Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nem szeret már a férjem, a nőket és a piát szereti. Nem... fórum

Nem szeret már a férjem, a nőket és a piát szereti. Nem... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

28. Főnix3 (válaszként erre: 27. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 10. 09:17
Elmeséled mi volt?
27. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 25. - Főnix3)
2023. jún. 10. 09:06
Így van. Elég volt ennyi, mostmár cselekszem.
26. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 24. - Pteri)
2023. jún. 10. 09:05
Köszönöm a biztatást. Biztos vagyok benne, hogy vannak pszichés eredetű bajaim is, remélem egészségesebb leszek és nyugodtabb.
25. Főnix3 (válaszként erre: 23. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 10. 09:00

Sosem késő változtatni!

Történt valami változás.

24. pteri (válaszként erre: 23. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 9. 22:14
Most màr próbàlj meg a jövőre koncentràlni, a múlton hiàba keseregsz. Pillanatnyilag nehéz, de meglàtod, ha egyedül maradsz, nem lesz olyan rossz! Egy idő múlva kisimulnak a dolgok. Nem làtod a buta-részeg képét. Nem hallgatod a baromsàgait, amit ittasan beszél. Nem érzed a belőle àradó piaszagot. Lesz egy csomó pluszpénzed, mert nem issza el. Nem hoz kellemetlen és megalàzó helyzetekbe màsok előtt a piàlàssal, csajozàssal. Nem tudom milyen betegségeid vannak, de nekem az asztmàs rohamaim elmúltak, gondolom pszichés eredetű volt. Fel a fejjel. Csak büszkén!
23. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 22. - Pteri)
2023. jún. 9. 08:12
Nem bírom mostmár elviselni ezt az életet. Voltak jobb időszakok is, mostmár azt mondom, sajnos. Így csak elszaladt az élet mellettem, ha csak rossz lett volna, könnyebb lett volna a döntés.
22. pteri (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 8. 14:58
Nekem sikerült 3 év utàn idejutni. Neked 30 utàn tűnt fel, vagy csak most untad meg? Aki alkoholista és/vagy nőcsàbàsz, az nem 50 évesen vàlik azzà, mindig is ilyen volt.
2023. jún. 8. 12:45
Köszönöm mindenkinek a hozzászólást, tanácsot. Úgy tűnik mozdult valami, de sajnos nem jó irányba. De legalább mozdult.
20. Bichi (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 8. 07:46

Egy iszákos, mások után nézelődő férj nem próbálna meg elhitetni veled semmit, főleg, ha tőle függsz, és ezt jól tudja. Egyébként meg lépni mindig lehet, bár valóban át kell hozzá lépni a kényelmi faktort :(

Te indítottál már erről pár fórumot?

19. Főnix3 (válaszként erre: 18. - Tulipán***)
2023. jún. 7. 20:43

Esetek többségében, mert azt várják egymástól, hogy gondolatolvasó legyen a másik. Nem mernek őszintén beszélgetni egymással, mert félnek a társuktól. Sok esetben nem is ismerik a párjukat.

Ezek a kapcsolatok el is halnak..

18. tulipán*** (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 7. 17:02
Pedig sajnos nagyon sok házasság jut ide.
17. Myra
2023. jún. 7. 16:33
Ha nem akarja megbeszélni veled, akkor szerintem ne erőltesd, valami elmúlt es változtatnod kell rajta. Szerintem ne halogasd, szervezd át az életed es lépj tovább. Jobb lesz neked es szerintem neki is. Szabad lesz.
16. Shukran (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 7. 16:29
Megértelek. Sajnos nem könnyű 50 felett lépni. Még 40 felett sem könnyű, én akkor dobbantottam egy akkor még kiskorú gyerekkel.
15. Főnix3 (válaszként erre: 14. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 7. 16:05

Lehet nem közömbös, csak tudja, hogy vaj van a füle mögött! Nem tudja hogyan reagáljon.

Könnyed beszélgetésnek kellene történnie ,türelmesnek ,nyugodtnak kell maradnod. Ha lehet ne sírj, mert a férfiak nem tudnak mit kezdeni egy síró nővel!

Ember próbáló! Tudom!

Viszont, ha elzárkózik, érdemes mondanod neki, hogy akkor te arra, én erre!

Nekem válás volt, mert nem értek el a szavaim hozzá!

A legjobb döntésem volt!

Sok erőt kívánok!

14. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 12. - Főnix3)
2023. jún. 7. 15:16
Köszönöm a kedves szavakat, tényleg nehéz a szívem. Legjobban talán azért, hogy nem hajlandó megbeszélni. Akkor tovább tudnánk lépni, vagy együtt vagy külön. Valamilyen szinten biztos szeret, de mégsem jó neki sem, nekem sem. Nem is tudom, tegyek még egy próbát, de ha látom a közönbösségét még jobban elkeserít. De így sem jó mert felőröl ez a lehetetlen helyzet.
13. Tünci3 (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 7. 15:14
SZívesen.
2023. jún. 7. 12:06

Sajnálom. Nehéz most a szíved biztos! Viszont lehet az érzéseidtől nem látsz olyan világosan!

Valami hiányzik neki, valamit nem tudtok/ tudtatok megbeszélni!

Ennyi idő elteltével sem múlik a szeretete hidd el!

Ha szereted, szeretnéd megmenteni a kapcsolatotokat, és ő is partner lenne ebben, akkor beszéljétek meg, mi hiányzik a kapcsolatotokban!

11. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 10. - Globus)
2023. jún. 7. 11:16
Azt tudom, hogy udvarol, de nem rajta áll, ha nem történik meg a dolog, ezt volt, hogy be is ismerte. Többnyire itthon iszik, napi szinten, mikor kevesebbet, mikor többet. Ezt a kérdést én is feltettem magamnak, de nem vagyok benne biztos, hogy érdemes küzdeni érte. Sajnálom, de nem vagyok biztos abban sem, hogy vissza akarom kapni. Semmi gyengédség nincs már, sem ölelés, sem bók. Csak úgy, ahogy, elvagyunk.
10. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 7. 11:07
Nőket feltételezed, vagy vannak bizonyítékok? Pia már nagyobb baj... azért gondolom, hogy az előbbit nem űzheti mesterfokon, mert a piásokat általában senki nem szereti. Legalábbis nekem furcsa lenne egy piás férfi szeretőnek. Te hogy viszonyulsz hozzá, őszintén szeretnéd visszakapni őt?
9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 8. - Tünci3)
2023. jún. 7. 11:02
Köszönöm , igazán jó lenne.
2023. jún. 7. 10:40
Sajnálom,kívánom hogy legyen valami megoldás 🍀
7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - Libikóka)
2023. jún. 7. 10:24
Köszönöm :)
6. libikóka (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 7. 10:23
Kívánom hogy legyen valami megoldás🍀
5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Flóra76)
2023. jún. 7. 10:23
Azt próbálja elhitetni velem, hogy szeret, de nekem nem úgy tűnik.
4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Libikóka)
2023. jún. 7. 10:22

Egyelőre nem tehetem, sajnos. Azért agyalok, hogy mi legyen, ötvenen túl, több betegséggel, nem tudom mitévő legyek.

Köszönöm az együttérzést:)

3. Flóra76 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 7. 10:20
Ha nem szeret, csak egyet tehetsz. Tovább lépsz.
2023. jún. 7. 10:16

Sajnálom,,erre nem lehet mit nyomni (vagy én legalábbis nem akartam egyiket sem)

Lépj ha teheted:))

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook