Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nem vagyok alkalmas párkapcsolatra? fórum

Nem vagyok alkalmas párkapcsolatra? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
84. Érdekes73 (válaszként erre: 83. - Dina2)
2018. dec. 3. 14:23
Az önbizalmadat megdobná. Nem lehetsz minden héten szerelmes mint egy tini. Ő is csak azt gondolja de az nem szerelem...
83. Dina2 (válaszként erre: 81. - Érdekes73)
2018. dec. 3. 14:20

Hja...hogy abba is beleszeressek... :D :D :D

Egyébként volt részem ilyenben. Kellett bizonyos idő, mire függetleníteni tudtam az érzelmeimet a testi kapcsolattól.

82. gabbbicica (válaszként erre: 80. - Dina2)
2018. dec. 3. 14:17
Igen, magadat kellene rendbe tenned. Hogy értékesnek érezd magad, mert akkor fognak mások is annak látni.
81. Érdekes73 (válaszként erre: 80. - Dina2)
2018. dec. 3. 14:16
Laza kaland kéne neked egy tüzes szeretővel :D
80. Dina2
2018. dec. 3. 14:12

Az a baj, hogy úgy gondolkozom, hogy ha látok egy kevésbé előnyös külsejű embert, aki boldog a párjával, rögtön az jut eszembe, hogy csak én vagyok ilyen szerencsétlen liba, aki nem képes erre. Mert szeretik a nagyfenekű, a nagy orrú, a rosszul öltözött, a trágár beszédű, a nagyon egyszerű és stb. embereket is...csak engem nem lehet...

Miért nem?

Mert magamat nem szeretem? Innen indul ki a probléma?

És azt sem értem, miért akarok mindenáron társat? Mintha nem tudnék létezni egyedül...

Buta gondolkodás, de nem tudom levakarni magamról ezeket az agymenéseket.

79. Dina2 (válaszként erre: 78. - Anyucikóni)
2018. dec. 3. 14:06
Férjek el is ájulnának, hogy az asszonyok külön utakon akarnak bulizni :D náluk ez nem opció...
78. Anyucikóni (válaszként erre: 77. - Dina2)
2018. dec. 3. 14:02
Félreértettel. Csajos este. Oda nem kellenek a férjek
77. Dina2 (válaszként erre: 74. - Anyucikóni)
2018. dec. 3. 13:54
Azt hiszem, itt is bezavar az önbizalomhiányom...mert úgy gondolom, amikor összejön pl egy társaság, ahol csak párok vannak, akkor én csak ötödik kerék vagyok a kocsin, zavaró tényező. Szóval nem ők rekesztenek ki, hanem inkább én vonom ki magam...
76. Érdekes73 (válaszként erre: 75. - Dina2)
2018. dec. 3. 13:54
Tök mindegy mert neked megmutatta hogy nem olyan rendes.
75. Dina2 (válaszként erre: 72. - Érdekes73)
2018. dec. 3. 13:53

Több mint valószínű, hogy valahol nagyot tévedtem...

Az, hogy milyen ember...nem csak én láttam jónak. Mások is mondták, hogy rendes. És nem néhány hónapja ismerem, hanem évek óta köszönő viszonyban voltunk. Kis településen élünk, beleláttam magam is meg mások is, hogyan él. Ezért is alakult ki bennem a szimpátia, mert nagyon tiszteltem azért, ahogy él, ahogyan viszonyul a gyerekeihez, az anyjához, a munkájához, egyáltalán-az élethez. Minél inkább megismertem, annál inkább tetszett. Nem csajozósnak ismert, aki virágról virágra...inkább a családjának és a munkájának él.

74. Anyucikóni (válaszként erre: 71. - Dina2)
2018. dec. 3. 13:48
Óóó...nekem is családom van, kisgyerekem, mégis havonta megyünk a többi mamabarátnőmmel bulizni. Nem mondom, hogy pasizunk, de egy-két flört belefér. Nem bűn az. ;) És ha lenne szingli barátnő a csapatban, akkor is biztos biztatnánk...nem pedig kirekesztenénk...szép barátnők. :(
73. Dina2 (válaszként erre: 70. - Féknyom)
2018. dec. 3. 13:47
Ugye nem baj, ha nem értelek? :D
72. Érdekes73 (válaszként erre: 56. - Dina2)
2018. dec. 3. 13:44
Szerintem te valamit nagyon félreértettél. Ha tényleg olyan ember lett volna amilyennek gondolod nem így viselkedik veled.Emberileg egyértelműen kuka ne magadba keresd a hibát. Rossz lóra tettél. Nem lehet hogy ez csak egy kislányos ábrándozás volt a részedről ? Abból meg már kinőttél . Egy éjszakás kalandból is kisülhet bármi... A következő skalpvadász is így átver ha nem tudsz ennél lazább lenni... Nincs értelme hónapokig levelezgetni senkivel se élő tali nélkül.
71. Dina2 (válaszként erre: 69. - Anyucikóni)
2018. dec. 3. 13:43

Ezt tudom...világéletemben harcoltam az önbizalomhiánnyal...önbecsülés, önhit meg az összes többi nagy mumusom :(

Barátnők mind párkapcsolatban vannak, nem járnak el szórakozni velem. Pedig nekem lenne kedvem hozzá...

2018. dec. 3. 13:33

Ehhez a fórumhoz pedig, az összes utána csurgatott információkból, szerintem semmiben...

Ha nehezen is, de kinyögöm.

69. Anyucikóni (válaszként erre: 63. - Dina2)
2018. dec. 3. 13:28

Neked még kéne egy nagy adag önbizalom, ahogy olvasom a soraidat. :(

Nem tudom mennyire van időd eljárni barátnőkkel szórakozni, de havonta 1-2 alkalmat érdemes lenne beiktatni, elmenni bulizni (persze 30+ os szórakozóhelyre) kicsit flörtölni, pasizni, ha összejön csakúgy szexelni. Ez igazán jó önbizalom növelő projekt. ;)

68. féknyom (válaszként erre: 67. - Féknyom)
2018. dec. 3. 13:28

semmiben nem vagy hunyó. Nálam ártatlan vagy.:)

A "csinálok" szó zavart meg, azt hittem van valami koreográfia.

2018. dec. 3. 13:26

Én nagyon nem ajánlom neked a társkeresőzést, nagyon...

Vannak meseszerű történetek, 1 héten belül egymásra találásők, amire neked szükséged lenne, mert mire "megtanulnál" társkeresőzni, tönkre mennél, 28 ilyen magadat szapuló fórummal a hátad mögött.

Ehhez a fórumhoz pedig,az összes után,szerintem

66. Anyucikóni (válaszként erre: 63. - Dina2)
2018. dec. 3. 13:22
Így van arany középút. Odabújok a palihoz, megsimogatom, de nem mondom neki naponta 4x hogy szeretem.
65. Lávli (válaszként erre: 64. - Féknyom)
2018. dec. 3. 13:02

Lehet. :D

Kb. 0 közünk van hozzá, mi történt az ágyban.

A gond az, hogy utána lelépett.

64. féknyom (válaszként erre: 31. - Lávli)
2018. dec. 3. 12:58

Hja, hülyeség közhelyből leszűrni a 2bytes okosságot

Lehet úgy megkavarta a bohócot, 2 napig nem talált haza.

63. Dina2 (válaszként erre: 61. - Anyucikóni)
2018. dec. 3. 12:43

Tehát első lecke: ne mutassam ki, ha érzek is valamit. Ez ugye nem megjátszás...

De ha nem mutatom ki, akkor meg annak is esélye van, hogy azt hiszi, nem tetszik nekem.

Az arany középút...

62. Anyucikóni (válaszként erre: 59. - Lávli)
2018. dec. 3. 12:33
Óóóó...ezen átsiklottam.
61. Anyucikóni (válaszként erre: 58. - Dina2)
2018. dec. 3. 12:32
Lehet hogy látta rajtad ezt a nagyon szerelemes érzést? :( Nem minden pasi szereti. Nekem nem sok tapasztalatom van, de a férjemmel anno egyéjszakásnak indultunk és kb 4 hónap találkozgatás meg szexelés után mondtuk csak ki egymásnak, hogy komolyabban gondoljuk a másikkal.
60. Lávli (válaszként erre: 58. - Dina2)
2018. dec. 3. 12:32

Pont így képzellek :)

Azért mondtam, azon kéne változtatni ,hogy legyen benned egy egészséges, nem túlzó gyanakvás, fenntartás, mintha kívülről vizsgálnád a helyzetet.

Hogy tudatosan építs egy vészcsengőt a fejedbe.

Tudom, mondani könnyű ...

59. Lávli (válaszként erre: 57. - Anyucikóni)
2018. dec. 3. 12:29

Rákérdezett.

Azt mondta a pali, hogy meggondolta magát, és már nem akar tartós kapcsolatot.

58. Dina2 (válaszként erre: 54. - Lávli)
2018. dec. 3. 12:28
Azt hiszem, túl naiv vagyok hozzá, és mindenkinek elhinnék mindent...a lent leírt tapasztalatok alapján írásban bármi szépet lehet festeni. És beleszeretnék az első alkalmas "festménybe"...
57. Anyucikóni (válaszként erre: 52. - Dina2)
2018. dec. 3. 12:25
Miért nem kérdeztél rá nála? Ha vége, akkor mér úgyis mindegy, de legalább tudjad.
56. Dina2 (válaszként erre: 53. - Panna.33)
2018. dec. 3. 12:25

Őszintén szólva nem igazán volt alkalom sem rá. Nekem is gyerekeim vannak, nála is ugyanez a helyzet. Szinte lehetetlen olyan időpontot találni, amikor mindketten szabadok vagyunk. Nem szívattam vele, nem kérte ő sem, nem mondtam nemet neki. Üzeneteken keresztül viszont célozgattunk rá, ő is, én is.

Aztán...féltem a testi kapcsolattól, egyrészt mert annyira szép volt a lelki összhang, annyira megszerettem közben, mint embert, hogy attól tartottam, ha netalán nem jön be a testi dolog, elveszítem az egészet. Másrészt meg azért féltem, mert tudtam, hogy a testi kapcsolattal kialakul bennem egy olyan kötődés, ami nálam nem átmeneti.

Szóval...ott az a félelem is. Megint a görcs.

55. f4e7e8321e (válaszként erre: 51. - Dina2)
2018. dec. 3. 12:21

Ja jó, csak úgy írtad, hogy "nem mutattam semmi jelét, hogy tetszik nekem". Ebből arra következtettem, hogy - hacsak nem egy full magabiztos Adonis valaki - egy idő után elkezd lemondani a kiszemelt nőről.

Én már jártam így, mire észbekaptam, hogy mit is szeretnék, addigra elment a busz. :)


És ha így nézed, akkor benned semmi hiba, egyedül az időzítés nem volt jó.

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook