Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért nem tudom elfelejteni?:( fórum

Miért nem tudom elfelejteni?:( (beszélgetős fórum)


13. Ritapam (válaszként erre: 12. - 6b006fc769)
2012. máj. 5. 17:57

én is pont így vagyok..szép emlékként őrzöm :)

de azért ha meglátom....... :))

2012. máj. 5. 07:52
Miért kellene elfelejteni? Helyén kell kezelni. Nem álmokat dédelgetni és vágyakozni, hanem szép emlékként őrizni...
11. 4aa8f77a48 (válaszként erre: 1. - Bb7aa633fa)
2012. máj. 4. 20:00

Annyi lehetőség van :D

Hát nemtom.. most van egy kapcsolatod és megláttad a régit és most előjött az érzés..hát ilyenkor szívás van:D

De én a helyedben nem foglalkoznék azzal ,akinek csak alkalomra kellek.. És nem dobnám vagy veszíteném el a biztosat a bizonytalanért..viszont csak akkor maradj a mostanival,ha kell neked.. Amit kétlek,mert most akkor nem ezt írtad volna:O


1..:hagyod úszni a régit,anélkül,hogy bármit tennél és maradsz ezzel akivel vagy..

2..:hagyod úszni a régit,anélkül,hogy bármit tennél ,de elhagyod az új pasid,mert nem fer vele ez így..hogy meglátod a régit és "lángralobbansz"

3.:elmondod neki az érzéseid és lehet akkor sem lesz semmi..sőt biztos,mert ha őt érdekelnéd,akkor már együtt lennétek :)

4.: elmondod neki az érzéseid és lehet összejön,bár kétlem.. hisz nem kellettél többre anno sem .. :S

5..: neked ő nem kell...csak piszkálja az egódat,hogy elakarod érni,hogy többre tartson.. 6.:sztem hagyd békén őt,mert ha neki kellenél esetleg,akkor ő "menne" utánad..:)



Ja a fórumkérdésre a válasz az ,hogy az egód miatt!!

2012. máj. 4. 19:04

elmúlik? szerintem ha igazán belehabarodott, nem fog... én 15 éve várom hogy elmúljon, de nem múlik...

elég meglátnom és kész vagyok tőle...

2012. máj. 4. 18:58
Szerintem ez csak természetes...de az ilyen érzés elmúlik.Emiatt ne hagyd,hogy a jelenlegi kapcsolatod megromoljon.
2012. máj. 4. 18:55
Egykét hétig gondolsz rá utána elmúlik:D
2012. máj. 4. 18:53

Ne áltasd magad!


Senki nem felejt...

2012. máj. 4. 18:46
De van amit elfelejtünk..én is elfelejtetem csak most megint érzek valamit
2012. máj. 4. 18:26

Ezt akkor is tudtad, mikor 'Vele voltál'.


Sose felejtünk el semmit!

Ez alap....

2012. máj. 4. 18:19
De sajnos elkell mert én soha nem érdekeltem csak max alkalmakra,szinte nem is ismertem de már 2éve volt és ellég volt meglátnom ..tiszta hülye vagyok
3. 342402de6d (válaszként erre: 1. - Bb7aa633fa)
2012. máj. 4. 18:11
Miért kellene elfelejteni???Nyugodtan gondolj rá,hagyni kell az érzéseket,nem szabad elfojtani..
2012. máj. 4. 18:03

Talán, mert szereted....


De pszt!

Ne mond el senkinek!

2012. máj. 4. 18:01
Volt régebben egy kisebb alkalmi kapcsolatom és nagyon bele estem,amugy bele sem mentem volna!utánna megszakadt a kapcsi lett egy barátom aki nagyon szeret és én is de nem rég láttam őt és sok érzés elő jött...hmm:(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook