Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Honnan tudhatod, hogy nem kellesz eléggé...? fórum

Honnan tudhatod, hogy nem kellesz eléggé...? (beszélgetős fórum)


1 2
2013. jún. 10. 12:12

Legyen akkor egy pozitívum is ebben az "érdekes" világban.


Párommal 1992ben találkoztunk.. nem ma volt. Voltak nehéz időszakok és szürke évek... nem vagyunk egyformák. Ő mindig is jobban kötődött hozám és jobban mutatta hogy milyen fontos vagyok számára. Néha elbeszéltünk egymás mellett de igazi nagy drámák nem voltak, én nem voltam partner a vitákhoz, utáltam hogy vitatkozni kell és én nem tudok úgy érvelni mint Ő.

Volt hogy kiborultunk és a jövőnkön gondolkodtunk, hogy jó ez így vagy sem de egy igazi párkapcsolat nagyon sokmindenből áll össze a szerelem megalapozza de nem az a minden. A gyerek érkezése szinte félidőben volt és ez minden kapcsolatot megváltoztat jóértelemben. Ilyenkor a nők be lesznek zárva a saját világukba a gyerekkel és sokszorosan számít a párjuk hozzáállása mennyire ad viszajelzést és kezeli nőként a gyermekét nevelő anyát. Ha itt nem stimmel a dolog akkor jön a boldogtalanság és a késtégek megfogalmazódása. Az otthon töltött évek után visszakerül a napi pörögésbe egy vadonat új világgal szembesül és élvezi a fényt amit a addig nem kapott meg. Ami érthető változás hoz mindenki számára csak itt kell egy picit lelassulni, hogy eldöntse az ember hogy 10 év mulva mi lesz ha itt nem jól dönt.

Itt az emebrek nagy része elrontja és megy az adok kapok. Amikor már eljutnak odáig hogy "bazd meg nyuszika pórszívódat" onnan már nincs visszaút.


2009 óta eltelt pár év és azt kell mondjam az elszenvedett negatív dolgok után egymást erősítjük továbbra is sőt ha lehet sokkal jobban egy hullámhosszon vagyunk már jó ideje (nem pár hét telt el....) Mind2-en megtaláltuk már a társaunkat a másikban és ha lehet azt mondani tovább sikerült növelni vonzalmunkat egymás iránt és tettekkel megerősíteni az hogy TUDD KELLESZ!!!


Mindenkinek köszönöm a segítséget itt a fórumon és a való világban is... csak javasolni tudom az ide látogatók részére hogy beszélni beszélni beszélni kell így láthatóvá válik a másik számára az ami felemeli, gyönyörüvé és fontossá teszi.


Miért írtam mindezt ide?! Hát emlékül páromnak...


Kertikacsa


Nem hitte el hogy emléxem amikor megmutatta ezt az oldalt és a 90 napos diétáját és nagyon örültem neki, hogy megosztotta velem.


Pedig még mindig IGEN.... bárhol bármikor

47. magic life (válaszként erre: 44. - Ellacica)
2010. ápr. 15. 16:58
Dehogy nem! Ha akar bármit is, mint a huzat :)
46. Ellacica (válaszként erre: 45. - B73e24f31f)
2010. ápr. 14. 08:23
igen érdekes dolgokat mondtak benne!és mennyire igazakat!:)"nem kivételek vagyunk,hanem a szabály!":(
45. b73e24f31f (válaszként erre: 21. - Ellacica)
2010. ápr. 13. 18:47
Szóval láttad a filmet! A címe: Nem kellsz eléggé! Nekem is tetszett :)
44. Ellacica (válaszként erre: 43. - Magic life)
2010. ápr. 13. 13:57

A barátom szerint pont az a baj,hogy önmagát adja!:D

de egy pasi tényleg nem küld jeleket?nem utalgat hanem cselekszik?

43. magic life (válaszként erre: 37. - Ellacica)
2010. ápr. 13. 13:47

Nyugi. Ez pont így van egy pasinál is. Menni kell, míg bele nem futsz a megfelelőbe.


Nekem az a tapasztalatom egy lány/Nő sose fogja megmondani miért nem akar talizni stb, egyszerüen vedd észre és lépj tovább.


Persze Nekünk könnyebb, hiszen jóval több Nő él a földön. Azt javaslom barátnődnek adja önmagát, előbb belebotlik akivel kölcsönös lesz minden.

42. Katinkaboszi (válaszként erre: 41. - Ellacica)
2010. ápr. 13. 12:02

lehet, hogy ideig-óráig megszerezhető, de a lényeg, milyen áron?

És mi van, ha hagyja magát a pali és ugyanolyan gyorsan ejti is a barátnődet?

tele lesz lelki sérülésekkel, hogy fog így találni olyat, aki tényleg megérdemli Őt? :)

azért válogatni kell, jó alaposan, nem mindegy kihez köti az életét, vagy ki az akivel hosszabb ideig jár, egyáltalán.

41. Ellacica (válaszként erre: 40. - Katinkaboszi)
2010. ápr. 13. 11:52
én is mindig mondom neki,hogy ha valaki nem keresi,ne törődjön vele!de erre mindig az a válasz"Mindenki megszerezhető!"csak kérdés,hogy kell-e erőltetni!
40. Katinkaboszi (válaszként erre: 37. - Ellacica)
2010. ápr. 13. 11:49

szia,

volt egy kolléganőnk, ő sem értette, hogy a fiúk miért nem keresik újra. mi sem. nem volt csúnya, kedves természetű, nevetős kiscsaj, olyan igazi fiatal:)

egyszer aztán kiborult a bili nála.

hatszemközt elmesélte, hogy mi volt a legutóbbi pasival.

anyám borogass, úgy tapadt a fiúkra, hogy azok nem győztek menekülni :)

elmondtuk Neki, hogy ez a baj, nem hitte.

majd évek múltán bevetette az általunk javasolt politikát. Bejött, a fiú ma már a férje :))


szóval türelem és nem kell ragadni, ha menni akar menjen. Az a fiú/lány, nem szereti igazán, olyanokra meg minek időt vesztegetni.

39. agis (válaszként erre: 21. - Ellacica)
2010. ápr. 12. 21:03

Jé....van már egy ilyen fórum, az a címe: honnan tudhatod, hogy nem kellesz eléggé...:D


Egy az egyben ez a téma :)))

38. spinneli (válaszként erre: 37. - Ellacica)
2010. ápr. 12. 20:08
akkor bnőd csesz el vmit valószínű.
37. Ellacica (válaszként erre: 35. - 223cf40dc0)
2010. ápr. 12. 20:07
ó,nem egyre vár ő!randizik egyet,aztán a pasi nem keresi többé(mert ez mindig így van,nem tudom mi a baj vele!mondjuk a barátom részletesen ki tudná fejteni)aztán arra a pasira vár mondjuk 1 hónapot!aztán 2 hónap múlva megint összejön egy randi és kezdődik az egész előröl!
2010. ápr. 12. 20:05
de sajnos régen én is kerestem,hogy milyen jeleket küld az aki tetszik nekem!mire lassan beláttam,hogy nem kellek neki!elég rossz volt!
35. 223cf40dc0 (válaszként erre: 32. - Ellacica)
2010. ápr. 12. 20:04
bocsi, de mióta is vár erre a deli legényre??
34. Ellacica (válaszként erre: 33. - Re87)
2010. ápr. 12. 20:02
semmi,baj!imádom a sorozatot!vagy amikor felhívja dühösen a pasit és az anyja veszi fel,és közli vele, hogy a fia tényleg meghalt!elképesztő!:)
33. Re87 (válaszként erre: 28. - Ellacica)
2010. ápr. 12. 20:00
Akkor emlékszel,hogy Miranda elment randizni egy pasival valami egzotikus étterembe?!A pasas rohant haza,a csaj azt hittem nem jön de a neki,pedig a hapsira csak rájött a szapora:D.Hatalmas volt:)Amúgy bocsi,hogy eltereltem a témát:).
32. Ellacica (válaszként erre: 29. - 223cf40dc0)
2010. ápr. 12. 19:59
esküszöm néha nem hiszem,hogy tudja!annyi baromságot,mint amit ő szokott olyankor összehordani...WÁÁÁÁ!!!!
2010. ápr. 12. 19:59
azért kicsit árnyaljuk a képet, a ffiak többsége nem tárcsázza tűkön ülve a leendőt minden szabad percében, de ez nem azt jelenti, hogy nem kellünk neki eléggé.
30. 223cf40dc0 (válaszként erre: 28. - Ellacica)
2010. ápr. 12. 19:58
én is! :)
29. 223cf40dc0 (válaszként erre: 26. - Ellacica)
2010. ápr. 12. 19:58
biztosan tudja ő is valahol, csak nehezen fogadja el :( .....
28. Ellacica (válaszként erre: 27. - Re87)
2010. ápr. 12. 19:57
minden szex és new york részt láttam!:)
27. Re87 (válaszként erre: 26. - Ellacica)
2010. ápr. 12. 19:56
hát ez tök aranyos:).Láttátok a Sex & New York azon bizonyos részét,ami a témával foglalkozik??:)
26. Ellacica (válaszként erre: 25. - 223cf40dc0)
2010. ápr. 12. 19:54
igen,egyet értek!nekem van barátom, de a barátnőmet olyan nehéz meggyőzni,hogy a hapsi nem azért nem keresi,mert elhagyta a telefonját vagy mert meghalt,hanem mert nem jött be neki!
2010. ápr. 12. 19:52
nekem erről mindig is az volt a véleményem, akinek nem kellek az nem is érdemel meg engem ..... férfiból pedig nem csak egy van a világon - akármennyire is leépítő legyen egy ilyen eset, csak tanulni lehet belőle :)
2010. ápr. 12. 19:52
jah
23. Ellacica (válaszként erre: 22. - 6a655d6030)
2010. ápr. 12. 19:52
komolyan!ez elég elszomorító!:(
2010. ápr. 12. 19:51
Minden kérdésedre igen a válasz.
2010. ápr. 12. 19:50

sziasztok!

Érdekelne,hogy mi a véleményetek!Tényleg van olyan,hogy mi magunk találunk ki a férfiaknak/nőknek mentséget arra,hogy miért nem hív vagy nem keres az első randi után?Mert egyszerűen nem merjük beismerni,hogy nem kellünk eléggé?

És ha egy férfi,akar valamit egy nőtől,az nem jeleket küld,hanem mindent megtesz,hogy megismerje?

2009. júl. 17. 16:19
Hát ez a zsaruk / zsarufeleségek nagy problémája, már-már filmes "toposz": a munkamániás profi nyomozó /rendőr elbaltázott magánélete (Al Pacino - Szemtől Szemben, Russell Crowe - American Gangster, stb). Lehet, hogy a párod munkabeosztása alkalmazkodást kíván, de gondolj arra, hogy ezzel teremti meg a megélhetést, a boldog életet számotokra. Vannak olyan időszakok, mikor az én férjem szinte minden nap este 10 után jön haza, mégsem panaszkodom, hiszen nem kaszinóban ül, hanem dolgozik.
19. reni79
2009. júl. 17. 11:04
Köztünk az a probléma hogy szerinte én nem tudok toleráns lenni.Olyan a munkája hogy minig vigyázban kell állnia.Hol nappalos,hol éjszakára teszik és van mikor szombaton is mennie kell.Ezért kevés időt töltünk együtt.Viszont nem mászkál el barátokkal stb.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook