Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nem kellesz eléggé fórum

Nem kellesz eléggé (beszélgetős fórum)


1 2 3
38. SzeretőSzív (válaszként erre: 32. - Scherlock)
2019. júl. 20. 15:40

Nem is Sanyi a neve:D

nem ások, és nem is kaparok utána, én nem keresem, ő is gondolkozik nyilván. Tudom, hogy neki sem könnyű. Meg fogjuk beszélni és igyekszem indulatmentesen lezárni, harag nélkül, vagy ha azt látom rájött mit veszít ha elenged és tesz is érte akkor lehet adok esélyt hogy bizonyítson mert 4 év után megérdemel ennyit.

37. Guruljka (válaszként erre: 35. - SzeretőSzív)
2019. júl. 20. 15:35

Ez nem a depresszió. Csak egy kis rosszkedv, némi hisztivel felturbózva, aminek a gondoskodásoddal még jól alá is fűtöttél.

Elhiszem, hogy szomorú volt, talán a kapcsolatotok is megbénította.

Nem az az igazi "apának való"...

36. SzeretőSzív (válaszként erre: 27. - Lapbarna)
2019. júl. 20. 15:35

Nem azért küldtem el mert elhidegült, mert ezt már valahol éreztem, azért mert szembesültem vele hogy egy illúzió volt bennem a kapcsolatunk jövőjét illetően, illetve rájöttem hogy így nem tudok vele közös jövőt tervezni.

Nem mondta ki hogy nem akar gyereket tőlem, azt mondta ki hogy jelenleg nem akar és nem tudja mikor fog akarni. Persze ez a válasz sem tetszett soha. Ha vki egy 33 éves férfi szeret egy nőt akkor tudja hogy akar tőle gyereket, és azt is hogy kb. mikorra szeretné tervezni a gyerekprojektet.

Amiket itt leírtam neki is elmondtam, tudja hogy nem vagyok belé szerelmes, a szó kémiai értelmében, de tudja és főleg érzi hogy szeretem és mindenben mellette álltam, segítettem. Szerelem nélkül is lehet valakivel tervezni közös jövőt, szerelem persze volt de még milyen.. de az a hév elmúlik, igaz visszahozható de ehhez is két ember kell.

Valóban bánom hogy feláldoztam a vágyaimat, rájöttem túl elfogadó és alkalmazkodó voltam eddig.

35. SzeretőSzív (válaszként erre: 26. - Guruljka)
2019. júl. 20. 15:22

ő mondta magáról hogy sokszor nap közben mondjuk a munkahelyén vagy bármikor bárhol nagy szomorúság uralkodik el rajta, ami teljesen megbénítja alig tud koncentrálni és a legrosszabb gondolatok kavarognak a fejében.. tipikusan a depresszióra utaló jel ez a lelki szomorúság, bénultság érzés, ami fizikai tüneteket is produkált nála.. beszélgettünk erről sokat

a depressziónál borult az 50-50 persze, de én ezt elfogadtam akkor, segíteni akartam.. Arra nem gondoltam hogy a kapcsolatunk miatt alakult ki ez a depresszív érzés benne, illetve csak okozatnak gondoltam ezt nem oknak.

34. SzeretőSzív (válaszként erre: 22. - Scherlock)
2019. júl. 20. 15:13

Talán igazad van minden tudattalan tudatos valahol.. A barátnőim is meglepődve hallgatták hogy mi történt, és azt mondják csak akkor engedjem vissza ha nagyon megdolgozik azért hogy újra megbízzak benne és tudjak rá alapozva közös jövőt tervezni. A koromat is úgy értettem, hogy 1. gyereket szülni nem fiatal kor az enyém, de amúgy mint nő fiatalnak érzem magam, és jól is tartom magam, ezzel nincsen gond:)

szóval ha 50 évesen fiatalnak érzed magad az is vagy, biztos vagyok benne:)

33. lapbarna (válaszként erre: 31. - SzeretőSzív)
2019. júl. 20. 15:10

Egyrészt: nekem az jött le, hogy te küldted el.

Másrészt: el is ment, és semmi biztosíték rá, vissza akarna menni.

32. Scherlock (válaszként erre: 29. - SzeretőSzív)
2019. júl. 20. 15:08

Nyilván mindenki változik, Te is más vagy, mint egy éve voltál.


Ja igen. Látom, használod a királyi DE-t.


Ennek sanyi van, nem értem, miért kaparsz. A gödörből való kimászáshoz elsődleges lépés, hogy ne ássunk tovább. Hm?

31. SzeretőSzív (válaszként erre: 21. - 0adc8842b1)
2019. júl. 20. 15:06
Én kifejezetten hűvösebb típusú nő vagyok, nehezen mondom ki az érzéseimet, ha valami bánt sokszor alig látják rajtam mert eltemetem magamban.. A szeretlek szót ritkán szoktam használni, és nem csókolgatom halálra a páromat:) főleg ha érzem neki ez sok. Abban viszont igazad van, hogy lehet szabadságra vágyott, mert a kapcsolatunk szürkévé vált és ahelyett hogy ezt megbeszéltük volna korábban és tettünk volna érte közösen, ő fejben játszotta le a maga meccseit..Szóval ha szabadságra vágyott most megkapja. Örülök, hogy volt erőm elengedni, és ha igazán szeret úgyis visszajön. És nem, van bennem annyi tartás hogy nem ugrom a nyakába és csókolgatom össze, azt rebegve hogy szeretlek..Annál is inkább mert vmi bennem is összetört, már nem lesz elég csak visszajönnie, meg kell dolgoznia értünk..
2019. júl. 20. 15:03

"azt is mondta fél éve annál a beszélgetésnél amikor a depressziójáról volt szó, hogy sajnos már nem úgy érez mint korábban irántam sem.. ez szíven ütött de én nagyon szeretem és bár szerelmes már én sem vagyok, vele képzeltem el mindent"


Miért? Mire alapozva?

Ezt a kapcsolatot inkább már csak elképzeled, mint fenntartod.

29. SzeretőSzív (válaszként erre: 19. - Pasionella)
2019. júl. 20. 15:00
Azt mondják a kémiai szerelem maximum 3 évig tart.. amikor a hormonok tombolnak benned.. nálam ez eddig legalábbis érvényes volt. De a szerelem ha elmúlik,át tud alakulni egy mélyebb és hosszú távon sokkal fenntarthatóbb érzéssé, én valami ilyesmit éreztem. Elfogadtam, szerettem a páromat. De lehetséges hogy ezt másik pár, másik egyén megint másként éli meg, és valóban szerelmet éreznek akár 50 évig egymás mellett..Igen ha ennek a kapcsolatnak van esélye akkor együtt kell dolgoznunk érte, és egy utat kell járnunk egy célért kell küzdenünk.. meglátjuk:) Köszönöm és gratulálok az esküvőhöz!
28. SzeretőSzív (válaszként erre: 18. - 5236d12e25)
2019. júl. 20. 14:56
szerintem akkor fog dönteni ha kisétál az ajtón, de még akkor sem biztos hogy végleges a döntés.. Ha tényleg szeretné a kapcsolatot ő is megmenteni meg fogjátok menteni.
27. lapbarna (válaszként erre: 1. - SzeretőSzív)
2019. júl. 20. 14:32

Nem vagy szerelmes belé, de vele képzeled el az életed. Ő bevallotta, hogy elhidegült.

Erre te elküldted.

Ha te a saját szavaiddal megfogalmaztad volna ugyanazt, amit itt nekünk, akkor ennyi erővel ő is elküldhetett volna.

Ezek szerint ő nem veled képzeli el az életét, talán még azt is kimondta, hogy nem akar (veled) gyereket, és ez számodra elfogadhatatlan (megértem).

Nekem olyannak tűnik ez az egész, hogy te már "elpocsékoltál" 4 évet, potyára, mert végül nincs gyerek/házasság, és nehéz ezzel szembesülni.

Sajnálom.

26. Guruljka (válaszként erre: 14. - SzeretőSzív)
2019. júl. 20. 14:25

"azt hittem depressziós a párom és igyekeztem mellette lenni"

Kreáltál neki egy lelkibetegséget? Miből hitted, hogy depressziós?

Persze, az 50-50% nem pillanatokra érvényes, de a feltételezett depressziónál máris borult.

25. Guruljka (válaszként erre: 21. - 0adc8842b1)
2019. júl. 20. 14:18
Neked miért mindjárt a dédelgetés-cirógatás jut eszedbe, meg hogy azzal fogadja az ajtón belépőt: szeretlek?
24. Guruljka (válaszként erre: 20. - 0adc8842b1)
2019. júl. 20. 13:14

"Egy 4 éves és egy 17 hónapos lányunk van"


- látogassák sokszor? őket még nem is kísérni, vinni kell.

23. Scherlock (válaszként erre: 4. - SzeretőSzív)
2019. júl. 20. 09:07
Pfff! Aki nem tudja, mit akar, arra ugyan minek jövőt alapozni?
22. Scherlock (válaszként erre: 1. - SzeretőSzív)
2019. júl. 20. 09:06

De, pontosan tudod, miért regeltél ide....


Csernus gondolata, hogy a múlt szerelmeit el kell temetni. Mert ami nincs, az fájhat, csak ettől ugye nem lesz jobb.


Nézd, elég szépen leírod Magad: 35 évesen nem tartod Magad fiatalnak.


Részemről 50 évesen is fiatalnak tartom Magam. :)


Ő elment, és azért van ez így, mert jobbat tartogat Neked az ÉLET.


Minek is kellenél valakinek, aki már nem szeret, nem cirógat, nincs kábé semmi közös"???


Te a barátnődnek mit tanácsolnál hasonló esetben?



Hogy kaparj utána, meg hogy alázkodj meg!!!!!????


Ugyan kérem! Minden túlélhető, csak a halálnem.


Amúgy mit számít ez 5 év múlva?

21. 0adc8842b1 (válaszként erre: 1. - SzeretőSzív)
2019. júl. 20. 08:45
Nálatok már kialakult egy nagyon mézes-mázos kapcsolat. Ha olyan tipus a párod, hogy ezt nem szereti, akkor elég időt töltött veled, hogy ezt megunta. Neked fura ha már nincs hetente több szex, még több - "szeretlek" - Mivel addig minden jól ment, szerintem megunta a dédelgetéseidet. Te is, meg Elliana is - szeretitek - a párotokat, de nem kellene túlzásba vinni. Idegesítő is lehet. Talán hiányzik a párodnak a szabadság, talán kell hogy menjen valahova és ha hazaér milyen jól esik ha várod. De ne azzal kezd, hogy "szeretlek" mert hátat fordul és újra elmegy. Inkább lásd, hogy szeret, mint hogy mondogassa. Igen, a hölgyek között vannak, akik érzékenyek és mint egy ajtózárat állandóan zsírozni kell, hogy ne nyikorogjon. Ne legyetek ilyenek, mert akkor a nyikorgásotokkal elkergetitek azt akit szerettek. Szeretlek helyett, legyen, "hogy vagy", mit szeretnél, menjünk valahova, egy wellness is sokat segíthet. Te kissé el lettél kényeztetve, a babusgatással, beteges szeretgetéssel. Lehet, hogy hiányzik neked. De inkább lazíts és ha akarod és az a bizonyos ajtózár rendesen működik, és beengeded, vissza fog menni hozzád.
20. 0adc8842b1 (válaszként erre: 5. - 5236d12e25)
2019. júl. 20. 08:31
Végtelenül sajnálom, ami veled történik. A párodnak kellene hogy megszólaljon a szíve. Két gyönyörű gyerek és érte mindent akaró feleség. Tedd meg amit gondolsz, de ne vidd túlzásba hízelgéssel, simogatással, mert állandóan "szeretlek", mert nagyon geij lehet. Idegesítő. Nehogy ez legyen az oka, hogy unja már. Beszélj anyóssal, beszéljenek a fiukkal, és a lányok látogassák sokszor, hogy el ne felejtse van két szép gyereke. Ha nem megy, nem érdemel meg téged. Drukkolok neked, de nem minden áron!!!
19. Pasionella (válaszként erre: 1. - SzeretőSzív)
2019. júl. 19. 19:33
Volt de akkor en okoztam feltekenyseggel, ahogy en abbahagytam ez helyreallt. Nem tudom...nekem fura 4 ev utan mar nem szerelmesnek lenni stb... 7eve vagyunk egyutt, voltak gondok boven de nagyon szerelmesek vagyunk meg, a sok gond, problema meg jobban osszehozott minket, most hazasodtunk ossze, mindketten ugyan azt akarjuk, haz, baba. Regen nem hittem hogy van ilyenem orokke tarto szerelem...de van, csak meg kell talalni hozza a megfelelo embert, lehet O az csak meg sokat kell dolgoznotok egymasert.
18. 5236d12e25 (válaszként erre: 17. - SzeretőSzív)
2019. júl. 19. 19:20

Köszönöm!

Igazából úgy érzem hiába beszélek lassan 2 hete vele szinte minden nap, ő már döntött.

17. SzeretőSzív (válaszként erre: 16. - 5236d12e25)
2019. júl. 19. 14:54

Próbáljátok megbeszélni.. Drukkolok, hogy sikerüljön! Ha minden kötél szakad engedd el, légy erős!

Ha gondolod nyugodtan írj itt, ha kell vmi segítség szólj.

16. 5236d12e25 (válaszként erre: 15. - SzeretőSzív)
2019. júl. 19. 14:21
Még itt van. Kértem időt hozzuk rendbe. De szerintem ő már döntött.
15. SzeretőSzív (válaszként erre: 12. - 5236d12e25)
2019. júl. 19. 14:15
:( édeseim, még picik nagyon.. Már el is ment a párod, vagy még otthon lakik és próbálkoztok?
14. SzeretőSzív (válaszként erre: 11. - Guruljka)
2019. júl. 19. 14:14

Igen, az tény, hogy az utóbbi időben többet tettem a kapcsolatért, azt hittem depressziós a párom és igyekeztem mellette lenni, segíteni neki .. Szerintem az hogy ki mennyit tesz bele adott pillanatban nem számít, az jobban számít hogy ez az adok-kapok a kapcsolat hosszabb távú ciklusában legyen nagyjából arányban.

Majd el fog jönni ha kell a beletörődés fázisa is, idő kell még ehhez is, friss az egész..

13. SzeretőSzív (válaszként erre: 10. - E18f2d4ad1)
2019. júl. 19. 13:48
Legalább te mindent megtettél.. Mi nők nagyon erősek vagyunk,kívánom hogy olyan társra találj aki hasonlóképp kiáll melletted!
12. 5236d12e25 (válaszként erre: 6. - SzeretőSzív)
2019. júl. 19. 12:38
Egy 4 éves és egy 17 hónapos lányunk van, akik rajonganak az apjukért ☹️
11. Guruljka (válaszként erre: 8. - SzeretőSzív)
2019. júl. 19. 11:58

Úgy látom, ebben a kapcsolatban Te voltál a szenvedélyesebb... nagyobb százalékarányt tettél bele.

Pedig ha az egyik többet tesz, akkor a másik annyival kevesebbet, a 100% az 100%, nincs mit tenni.

Nagyon könnyen el is ment.

Majd elszakadtok egészen, törődj bele. (Vagy vállald a langyos vizet...)

10. e18f2d4ad1 (válaszként erre: 6. - SzeretőSzív)
2019. júl. 19. 11:58

Pont ahogy írod: MINDKETTEN kellenek hozzá.

A szerelem/szeretet folyton változik, hullámzik bennünk. Az, hogy a másik mellett kitartok, az egy döntés. Én így gondolom. Ezt a döntést sokan nem hozzák meg, csak sodródnak az érzelmekkel, problémákkal. Ha rosszabb idők jönnek, kiszállnak.

Anno én is eldöntöttem, hogy kitartok a volt férjem mellett. Ő nem tette ugyanezt. Lelépett a legérzékenyebb pillanatban. Mert ő folyton az érzelmi hullámvasúton csücsült és a végén minden rossz mögött engem látott és minden velem kapcsolatos dolgot rossznak hitt. Pedig az ő terhét cipeltem, helyette is, sőt a mai napig is...

9. Panna.33 (válaszként erre: 7. - SzeretőSzív)
2019. júl. 19. 11:58

Na pont az ilyen bizonytalan manusoktól mentsen meg mindenkit az ég. Nem tudják, de önmaguk mellett azt

is tönkreteszik, akit állítólag szeretnek.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook