Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nem vagyok alkalmas párkapcsolatra? fórum

Nem vagyok alkalmas párkapcsolatra? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
144. Dina2 (válaszként erre: 142. - Dunapartilány)
2018. dec. 4. 19:22

Értem miről beszélsz.

Én ugyan messze nem voltam ilyen, mert nem is tartott még ott a dolog, hogy bármiről is nyilatkozzunk, vallomást tegyünk vagy számonkérjünk.

Úgy tűnik, egyszerűen csupán csak bennem ébredtek mélyebb érzelmek, benne nem.

143. dunapartilány (válaszként erre: 142. - Dunapartilány)
2018. dec. 4. 18:51
Ezt csak azért osztottam meg veled, mert így is el lehet szúrni. És pasiban is lehet néha a hiba.
142. dunapartilány (válaszként erre: 138. - Dina2)
2018. dec. 4. 18:48
Ez én esetemben a pasi szúrta el. Igaz én foglalt voltam, de nagyon közel voltam hozzá, hogy felrugjam a házasságom. De ő már 3 hét után feleségül akart venni. Képes volt a 2 órás légyottunk alatt 15x elmondani, hogy szeret. És mindig lelkizett. És még sértődős is volt. Nem bírtam. Nekem ez sok volt.
141. Érdekes73 (válaszként erre: 119. - Dina2)
2018. dec. 4. 17:50
Ott nem érnek majd ilyen jellegű emberi csalódások mint mikor egy ilyen áldott "jóember" hátat fordít neked.
140. miklosi3 (válaszként erre: 138. - Dina2)
2018. dec. 4. 17:43
Az én esetemben azt mondta az ex, hogy ne korlátozzam, ő élni akar- én úgy gondolom, hogy egy normális kapcsolatban egymást akarjuk, és a hétvégén olyan jó, ha együtt vagyunk, mert hétközben dolgozunk. De, amikor 2 napig nem ír egy smst, nem hív,e gy városban vagyunk, akkor mit várjak tőle. nekem ez 40 nap volt. De, megértelek, én sokáig voltam egyedül, és én tudom, hogy nagyon akartam őt, ez lett a vége.
139. féknyom (válaszként erre: 137. - Dina2)
2018. dec. 4. 17:30
Így ér csak igazán,kinyomoztam.
138. Dina2 (válaszként erre: 135. - Miklosi3)
2018. dec. 4. 17:14

Nem értem miért kell etetni a másikat...ha csak a szex a lényeg azt jobb az elején tisztázni. Ámbár, azt hiszem, egy nő igazán sosem tudja úgy különválasztani a testi kapcsolatot az érzelmektől, mint egy férfi. De legalább tudod, hogy ne álmodozz feleslegesen kapcsolatról, ha még időben szól.

Esetemben úgy gondolom, hogy nem ez volt a cél. Úgy érzem a mai napig, hogy ő is szeretett volna kapcsolatot, de időközben valahol félrecsúszott a dolog...beijedt, vagy nem jöttem be neki vagy elcsesztem...sosem fogom megtudni talán.

137. Dina2 (válaszként erre: 133. - Féknyom)
2018. dec. 4. 17:08
Így már nem ér mert én árultam el...
136. Dina2 (válaszként erre: 132. - Féknyom)
2018. dec. 4. 17:07
A válaszom súlya ugyanolyan értékű mint a te hozzászólásodé... :)
2018. dec. 4. 16:53
Valahol megértelek. Hasonló cipőben járunk.Nekem egy régi barátom elkezdett udvarolgatni, 4 évvel idősebb nálam. Többször hívott randira, egyszer beadtam a derekam. Elmentünk, iszogattunk, én aki nem vagyok iszogatós, 3 pohár rosé után kicsit elbódultam. Hazamentünk hozzám, s hamar az ágyban voltunk. Ismertük egymást. Jött a hétvége, nem ért rá, el keleltt mennie barátokhoz, érdekes módon hétköznap mindig ráért, majd csak 2 hetente nem ért rá hétvégenként, és zavarta, hogy vaan egy gyerekem- mindig fűt-fát ígért, hogy moziba megyünk, nem mentünk, bemutattt az anyjának, afelnőtt ygerekeinek. ha sötét volt megfogta a kezem, ha világos nappal nem. Volt úgy, hogy 2 napig nem is telefonált, pedig 3 utcával laktunk arrébb, múlt héten rátelefonáltam, hogy mi van vele- erre elkezdi hétvégén bulizni akar- én sajnálkoztam, hogy nem leszünk együtt, erre elkezdi: fejezzük be, szakítsunk, én sose érek rá, ő meg hétvégén bulizni akar nélkülem. Ha nálam volt, 2 óra hosszat ha nálam volt, de a szex volt a lényeg. Én így jártam.
134. Lávli (válaszként erre: 133. - Féknyom)
2018. dec. 4. 15:36
👍
2018. dec. 4. 15:21
Tehát Nutella... Indulok is boltba.
132. féknyom (válaszként erre: 131. - Dina2)
2018. dec. 4. 15:20

Tudod te milyen szép egy új traktor?!

Az előző hozzászólásom egyik részét sem kellett volna komolyan venni. Esetleg a térdelést meg a rózsát.

131. Dina2 (válaszként erre: 130. - Féknyom)
2018. dec. 4. 14:13

Hát ha az új traktorhoz viszonyít-ami manapság felér egy Ferrari értékével-akkor mehet a levesbe, mer' megint egy pénzközpontú Józsiról van szó :D

És nem, nem rózsára van igényem. És ha nem tudja, hogy többet ér el nálam két kiló nutellával, mint 73 rózsával, akkor szintén leves...

2018. dec. 4. 12:41

Halivúd2.

Jön Szorgalmas József a szomszéd faluból, kezében 73 szál rózsa. Letérdel, majd megszólal: Dinuskám, szebb vagy mint az új traktorom. (Gyenge egyes,tudom)

129. Dina2 (válaszként erre: 127. - F4e7e8321e)
2018. dec. 4. 11:15

A tavaszt...azt nagyon várom :) már csak azért is, mert kimozdulhatok a négy fal közül és kertészkedhetek, amit nagyon szeretek.

Gyerkőcök nagyok, nem kell rájuk vigyázni. Nagyobbik már kollégiumban lakik hétközben.

Csak anyu él a közelemben, de ő is néhány faluval odébb és mivel nincs kocsim, nagyon nehéz a közlekedés. Telefonon tartjuk a kapcsolatot napi szinten. Tesóm külföldön él. Szóval sokat vagyok "egyedül".

128. Dina2 (válaszként erre: 126. - Lávli)
2018. dec. 4. 11:09
Ebben tökéletesen egyetértek veled.
2018. dec. 4. 10:42

Sajnálom, hogy most ilyen reménytelennek tűnő, nehéz helyzetben vagy!

Ilyenkor az ember a sok kudarcélmény miatt kevesebbnek érzi magát.

Teljesen természetes, hogy mindenből eleged van, és még az életkedved is elment. Ha valaki anyagilag nem stabil, ráadásul nem is csak magáról kell gondoskodnia, az iszonyú teher a léleknek. Nem kéne így lennie, de így van. Plusz iszonyú fáradt lehetsz. :( Fizikailag is.

Tudom, hogy már nagyon elkanyarodtunk a fórum témájától, de szerintem ez szorosan összefügg.

Nehéz időszak ez neked. És amikor rádtör a türelmetlenség egy társ iránt, abban benne lehet egy vágy, hogy valakivel megoszthasd ezeket a gondolatokat, valaki legyen melletted, aki biztat, biztonságot ad. Nem anyagilag, hanem lelkileg.

Amikor az ember sebezhető, még jobban kapaszkodna abba a felé nyújtott kézbe.

Ez is lehet egy ok, amiért nehezebben találsz igazi társat.

Szar ügy, de nekem is az a tapasztalatom, hogy az emberek nagy része afelé húz, aki erős, stabil. Legyen az barátkozás vagy párkapcsolat.


Valahogy önmagadban kellene megerősödnöd, fellélegezni a napi gondok alól. Ezt a pár hetet, ha kibírod, jön a tavasz, nem kell fűteni, annyival is könnyebb. Addig pedig barátkozz, írj ki mindent, és amennyit csak tudsz, pihenj! Iszonyú fáradt lehetsz ennyi munka mellett.

Bár a hálivúdos sztorimból úgy tűnhet, hogy "nekem könnyű", azért én is megjártam már mélységeket, úgyhogy totál megértelek!


Mennyi idősek a gyerekek?

Tesód a közelben lakik?

Tud valaki segíteni esetleg vigyázni rájuk néha?

126. Lávli (válaszként erre: 124. - Dina2)
2018. dec. 4. 10:13

Na látod. Nyugodtan fordítsd meg a dolgot, és értelmezd magadra is, amit írtál.

Egy normális ferfinak önmagadért fogsz kelleni, nem az egzisztenciad miatt, meg nem is szimplán azért, hogy milyen vagy az ágyban.

125. Lávli (válaszként erre: 123. - Dina2)
2018. dec. 4. 10:10

Az idő akkor tudod, mire jó? Hogy méginkább belesüllyedj, aztán még mélyebbről kelljen felkapaszkodni.

Fiatal egészséges Nő vagy. Gyerekeid vannak. Van munkád.

Mi hianyzik? Egy Társ. Valahol kell lennie.


Írd oda nyugodtan az adatlapodra, hogy egyelőre csak ismerkedni, barátkozni, beszelgetni szeretnél. És ismerkedj, barátkozz, beszélgess. Nyiss a világ felé, és szerezd meg azt, ami még hiányzik az életedből.

Minden más megvan.

124. Dina2 (válaszként erre: 122. - Anyucikóni)
2018. dec. 4. 10:04
Azért...lehet hogy én nem a pasi körülményeibe szeretek bele, hanem magába az emberbe. Persze valóban 40 körül már számít bizonyos szintű stabil egzisztencia, mert azért ebből már az is kb lejön, hogy milyen ember, több szempontból is. De mégsem ez a mérvadó azért. Volt olyan kapcsolatom, ahol nem volt gond az anyagiakkal. De maga az ember elviselhetetlen volt. Lehet épp azért, mert úgy gondolta, attól nagyobb, mert van pénze, és folyton felhánytorgatta, ha adott valamit. Így aztán erre érzékennyé is váltam, hogy ne adjon nekem senki semmit, majd lesz valahogy. De nem vagyok és nem is leszek adósa senkinek.
123. Dina2 (válaszként erre: 120. - Lávli)
2018. dec. 4. 09:59
Egyértelmű, hogy az az okos gondolkodás, ha nem a múlton rágódunk, hanem a továbblépésen...lehet hogy csak időt kell adni magamnak, hogy képes legyek erre, de egyelőre csak azt érzem, hogy süllyedek az önvádban.
122. Anyucikóni (válaszként erre: 119. - Dina2)
2018. dec. 4. 09:39
Nem te szúrod el, az már majdnem biztos. Bármennyire is az van, hogy nem mondod el a pasiknak, hogyan éltek, de ez nyilvánvaló, hogy lejön. És ez nem a te hibád. Ez a pasi hibája, mert a legtöbb férfi 40 felett már nem akar macerás kapcsolatot. Arra vár, hogy a nő szép legyen, eltartsa magát, legyen anyagi biztonságban. ezt sem elítélendő, nyilván mi nők is így gondolkodunk, csak míg mi kimondhatjuk, ezt egy férfi nem mondhatja ki. Lega
121. d5bae51d10 (válaszként erre: 1. - Dina2)
2018. dec. 4. 09:21
Ne add fel!
120. Lávli (válaszként erre: 119. - Dina2)
2018. dec. 4. 09:14

Biztos vagyok benne, hogy nem azért indult. Attól még sajnálhatunk szerintem. 😓 Hogy ilyen élethelyzetben vagy.

Én konkrétan nem látok semmi olyat, amit elhibáznál, azon kívül, hogy mindig mindenért magadat okolod.

Meg azt se látom így, hogy hogyan tovább (a társkeresőn kívül).

Sztem a hogyan tovabb-ban kellene inkább gondolkodnod, nem abban, hogy mit hol hibáztál.

Abból, hogy egy pasi lelép szó nélkül a szex után, sztem magadra nézve semmi következtetést nem vonhatsz le.

Azt meg tudjuk, hogy voltak hosszú kapcsolataid is, írtad.

Szóval olyan nagy baj nem lehet veled, hogy a múlton rágódj inkább a továbblépés helyett.

119. Dina2 (válaszként erre: 117. - Lávli)
2018. dec. 4. 09:03

Nézd, nem is azért indult ez a fórum, hogy sajnáljatok. Az anyagi dolgokat azért említettem, mert volt egy ilyen "vad" ötlet, hogy akkor valósítsam meg önmagam, ami tényleg jó ötlet, csak némi akadály gördít elém a megvalósításban a nélkülözés. De ezt a témát nem is szeretem kivesézni, mert tudom, hogy ezzel nem segítek magamon. Nem is szoktam beszélni róla igazán.

A fórum célja tulajdonképpen az lenne, hogy kívülállóként, más rálátással valahogy rájöjjek, mit hibázok el a párkapcsolatokban, mit kellene másként tenni...és aztán belemélyedtünk az aktuális pasi-problémába.

A "vad" ötletek között voltak nagyon jók is, mert mégis adtak egy más szemszöget, hogy merre kellene próbálkozzak.

A társkeresős dologtól még mindig idegenkedek. De lehet hogy majd átgondolom. Egyelőre nem érzem úgy, hogy helyes lépés lenne.

118. Dina2 (válaszként erre: 115. - Anyucikóni)
2018. dec. 4. 08:57

15 és 12 évesek.

Tesóm segített nemrég, így tudtam venni tüzelőt. Rajta kívül senki. Anyu kisnyugdíjas, exanyós meg ugyanúgy letojja az unokáit ahogy a kicsi fia...

117. Lávli (válaszként erre: 113. - Dina2)
2018. dec. 4. 08:41

Teljesen érthető. 😐

Tényleg komolyan mondom, hogy regizz egy jó társkeresőre.

Csak beszélgetni, ismerkedni, udvaroltatni magadnak ... Aztán majd úgy is alakulnak a dolgok.

Sokkal jobban jársz mindenképpen, mint itt. Azzal, hogy sajnálunk, meg kapsz vad ötleteket, még nem fogsz előrébb jutni.

116. Anyucikóni (válaszként erre: 115. - Anyucikóni)
2018. dec. 4. 08:38
Ezt csak azért kérdem, mert esetleg ők tudnának hatni az apjukra. Tudom nem szép dolog őket használni, de milyenapaazilyen??? Aki nem látja ilyen rég a gyerekeit?
115. Anyucikóni (válaszként erre: 113. - Dina2)
2018. dec. 4. 08:37
Gyerekeid már nem kicsik, ugye?
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook