Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Nem mondhatom el senkinek, elmondom hát mindenkinek - avagy egy 40-es depressziós nő csapongásai fórum

Nem mondhatom el senkinek, elmondom hát mindenkinek - avagy egy 40-es depressziós nő csapongásai (beszélgetős fórum)

1 2
2011. aug. 29. 15:12

ő... egy 20 éves lány egy 60 éves faszival..??? én is húsz éves vagyok.. de hát ne haragudj... ez teljesen képtelenség, én nemtudnék egy ennyire idős bácsit szeretni!!!!

Valami nem klappol...

És most őszintén:

Miért te érzed magad szarul..? Ő szeretőt tart, te meg még megteszel mindent hogy büszke legyen rád..? 40 évesen még van élet, és mindíg kezdhetsz újat..

3. 1675f7fe54 (válaszként erre: 1. - Pajabeja)
2011. aug. 29. 15:11
Alapjaiban kéne változtatnod.Ezt más nem tudja helyetted, ez a te harcod-ezt neked kell.
2011. aug. 29. 15:09
megértelek
2011. aug. 29. 15:05

Mint például most is. Dolgoznom kellene, megigértem a páromnak, hogy kitakarítok, ehelyett itt ülök a számítógép előtt és a Hoxa fórum és a netesjátékok között váltogatom a képernyőt.

Pedig dolgoznom kellene, telefonálnom - mert pénzügyi tanácsadó lennék.

De nem merek telefonálni.

Félek az elutasítástól, attól, hogy az ismerőseimet ilyen témában keressem meg.

Pedig jó lenne, ha a párom büszke lenne rám, és nem keresné egy nála 40 évvel fiatalabb lány társaságát.

Ezért nincs is önbizalmam. Én már elmúltam 40, a párom 60, a volt szeretője, vagy szeretője 20.

Nincs kedvem csinálni semmit, a saját szomorúságom nem hagy tovább élni, visszatalálni régi önmagamhoz.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook