Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nem kellesz eléggé fórum

Nem kellesz eléggé (beszélgetős fórum)


1 2 3
8. SzeretőSzív (válaszként erre: 2. - Csgybzs)
2019. júl. 19. 11:48
Lehetséges hogy gyáva volt kimondani a végszót.. talán nekem is hamarabb kellett volna lépnem. De mégis azt érzem hogy ő sem tudja mit akar, és ez majd most fog kiderülni, lehet vége lesz így, de az is hogy rájön mit veszített..
7. SzeretőSzív (válaszként erre: 3. - Panna.33)
2019. júl. 19. 11:46
Nehéz az elengedés, talán az egyik legnehezebb érzés, de sajnos a reménykedés nem az én döntésem, sajnos egy szerető szív mindig reménykedik, hátha..
6. SzeretőSzív (válaszként erre: 5. - 5236d12e25)
2019. júl. 19. 11:44
Nagyon sajnálom:( ez nehéz helyzet gyerek nélkül is, de talán pont a sok sok év és a gyerek miatt is kitartóbb tudsz lenni és talán a párod is ráeszmél mit is jelentesz neki. Régimódi vagyok, ami elhasználódik, elromlik próbálom megjavítani, és nem újat venni, ez itt is érvényes, szerintem van visszaút, lehet visszaút ha mindketten akarjátok.
5. 5236d12e25 (válaszként erre: 1. - SzeretőSzív)
2019. júl. 19. 11:37

Jelenleg pont ebben a cipőben járok 14 év 2 gyerek negyedrészt felújított de még lakhatatlan ház mellett 🥺☹️

Nem tudom és nem akarom elengedni rendbe szeretném hozni.

2019. júl. 19. 11:10
A történethez még az is hozzátartozik, hogy az első este után azt írta, nem fogom elhinni de máris hiányzom neki.. és amikor elküldtem, azt mondta először nem fog elengedni mert a része vagyok, én pedig azt kérdeztem erre, hogy akkor árulja el mit akar tőlem, mert komolyan nem értem.. Ő sem tudja mit akar sajnos..
2019. júl. 19. 10:59
Volt, nehezen sikerült, de elengedtem a dolgot. Nem hiszem, hogy érdemes reménykedni.
2019. júl. 19. 10:53
Jól tetted, hogy elküldted. Ő gyáva volt szakítani.
2019. júl. 19. 10:44

Nem tudom miért regisztráltam itt.. talán csak szerettem volna kiírni magamból a cikázó gondolataimat.. azt mondják ez segít, és minél többször adod ki ha fáj annál könnyebben feldolgozod, esetleg átlátod a problémákat főleg ha értékes visszajelzéseket kapsz vissza.

A történet hétköznapi, de mivel a sajátom nekem nagyon különleges. Úgy éreztem 4 éve és 2 hónapja megismertem azt a férfit akivel szeretném leélni az életemet. Mikor először megláttam kipattant a szikra, és szerencsére ez viszont is így volt. Sokat beszélgettünk, randiztunk és kialakult a szerelem. Az első év fantasztikus volt együtt, sokat mentünk együtt programozni, vacsorázni, sétálgatni, utazni. Összeköltöztünk, egymáshoz "szoktunk", szinte súrlódás mentesen éltünk, kisebb viták voltak, de ezek apróságok. Én nem vagyok már fiatal 35 vagyok, már a kapcsolat elején mondtam páromnak hogy lassan szeretnék babát. Ő nem zárkózott el, mondta ő is szeretne de most még egy-két évig nem aktuális, karrier, lakás stb. előtte áll. Ezt megértettem, mondván ennyit tudok várni, szokjunk jobban össze, és utána. De ahogy telt múlt az idő egyre hűvösebb lett, alig bújt hozzám, ölelt meg, a szexualitás intenzitása is csökkent, bár a minősége jó de a mennyiség (volt hogy két hétben 1x, jó esetben heti 1x) kevés volt (nekem). Leültem beszélgetni vele, mondta sok a gondja a munkahelye, lakáshitel-lakásfelújítás, és sokan terheli azzal is hogy kérdezgetik barátok-ismerősök mikor lesz gyerek nálunk, szóval depresszív állapotba került az utóbbi időben és emiatt igyekeztem nagyon elfogadó lenni, igyekeztem támogatni segíteni és nem szóvá tenni ha nem mondja viszont hogy szeret, vagy kevesebbet simogat, puszilgat mint szeretném.. azt is mondta fél éve annál a beszélgetésnél amikor a depressziójáról volt szó, hogy sajnos már nem úgy érez mint korábban irántam sem.. ez szíven ütött de én nagyon szeretem és bár szerelmes már én sem vagyok, vele képzeltem el mindent, így nem volt kérdés hogy igyekszem jobbá tenni a kapcsolatunkat, és még megértőbb próbáltam lenne és segíteni-támogatni a nehéz időkben. Míg most Hétfőn megint beszélgettünk, miután mondta rosszul van, forgolódik, tépi magát belül, edzésbe menekül stb. kérdeztem pontosan mi bántja, mert az utóbbi időben én jobbnak véltem látni a kapcsolatunkat, és igyekeztem mindig ott lenni ha kellek.. Mondta elhidegültünk. Válaszoltam, hogy a többesszám itt most nem érvényes, elhidegültél. Folytatta, hogy már nem szeret úgy, de a lelkitársa vagyok, és szeret.. Minden negatív gondolat, depressziót mint kiderült és világossá vált számomra ez okozza-okozta. Kiborultam. Elküldtem. Ez nem méltó a kapcsolatunkhoz, ami eddig volt, és nekem olyan férfi kell aki mellettem van, engem akar, tudok vele tervezni aki igazán szeret és nem csak eléldegél mellettem..Elment. Nagyon hiányzik..még reménykedem talán a távollét rádöbbenti, hogy igazán kellek, igazán szeret. Történt hasonló veletek? Volt, hogy nem kellettetek eléggé?

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook