra)
2010. nov. 5. 14:11
Elhiszem. Sőt igazad is van. De az én véleményem az, hogy ha már nagy a baj, és a fórum írójánál sajnos nagy volt már az elejénél, akkor igen is szóljon bele és ha kell tegyen drasztikus lépéseket, mert az élet az nem játék. Neked sem mindegy, hogy milyen körülmények között éli le a lányod az életét. És látom, hogy te nagyon szereted a lányodat.
2010. nov. 5. 14:01
Annyi idős lányom, van, mint Te:) Ugyanezeken a gondokon átmegyünk..de úgy gondolom, hogy a véleményemet elmondom, de nem dönthetek helyette..nyilván anyukád sem helyetted döntött, hanem Te saját magad határoztad el, hogy vége..de ha Te nem úgy döntesz, anyukád mondhatott volna bármit..elhiszed? :):)
87. Kisszsuzska83 (válaszként erre: 86. - Homokóra)
2010. nov. 5. 13:57

igazad van, talán nem jól fogalmaztam. Nekem sem szólt bele az életembe. De ő látott valamit, amit én nem. Látta, hogy a miénk fiatal szerelem, azért voltam vele, mert ő volt az első. Már fiatalon sokat veszekedtünk. Nyilván neki szembetűnőbb volt, mint akkor nekem. Nem voltunk összeillők. Mindenben más volt a véleményünk. Nekem terveim voltak, neki meg semmi. El volt a kis babérjain.

A férjemmel minden más. Rengeteg közös tervünk van. Mindent megbeszélünk.

És szerintem a hosszú kapcsolat titka: mindkettőtök célja a közös jövő legyen!

2010. nov. 5. 13:48

Nem szólnék bele a gyerekeim döntésébe..és pedig azért nem, mert ha valóban csak az én hatásomra döntenének rosszul, azt sosem bocsájtanám meg magamnak..életünk csak egy van..és azt csak mi élhetjük...helyettünk nem élheti senki más., és helyettük sem dönthetek sosem..

Ha úgy látom a dolgaikat, elmondom a véleményem..meghallgatják, s aztán döntenek..de úgy, ahogy azt Ők érzik...

2010. nov. 5. 13:36

Hú nyecsus! Olvastam a cikkedet. Nem gondoltam volna, hogy ennyire nagy baj van. Csak azért mentél férjhez, hogy bosszantsd anyukádat? Sem esküvő, semmi.

Tudod nem is téged hibáztatlak, hanem édesanyádat. Mert tudod nekem is volt egy kapcsolatom a férjem előtt és az én anyukám sem örült neki. Aztán addig-addig noszogatott, hogy szakítottunk. Jól tettem. Akkor haragudtam nagyon, mert akkor már négy éve együtt voltam az akkori barátommal. De most, áldom, mert visszagondolva fele ilyen jó életem nem lenne. És most nem anyagilag gondolom.

84. Vacak88 (válaszként erre: 1. - Nyecsus)
2010. nov. 5. 13:34

Szia!


Én 20 voltam mikor szültem, igazi fősulis szerelem a miénk!

Csak hát én is elslamposodtam az évek alatt.

Több veszekedés után mindkettem megelégeltük a harcot és elmentünk kettesben beszélgetni.

Megbeszéltük, hogy én adok magamra, ő vigyáz a Nonóra, míg elmegyek futni. Megvan napi mennyi időt, mivel töltünk. Beosztottunk mindent. Most sem tökéletes, de újra elindultunk egymás felé. Csak ehhez ketten kellenek. :(

Fel a fejjel! Nem cseszted el!

2010. nov. 5. 13:28
de hol van a fórumnyitó? kíváncsi vagyok a válaszaira :)
2010. nov. 5. 13:12
Igen...a helyzet nagyon ismerős:)
81. Kisszsuzska83 (válaszként erre: 80. - Homokóra)
2010. nov. 5. 13:07

Mármint nem tudom, hogy jó lesz-e? Én csak édesanyámból indulok ki. Ő is fiatalon szült minket. Aztán fiatalon el is vált. Most boldog házasságban él. Szép, fiatal, élvezi a nagymamaságot.

Amikor babát vártam elmentünk együtt vásárolni, az eladónő azt mondta nekem, amikor anyukám hívott, hogy a "nővéred keres". Szóval simán elmenne nővéremnek is.

2010. nov. 5. 13:02
Bizony...40 évesen már minden szép lesz:)
79. Kisszsuzska83 (válaszként erre: 73. - A25b44f6a3)
2010. nov. 5. 12:59
Hogy mennyire igazad van. Én 23 évesen szültem, szerintem már az is késő. Én is éppen ezen gondolkodtam, hogy neki 40 évesen már nem kell szülőire járni. 40 évesen, amikor az ember szép és fiatal már lesz két nagy gyermeke, más nők meg akkor tologatják a babakocsit.
2010. nov. 5. 12:56

Attól, hogy van két gyerek, attól a nő még nő marad!!!

Egyébként meg nem korfüggő a szülés..na jó..bizonyos határon belül..és nem bántam egyáltalán, hogy korán szültem..a fiamnál 18, a lányomnál pedig 20,5 voltam..ha újra kezdeném, ismét így tennék..élvezem az anyaság örömeit, és nagyon jól esik, hogy a lányom, és meny jelöltem is úgy tekintenek rám, mint barátnőre..tudják, nekem mindig mindent elmondhatnak..sosem mondtam meg, mit tegyenek, de bármilyen döntést hoznak, mellettük állok...


Nincs annál szebb, mikor a 26 éves lányom hozzám bújik..és mesél, mesél..és nem csak a jót meséli, hanem a rosszat is...

77. 388b941089 (válaszként erre: 59. - Kira88)
2010. nov. 5. 12:44
neeeeeeeeeee, te se mond neki ilyeneket!!!! 19 évesen szültem és soha nem éreztem, h bármiről is lemaradtam volna!!!!!!!
76. 388b941089 (válaszként erre: 65. - Nyecsus)
2010. nov. 5. 12:43
hogy mondhatsz ilyet, h elcseszted???????????????????????????????????????
2010. nov. 5. 12:42
nem lenne szabad ennyire befásultnak lenned ilyen fiatalon..... ez az érzés nem alakul ki csak úgy... valami baj van??
74. 388b941089 (válaszként erre: 65. - Nyecsus)
2010. nov. 5. 12:40

DE NEM KELL LEMONDANI!!!!!!!!!!!NE CSINÁLD MÁR!!!!!mért kéne lemondani a bulizásról és a tanulásról azért, mert gyerekeidet lettek??? igenis tessék eljárni bulizni néha!!!!!!!!!!

az anyaság csak egy funkció a sok közül, ott van még mellette a NŐ, a BARÁTNŐ, a DIÁK, a DOLGOZÓ asszony :DDDD

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook