Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nem tudom elfelejteni fórum

Nem tudom elfelejteni (beszélgetős fórum)


2020. szept. 21. 04:43
Kedves FI, pont oda lyukadtál ki, ahonnan elindultál. Ne keseregj! Csak az idődet pocsékolod, amit komolyabb társ keresésére is fordíthatnál.
2020. szept. 20. 13:16
Az hogy futólag eszébe jutottam ezt nem hinnem... ez az ami idegesít és talán meg mindig nem vagyok túl hogy miért nezeget folyamatosan ...
26. Ildi (válaszként erre: 22. - Fórumnyitó (anonim))
2020. szept. 20. 02:23
Igen ,pontosan,csak szórakozik. Pont ezért nem kérdés h mi a teendő.
25. Guruljka (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2020. szept. 19. 23:47

"Lehet pont ez volt a célja."


Nem. Ő ahogy szakított, azóta sem rajtad gondolkozik vagy kombinál.

Valami miatt futólag eszébe jutottál, írt valamit, ennyi.

24. michelle.r (válaszként erre: 22. - Fórumnyitó (anonim))
2020. szept. 19. 11:53

" majd biztosan akkor akarna pár év múlva mikor en már teljesen túl vagyok.. ez mindig így van. De remelem akkor már késő lesz :)"


Nem. Nem mindig van így ;) Szerencsére még csak 22 vagy, még belefér néhány év felesleges vekengés ;)

23. michelle.r (válaszként erre: 12. - Fórumnyitó (anonim))
2020. szept. 19. 11:48
Akkor megkaptad a választ, nem? Ne haragudj, de kívülről nézve piszok nevetséges ez a történet. Nem mindegy, hogy mit gondol, mit akar? Nem az a fontos, hogy te mit akarsz? Te akarnál még bármit is tőle ezek után?
2020. szept. 19. 09:27
Köszönöm annak aki normálisan válaszol, a tobbiek viszont valoszinu nem tudjak milyen ez..:) amikor valakit nem tudsz kiverni a fejedbol annál rosszabb nincsen. Latom hogy ismerkedni akar ő is stb... talán ezek után könnyebb lesz hogy tudom még mindig nem akarna semmit.. csak ezzel az üzenettel meg jobban felbolygatott... de mivel csak szórakozik mert biztosan .. epp nincs senkije ezért talán konnyebb lesz már .. majd biztosan akkor akarna pár év múlva mikor en már teljesen túl vagyok.. ez mindig így van. De remelem akkor már késő lesz :)
21. semleges (válaszként erre: 12. - Fórumnyitó (anonim))
2020. szept. 19. 01:02
Akkor mi a kérdés?
20. tulipán*** (válaszként erre: 16. - Fórumnyitó (anonim))
2020. szept. 19. 00:16
Természetes, hogy bízol abban, hogy idővel rájön a dolgokra. Ha oda vagyunk valakiért, akkor mindannyian ezt tesszük, főleg huszonéves korban. Lehet, hogy tényleg rájön egyszer, de úgy tűnik, hogy ennek még nem jött el az ideje. Addig is próbáld meg azt erősíteni magadban, hogy nem akar tőled semmit, hiszen nem lép. Így könnyebb lesz szerintem. És persze ismerkedj másokkal mert ha találnál valaki mást aki érdekel és az megbecsülne, hidd el, ez a dude már semennyire sem érdekelne/fog érdekelni. Kitartás .... :)
2020. szept. 18. 22:41

Te jó ég!


Mi értelme van szerinted kedves FI ennek a picsogásnak?


Ti nem szeretitek egymást és pont.


Olyan nincs, hogy rosszkor találkozik valaki valakivel. Ez egy nagyon gondosan összerakott Univerzum. :) Hála!


Mit akarsz?


Azt gondolom, magad sem tudod.

18. vivo44 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. szept. 18. 20:51

Szia.

Visszakérdeznék egy kérdés erejéig...

7 éves kislányom néha duzzog, néha sír, néha hisztizik egy sort....Szerinted ha veszek egy csokit jobb kedve lesz, vagy vigyem el a hétvégén állatkertbe?

Hogy értsd:

Mivel te is anonim, ő is ismeretlen, így bármilyen véleményt formálunk az mind-mind csak találgatás, kombinálás. Te ismered (vagy te sem), de jobban, mint mi névvel, őt és téged név nélkül.

Szerintem péntek délutánra/estére unatkoztál. A cél ez volt, mert különben értelmetlen.

17. andi6020 (válaszként erre: 16. - Fórumnyitó (anonim))
2020. szept. 18. 20:33

Neked kellene rájönni dolgokra.


1 éve nem megy..

Mi nem megy? A picsogáson meg az önsajnálaton kívül.

2020. szept. 18. 20:29
1 éve nem megy..... nem tudom mit csináljak.. mindezek ellenere meg mindig szeretem pedig szó szoros értelemben tenyleg csak játszik és komolytalan. És meg 1 év után is van ehhez pofája. Azt elfelejtettem irni hogy 22 evesek vagyunk.... én vagyok a hulye hogy bizom abban hogy idovel rájön a dolgokra.:(
2020. szept. 18. 20:23

Szerintem hagyd a fenébe. Ha egy pasas akar valamit, akkor lép. Ez a pali komolytalan, szerintem épp csak gyengébb pillanatában írt rád - bocs -. Az Instagramon pedig attól tartok, hogy nem csak téged nézeget, hanem másokat is. Próbálj tovább lépni, megbízhatatlan az alak.

Ja és én sem írnék rá vagy hívnám fel. Nyitott voltál a közeledésére, ő még arra sem veszi a fáradtságot, hogy tisztázza magát. Felejtős ....

14. Panna.33 (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2020. szept. 18. 20:09

Nagyszerű dolog így játszmázni.

Tiltsd le a 3,14-be, vagy hívd fel, de ennek a vergődésnek semmi értelme.

13. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 12. - Fórumnyitó (anonim))
2020. szept. 18. 19:20
Na ezt nem kellett volna, és ilyen stílusban nem.
2020. szept. 18. 19:15
Mikor irt hogy beszélhetnénk el vissza írtam persze. Mondta hogy hiv... nem hívott. Rairtam hogy ennyire fontos volt? Utána vissza sem irt 3 napig .. aztán megint hogy majd 2 nap múlva hiv.. ez volt 2 hete.. és semmi.
2020. szept. 18. 19:11

Szerintem is hívd fel. Mond, hogy éppen ráérsz, meghallgatod, mit szeretett volna mondani.

Ha ez után sem mondja mit akar és nem kezdeményez, lapát és felejtsd el. Én ennyit megtennék ha még mindig "megdöglenék" utána. De ha még mindig puhapöcs lenne nem foglalkoznék vele többet.

2020. szept. 18. 18:52
Lépj tovább, éld az életed!
9. andi6020 (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2020. szept. 18. 18:27
Sosem értettem az ilyen nyafogást.
2020. szept. 18. 18:11
Félre értette 1-2 ember. En 1 evvel ezelőtt mindent megtettem , MINDENT!! Nem kellettem... megint én fussák utána?!?! Én csak a véleményeteket kertem ki hogy vajon mit akar. De szerintem is szorakozik.. éppen nincs senkije... ha elmondanám neki lehet jót röhögne hogy en meg mindig ra vágyom...
7. michelle.r (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2020. szept. 18. 18:07

Szereted a francokat. Ha szeretnéd, akkor nem járnád itt a páva táncot. Nőj föl, döntsd el mit akarsz, aztán lépd meg! Vagy nyekeregj még 5-10-15 évet, aztán integess az életnek, ami szépen elmegy melletted.


Most őszintén, mire jó ez? Neked jó a szenvedés? Szerinted sérül a büszkeséged, ha felnőttként felvállalod, hogy mit szeretnél?

2020. szept. 18. 18:03
Lépj tovább! Felmelegítve amúgy is csak a töltött káposzta jó.
2020. szept. 18. 18:01
Szórakozik. Ha komolyan gondolná a dolgokat, biztos keresne. Ha valaki fontos nekem én azt nem hagyom parlagon heverni.
2020. szept. 18. 17:58
Ő szakított velem, én szenvedtem miatta.. elég rendesen átvert.. akkor. De mégis szeretem.. semmiképp nem fogom felhívni nem szeretném hogy tudja én még akarom őt...azt akartam elérni ő bánja meg és jöjjön utánam.. a kezdő lépés megvolt.. megis meghatralt?? Vissza estem ujra arra a pontra mikor szakított. Lehet pont ez volt a célja.
3. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. szept. 18. 17:26

Ha te sem tudod, mi honnét tudnánk egyikőtöket sem ismerve?

Döntsd el mi a jobb, büszkeségben szenvedni, vagy felhívod és tisztázod a dolgokat. Vagy elindul egy tisztalappal valami, vagy lezárhatod, azzal a tudattal, hogy megtettél mindent, nem működött és kész.

2. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. szept. 18. 17:22
Hívd fel. Mit veszíthetsz?
2020. szept. 18. 17:02

Sziasztok!

1 éve hogy vége lett a kapcsolatomnak de a mai napig szenvedek miatta és nem tudom elfelejteni őt... csak pár hónapot voltunk együtt de nagyon szerettük egymast és több dolog miatt nem tudtunk együtt maradni. Mondhatni rosszkor találkoztunk. En minden egyes nap azon szenvedek hogy vele szeretnek lenni.... 1 éve nem beszeltunk. Kapcsolata nincs.

Az instagramomat allandoan nézi. 2 hete irt hogy beszelni szeretne velem és felhív mert hosszu lenne..... azóta sem hívott.... de közben még mindig nézeget... szerintetek? Ez mire volt jó? Mi célja volt ezzel vagy mit akarhatott? Én a buszkesegem miatt nem keresem. És nem is akarom... mert ő szakított.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook