Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nem vagyok alkalmas párkapcsolatra? fórum

Nem vagyok alkalmas párkapcsolatra? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
54. Lávli (válaszként erre: 52. - Dina2)
2018. dec. 3. 12:11

De milyen más vonal lehetne, ha dolgozol, gyerekeid vannak, minthogy esténként odaülsz a gép elé?

Egy próbát megérhetne, ha másért nem is, legalább az önbizalmad visszaszerzésére. És amúgy meg tényleg hiszem, hogy vannak hasonló cipőben járó normális férfiak is, olyanok, mint te nőben, hát miért ne bukkanhatnátok egymásra?


A kérdéseidre a választ már megírtuk lentebb.

Kialakulhat benne is, de akkor NEM tűnik el szó nélkül, miután megvolt a szex, hanem marad, és megbeszélitek, hogyan tovább.

53. Panna.33 (válaszként erre: 52. - Dina2)
2018. dec. 3. 12:08
Én nem tudom, de szerintem egy negyven éves nő már nem tini. Ha teszik valaki, és kívánod, miért is várnál két hónapot az első csókra? Magadat is szívatod ezzel, nem csak őt.
52. Dina2 (válaszként erre: 49. - Lávli)
2018. dec. 3. 12:04

Nem tudom. Teljesen idegen tőlem ez a társkeresős vonal...

Ezt az utolsó gondolatod nem értem...ha 3 hónapig húzom, és tegyük fel hogy minden pozitív, 2 hónap után történik meg a első csók, stb, bennem kialakulhat érzelem. De benne nem alakulhat ki? Vagy honnan tudjam, hogy kialakult vagy nem? És ha nem, akkor meg mi a frászért fűz tovább, aztán meg dob el egyszer csak?

51. Dina2 (válaszként erre: 47. - F4e7e8321e)
2018. dec. 3. 11:58
Na azért nem kell úgy értelmezni, hogy elutasító vagy tök hideg voltam vele. Csak azt nem mutattam 1-2 hónapig, hogy párkapcsolatot szeretnék. Sokszor mondtam, hogy tetszik ez vagy az a tulajdonsága, hogy örülök, hogy összhangban vagyunk. De ezeket ugyanígy ő is elmondta felém.
50. apeeng (válaszként erre: 18. - Panna.33)
2018. dec. 3. 11:56
a számból vetted ki a szót...
49. Lávli (válaszként erre: 45. - Dina2)
2018. dec. 3. 11:53

Nem nagyon sodorgat a sors, ha valaki dolgozik, nevel két gyereket. Max. munkahelyi kapcsolat alakulhat ki, de tudjuk, hogy az nem túl egészséges. :)

Szerintem nyugodtan társkeresőzz.

De nagyon fontos a szűrő és az egészséges bizalmatlanság.

A többség bizony skalpvadász, ha megnézed a regisztrációs idejüket, sok éve ott vannak már, szerinted hihető, hogy ha valóban tartós kapcsolatot szeretnének, akkor sok év alatt nem találták volna meg? Dehogy ... Nekik mindig más kell.

Ne akard túl komolyan, eleinte csak élvezd, hogy bókolnak, élvezd, hogy Nő vagy.

Aki túl rámenős, 1-2 levél után úgyis lekopik, ha nem akarsz rögtön randira menni, mert lesz más alanya.

De 3 hónapig se húzd az első találkozást, mert addigra kialakulhat az, ami most: te több érzelmet viszel bele, és hiszel a másiktól, mint a valóság.

És csak lazán ... :)

48. Panna.33 (válaszként erre: 45. - Dina2)
2018. dec. 3. 11:46
Akkor bocs. Azt hittem próbálkozol társkeresőn.
2018. dec. 3. 11:44

Szerintem ha 3 hónapon át fűzött, de te semmi jelét nem mutattad, hogy mint férfi érdekel, akkor az elég hosszú idő ahhoz, hogy ő meg addig kiábránduljon belőled, vagy elmúljon a nagy lelkesedés.

Aztán, mivel látta, hogy benned változott valami, gondolom úgy volt vele, hogy belevág, de sztem ott ő már nem volt szerelmes lovag, csak akart egy próbát.

46. Panna.33 (válaszként erre: 43. - Gabbbicica)
2018. dec. 3. 11:43

Én nem tudom,biztos van valahol határ a taktikai visszavonulás és a játszmázás között, de már erősen kiestem a gyakorlatból. :D

A játszmázás nekem inkább provokatív és nem őszinte, spontán viselkedés.

45. Dina2 (válaszként erre: 44. - Panna.33)
2018. dec. 3. 11:43

Nem társkeresőztem és nem is szeretnék soha. Úgy vélem, ha kell, odasodorja elém a sors azt, akire szükség van, nem fogom keresgélni.

Válogassak? Ki közül? Nem állnak sorban a jelentkezők...sőt...jelenleg úgy érzem, kb senkinek sem kellek...

44. Panna.33 (válaszként erre: 36. - Dina2)
2018. dec. 3. 11:38
Higgy. Persze lehet, hogy sok ilyennel találkozol, főleg társkereső portálokon. Szerintem ott iszonyú magas a skalpvadászok aránya. Ezt el kell fogadni, és úgy hozzáállni a dologhoz. Szerintem első körben válogass úgy, hogy melyik az, amelyik akkor is megéri, ha egy alkalmas.
43. gabbbicica (válaszként erre: 39. - Panna.33)
2018. dec. 3. 11:35

Végülis nekem egyfajta játszmázás az, ha vissza tudnék írni és akarnék is, de mégse teszem, mert tudom, hogy akkor érdekesebb vagyok, ha várok fél órát.


De a lényeg az, hogy általában aki nagyon nyomul, feszül, és akarja, az nem tetszik a pasiknak.

42. Dina2
2018. dec. 3. 11:35

Tehát végül is a rágörcsölés az egyik hiba.

Oké, engedjem el a dolgot, múltat is, jövőt is.

Hogy is kezdjek hozzá?

41. Anyucikóni (válaszként erre: 33. - Dina2)
2018. dec. 3. 11:34
Nem rád akartam kivetíteni ezt a választ.
40. Dina2 (válaszként erre: 37. - Lapbarna)
2018. dec. 3. 11:34

Lehet fejlődni...pl még jobban figyelni a másikra, és ez nem hazugság szerintem.

Hibásnak érzem magam valóban...nagyon vágyom egy stabil családra, egy megbízható társra, aki elfogad olyannak, amilyen vagyok, vagyis amilyenek vagyunk a gyerekeimmel együtt. Nem az a célom, hogy élettársam legyen, nagyon jól meglennék úgy is, hogy külön élünk.

A család fogalmát sajnos szinte nem is ismerik a gyerekeim, nincs előttük egyetlen olyan férfikép sem, akire felnézhetnének, szinte csak mi hárman vagyunk egymásnak.

És a jelenlegiek fényében elég reménytelennek látom a helyzetemet...

39. Panna.33 (válaszként erre: 26. - Gabbbicica)
2018. dec. 3. 11:33

Akkor ne használd a "játszmázás" kifejezést, ha nem arra gondolsz, amit jelent, és nem fogja senki félreérteni. ;)

Amit írsz, az teljesen rendben van, de az nem játszmázás, hanem hozzáállás kérdése, azaz ne feszüljön rá.

38. Lávli (válaszként erre: 36. - Dina2)
2018. dec. 3. 11:20
Igen, higgy benne!
37. lapbarna (válaszként erre: 34. - Dina2)
2018. dec. 3. 11:19

Minden hsz-ed arról szól, hogy te vagy a hibás.

Persze, lehetsz te is, meg a másik is, plusz ketten együtt is. A körülményekről nem is beszélve.

A kritikától fejlődni... Másképp bújnál ezután ágyba valakivel? Tudnál az ágyban más lenni, mint amilyen vagy? Szerintem ott nem lehet hazudni.

36. Dina2 (válaszként erre: 35. - Lávli)
2018. dec. 3. 11:19
Higgyek benne...
35. Lávli (válaszként erre: 33. - Dina2)
2018. dec. 3. 11:15

Megkapta, amit akart, és köszönés nélkül távozott.

Fogadd ezt el, és higgy benne, hogy nem minden pasi ilyen.

34. Dina2 (válaszként erre: 32. - Lapbarna)
2018. dec. 3. 11:14
A negatív kritikát is elfogadom, ettől is csak fejlődni lehet.
33. Dina2 (válaszként erre: 29. - Anyucikóni)
2018. dec. 3. 11:13
Furcsán hangozhat,hogy ezt kérdem, de mi az, hogy nem vagyok jó az ágyban? Ha mindent megteszek, hogy a másiknak jó legyen és figyelek rá, figyelem a reakcióit, nyitott vagyok szinte mindenre, az nem elég? A kapcsolataim 4,6,9 évig tartottak, és eddig még senki nem panaszkodott rám ilyen téren...
32. lapbarna (válaszként erre: 29. - Anyucikóni)
2018. dec. 3. 11:12
Most ezzel biztatni akartad a kiírót? Mert szerintem ez csak még jobban elkeseríti. Grat.
31. Lávli (válaszként erre: 29. - Anyucikóni)
2018. dec. 3. 11:11

Ne sugalld Dinának, hogy nem jó az ágyban, mert ez így nem fair.

Simán dobhatja a pali, bármennyire is jó volt, ha másnapra már mással hízelgett ki szexet.

30. Dina2 (válaszként erre: 28. - Lapbarna)
2018. dec. 3. 11:10
Erre nem tudok mit mondani...minden megtörténhet...
29. Anyucikóni (válaszként erre: 28. - Lapbarna)
2018. dec. 3. 11:09
Hidd el, ha valaki jó az ágyban, azt nem dobják egy másikért rögtön...
28. lapbarna (válaszként erre: 21. - Dina2)
2018. dec. 3. 11:05
Mi van, ha te voltál az egyik, a sok közül, akiket egy időben fűzött virtuálisan, aztán mikor lefeküdtél vele, akkor áttért a következő nőre?
27. Lávli (válaszként erre: 24. - Dina2)
2018. dec. 3. 11:04

Azt kellene megértened szerintem, hogy ezt nem te rontottad el, és nem a te hibád.

Előre rettegni meg pláne nem szabadna.

Az az ember, aki csak szó nélkül eltűnik, miután "megkapott", nem volt mély érzelemmel irántad, vagyis becsapott.

Akiben érzések vannak, az vagy azt mondja, hogy ne haragudj, de inkább mégse, és szépen elköszön, vagy ha gondja volt a szexszel kapcsolatban, akkor meg akarja oldani, hogy jobb legyen.

Aki 1 szex után szó nélkül hátat fordít, az nem a te embered.

26. gabbbicica (válaszként erre: 15. - Dina2)
2018. dec. 3. 11:01

Látom, sokan félreértik, amit írtam "játszmázásról".



De az emberek 99%-nak fárasztó, aki már az első randi előtt kb eltervezi, hogy fogak boldogan élni a következő 100 évben, és kihangsúlyozza 1200x, hogy komoly kapcsolatot akar.


A komoly kapcsolat nem attól lesz, hogy valaki szemellenzősen azt akarja, hanem attól hogy minőségi időt tudnak együtt tölteni, azonos az érdeklődési körük, ugyanazokat a programokat szeretik, és abból, hogy értelmesen töltik együtt az időt, kialakul a komoly kapcsolat.


Nekem attól még nem alakult ki, hogy valaki totálisan rám telepedett, és állandóan irogatott.

25. Anyucikóni (válaszként erre: 15. - Dina2)
2018. dec. 3. 10:59
Szerintem ez ritka nagy hülyeség.. Mármint játszmázni. Annyit tehetsz, hogy te alakítod a dolgokat úgy ahogy te szeretnéd. Mondjuk hogy "véletlen" összefuttok valahol, ami igazából nem véletlen, mert mondjuk tudod, hogy ő is ott lesz. Vagy higgye azt hogy ő kezdeményezett, miközben te már rég eldöntötted, hogy ő kell. Meg ilyenek. De mást mutatni, mint ami vagy az totál bullshit. Sőt a szex-szel sem kell játszani, ha akarjátok, akkor tegyétek meg, felnőtt emberek vagytok. Nem kell hónapokat várni, ha a második randin az ágyban köttök ki, az sem baj. Sőt! hamarabb kiderül, ha balfasz az ágyban. :D
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook