Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Nem régen "léptem be" a klimaxosok táborába! fórum

Nem régen "léptem be" a klimaxosok táborába! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
143. lolita2112 (válaszként erre: 142. - Birebora)
jan. 1. 03:37
teljesen egyetertek veled!ezen mindenkinek/nonek/tul kell esnie!
dec. 31. 08:29
Nincs a klimaxa-al semmi baj. Az élet velejárója és van jó oldala a kellemetlen meg elmúlik.
141. Marcius15 (válaszként erre: 76. - Dzsinci)
dec. 31. 08:02
Létezik, pláne, ha nagyinak is az volt, de limfóma is lehet.
140. eddo73 (válaszként erre: 119. - A088edfc0e)
2019. okt. 3. 17:23

Szia,én is megkaphatnám a tornagyakorlatokat?köszönöm előre is.

email cimem:nedina0201@gmail.com

139. SzabóKriszta69 (válaszként erre: 137. - Gesztie)
2018. szept. 26. 17:27
49 vagyok!Nekem addig volt puffadàs mig megjött èvekig..ha elmùlik ès teljesen kimarad mèg fâjhat êrezheti az ember /Nekem mamâm mondta hogy egèsz èletèben azokon a napokon görcsölt../
138. gesztie
2017. szept. 8. 18:12
ja, és a hőhullámokra nekem a Flavolédy nagyon jó!
137. gesztie
2017. szept. 8. 18:11
Nálam okozott szédülést, most is gyakran. Legjobban a hasfájás aggasz, van közületek olyan, akinek sokat fáj a hasa és felpuffad? Szűrővizsgálatokon voltam, de ott semmit nem találtak. 52 éves vagyok, még mindig rendszeresen megjön a menzeszem, de ahogy elmúlik, elkezd fájni a hasam és puffadok. Ja és az izületeim is, a keresztcsontnál főleg. Van valakinek hasonló tünete?
136. erikpipi (válaszként erre: 128. - Suzy68)
2017. aug. 5. 21:50
Szerintem a klimax nem okoz sem hányingert sem szédülést.
135. Gabesz 1961 (válaszként erre: 130. - Ildi0325)
2014. nov. 16. 18:52
Szia Ildi0325!Ha lehet csatlakozom az elöttem szólókhoz.Szeretném én is elkérni a szer nevét.
134. hovamegy (válaszként erre: 130. - Ildi0325)
2014. nov. 4. 20:19
Megköszönném, ha megírnád a csepp nevét, és hogy hol lehet kapni. 53 éves vagyok és már két éve nagyon-nagyon szenvedek a hőhullámoktól, leginkább éjjel, mert nem tudok aludni. és nem a hőhullám nem hagy aludni, hanem már előtte "felébreszt", hogy figyelj, mindjárt jövök! Reggel olyan vagyok, mint akit agyonvertek, pedig dolgozom és helyt kell állnom a munkahelyemen (is). Remélem segít, mert már nem sokáig tűröm...
2014. nov. 1. 16:14

Sziasztok!

Mindenképp a mensi maradozik el és követi hőhullám stb. ? Pl has fájás van?

132. ANGELIKA40 (válaszként erre: 130. - Ildi0325)
2014. aug. 7. 12:27
szia engem érekelne szeretnémha elküldenéd a linket üdv angelika40
131. Suzy68 (válaszként erre: 129. - Partemon)
2014. júl. 4. 15:21
Megköszönném !!! :-)
2014. jún. 23. 10:40

Sziasztok!

Találtam egy cseppet , ami nekem nagyon bevált a hőhullámaim ellen. 1 hónapja szedem napi 3x , és szinte nincs is hőhullámom, jól alszom. Sok mindent próbáltam , ez bevált. Akit érdekel , elküldöm a linket , hol lehet megrendelni.

129. partemon (válaszként erre: 128. - Suzy68)
2014. jún. 20. 18:04
Hallottam egy galván karperecről, amit nagyon hatékonynak mondtak, de nem találom. Keresem.
128. Suzy68
2014. máj. 17. 18:12

Sziasztok!

Szomorúan látom, hogy nem nagyon járnak erre az oldalra.:-( De ha mégis jönne valaki olyan aki nekem segíteni tudna ( esetleg ugyanolyan tünetei vannak) és elmondaná, hogy neki mi segített.

46 éves vagyok és szerintem Én is mint sokan mások tapasztalom a menopauza tüneteit... csak én szédülök és hámyingerem is van. Erre mi a legjobb? Ha valaki tudja írja már meg... megköszönném !

Szép hétvégét !

127. Juti52
2013. nov. 22. 09:16

Sziasztok!


Látom nagyon régen volt itt valaki, de azért próbálkozom. 2009 óta nincs menstruációm, s azóta a menopauza tünetei csak fokozódtak. Depressziós lettem, s a havonkénti hangulatingadozások már nagyon idegesítenek, ezeket megfigyeltem magamon. A hőhullámok még csak-csak, de amikor a fejem olyan mintha búrában lenne, s hozzá jön egy ideges vibrálás, az már szinte elviselhetetlen. Ez tart pár napig s utána visszaáll. Hová forduljak? Mit csináljak? Ha van valakinek hasonló tapasztalata, akkor várom, hogy Ő mit tesz, tett ez ellen. Köszönöm. Üdv.

2012. júl. 30. 21:00

sziasztok!

egy banyával több!:-))

azokra a nyavajás hőhullámokra én is szivesen fogadnék tornát,gyógyteát,bármit,csak segítsen!

kedves Supreme60.én is szivesen várok bármilyen tanácsot,tippet.a "remi femint" én is szedem,de nem sok eredménnyel,megaztán drága is.válaszotokat előre is köszi.

125. manka10 (válaszként erre: 123. - D49b819581)
2012. júl. 27. 19:36
Én gyógyteákat ittam a kávé helyett.
124. locsi (válaszként erre: 123. - D49b819581)
2012. júl. 27. 19:34
.cikória kávé?Koffeinmentes,nagyon finom a tejeskávé vele .
2012. júl. 27. 19:25
A reggeli tejeskávémat (merthogy a kávé nem ajánlott )mivel válthatnám ki ?
2012. júl. 16. 15:23

Sziasztok.

Most találtam erre a fórumra,és gondoltom tudnátok segiteni nekem,a problémám a következö:50 évessen kezdödhet-e klimax,mert utolso mensim juni 11-n volt és azota semmi.Viszont elötte kb2 éve rendszertelenül volt meg, 22-28 nap között.

Nincsenek problémáim.Minden reggel ugy ébredek,hogy ma már biztossan megjön.

Ez már teljessen elfog maradni?

2012. júl. 12. 12:36

Sziasztok. Én is beléptem a "táborba" 38 évesen. Most kutakodtam a neten,szedi valaki ezek közül valamelyiket? Tapasztalat? [link]


[link]

120. marcsi 61 (válaszként erre: 119. - A088edfc0e)
2011. márc. 14. 17:11

Szia!!!


Jaj de jó, hogy végre van itt valaki!!


Nekem is van banyalázam és bizony megszenvedem rendesen. Bár szedek omega 3 at és iszom a lédy klimax teát is de még igy is van böven höhullám.

Ha kérhetném nekem is elküldenéd a gyakorltatkat amit magamért megtehetnék azt meg is szeretném tenni, hiszen ez alapból jó érzés lehet.


Nagyon bizom a természetes módokban, hormonpótlokat nem is szednék, pont egy éve volt egy méh elátvolításom és hiába hagyták bent a petefészkeket.


elöre is köszönöm!!


Marcsi

119. a088edfc0e (válaszként erre: 118. - Bözse mama)
2011. febr. 26. 19:06

Szia! A klimax minden nő életében másképp "nyilvánul meg".Van aki könnyebben,van aki nehezebben viseli.A tünetek is változóak és elképesztően nagy időeltolódási arányokat mutatnak.Sokan- sokféle módszerrel kísérleteznek,elkeserednek az esetleges kudarcoktól.Jönnek a gyógyszerek,hormonok,teák...természetgyógyászok,vagy bármi ,ami reménysugár lehet.

Pszichológusként nagyon sok ilyen esettel találkozom,ahol a kezelések eredménytelensége csak tovább "gerjeszti " a folyamatot és még több aggodalmat okoz.Nem szabad elkeseredni és feladni!

Nagyon sok eredményes tornagyakorlat,tea és gyógynövénykeverék/mellékhatásoktól mentes-szemben a hormonokkal/ lelki önfejlesztő módszer széles tárháza áll rendelkezésünkre,csak okosan kell tudnunk használni!Nem ismerek olyan változó korban lévő nőt,akinek nem javult vagy rendeződött- ezek után- véglegesen az állapota.

Úgyhogy semmiképp ne keseredj el!Nagyon szívesen elküldöm a gyakorlatokat priviben.

2011. febr. 24. 13:19

Itt mindenki rendben van,hogy nem látok semmi hozzászólást,2010 ben vagy esetleg 2011 ben???

Az az igazság,hogy én szenvedek ,igaz 57 é koromig menstruáltam,/ most 61 vagyok/ és utána jött a klimaxom ,próbálkoztam akupunktúrával ,tablettákkal,majd a Liviál-lal,de úgy néz ki ezt meg nem bírom szedni,kb 5 hónapig szedtem minden maga volt a tökély végre jól éreztem magam a bőrömben nem volt izzadás meg semmi jó volt,de a 5. hónap után olyan jobb oldali alhasi fájdalmaim lettek meg egy csomó minden amiket mint mellékhatás írnak is az útmutatóban,/kórházba kerültem ahol alul- felül,kívül-belül kivizsgáltak,labor minden jó/ azt mondták felejtsem el ezt a gyógyszert ,/más évekig tudja szedni/ nekem valami nem volt megfelelő.Most még semmi hőhullámom nincs,igaz a mellékhatás tünetei sem múltak el azt mondták legalább 6 hét,de már előre félek megint mi lesz velem,mit tudok csinálni,kétségbe vagyok esve.Na legalább kibeszéltem magamból a bajomat,igaz semmi nem változik,de hátha valaki tud segíteni......

117. klimx
2009. szept. 25. 14:12
Sziasztok"banya csajok"Mátol én is csatlakozom hozzátok.Kb fél évveé ezelött kezdödtek a tüneteim ...idegesséd.. depresszió.Szedtem a renifemin et arra jóvolt.De két hete non stop höhullámok ,elkezdtem inni a Lady klimax teát .spontán arra nyultam rá a boltba. Ahogy olvastam a hozzászolásokat talán az majd segit.Kicsit elvagyok kenyödve bár betöltöttem a 46 ot lelkileg nemérzem hogy itt az ideje a klimaxnak,de ez van.Eddig elég aktiv voltam a szexben a párommal 25 éve élünk eggyüt jólenne ha ez nemhanyatlana már csak miatta is .Az elhizástol viszont rettegek.Remélem segit a tea majd néha irok hogy hogy alakul.bár most per épp fázom és tök jó.pussz nektek pááááááááááááááááá
2009. jan. 23. 17:35
csakhogy én erdélyi vagyok,ki tudja itt kapható-e? Meg kell érdeklődjem.Köszi a tanácsot.
115. abri (válaszként erre: 114. - D57f965cbe)
2009. jan. 23. 17:20

Próbáld meg a Lady Klimax teát.

Nagyonjól nyugtat és a hőhullámaimat 2 hét alatt elmulasztotta. Igaz hamar elkezdtem fogyasztani,akkor hallottam róla amikor még épphogy elkezdődtek a hőhullámaim.

Eleinte folyamatosan ittam,most már heti 2-3 alkalommal.

2009. jan. 23. 11:55

sziasztok!

Én 48éves vagyok s pont egy évvel ezelőt kezdett nekem is kimaradozni a mindenhavi,és ki is maradt 3 hónapig.Eleinte szörnyü hőhullámaim voltak majd abbamaradt.Majd 8hónapig megint minden a régi kerékvágásban folyt.Most decembertől megint elkezdődtek a hőhullámok s átlagon felül ideges voltam.Most jobban vagyok.Én nemszedtem semmilyen gyógyszert mert nem nagyon birom a gyógyszereket.A családorvosom ajánlott valamilyen természetes alapanyagu gyógyszerkészitmény de egyelőre még nem vettem meg.

Minden jót nektek!

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook