Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Nem régen "léptem be" a klimaxosok táborába! fórum

Nem régen "léptem be" a klimaxosok táborába! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
23. kisstoth (válaszként erre: 22. - Abri)
2008. okt. 17. 15:29
És mi ez ? Légyszíves áruld el nekünk is.
22. abri
2008. okt. 17. 09:00

Én is hallottam a Lady klimax teáról, sokaknak bevált. A Remifeminről aki szedte mindenki azt mondta, hogy nem használt semmit.

Én egy növényi hormont tartalmazó kapszulát szedtem változókor előtti tüneteimre, amit orvos állapított meg, és 1,5 évig kezelt ideggyógyász.Az ideggyógyszerek nem használtak, sőt a mellékhatásuktól rosszabbul voltam.Ekkor találkoztam azzal, aki ajánlotta ezt a kapszulát és egy növényi alapú szorongásoldót, és teljesen rendbejöttem tőle. Kiderült, a nagynéném is ezt szedte a hőhullámai stb ellen, és neki is bevált, sőt azóta többeknek is.

2008. okt. 16. 23:03
Nem tudja valaki, a klimax-nál van olyan tünet, hogy az étvágy is megnő és a szagokra érzékeny lehet lenni? Terhes nem vagyok mert az lehetetlen, méhemet el kellett távolitani. Vagy esetleg más okozhatja?
2008. okt. 16. 20:04

Az a helyzet, hogy eszembe sem jutott, hogy ezért nem tudok lefogyni!! :( Bár azt gondoltam, hogy ezért szedtem fel (én is) 10 kg-t az elmúlt 3 évben.

Az E vitamin bevált, sokkal jobb nekem mint a Remifemin volt. De ezt a Lady Klimax gyógyteát kipróbálom, köszi az ötletet.

2008. okt. 16. 19:05
Sziasztok!Nálam kb. 2 hónaja kezdődött a banyakór. Eleinte ritkábban, később jobban jöttek a hullámok. Elkezdtem a Remifemint, 1 hónpig, nem nagyon használt, most 2. hónapban a R.plust, plusz E vitamint szedek. A nappali hullámok ritkultak (igaz csak 10 napja szedem) de az éjszakai izzadá nem semmi. Fejtetőtől mellkasig rendesen megkínoz többször. A jó alvást csak hírből ismerem. Hormonpótlást nem merném bevállalni.
18. 9c8432d068 (válaszként erre: 16. - Aniani63)
2008. okt. 16. 18:44

Rajtam is szokott ritkán ilyen melegség keresztülfutni,de egy percnél tovább nem tartott még.

Engem sem vert ki a víz,főleg az arcomon lehetett látni,az nagyon kipirult.

17. ejmi
2008. okt. 16. 18:43
kb. 4 éve kezdődött nálam a változókór. Eszembe sem jutott hormont szedni. Nagyon hatásos az E vitamin és segített nekem a Lady Klimax gyógytea, amit a Dm-ben lehet kapni. 1 éve már semmi tünetem sincs.
16. aniani63 (válaszként erre: 12. - 9c8432d068)
2008. okt. 16. 18:24

Azt írod:"jön a hőhullám,gyorsan elfoglalom magamat"

Én szinte mindig pörgök,lehet sokat is.De,pl.itt ülök a gépnél,egyszer csak érzem,hogy a fejemtetejénél megindul vmi melegség,már a vállamnál jár és már meg is akarok zavarodni olyan hőség fut át rajtam.Nem vagyok ám vizes,izzadt,de vhogy a párom is érzi,hogy lefőttem,pedig nem is mondtam.Nekem ez a legelviselhetetlenebb!

A nyáron még társult a kánikula is,úgy hogy elegem van már magamból!

15. tlia
2008. okt. 16. 18:12

Sziasztok:)


Én 58-as vagyok, enyhe hőhullám és nagyon nem enyhe hízás:( a tüneteim..

Hormonpótlás semmiképp se szedjetek, nekem egy nagyon jó nőgyogyinőm van, és kifejezetten ellene van. Ja, ha az tünet, hogy könnyebben " felcsattanok ", akkor sajnos az is van:( Nálam nemrég kezdődtek ezek a tünetek, nem tudom meddig tart...

14. Bogárka62 (válaszként erre: 11. - Aniani63)
2008. okt. 16. 17:54
Eddig a hízásra nem is gondoltam!! Most sem vagyok vékony mondjuk ugy, hogy molett!! De, ha erre netán még híznék!!???? Akkor a depresszió is "megtámad"!!!!
13. zena01 (válaszként erre: 10. - Bogárka62)
2008. okt. 16. 17:51
A nagynéném hormontapaszt használt, a hőhullámai elmúltak. Pár év múlva mellrákot állapítottak meg nála. Kiderült, hogy a tapasz miatt van, mert csomók voltak a mellében és nem lett volna szabad a tapaszt használni. Nem ajánlom a homonkészítményeket, ezért marad a kellemetlen tünet és a szenvedés. Én is ezen megyek keresztül, igaz én nem a korom miatt.
12. 9c8432d068 (válaszként erre: 9. - 1.Amálka)
2008. okt. 16. 17:51

Anno nekem is adtak hormonkészitményt tapasz formájában,mert kezdődő csontritkulásom volt. Ennek 10 éve.

A tapaszt kb. 2 hétig használtam,aztán úgy döntöttem,nem fogom a szervezetemet hormonokkal fertőzni.

Azóta sincs semmi bajom,bár azt nem tudom,hol tart a csontritkulásom,mert eléggé gubancos vizsgálatra eljutni.

Állítólag rákos elváltozásokat is okozhatnak ezek a szerek.

Én úgy tudtam legyőzni ezeket a banyakóros problémákat,hogy keményen nem gondoltam rá. Ha jött a hőhullám,akkor gyorsan elfoglaltam magamat valamivel.

Tehát én mondhatom azt,hogy semmi gyógyszer nélkül vészeltem át mindent.

11. aniani63 (válaszként erre: 10. - Bogárka62)
2008. okt. 16. 17:23

Hát,nem tudom ezt a hormon "témát"?

Kb.1 év alatt felugrott rám 10kg,annak ellenére,hogy nem eszek,nem nassolok többet,mint előtte.Ráadásul nem mozdul rólam a plusz sehova!

Hát még,ha vmilyen hormonosat szednék,én nem merném!

10. Bogárka62 (válaszként erre: 9. - 1.Amálka)
2008. okt. 16. 17:17
A nőgyógyász azt mondta, hogy ha a Remifemin nem segít akkor lehet, hogy nekem is kell a hormon. Tapasztalatom nincs, de kérdezősködtem és sokan azt mondják, hogy ne szedjek hormont nagyon sok mellékhatása van. Persze ez is változhat egyénenként! De, én most úgy gondolom, hogy nem fogok szedni hormont.
2008. okt. 16. 16:59
Én már 3. éve vagyok "benne" (én is 62-es vagyok), de csak kb. 1 éve durvák a hőhullámaim. A Remifemintől még rosszabb lett, de ez gondolom egyénileg változó. Ráadásul az utolsó csontsűrűség vizsgálaton megállapították, hogy már a csontritkulásom is a kóros szinten van. :( Ott a doki mindenképpen hormonpótlást akar adni, én meg nem akarom. Tud valaki valamit erről saját tapasztalatból, mármint a hormonpótlásról?
8. Bogárka62 (válaszként erre: 5. - 9c8432d068)
2008. okt. 16. 16:20

Irigyellek!!! Nekem most az elején sem könnyü!!!

Mi lesz még ezután???

7. aniani63 (válaszként erre: 5. - 9c8432d068)
2008. okt. 16. 16:08

Akkor Te már a tábor kapuja felé vagy kifele menetben? :D

Maradj még egy kicsit,mert mi még csak most jöttünk és ahogy elnézem még egy ideig "megtartózkodhatunk". :((((((((((

6. Bogárka62 (válaszként erre: 5. - 9c8432d068)
2008. okt. 16. 16:06
Sajnos nekem már több tünetem is van!! Az egyik az, hogy állandóan melegem van /mondjuk ez jó mert mindig fázós voltam/. A nő doki a Remifemint ajánlotta.
2008. okt. 16. 15:57

Én már 10 éve a tábor "lakója" vagyok.

Nem akarom elkiabálni,de nekem egy-egy enyhe hőhullámon kívül soha semmi problémám nem volt. Most már az sincs.

4. c299b9bcdc (válaszként erre: 1. - Bogárka62)
2008. okt. 16. 15:51
mik az első tünetek nálad?
3. aniani63 (válaszként erre: 1. - Bogárka62)
2008. okt. 16. 15:49

Sziasztok "sorstársak"!


Az mit jelent,hogy nem régen?

2008. okt. 16. 15:46

Én is nagyon kíváncsi lennék.

Hőhullámok és társaik már az agyamra mennek....

2008. okt. 16. 15:29
Szivesen fogadok jó tanácsokat, hogy lehet könyebben elviselni. Utána néztem már, orvossal is beszéltem, de aki szintén benne van, vagy már túl van rajta az tud igazán jó dolgokat mondani. Köszönöm!
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook