Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Aki tud, kérem segítsen mert nagyon nem tudom, hogy mit csináljak vagy gondoljak. fórum

Aki tud, kérem segítsen mert nagyon nem tudom, hogy mit csináljak vagy gondoljak. (beszélgetős fórum)


24. Sensitiv (válaszként erre: 1. - Vénusz567)
2011. febr. 21. 18:59
ha nagyon oda akarsz menni hozzá, akkor menj oda bátran és mond mosolyogva neki a szemébe, h látom, h hétről hétre nézel engem, de mégis mikor akartál odajönni hozzám? :)
23. aadc13cca8 (válaszként erre: 22. - Vénusz567)
2011. febr. 21. 18:37
Pedig az lenne a jó ha ő kezdeményezne...olyan ciki ha a lány próbálkozik először, a pasik általában nem is szeretik, vagyis az igazi pasik:))
2011. febr. 20. 20:05

Hát eljott a szombat. Ismét elmentem barátnommel diszkoba. Már-már feladtam a reményt, amikor hirtelen elment elottem a múltkori kiszemelt pasi. Egész este a kozelében voltam, de egyszer eltunt a szemem elol. Kerestem, de sehol nem találtam. Aztán mintha valaki megsúgta volna, hogy forduljak meg. Megfordultam és ott állt 3 méterrel mogottem, és nézett. 3-5 méter távolságban álltunk egész este és csak szemeztunk. De sajna egyikunk sem lépett. én nem tudtam, h mi lenne ha odamennék hozzá, biztosan leblokkolnák ott elotte. Ezért nem mentem.

De hogy o miért nem kozelít? Ezt nem értem. Szombaton ismét megyek diszkoba, ugyanoda.

Már csak az a kérdés, hogy ott-e lesz és, hogy vajon most fog-e merni kozelíteni.

21. VictorHUN (válaszként erre: 19. - 17dfdcec7d)
2011. febr. 17. 19:06
pfff ilyen gyenge hülye dumát is régen hallottam már. A pasasból már látszik hogy nem meri bevallani azt hogy tetszel neki. Ha viccesen kérdezné tőlem akkor viccesen válaszolnám hogy magamévá tennélek. :) Ha komolyan kérdezné akkor kerek perec elmondanám neki az igazságot
2011. febr. 17. 11:14
Na, ilyen is van :)
2011. febr. 16. 21:56

Kb egy eve elunk az elettarsam es a kollegaja egy hazban

Mikor en ide koltoztem,elkezdtem szemezgetni a kollegaval,beszelgetesek hegye,,pillantasok,sok sok rengeteg (en azt ereztem)nem kozombos pillantasok!

Aztan kb olyan 1,5 honap utan megkerdeztem mire velhetem ezeket a pillantasokat

Mire o,semmit nem akarok en toled semmit,csak izgalmas,kellemes a kisugarzasod.

18. c2f4ca1967 (válaszként erre: 17. - Vénusz567)
2011. febr. 15. 14:21
Az én helyzetem nem teljesen ugyanez volt mint a tiéd és ez csak egy ötlet volt, hogy így vicceld el, hátha mind a kettőtök gátlásai oldódnak. Nekem sosem okozott gondot a beszédbe elegyedés - és mindig kitalálok valami vicceset. Ne szorongj. :)
17. vénusz567 (válaszként erre: 15. - C2f4ca1967)
2011. febr. 15. 13:47

te is megkérdezted tole? és mit mondott? nem volt fura h így idegenen leszolítottad? emlékezett még rád?

majd szombaton eldol a sorsom, igyekszem megírni, h hogyan alakult.

Koszi a válaszodat!!!

2011. febr. 15. 13:43

koszonom eddigi válaszaitokat!!!

vannak nagyon jok amiket megprobálok!

még 1x koszonom!!!!

15. c2f4ca1967 (válaszként erre: 1. - Vénusz567)
2011. febr. 15. 13:42
De klassz a történeted! Mert én is átéltem ilyesmit régebben a discoban és kellemes emlékeket ébresztett. Én a helyedben lazára és főleg viccesre venném a figurát. Ha legközelebb összefuttok, mond neki mosolyogva: "ha megint összefutunk, mit fizetsz?" (biztos ismered ezt a mondást). Szerintem nagyon tart a kikosarazástól, a fiúk is félénkek ám... :) Sok sikert! És írd meg mi volt! :))
2011. febr. 15. 13:20
Legközelebb nézd levegőnek :) Ha egy picit is érdeklődik irántad, kíváncsi lesz rá, hogy mi történt, éd oda fog menni hozzád. Ha ne, egyáltalán nem jössz be neki ... Sok sikert!
2011. febr. 15. 12:24
Kicsit bolondot csinálsz magadból ha akarna tőled valamit már rég megtette volna az első lépést. Amúgy már teljesen belezúgtál csak az nyomul ennyire akinek kevés az önbizalma ha járkálsz utána ezzel csak a hiúságát legyezgetted. Állj le és lépj tovább.
2011. febr. 15. 12:09
Kérdezd meg tőle miért néz állandóan?
2011. febr. 15. 12:00
Szerintem nem lesz semmi.Ha akart volna már bepróbálkozott volna.Egy discoban?A legkönnyebb!
10. 68b1114f6e (válaszként erre: 8. - Vénusz567)
2011. febr. 15. 11:56

Basszus, húsz évesen azért már nem kéne ilyen kérdést feltenni egy nőnek.

Szerintem.:)

2011. febr. 15. 11:49
Szólj oda neki, csak úgy elmenve mellette: "igazad volt a multkor, köszi, hogy szóltál..." egy idő után megkérdi: "miről is beszéltünk legutóbb?" akkor vagy sikerül vele valamit kialakítani, vagy hagyd s fenébe...keress mást.
8. vénusz567 (válaszként erre: 7. - 68b1114f6e)
2011. febr. 15. 11:45
Az nem jonne ki túl hulyén? hulye libának gondolna, és lehet jol leb.....na.
2011. febr. 15. 11:39
Boríts rá egy pohár piát.:)
2011. febr. 15. 11:28

már neki mentem, neki simultam, nem ismerik a ismeroseim.

koszonom eddig a válaszaitokat!!!

2011. febr. 15. 11:27
ejtsd le a zsebkendőd:)))) hihi
2011. febr. 15. 11:26

véletlen menj neki mondjuk egy óvatlan pillanatban..

esetleg lehet közös ismerősötök aki bemutathatna...

egyébként ha anynira akar, oda fog menni, csak légy türelmes!

2011. febr. 15. 11:25
Legközelebb szólítsd te le! Kérdezz rá mióta jár ide, van-e más kedvenc helye... De amúgy passz:).
2011. febr. 15. 11:24
Jesszus...
2011. febr. 15. 11:21

Két hete szombaton barátnommel elmentunk discoba. Ott megláttam egy nagyon helyes pasit. Egész este nem vettem le rola a szemeimet, mert megakartam tudni, h van e barátnoje. A választ megkaptam: egész éjjel a haverjaival volt és no nem volt a kozelében. Volt mikor nem néztem, mert beszélgettem egyik ismerosommel, akkor a barátnom azt mondta h o is nézett engem. Ha átment a disco másik felébe én már rogton a kozelébe is lettem. Ez így ment egész este. Csak ennyi volt.

Múlt hét szombaton is ott volt a discoban, nagyon megorultem, h ismét láthatom, de megint nem tortént semmi. csak lestem és futottam a kozelébe. Ismét nem volt csajjal, csak haverokkal. A pultnál ott álltam mellette, sot még a barátnomet is elkuldtem, h magam álljak ott, hátha akkor oda jon hozzám.de nem jott. Bnom azt mondta, h ismét nézett. belezúgtam rendesen mert minden nap o jár a fejemben, és azon gondolkodom, h szombaton ismét fogom e látni.

Barátnom szerint a 3. alkalomkor sikerul minden, de én nem nagyon hiszek ilyenben, mert eddig mindig hittem és semmi nem lett.

Arra lennék kíváncsi, h mi a véleményetek errol az egészrol, éljem bele magamat, h egyszer odajon hozzám, vagy felejtsem el az egészet? Vagy hogyan keruljek vele beszélgetésbe (tippeket kérek)/tuzet nem kérhetek, mert nem dohányzom/. Mit mondjak neki? Oszinte véleményeket kérek!

Elore is koszonom!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook