Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Nem régen "léptem be" a klimaxosok táborába! fórum

Nem régen "léptem be" a klimaxosok táborába! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
2008. okt. 24. 11:30
Sziasztok! Örülök, hogy leírjátok tapasztalataitokat, mert amint én már írtam csak most kezdtem a klimaxot! Olvastam róla, tudakozódtam, de megint más az amikor valaki benne van és Ő ír róla! Köszi nektek!!!!
2008. okt. 23. 21:45

Sziasztok!

Én már 3-4 éve kinlódom a klimaxos tünetekkel,sok mindent kipróbáltam.Most kb.két hónapja bukkantam rá egy új étrend kiegészítöre.Totálisan bevált, most szedem a második dobozzal.Teljesen elmultak a tüneteim,a hőhullámok.A neve:Menosens.-szójabab kivonatot,ligetszépe-és borágó olajat tartalmaz. 60db lágy kapszula.Napi 2 szemet szedek.GYógyövényesnél lehet beszerezni.Próbáljátok ki!

2008. okt. 22. 21:01

Amálka! Én is váltottam.Az 1. hónapban szedtem a R-t, most a 2.hónapban már bevettem 2 heti R plust. Úgy éreztem,hogy nekem is kifejezetten rossz, így mától egy másik készítményt szedek.

Azt olvastam,attól függ, kinek miből van több v. kevesebb a szervezetében,(ösztrögén, progeszteron) nem ugyanazt kell szedni.Az egyikre jó a szója, stb.,míg a másikra kifejezetten rossz.

2008. okt. 22. 20:43

Sziasztok! Lehet, hogy már mondtam, de annak ellenére, hogy mindenki ajánlja és sokat reklámozzák,a Remifemin nekem kifejezetten rossz volt. A hőhullámok erősödtek és gyakoribbak lettek kb. 1 heti szedés után.

Az E vitamin viszont bevált. Az orvosom ajánlata szerint egy meghatározott ciklus szerint szedem: 3 hétig minden másnap 1, azután 1 hétig naponta 1 (a 200 mg-osat). Nekem ez így bejött.

49. Bogárka62 (válaszként erre: 48. - Abri)
2008. okt. 22. 19:25
Köszi a tanácsot!!! Az orvos mondta a Remifemint és akkor meg is vettem. Gondoltam ha már megvettem elhasználom. De, a teát is kipróbálom!!!!
48. abri (válaszként erre: 47. - Bogárka62)
2008. okt. 22. 11:06
Ha még nem régóta vagy banyakóros, érdemes lenne kipróbálnod a Lady Klimax teát.
47. Bogárka62 (válaszként erre: 46. - F64f0d9a69)
2008. okt. 20. 09:53
Szia! Persze teszek a klimax "mellékhatásai" ellen!!Ezért is kérdeztem meg mások véleményét, tapasztalatait!!!! Ha olvastad, én nem régen vagyok banyakóros! De, azért gondolom másoknál is előfordul, hogy vannak evvel kapcsolatban rossz napjaik! Üdv.
46. f64f0d9a69 (válaszként erre: 45. - Bogárka62)
2008. okt. 19. 14:17

Szia!

Én dolgoztam együtt klimaxos kolleganővel, aki elviselhetetlen volt.Már sokan azt mondták rá, hogy nem komplett.Tényleg elviselhetetlen volt. Én már nem is vagyok ott. Azt tudom csak mondani mindenkinek, hogy ezeket a tüneteket muszáj kezelni.Nagyon sokféle szer van és érdemes megtalálni azt ami nekünk a legjobb. Én is több dolgot kipróbáltam.Nem érdemes megvárni míg a környezetünk figyelmeztet a viselkedésünkre.

Legtöbben átéljük ezeket, mert a hormonjaink máshogy működnek.Ne gyógyszereket és idegorvosi kezelést vegyetek igénybe, hanem nézzetek körül!!Ez nem betegség, hanem állapot és túl esik rajta sok sorstárs.Szép, nyugodt napot kívánok!!!

2008. okt. 19. 11:38
Sziasztok! Hát ma nincs jó napom! Már reggel óta úgy érzem, hogy robbanok, és ilyenkor az egész napom el van rontva.
2008. okt. 18. 20:05

Sziasztok!!!

Én is kíváncsi vagyok a hatására,mert én is kipróbáltam a Remifemint. Az E vitaminról nehezen tudom elképzelni,hogy mindenre jó, de ezt nem próbáltam. Aztán megvettem azt amit már igazából másoktól hallottam ,hogy jó, de azért megkérdeztem a doki nénit is.Én pl. a szelénről tudom, hogy hőhullámra is jó. Sok E vitamint magas vérnyomás mellett nem szabad szedni- erről hallottatok?

43. Bogárka62 (válaszként erre: 42. - Aniani63)
2008. okt. 18. 20:01
Még nem! De, szurkolok neked!!!!! 1 hete voltam a nőgyógyásznál és ő a Remifemint ajánlotta azonnal meg is vettem úgy, hogy most egy kis Remifemin és ha nem jó akkor én is kipróbálom! Szép estét neked is!!!!! Szia!!!!!!!
42. aniani63 (válaszként erre: 41. - Bogárka62)
2008. okt. 18. 19:51

Ok!Szép estét Neked!:)

Akkor Te ezt szedted már?

41. Bogárka62 (válaszként erre: 40. - Aniani63)
2008. okt. 18. 19:49
Szia! Szerintem 2 hét kb.kell. Lécike írd meg ha érzed a hatását! Szurkolok neked!!!!!
2008. okt. 18. 18:44

Puszi "banyusok"!

Ma vettem Biovital E-t.Kipróbálás szinten elkezdem.

A patikus azt mondta,hogy heti 1-2,max.3 elegendő.


Szerintetek mikorra várható vmi hatás?

39. 1.Amálka (válaszként erre: 37. - F64f0d9a69)
2008. okt. 18. 17:32

Tudjátok, én az egész életemet "lecseréltem" amikor megtudtam, hogy a csontritkulás legjobb ellenszere a sok mozgás (40 éves voltam, amikor kezdődött!).

Pontosan ez nálam azt jelentette, hogy a budapesti életemet otthagytam egy teljesen falusiért (amit mellesleg imádok) és az addig kizárólag irodai ülőmunkámat mozgás-gazdag termelő munkára cseréltem. (van, hogy gyár és szalagmunka, ezt már annyira nem imádom)

Viszont az otthoni kerti munkát + az állatok a ház körül, az a lelkemnek is jót tett.

38. Bogárka62 (válaszként erre: 37. - F64f0d9a69)
2008. okt. 18. 16:55

Szia! Köszönöm, hogy leírtad a te történeted!!!

A gyógynövény és vitamin nagyon szimpatikus dolog!!!

De, kiegyensúlyozott élet az már nehéz dolog! Biztos nagyon unalmas megint azt hallani, hogy a "rohanó" élet stb.!! Pedig tényleg nem könnyü legalábbis

nekünk nem! Mindig van valami amiért aggódni kell SAJNOS! Pedig azért igyekszem időnként "kikapcsolni" és pozitivan gondolkodni!

2008. okt. 18. 16:24

Sziasztok! Már én is ebbe a csoportba léptem és elhatároztam: én nem szenvedek! Egy orvosnő javasolt olyan készítményt amiben multivitaminok és gyógynövények együtt vannak. Ez mellett Ca-Mg-ot és C vitamint szedtem. Az 1. készítményt már nem használom, mert nem kell.

A pajzsmirigy gond nálam is előjött és ezt talpmasszázzsal sikerült rendbe tenni.

Csontritkulás ellen a mozgás a legfontosabb.

Hormonokat az én ismereteim szerint az A és AB vércsoportú nőknek nem szabad szedni, mert náluk a legnagyobb esélye a mellráknak. Akik kiegyensúlyozott életet élnek, a tüneteik enyhébbek vagy elő sem jönnek.

2008. okt. 18. 12:37
Én '56-os vagyok,már 3 éve kezdődött nálam,eleinte hőhullámaim voltak,de a nőgyógyászom nem javasolt hormontablettát és lassan a hőhullámaim el is múltak.Csak néha van kb 1 percig tartó melegség,aztán levonul és kész.Sajnálom azokat,akiket nagyon megvisel!!!
35. kisstoth (válaszként erre: 34. - Abri)
2008. okt. 18. 10:33
Köszönjük szépen.
34. abri
2008. okt. 18. 08:24

Villarosa kapszula

Szorongásra Relaxetin és egy újabb: OM Relax.

33. aniani63 (válaszként erre: 32. - Bogárka62)
2008. okt. 17. 20:59

Pussz!

Én is kérném szépen,ha lehet! :)

Köszönöm szépen!

32. Bogárka62 (válaszként erre: 31. - Pintyőke72)
2008. okt. 17. 20:47
Kérlek akkor írd meg priviben! Köszönöm!
2008. okt. 17. 20:06

Nyugodtan kérdezz rá! De,ha beírod a keresőbe( a G...ba),hogy E vitamin, rengeteg félét kidob! Én is tegnap óta vagyok ilyen "okos" ebben a témában.

Ha megtalálod a megfelelőt,akkor név szerint tudod kérni. Ha gondolod priviben megírom én melyiket szedem.

30. Bogárka62 (válaszként erre: 29. - Pintyőke72)
2008. okt. 17. 19:59
Honnan tudom, hogy nem szintetikus?
29. pintyőke72 (válaszként erre: 28. - Bogárka62)
2008. okt. 17. 19:57
Bogárka, az E vitamin vásárlásakor figyelj arra,hogy természetes legyen, ne szintetikus. Anapi db elég a 200-asból. Én is azt szedem a . mellé.
28. Bogárka62 (válaszként erre: 27. - 1.Amálka)
2008. okt. 17. 19:20
köszönöm!!!!
2008. okt. 17. 19:15
Gyógyszertárban recept nélkül meg tudod venni.
2008. okt. 17. 19:13
Sziasztok! Azt szeretném megtudni, hogy E vitamint hogy lehet beszerezni? Orvos irja fel vagy, gyógyszertárban recept nélkül is meg lehet venni?
25. NOA
2008. okt. 17. 18:33

Nem panaszkodhatom, mert fel sem veszem a klimaxot.Igazi kemény hőhullámaim sem voltak soha.Pajzsmirigy problémáim lettek az buktatott ki.Nagyon jó napi 4oo mg. E vitamin amit régóta szedek de mástól is hallottam, hogy bevált.

Most olvasok egy könyvet amit egy orvos írt ő rengeteg szóját javasol.Tofu nagyon finom régen sok fehérjeport fogyasztottam.

Inkább a hirtelen hizás viselt meg de a többi állitom smafu.-/nálam/

24. tlia (válaszként erre: 15. - Tlia)
2008. okt. 17. 18:24

Még elfelejtettem mondani, hogy hogy a szójavit fortét ajánlották, és tényleg nagyon bevált, mivel azóta is van még peteérésem


[link]

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook