Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mellkisebbítő műtétet szeretnék, 2 pici gyerekem van. Mire számítsak műtét után, mennyire fogom tudni ellátni a családot vagy meddig nem? fórum

Mellkisebbítő műtétet szeretnék, 2 pici gyerekem van. Mire számítsak műtét után, mennyire fogom tudni ellátni a családot vagy meddig nem? (tudásbázis kérdés)


2009. máj. 19. 15:23

Szerintem először próbáld meg fogyókúrával kisebbíteni.


A méretem 85 F volt, fogytam 7 kg-ot, és 85 E lett, pedig alig látszik rajta a különbség, csak a melltartóimon. Tudom, hogy van még rajtam legalább 10 kiló, ha azt is lefogyom, vagy valamennyit, talán elérhetem a 85 D-DD-t is akár.


SZóval szerintem próbáld meg lefogyasztani. Fogyókúránál a mellméret is csökken.

2009. máj. 19. 15:18
azért, mert mikor én csináltam nagyon sokat szenvedtem, plusz a mai napig látszik a heg, pedig 2001-ben volt a műtétem, és akkor hiába csinálták meg úgy hogy "csak" c kosár kelljen mostanság már megint e kosarat fordok
6. 7934d1ac97 (válaszként erre: 5. - Kálbá)
2009. máj. 19. 15:08
Miért mondod hogy ne csináltassam meg?
2009. máj. 19. 15:06
ja és ha nem életbevágó a dolog akkor ne csináltasd meg, nekem sajnos muszáj volt:(
2009. máj. 19. 15:05
hát én feküdtem mert menni alig tudtam és bevérzett meg minden, szerintem tuti kell majd segítség
3. Emilía78 (válaszként erre: 2. - Kálbá)
2009. máj. 19. 14:56
És az mit jelent hogy szarul voltál? Kell segítség a házi munkába a gyerekek ellátásába? Vagy azért fájdalmak mellett el lehet látni a feladatot? fel lehet kelni?
2009. máj. 19. 14:50

hát az sok mindentől függ

nekem volt ilyen műtétem és "sokáig" szarul voltam

1-2 hét minimum de nem emlékszem teljesen, már rég volt

2009. máj. 19. 14:44
Mellkissebítő műtétet szeretnék, 2 pici gyerekem van. Mire számítsak műtét után, mennyire fogom tudni ellátni a családot vagy meddig nem?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook