Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nem vagyok alkalmas párkapcsolatra? fórum

Nem vagyok alkalmas párkapcsolatra? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
24. Dina2 (válaszként erre: 22. - Lávli)
2018. dec. 3. 10:58

Hát ezaz...hogy mindent furcsának találok és nem értem, hol rontottam megint el...

És hogy merjek így nyitni legközelebb, ha már előre attól rettegek, hogy hol fogom elhibázni?

23. Panna.33 (válaszként erre: 21. - Dina2)
2018. dec. 3. 10:58

A fene jobban tudja. Lehet, hogy skalpvadász. De lehet, hogy valami nem tetszett benned, vagy egyszerűen betojt és meghátrált.

Előre nézz, ezt meg könyveld el egy "legalább egy jót kufircoltam" esetnek.

22. Lávli (válaszként erre: 21. - Dina2)
2018. dec. 3. 10:57

Hát lehet, hogy vagy mégis ...

És lehet, hogy nem csak neked írogatott.

Azt nem találod furcsának, hogy a szex után lépett le?

És mennyire tökéletes lelki egymásra hangolódás az, ha utána lelép, és még csak annyit se mond, hogy bocsi, heló, inkább mégse, és neked kell ezért keresned, hogy kinyögje mégis?

21. Dina2 (válaszként erre: 16. - Lávli)
2018. dec. 3. 10:54

Egy pasi aki csak szexet akar, nem fűz három hónapon át és nem írogat hajnalig nagyon mély lelki beszélgetéseket. Vagy mégis?

Lelkileg tökéletesen egymásra voltunk hangolódva. Szerinte is, nem csak szerintem.

20. 4349951813 (válaszként erre: 15. - Dina2)
2018. dec. 3. 10:53

Nem megjátszás ez.


Ne érezze ùgy hogy körülötte forog minden gondolatod.

Éld az életed,éld a napi rutint.

Ha akar komolyan téged keresni,hívni fog.

19. Panna.33 (válaszként erre: 17. - Dina2)
2018. dec. 3. 10:52

Nem EZ a baj.

Persze ha játszmázás a célod, csináld. Ha egy normális kapcsolat, akkor ne játszmáz.

Légy lazább. És ahogy Féknyom írta, add magad.

18. Panna.33 (válaszként erre: 4. - Gabbbicica)
2018. dec. 3. 10:49

Kiváló tanács!


Ja, nem.

17. Dina2 (válaszként erre: 14. - Andi6020)
2018. dec. 3. 10:49
Szerintem is hülyeség. Nem is megy nekem. De úgy tűnik ez a baj...
16. Lávli (válaszként erre: 6. - Dina2)
2018. dec. 3. 10:48

A jelek szerint a pasi szexkapcsolatot akart, lehet, hogy nem 100%-ban feleltél meg neki ilyen szempontból, így bunkó módon szó nélkül lépett le.

Egyáltalán nem te vagy a hibás ezért.

Ha valaki majd önmagadért megszeret, akkor a szexben a kezdeti nehézségeket is együtt legyőzitek, már ha lesznek egyáltalán.

15. Dina2 (válaszként erre: 12. - 4349951813)
2018. dec. 3. 10:48

Dehogy lógok rajta...

Oké, túl sok voltam.

Tehát játsszam meg magam, hogy nem érdekel sem egy pasi, sem egy kapcsolat, és akkor majd működni fog? Nem konkrétan ez a pasi, hanem úgy általában...

14. andi6020 (válaszként erre: 4. - Gabbbicica)
2018. dec. 3. 10:48
Játszmázni a legnagyobb hülyeség.
2018. dec. 3. 10:45

Dina, ne bántsd már magad, látom van két aranyos gyereked, ezek szerint volt aki komolyan gondolta veled és családot alapítottatok. :). Most nyilván azt látod, hogy naigen, de az sem sikerült...

Innen nehéz megmondani, mi a baj veled, ha egyáltalán van...

Önbizalom-tunning mindenesetre nem ártana.

12. 4349951813 (válaszként erre: 1. - Dina2)
2018. dec. 3. 10:42

Szerintem nem kellene magadat marcangolnod,ne csak magadban keresd a hibát.

Két ember kell hogy jól működjön egy kapcsolat.

Annyira akarsz egy jó kapcsolatot,hogy talán túl sok vagy/voltál ennek a férfinak.


Hagyd hogy keressen a férfi,ne lògj rajta.


Ha jól érzi veled magát,úgyis keresni fog.


Remélem nem gond hogy ezeket ìrom.Nekem is sok rossz kapcsolatom volt,de már 15 ève vagyok a fèrjemmel egy jó házasságban.

11. féknyom (válaszként erre: 10. - Féknyom)
2018. dec. 3. 10:13
Természetesen közben alakulhattak benne az érzések, és ez sült ki belőle, de oly mindegy, ez már történelem. Szerintem fölösleges boncolgatni.
10. féknyom (válaszként erre: 8. - Dina2)
2018. dec. 3. 10:08

Hát ha csak az időrendben,történéseket nézzük,akkor nincs is kérdés. Csajok egymással közt, lógó orral

"Legalább jó volt?"

9. Tüsszy (válaszként erre: 6. - Dina2)
2018. dec. 3. 10:04
Kiábrándult az ágyjelenet után?🤔
8. Dina2 (válaszként erre: 5. - Féknyom)
2018. dec. 3. 10:02
Hát ezaz, hogy úgy tűnik az "őszintén, lazán" dolog nem jön be...pedig én ez vagyok. De akkor vegyek fel álarcot és legyek "fájamájam"?
2018. dec. 3. 10:01
Hjaaa igen, játszmázni kell, az mindent visz, mint a royalpityke.
6. Dina2 (válaszként erre: 4. - Gabbbicica)
2018. dec. 3. 10:01

Jelen helyzet: ő kezdeményezett, három hónapig írogattunk, találkoztunk néhány alkalommal. Ő nyomult, ő írt rám szinte 100%ban. Sokáig ellenálltam, mert nemigen gondoltam komoly kapcsolatba belevágni. Nem mutattam semmi jelét annak, hogy tetszik, csak beszélgettünk rengeteget. Nem nyomultam. Időközben aztán megszerettem. Nagyon. Mindent megszerettem benne. Három hónap után intim kapcsolatra is sor került. Aztán nem írt többet. Majd amikor egy idő rákérdeztem, azt mondta, időközben rájött, hogy ő mégsem akar kapcsolatot.

bennem persze azonnal az jött le, hogy én rontottam el.

Valóban?

5. féknyom (válaszként erre: 1. - Dina2)
2018. dec. 3. 09:59
Nincs mit jól csinálni, add magad, őszintén, lazán. Kell mellé egy olyan tulajdonság,hogy tudni kell tudomásul venni, ha nem esünk éktelen szerelembe a 2. átlátszó póztól, hanem inkább lassítunk, netán elsétálunk.
4. gabbbicica (válaszként erre: 3. - Dina2)
2018. dec. 3. 09:47

Hat be kell allni a játszmákba.


Nem ráérni rögtön, akkor se ha ráérsz, nem visszaírni rögtön és nem nyomulni, hiaba nagyon akarod.

2018. dec. 3. 09:28

Igen, itt is lehet a hiba, mert azt tapasztalom, hogy azok a nők, akik magas ívben tesznek a pasikra, sokkal sikeresebb kapcsolatokkal rendelkeznek és odavannak értük a férfiak.

Nade hogy kell nem görcsösen akarni, ha egyszer szeretném?

Valahol a magabiztossággal is van probléma...

2. gabbbicica (válaszként erre: 1. - Dina2)
2018. dec. 3. 09:11
Kicsit több infó kellene azért. Nem lehet, hogy nagyon görcsösen akarod? Az áltlában taszítja az embereket bármilyen kapcsolatban, legyen az szerelmi, vagy baráti.
2018. dec. 3. 08:22

Bepánikoltam...40 éves vagyok, és egyedül. Három hosszú kapcsolatom volt eddig, valahogy mindhármat eltoltam. Kettő egy másik nő miatt hagyott el, a harmadik meg tele volt konfliktusokkal és hosszas hezitálás után én léptem ki belőle.

Most úgy tűnt, kialakul valami egy szimpatikus férfival, de meghátrált.

Érzem, hogy valamit nem jól csinálok, nem jól állok hozzá a kapcsolathoz vagy a férfiakhoz, de nem tudok rájönni, hol a hiba...

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook