Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Nem bízom benne, hogy a reumatológus meg tudna gyógyítani,... fórum

Nem bízom benne, hogy a reumatológus meg tudna gyógyítani,... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2
29. gigi> (válaszként erre: 26. - 55Judit)
2022. szept. 15. 16:05
Mivel nekünk is vannak hasonló problémáink, javaslatod alapján rendeltem ilyen talp betétet. Elvileg hétfőn érkezik. Egy próbát megér.
28. gigi> (válaszként erre: 27. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 15. 16:02
🙄😮😵‍💫 az kár...
27. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 25. - Gigi>)
2022. szept. 15. 14:18
Tróger voltam, az első gyógyszeres terápia után nem jelentkeztem.
26. 55Judit (válaszként erre: 24. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 15. 13:54
Sarkantyúm nekem is volt. Vagy van-e még nem tudom. Évek óta nem érzem. Azon csak az segít, ha megváltozik járás közben a talp terhelése. Tehát nem a sarokra esik a lépés, hanem előrébb, a talpra. Van egy nagyon jó lúdtalpbetét, ami ezt megoldja. Szendvics szerkezetű betét. Ezt írd be. 1 számmal kisebbet kell venni mint a cipőméret, mert így fér bele. Gyógyászati segédeszköz boltban és a neten is kapható. Ha 2-t veszel, már a szállítási költséggel együtt is olcsóbbra jön ki darabja, mint a a gyógybolti. Mikor nekem begyulladt annak idején (egyik 2mm-es, másik 6mm-es), még a szobapapucsomba is ragasztottam. Teljesen leveszi a terhet a sarokról, gyakorlatilag nem lépsz rá, így elmúlik a fájdalom, a gyulladás.
25. gigi> (válaszként erre: 24. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 15. 13:41
Sarkantyúra injekciót nem javasolt a házi orvosod?
24. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 20. - Miss Angel)
2022. szept. 15. 13:38

46 múltam.

Most masszőrt vadásztam, már kettő bogyót bevettem, mert a vallam nagyon fos.

Sarkantyúra HO tavaly gyógyszert írt fel, az sem múlt el, de elviselhető lett, most nyirkos időben nagyon fáj, máskor tűrhető. Szóval meg nem gyógyult.

A vallamra kb. 2-3 eve kaptam valami fizioterápiás, talan UH kezelést, most az is egyre rosszabb.

Éjjel már aludni sem tudtam.

Úgyhogy biztos kenytelen leszek orvoshoz menni

23. gigi> (válaszként erre: 22. - 55Judit)
2022. szept. 15. 13:35
Köszi.Lehet rendelek egyet próba képen. Nyár elején üldöztem ezt a krémet a Rossmann üzletekben. Ők meg engem üldöztek ki azzal, hogy náluk ilyen nincs és ne is keressem.
22. 55Judit (válaszként erre: 21. - Gigi>)
2022. szept. 15. 13:11
Nagyon enyhe illata van, és kissé valóban hűt. Nem nagyon. Kellemes.
21. gigi> (válaszként erre: 19. - 55Judit)
2022. szept. 15. 12:59
Gondolom ez is tipikus mentol illatú krém,ami rendelkezik némi pár pillanatnyi fagyasztó hatással.
20. Miss Angel (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 15. 12:54

érdekelne,hány éves vagy.Nekem is erős fájdalmaim vannak mostanság,nem győzöm járni az orvost,egyelőre csak a kivizsgálások meg a fájdalomcsillapíto.A reumatologia még hátravan,sokat kell rá várnom sajnos...és épp úgy,mint neked semmi kedvem az egészhez,plusz nem igazán hiszek a gyógyulásban,viszont abban igen,hogy tudnak annyit segíteni,hogy visszaterelődjön az életem normális keretek közé.Te is mész majd,ha a fájdalom gátol és nem tudsz teljes értékű életet élni.Nehogy már fiatalon lemondjunk erről,Téged is erre biztatlak!!!!!!

kissé több optimizmust;)

19. 55Judit (válaszként erre: 18. - Gigi>)
2022. szept. 15. 12:36
Mintha azt olvastam volna hogy naponta 2-3 alkalommal kell használni. Nem emlékszem pontosan. Egyénenként változó lehet, meg a problémától is. Mert én pl. 1x, ritkábban 2x kenem 1 nap.
18. gigi> (válaszként erre: 13. - 55Judit)
2022. szept. 15. 11:46
Meddig tart a hatása?
17. 55Judit (válaszként erre: 16. - Csillagszem38)
2022. szept. 15. 10:17
Nem néztem. Bevett szokásom hogy ha több dolog hiányzik itthon, webárúházból vásárolok. Minden olcsóbb mint üzletekben, és szerencsés esetben megúszom a szállítási költséget is.
16. Csillagszem38 (válaszként erre: 15. - 55Judit)
2022. szept. 15. 10:03
Gyógyszertárban nem lehet kapni?
15. 55Judit (válaszként erre: 14. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 15. 09:53

Szívesen. Az alap problémát biztos nem oldja meg, de sokszor azzal is beérjük hogy legalább a mozgásban nem gátol a fájdalom.


Ha neten rendelek valamit mindig megkeresem hol a legolcsóbb. Most ezt a krémet is beírtam, de csak drágább helyen találtam. Viszont van ahol kiírták, hamarosan lesz.

14. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 13. - 55Judit)
2022. szept. 15. 09:47
köszönöm szépen!
2022. szept. 15. 09:28
Hát gondolkodtam írjam vagy ne. De mivel tudom mennyire kegyetlenül le tudja nyomni az embert a fájdalom, mozdulatlanságra kényszerít ami tovább fokozza a bajt, mégis mutatok egy zselét. Ez a Biofreeze. Valóban fájdalomcsillapító, nem kacsa. Bár azt írják róla azonnal hat, de nekem kell hozzá fél óra. Ami gyors, az csak a hűsítő hatás. Ezt szeretettel ajánlom mindenkinek.
2022. szept. 15. 08:34
Én sem.
11. timycat (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 15. 08:27
Teljes mértékben megértelek. 1 éve járok orvostól orvosig az állandó, minden porcikámat érintő fájdalommal, nem hogy meggyógyítani nem tudnak, azt sem tudják, hogy konkrétan mi bajom van és a fájdalmat enyhíteni sem tudják, szokja meg, ez ilyen.
10. 55Judit (válaszként erre: 9. - 55Judit)
2022. szept. 15. 08:21
Bocsánat lemaradt hogy együtt érzek veled ismeretlenül is pedig így van. Reumatológusban én se bíztam, de legvégső esetben muszáj annak is orvoshoz fordulni aki nem bízik bennük. Ha úgy érezzük minden kötél szakad és tényleg semmi reményt nem látunk semmire, próba-szerencse alapon, hátha nem ártanak még többet mint amennyi baj van, el kell menni. Én is így tettem mikor szemműtétre mentem. Próba-szerencse, nem volt más választás. E nélkül megvakultam volna, abban bíztam, ezzel hátha nem. Viszont nagyon sok mindenből ki tudunk jönni orvos nélkül is. De ezt biztos tudod te is, és minden jót kívánok!
9. 55Judit (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 15. 08:14
Nekem is voltak ízületi fájdalmaim. Ma már csak akkor ha túl buzgó vagyok a mozgás terén és meghúzódik, vagy rándul valamim. Én a saját gyógyító módszeremet megtaláltam, de felesleges lenne hogy erről írjak mert egy részt biztos hogy senkit nem érdekel, másodsorban nem akarok egy fórumon idegen-arctalan emberekkel erről beszélni, harmad sorban ahogy nyitottad a témát, a világon abból semmi olyan nem derül ki, amiről érdemben lehetne szót váltani. Feldobtál egy témát ami téged érzékenyen érint, de ebben ilyen formában ennyi ismerettel biztos hogy senki nem tud még tanácsot se adni. A gyógyulásra is, és a fájdalom megszüntetésére is több féle módszer van. Ha nem mondod meg konkrétan mi bajod van, senki nem tud még esetleges saját tapasztalat alapján se adni tanácsot. Igaz, nem is kértél. Csak itt szokás, hogy mindenki osztogatja kéretlenül is. Lehet hogy pont erre számítasz?
8. Napsugár8 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 15. 08:02
Attól függ, hogy mitől fáj, ami éppen fáj. Karod, lábad, hátad, derekad???? Nem vagyunk orvosok, nem tudhatjuk, hogy mitől fáj, te sem, mi sem. De ha nem mégy el az orvoshoz, sohasem fogod megtudni. Még azt sem, hogy van rá gyógyszer amivel tudna segíteni.
7. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 15. 06:42
Lehet, hogy nem gyógyít, de enyhíteni tud. Az is sokat ér, ha pl. éjjel nincsen fájdalmad, tudsz aludni, sokáig ellátod magad. Amíg él, remél az ember, ne add fel. Jobbulást!
6. Sirga (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 15. 06:36
Meg kell próbálni. Mit veszíthetsz? A fájdalmaidat ...
5. gigi> (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 14. 23:42
Mi fáj? Gyere mesélj!
4. 8595ce10ba (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 14. 23:37
Fog annyira fájni, hogy elmész
2022. szept. 14. 22:56
Persze, hogy nem. Te betegítetted meg magad, gyógyulni is te tudsz. Ő maximum eszközöket adhat hozzá.
2022. szept. 14. 22:27

Ha majd nagyon fáj, akkor nem hit kérdése lesz.

A fuldokló is belekapaszkodik a szalmaszálba is, nem gondolkodik elbírja-e?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook