Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nem tud bennem bízni és nem érzi kellőképp azt, hogy szeret, de én vagyok az első szerelme. Most mi van? fórum

Nem tud bennem bízni és nem érzi kellőképp azt, hogy szeret, de én vagyok az első szerelme. Most mi van? (beszélgetős fórum)


2011. júl. 21. 17:28
De egyébként nyilvánvaló az hogy te soha nem a kérdésemre fogsz válaszolni,mindig elfogsz térni a tárgytól,úgy hogy megkérnélek többet ne írj véleményt.Köszi
2011. júl. 21. 17:27
azért kedves mert egy agresszív állat és ha megtudná hogy ott vagyok ahol ő tuti megverne mert elhagytam.ennyi az egész!!!Nagy sztori??majd megosztom veled is rendben???:):):)
13. Jasmine24 (válaszként erre: 12. - Cef15f164f)
2011. júl. 21. 14:07
Ht ezzel egyet ertek! Uristen!
2011. júl. 21. 13:49

Azt levágtam, hogy te vagy a 18 éves lány (persze amilyen okos vagy, az első két belegyzés alanyát nem sikerült egyeztetni), csak azt nem fogtam fel soha, hogy minek a szarkeverés, mással hívatás, meg minek olyan dedós játék, hogy odaszólni, hogy ne legyen ottt, mert nehogy összefussatok.


Sok sikert a nagy sztoridhoz!

2011. júl. 21. 13:42
én vagyok a 18 éves lány,én szóltam a barátnőmnek hogy hívja fel az exemet!!!remélem érthető!
2011. júl. 21. 13:42
Azért nem én hívtam fel mert akkor az lett volna hogy akarok tőle valamit stb....de neked nem fogok magyarázkodni mert te minden fórumomon csak belém kötsz úgy hogy tök mind1!!!
2011. júl. 21. 13:30

"Adott a 18 éves barátnője, szakított vele a pasi mert a lány szólt a baránőjének hogy hívja fel az exét mert megy le vidékre és nem akarta hogy ott legyen és össze fusson vele."


Mi van? Te mondod másra, hogy éretlen?

2011. júl. 21. 13:24

köszönöm a válaszokat.igen most kegyetlenül hangzik de tudom hogy fél év múlva nevetek majd magamon..de addig???

sok mindent letettem elé az asztalra (érzelmileg9és nem kaptam vissza semmit:S:S az agyam tudja hogy így van,de a lelkem meg nem:S:S

2011. júl. 21. 10:59

Szerintem hagyd elmenni!!

Ebben a korban ennek (a keresgélésnek) van ideje!

Lehet, hogy holnapután ennél hússzor jobbat találsz :)


Sok szerencsét kívánok!

2011. júl. 21. 10:48

Ha megtanul bízni és "érik" még egy kicsit, akkor majd lesz neki másik.

És neked is!

Lehet, hogy kegyetlenül hangzik, de tényleg ne kínozd magad :(

2011. júl. 21. 10:19

Az a szerencse, hogy még csak 18 éves vagy.

Ezt is meg kell járnod.

Sok sikert, bár azt hiszem, ha ez a kapcsolat folytatódik is, egyre több ilyen sértődés, vádolgatás, hiszti lesz...s egy toporzékoló , sértődékeny férfinél nincs szánalmasabb.

2011. júl. 21. 10:16
Hidd el ha nem szeretném(nem tudom miért...:S)akkor saját magamat kinevetném..:S:S de így nem megy sajnos...
2011. júl. 21. 10:15

Agyilag éretlen pasi kinek kell????


Ezt nem fogom sosem megérteni.

2011. júl. 21. 10:13

tegnap én elmentem hozzá hogy,öntsünk tiszta vizet a pohárba.Nehezen kiszedtem belőle azt hogy nem érzi kellőképp mióta meglátta az ismerősömmel ezt a beszélgestést.Hetek óta jóban voltunk,voltak előtte is össze zördülések és akkor mindig megbékélt,mert akkor érezte ahogy kellett.Azt mondta idővel lehet rájön hogy hibázott és lehet késő lesz.Rossz most nagyon,de biztos vagyok benne hogy nem fogok hozzá akkor vissza menni.Lényeg a lényeg bárkit megkérdeztem azon véleményen voltak hogy,ha kiment a dacca és a haragja biztos helyre jön a kis esze.Erre lennék én kíváncsi.?



és elmondása alapján én voltam az első szerelme,senkitől nem kapott annyit sem érzelmileg sem testileg mint én.Elfogadtam úgy ahogy van ezzel semmi probléma nincsen.



Nem attól fél hogy megcsalom hanem hogy átbaszom.Ez nevetséges mivel nem így van,és akkor nem mentem volna utánna megannyiszor.Ő nem tud senkiben bízni még a saját anyjában sem.Furi egy ember az tuti.

Az agyam tudja a dolgokat,de belül meg nem így van és nem tudom hogy próbáljak ezen enyhíteni.

2011. júl. 21. 10:12

Adott egy 25 éves pasi aki agyilag éretlen de nagyon.

Adott a 18 éves barátnője,szakított vele a pasi mert a lány szólt a baránőjének hogy hívja fel az exét mert megy le vidékre és nem akarta hogy ott legyen és össze fusson vele.A pasinak nem mondta el a lány mivel időt sem hagyott neki...Teganp közölte vele hosszú huza vona után hogy,magyarul megtudna benne bízni csak épp most nem érzi kellőképp azt a szerelmet amit kellene és ezért nem békül ki,lehet az idő elteltével megváltoznak az érzései meggondolja de lehet hogy akkor már késő lesz.A lány megtett ismételten mindent,de még sem.Mi erről a véleményetek?? elég daccos és haragtartó a pasi.Szerintetek párnam múlva észbe kap vagy ez már veszett játszma???

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook