Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Nem szeret a gyerekem? fórum

Nem szeret a gyerekem? (beszélgetős fórum)


1 2 3
5. reload (válaszként erre: 3. - Hancsalean)
2012. máj. 12. 22:50

Még mindig nem hiszem hogy nem szeret :)

Gondold át kicsit hogyan éli meg a napjait.

Középső gyereknek lenni nem egyszerű, hiszen a nagy már nagy, a kicsi meg még kicsi, a középső meg valahogy elhanyagolódik a kettő között.

2012. máj. 12. 22:49
Azért is furcsa, mert nagyon kötődött hozzám, hihetetlenül anyás volt, amíg oviba nem került. Ott az első évben csendes kisfiú volt, az elmúlt 1,5 évben hihetetlen változásokon ment át. Teljesen levált (tudom így helyes) és rengeteg barátja van, igazi klassz kisgyerek. Mégis...hiányzik a szeretet belőle irányomba.
2012. máj. 12. 22:47

Tudom, van ezer feleslegesnek tűnő kérdés, de nekem illetve engem most ez nyomaszt. 5 éves a fiam és mostabában nagyon goromba velem, ellök magától, nem engedi megölelni magát. Állandóan a mamával szeretne lenni, sokszor akar vele aludni, sír is utána. De imád a keresztszüleinél, unokatesókkal...szeret másokkal az oviból hazamenni, csak velem nem igazán akar lenni. :(


Ha valahol van és felhívom, szóba sem áll velem, ha megyek érte pedig dünnyög, hogy éppen játszott és nem akar hazajönni. (középső gyerek a családban)

2012. máj. 12. 22:45

Miért ne szeretne? :O

Tudom hogy most írod, de már a szimpla kérdés is nagyon fura nekem..

2012. máj. 12. 22:44
Nem szeret a gyerekem?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook