Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nem bízom benne fórum

Nem bízom benne (beszélgetős fórum)


1 2 3
61. a7eb88768b (válaszként erre: 60. - Érdekes73)
2019. febr. 2. 18:44

Nincs sajnos.

És nagyon kellene.

A szüleink nem unokáznak sajnos.

Az életemben nem volt olyan hogy valaki elment volna a gyerekeimért rajtam,vagy az apjukon kivül.

Állandóan a gyerekekkel vagyunk,kivéve mikor alszunk :D

60. Érdekes73 (válaszként erre: 59. - A7eb88768b)
2019. febr. 2. 18:23
Csak kettesben közös idő, programok ?
59. a7eb88768b (válaszként erre: 56. - Érdekes73)
2019. febr. 2. 18:08

Természetesen sarkitva.

Rengeteg pozitivumot kitudok emelni.

Mondjuk az hogy tizenhárom év alatt mennyi nehézségen keresztül mentünk és együtt legyőztük.

Nagyon sokmindenben mellettem állt amikor senki más.

Vagy azt hogy ilyen jó apa.

Itthon 1200% ig segit mindenben.

58. epervirág (válaszként erre: 55. - A7eb88768b)
2019. febr. 2. 18:01
Sajnos ez van.Nekem a vele töltött 6 èv vele volt a pokol.De èn hülye mèg mindig szeretem valahol.De egy biztos mi soha nem leszünk egy pár.Hiába mondtak nekem sokan, hogy ő soha nem fog megváltozni èn hittem benne,hogy igen,de sajnos nem.Mikor egy ève korhazba kerültem ott hagyott a trutyiba.Mèg akkor is honapókig remènykedtem vagy10 hónaig,de semmi èrtelme nem volt.
2019. febr. 2. 18:01

A különtöltött idő alatt nekem volt kapcsolatom,neki nem.

Mindig azt mondja hogy nem tudott mással lenni mióta engem ismer.

Egy korábbi hozzászolóra rárefektálva még annyit hogy eléggé petsgő,nagydumás csaj vagyok.

A párom egy halál nyugodt pasi én egy karakán nő vagyok.

56. Érdekes73 (válaszként erre: 52. - A7eb88768b)
2019. febr. 2. 17:57
Mi olyan szép ha csak rohantok és semmi örömködésre nincs idő ?
55. a7eb88768b (válaszként erre: 54. - Epervirág)
2019. febr. 2. 17:54

Sajnálom.:(

Na ez meg a másik.

Lehet hogy túl jó dolgom van.

Valaki alkesz,más drogozik a harmadik agyonver.

Mégis vergődök .

54. epervirág (válaszként erre: 53. - Kaktusz2)
2019. febr. 2. 17:29
Szerintem nincs tökèletes.A kislànyom apjat is társkereső oldalon ismertem meg.Azt nem tudom kivel csalt esetleg meg.Ugyanis kamion sofőr.Egy alkoholista szar ember volt.Csak a kislányunkat sajnalom.
53. kaktusz2 (válaszként erre: 51. - Epervirág)
2019. febr. 2. 17:07

Akik itt véleményt írnak mind fiatalabbak nálam ez biztos. (28 éves korban lettem özv) Majd

25- évig éltem a második párommal féltékenység nélkül! (Ennek már 11-éve)

Mikor be robbant a net.

A korabeli pasik akik tehették mind neteztek! A társ kereső oldalakon töltötték a ráérő idejüket!

Nagyon sok család rá ment erre a nagy fejlődésre. 25-30-40- éves házasságok mentek tönkre. Rövid idő alatt.

Az én jól működő kapcsolatom is áldozatul esett.

Ennek 11- éve.

Aztán próbálkoztam másik kapcsolattal is. (Én hülye a neten) persze akadt. Akkor döbbentem rá, hogy a netes oldalakon mennyi beteg lelkű, hazug, ember van (Persze nők is vannak akiket nem érdekel az, hogy család meg gyerekek)

Na de ÉN is be dőltem a hazugságoknak!

Találtam is pasit hú minden szép meg jó özv-vegy na végre nekem való.

Persze mikor nálam volt akkor nagyon jó volt aranyos, kedves mikor el ment akkor rögtön kereste a másikat. Naiv ember voltam! Későn jöttem rá! Évek teltek el. Számon kértem akkor persze én féltékeny voltam.

Ki merem jelenteni ezért lett vége. Már másnap volt másik nő az oldalán és ezzel kérkedett is.

Aztán jött egy másik emberke. Hú még szerelmes is lettem.

De rá kellett jönnöm, ha mellette vagyok akkor minden oké. De ha nem vagyok vele rögtön a netes keresés oldalakon van.

Hát vége!

Részemről teljesen vége én nem akarok pasit. Szerintem mind egyforma. (De persze vannak kivételek) Csak én nem ismerek olyat. Vagy nem a környezetemben él.

52. a7eb88768b (válaszként erre: 50. - Timycat)
2019. febr. 2. 16:45

Egyébként a csaj az tipikus ribi.

Férje van meg egy fia,de minden évben más faszija volt a gyárból.Ezt mindenki tudta.

Sajnos felkentem a falra,kiszúrkáltam a kerekeit,azonnali hatállyal kirúgtak.

Ma már nem tennék ilyet,ez gyerekes és hülye viselkedés volt.

Semmit nem oldótt meg.

Ez a múlt a jelenben meg az a problémám hogy ami nincs is arra is azt hiszem hogy megtörténik,hülyének néz újra.

Ilyeneket mond például ha kell 5 percenként hiv messengeren és bejelentkezik,de ilyet nem lehet tenni egy emberrel.

Rengeteg olyan hozzászólás van hogy ez halott dolog,de én annyira szeretném ezt helyrehozni.

Közben meg a másik érzés az agyamba megőrjit hogy kitudja mi lesz kedden pl amikor dolgozom és ő éjszakás műszak után otthon lesz egyedül.

Ezeket hogy küzdjem le?

Mert egyébként mikor nem vagyok ilyen gyagya minden olyan szép.

2019. febr. 2. 16:36
Azèrt ez nem mindig olyan egyszerű.Èn 6 èvig voltam a volt parommal van egy kislányunk.Ő màr a kapcsolat elejèn megmondta,hogy nem tűri el a megcsalást( nem vagyok egy megcsaló tipus).De ő sem csalná meg termèszetesen a párját soha.Soha nem voltam igazán fèltèkeny,aztàn mikor a 2. közös gyerekkünkkel lettem zerhes amot aztán el kellett vettetnem mert a 10 hèten meghalt a hasamba,de mikor terhes voltam mèg mindig gyanusitott,hogy tuti nem tőle van.mèg egy kis pofont is adott terhesen ugy hogy soha nem csaltam meg.Szóval az abortusz utan volt egy rossz èrzèsem a mai napig nem tudom higy csináltam,de be tudtam l3pni a facebook oldalára.ott làttam,hogy egy csajjal irogat.Ilyet ezt a csaj írta: nagyon jó veled lenni.ő meg fejet küldött neki szivecske szemekkel.Mèg irogatak,de azokat mar el sem olvatam.Szembesitettem evvel vele erre azt mondta az egy dagadt csaj soha semmi közük nem volt egy máshoz.Erre megkèrdeztem töle,hogy akkor mi olyan jó neki veled?Felhivta a csajt akipersze ő is tagadott mindent.N itt a bizalomnak vège is lett.ja ès mèg ezek utan is volt pofája mindig fèltèkenykedni.Szóval ki tudja.
50. timycat (válaszként erre: 46. - Árnyékliliom)
2019. febr. 2. 16:26

Miért a nőt kennéd fel a falra?


Nekem is van ilyen hódolom, szalad utánnam a munkahelyen, jön, cseveg, hivogat. Otthon fiatal szép felesége van, 2 pici gyerek. Erre ez mégis ezt csinálja, pedig jópárszor elmagyaráztam neki hogy otthon próbálkozzon ne nálam, sosem bátorítottam.

Nyilván nem csak nálam próbálkozik -rendszerint az ország másik végén dolgozik- biztos van nő aki megáll neki.

És szerinted engem kellene ilyen szituban felkenni a falra!?

49. vivo44 (válaszként erre: 47. - Kaktusz2)
2019. febr. 2. 16:07
Igaz és így már világosabb.
48. vivo44 (válaszként erre: 46. - Árnyékliliom)
2019. febr. 2. 16:06

Nem, nem neked szántam, hanem általánosságban írtam.

Ha valakinek szánom, akkor neki írok, de egyetértek veled is.

47. kaktusz2 (válaszként erre: 43. - Vivo44)
2019. febr. 2. 16:06

Nem nem, én nem ezt írom.

Egy kis flört nem tesz tönkre házasságot, ha nő vagy ha férfi csinálja teljesen mindegy.

A baj nem a flörtökkel van, csak abból ered.

Van akinek csak úgy jól esik és van aki rögtön többet gondol bele.

Sajnos a nők többsége gondolja tovább. És ez a baj. Mert a nők nem nézik azt ha a pasinak van családja vagy nincsen (DE VAN KIVÉTEL IS)

A pasik meg csak úgy flörtölnek, meg szokásból meg azért, hogy valamit meg kapjanak.

De nem a pasik gondolják tovább a dolgot. (De itt is van kivétel)

Szóval a nők azok akik kegyetlenebbek, ezen a téren. És a nők azok akik általában szét rúgatják a családokat, mert meg kapták a ki szemelt pasit.

De mint írtam mindegyik oldalon van kivétel!

De az tény, hogy szív fájdalom a vége. SAJNOS.

46. árnyékliliom (válaszként erre: 43. - Vivo44)
2019. febr. 2. 16:01
ezt gondolom nekem szántad :) nem baj egyik sem mindenki csinálja valljuk be. A bsj ott van, hogy a feleség szeme láttára az kicsit ciki meg megalázó...na azert mondtam a falra felkenést :)
45. semleges (válaszként erre: 41. - Kaktusz2)
2019. febr. 2. 15:56
Nekem tetszett ez a kis esszé és még igaz is:)
44. kaktusz2 (válaszként erre: 42. - Semleges)
2019. febr. 2. 15:54
Nem nyugtattam meg tudom! De sajnos ez vár rá.
43. vivo44 (válaszként erre: 41. - Kaktusz2)
2019. febr. 2. 15:54

:-)))

Ha mi nők csevegünk, viccelődünk,flörtölünk az nem baj. Ha a pasi teszi ugyanezt az baj?

Nekem ez jött le az írásodból:-)

42. semleges (válaszként erre: 41. - Kaktusz2)
2019. febr. 2. 15:51
Megnyugtattad:)
2019. febr. 2. 15:49

Nem vagy könnyű helyzetben az biztos.

Már csak azért sem, mert mást mond a szív és mást az agy.

Erre csak az élet fog meg oldást adni, mert a szív fáj! az agy meg motoszkál.

De az is igaz, hogy te meg lettél csalva.

És bármi is jön, ez után is meg leszel. Ha nem szólsz semmit akkor azért (Hiszen nem szól) mindegy neki.

Ha meg szólsz és dilizel akkor meg azért, mert mindig veszekszel vele.

Szóval ez el romlott! És minden javítás csak tákolmány.

De ha szereted akkor éljetek együtt amíg meg nem utáljátok egymást, vagy amíg az idegek fel nem mondják a szolgálatot.

De minden kép a szív fájni fog, és közben az élet el megy melletted. Nem irigyellek mert kemény dolog ez.

Ki tartást kívánok neked.

2019. febr. 2. 15:48

Én biztos felvettem volna a kesztyűt azzal a másik nővel! Azután hogy felkentem volna a falra és jól elbeszélgetek vele... Veled soha nem akart flörtölni kolléga? Csinosan, ápoltan jártál dolgozni? Jó fej vagy inkább szürke kisegér? A férfiak imádjak a jó fej, humoros nőket akikkel lehet viccelni, bármiről beszélni...

na azt kellett volna látni az uradnak, hogy veled flörtölnek ;)

2019. febr. 2. 15:44
Én ismertem olyan pasast aki minden munkahelyén szerelmes lett. Szánalmas, mert már nem tudta kinek mit hazudott.
38. vivo44
2019. febr. 2. 15:43

Hűséget fogadtak/fogadtunk, nem vakságot:-)

Nem a tulajdonunk, ahogyan mi sem az övék, hogy burokba zárva éljünk:-)

37. a7eb88768b (válaszként erre: 34. - Árnyékliliom)
2019. febr. 2. 15:42

Azt gondolom hogy igen.

Bôven hibás vagyok én is.

Nem akarom magamat mentegetni.

Leirtam korábban,munka,gyerekek ,rohanás.

Közösen töltött idő.

De!!!

Ő csak azt hajtja hogy neki senki nem kell,sosem tudott megcsalni,jó neki velem,mi vagyunk a családja.

Sosem szeretett így senkit mint engem.

És teljesen reccsen van ő is most ez tény.

Viszont a sok rossz tulajdonságom ellenére mindig mellette álltam,végig csináltam vele Angliát amibe majdnem beledöglöttem.

A gyerekeim példamutatóak,szerintem jó anya vagyok.

Tisztaság van,főtt étel.

Mellette dolgozom,leszervezek mindent.

Mert mindent én logisztikázok a gyerekeket mindent.

Sokszor este viszont beesek az ágyba,nem mindig jó mennyiségü a szex köztünk,ez az én hibàm is.

Bennem az van/bocsánat hogy ilyen nyilt vagyok egy fórumon/ hogy egy kaland nem őrli fel az idegeit.

Ott van kaland és pont és nincsenek gondok.

36. árnyékliliom (válaszként erre: 32. - A7eb88768b)
2019. febr. 2. 15:41
mind ezt csinálja a munkahelyen...én nagyon sok pasival folgoztam, egész nap beszéltünk hol munkáról hol nem kavéztunk, ebédeltünk voltak céges bulik, kirándulások. Flörtöltek kivétel nélkül még a legrondább legvisszahúzódóbb is. Persze csak mosolyogtunk mi nők nem vettük komolyan nem csinált senki senki rosszat! Neked csak az esett rosszul, hogy te is láttad. Egyébként mind tagadja otthon, hogy bárki is tetszene neki az asszonyon kívül...
35. semleges (válaszként erre: 32. - A7eb88768b)
2019. febr. 2. 15:36
Nem akarnék egy munkahelyen dolgozni a párommal. És nem csak ezért.
2019. febr. 2. 15:34
egyébként otthon béke volt a "flört" előtt?
33. a7eb88768b (válaszként erre: 29. - Guruljka)
2019. febr. 2. 15:33

Elvileg ő azért ver át hogy ne bántson meg.

Inkább az igazság bántson.

32. a7eb88768b (válaszként erre: 30. - Árnyékliliom)
2019. febr. 2. 15:27

Nem bocsánat nem ezért váltunk el.Azért mert HAZUDOTT.Nekem ez volt az okom.

Azért váltunk el mert ez nem két nap alatt történt és nem egy esett volt.

Másfél évig tartott amig úgymond hülyitett.És akkor utána,bevallotta hogy igen mint nô tetszik neki,beszélgettek stb.

Egy példa:

Én otthon voltam a gyerekkel mert beteg volt,persze beszéltünk napközben ő előadta a hattyúhalálát hogy tök ki van hogy igy van a lányunk,senkihez nem szól egésznap stb.

Aztán mentem dolgozni,az egyik kolleganőm szólt hogy ne értsem félre csak szól hogy amig nem voltam dolgozni a párom és a csaj sülve-főlve búgtak,kávéztak,cigiztek együtt.Ekkor derült ki,előtte mindig az volt melóba hogy amit látok nem is látom,az nem úgy van.

Ez ami kiverte a biztositékot.

Nekem is van olyan faszi akit megnéztem,ez egyértelmü de ő nem vállal fel ilyet.

Beállit egy tündérmesét hogy számára nincs más nô csak engem néz meg,csak én kellek neki.

Holott ez “képtelenség”.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook