Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nem bírok a lányommal: Züllés, hazugság, lopás, alkohol, altató, öngyilkosság fórum

Nem bírok a lányommal: Züllés, hazugság, lopás, alkohol, altató, öngyilkosság (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
2009. jan. 1. 00:43

És az is biztos,hogy nem fogok nevetni vele ha összehányva jön haza!

És minden rosszindulat amit a másmilyen véleményem miatt nekem és a gyerekemnek kívánnak a fórumozók,szálljon vissza háromszorosan a feladójának!

Én csak próbáltam a dolgok mélyére ásni,mert mindig a dolgok mélyére kell lapátolni hogy megtudjuk a kiváltó okot.

Mostantól részemről lezárva ez az egész és nem kívánom a továbbiakban figyelemmel kísérni sem hogy mi lesz.Előre látható.Gyenge akarat,erkölcs semmi,az anyuci pedig alig várja hogy elkerüljön a lány otthonról és hogy új életet kezdhessen az újdonsült bikájával.

Buék

571. 20eebe3d4c (válaszként erre: 566. - 84b8ae41fe)
2009. jan. 1. 00:38

De én biztos lehetsz benne,hogy addig nyaggatnám faggatnám,míg meg nem tudnám hogy mitől akart ögyilkos lenni!Hisz akkora barátnők voltak állítólag Mártianyucival és nekem úgytűnik,hogy az anyja szinte semmit nem tud a gyerekéről.És a sértődéséből is tisztán lejön hogy nem bírja a kritikát.Még is minek lehet nevezni azt,ha lop egy gyerek,ráadásul a saját anyjától?Minek lehet nevezni?Véletlennek??És ugyan mi ez,ha nem erkölcsi nulla?És ezt nem a szomszéd Julcsinénitől látta,ez is biztos!És igen,engem érdekelne hogy mitől álmodik rosszat a gyerekem és nem intézném el egy kézlegyintéssel hogy biztos a lelkiismerete.Mert hol van egy olyannak lelkiismerete aki meglopja a családja tagjait?

És nekem az a véleményem,hogy ez a lány soha az életben nem fog megváltozni!

És szerintem az anyja pont a legrosszabkor pasizott be és valószínűleg egyáltalán nem figyelt a gyerekre.És szerintem ez volt a kiinduló pont hogy ilyen lett.És lehet nyugodtan támadni a másmilyen (nem seggnyalós) véleményért,pont nem tud érdekelni.Számomra okulás az eset,hogy oda kell figyelni a gyerekre és csírájában elfojtani a rosszat ha felüti fejét!És nem,kicsit sem vagyok agresszív csak nagyon szigorú és a legkevésbé sem hiszek az engedjük szabadjára a gyereket módszerben!

570. salabakter (válaszként erre: 569. - 84b8ae41fe)
2008. dec. 31. 18:00
Hát igen,sajnálom,írta is a naplójában.És nagyon sajnálnám,ha nem írna többet.Mindenkinek nagyon tanulságos lehet,még buxának is,akinek csak 10 éves a gyereke.Az enyémeim már nagyok,és szerencsém volt velük.De ők már nem járnak így,buxáé még járhat.
2008. dec. 31. 17:51

Salakbakter!


Szerintem Márti is berágott kicsit. Hidd el ,hogy írni fog privit, vagy még az is lehet ---- hogy ide is jön :))) Ugye Márti ???? Már csak azért is ,hogy világgá kiabálja ,hogy a lánya igen is és olyan mint az : őzgidácska sete -suta ...rátévedt aaaaaaa helyes útra :)))))))))))



én meg jav. jöt= jött... 2009-ben igérem megtanulok írni is :P

568. salabakter (válaszként erre: 565. - 84b8ae41fe)
2008. dec. 31. 17:34
Köszi,ezt szerintem akár mindannyiunk nevében is írhattad volna.Csak azt sajnálom,hogy ilyen alakok miatt,mint buxa nem tudjuk tovább olvasni Márti hozzászólásait!
2008. dec. 31. 17:26

Jah én is lelépek innen a fórumról .

Kedves Buxa! ...megkiméllek a választól. Hidd el kár lenne a karakterért úgyhogy ne írj nekem ...légyszi légyszi .

pusszacs és BUBORÉKMENTES

B.Ú.É.K-ot kivánok Neked :))))

2008. dec. 31. 17:20

BUXA ezt te írtad ....

Mi a búbánatos lófaxtól van rossz álma egy 21 éves lánynak??? Ilyen hülye kérdést én még nem is hallottam :D Egy 3 évesnek is lehetnek rossz álmai . Az enyémet egy rózsszin elefánt támadta meg annó ami a függöny mögül jöt elö. lolllllllll


Ja és te a kezét eltörnéd ha meglopna ? SZERINTEM KÜLD A VÁGÓHÍDRA EGYBŐL . AZ A LEGJOBB ÉS LEG TUTIBB ,HOGY EZ MÁSKOR ELŐ NE FORDULJON . lolllll


Nem vagy te egy kissé agresszív ? :o

565. 84b8ae41fe (válaszként erre: 542. - 20eebe3d4c)
2008. dec. 31. 17:10

Őszintén szólva tegnap éjjel volt időm a hsz-eket olvasgatni ...és nem volt kedvem írni .

Márti !

Ma még mindig a konyhában töltöm a fél napom ,és estére a fiam ,lányom barátai jönnek hozzánk . Szóval sütök ,főzök és családi bulizunk. Holnaptól viszont már több időm lesz és várlak ott ahol dumcsizni szoktunk !!! Én azt gondolom ,hogy te tiszta lelkiismerettel lépsz a 2009-es évbe ! Amit csinálsz és ahogyan csinálod az azt mutatja ,hogy pozitív irányba haladnak a dolgok. Elhiszem ,hogy fáradt vagy és megértem ,ha a továbbiakban megválogatod ,hogy kivel tartod a kapcsolatot priviben . Sok jó ember gyűlt itt össze akik melleted vannak szívvel lélekkel ! Ez adjon pozitív energiát neked ,hogy legyen erőd végigcsinálni azt amit elkezdtél !!!!!!



Buxa!

nekem 19 éves a nagyfiam és életemben nem emeltem rá a kezem ! Kitünő tanuló ,imádják a tanárai , inteligens és a barátai is nagyon jó embernek tartják.

Képzeld el ,hogy a 18. szülinapján Hollywoodi-Rudi részegre itta magát ... Nem vertem le a fejét ( bár megtehettem volna és valószinü semmit nem érzett volna belöle:P Egész éjjel az ágya mellett virrasztottam attól tartva hogy hányni fog és megfullad... Szerencsére ez nem történt meg ! Másnap nevetve ébredt és mesélni kezdte ,hogy mit álmodott,ésssss akkor meglátta a lavórt ami az ágy mellett volt. Akkor olyan komolyan kérdezte meg ...hogy anya ez mi ? huuuuu én ezt nem is álmodtam ??? Jót nevettünk és megkértem a már majdnem tiszta fejü fiamat ,hogy máskor ne hozza rám a szívbajt stb...

Azóta sem iszik ,nem is dohányzik ....Hogy mi lett volna ha szétverem a fejét ,

Lehet ,hogy mérgében jól berugott volna másnap .... vagy ki tudja .

Te már a 10 éves gyerekednek adagolod ,hogy mi fog történni akkor ha ? Talán valami negatív előérzet van benned és azért? Nekem eszembe sem jut olyasmi ,hogy mi lenne ha ......


Én az életre neveltem a fiamat ( nem burokba )tartva! Arra neveltem ,hogy ember legyen és ha kikerül a nagybetüs életbe ne öljék meg a farkastörvények . Kár azon filózni ,hogy mit csinálunk jól vagy rosszúl. Sokkal ésszerübb azon gondolkozni ,hogy mit kell másképp másképpen csinálni. 2 egyforma gyerek és ember nincs !

Van ismerős aki már egész korán verte a gyereket mondván ,hogy késöbb majd ne keljen... Sajnos a nevelési elvei nem jöttek be és sikerült egy homokzsákot csinálnia a gyerekéből ...jól bírja a verést és adagolja is az agressziót amit a kedves szülei beléneveltek. Ha valami nem tetszik neki ő is üt. HOGY ŐSZINTE -E A SZÜLEIHEZ? NEM ? Ki kiváncsi egy jólirányzott pofonra csak mert haza mert menni piásan ? Inkább kialussza magát másnál és másnap belevigyorog apuka képibe ,hogy ő milyen faxa gyerek .... DE A CSALÁD BOLDOG CSAK ÉPP NEM ISMERIK A SAJÁT GYEREKÜKET ÉS NEM TUDNAK RÓLA SEMMIT ......

BRAVÓ....

564. 231e4a8377 (válaszként erre: 556. - Ancika)
2008. dec. 31. 16:39
:)))))))))
563. Ancika (válaszként erre: 559. - 3e0ba54fb8)
2008. dec. 31. 16:11

hrömpf :))))


ilyet nem mondunk amúgy mert very bad karma :DDD

562. c19f5f79fa (válaszként erre: 561. - Raistlin Majere)
2008. dec. 31. 16:10
Hááát elég távol eső tapasztalás....De hogy szélesítsük eme látókört az én kislányom egy Tündérmackó:-))))))
561. Raistlin Majere (válaszként erre: 560. - C19f5f79fa)
2008. dec. 31. 16:06

Tudom, hogy csúnya dolog az általánosítás, de a saját mikrokörnyezetemben a pedagógus gyerekek a leg elb@szottabb, legneveletlenebb, legmindennegatívabb kölkök.

Buxának csak annyit mondanék, hogy soha ne mondja, hogy soha. Mert a nevelés nem mindenható. A gének is legalább ugyanannyit számítanak. Sok családban ugyanazzal az elvvel nevelik a tsetvéreket és mégis teljesen más személyiségek lesznek felnőtt korukba. Sajnos sok emberke nem lesz határozott és erős akaratú és hagyja befolyásolni magát a társasága által.

560. c19f5f79fa (válaszként erre: 558. - Mirr_Murrka)
2008. dec. 31. 15:48
Rossz tapasztalat a pedagógusokkal?:)
559. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 556. - Ancika)
2008. dec. 31. 15:12

:)))


lám, a láma :DDDDDDDDDDD

558. Mirr_Murrka (válaszként erre: 556. - Ancika)
2008. dec. 31. 15:10

:DDDDDD

Sziasztok!

Hetek óta olvasom, és bár én még gyermekeűtelen vagyok, nagyon drukkolok Nektek, kitartást!

Buxa, te olyan lökött vagy hogy csak pedagógus lehetsz.

Kiváncsi leszek, hogy fog állni a szád, ha a gyerek megjön az első "felnőtt" szülinapról.

Tök jó következtetés, hogy hajnali kettőkor palacsintává vered, tényleg: pontosan a nevelés magasiskolája.

Nem csodálnám, ha úgy el húzna otthonról mint a vihar.

557. Pitypang (válaszként erre: 556. - Ancika)
2008. dec. 31. 13:06
:D :D :D :D :D :D
556. Ancika (válaszként erre: 542. - 20eebe3d4c)
2008. dec. 31. 12:17

gratulálok az elveidhez!!!!!!


majd meglátjuk te mire jutsz a gyerekeiddel!!


és most igen is kiírom ide!!!


könnyű más faszával csalánt verni!!!!!!!!!!

2008. dec. 31. 12:16
Olvasom naponta a fórumot és a naplót. Nagyon drukkolok nektek Márti, és örülök a legutobbi bejegyzésnek miszerint ma boldogan,kivirulva jött haza a lányod. Jó, hogy talált egy fiút aki szereti és tényleg óvja, ez kell neki! Boldog új évet!
2008. dec. 31. 11:44

Márti! Még ha nem is írsz most ide, remélem, azért olvasol Bennünket. Szerintem sok mindenből tevődik össze egy ember és nem minden a nevelésen és a példamutatáson múlik. Mindenkinek van egy "hozott anyaga" és alaptermészete, ami adott és max. csak finomítani lehet rajta neveléssel, de vannak dolgok, amin nem lehet változtatni. Sok ember hajlamos a függőségre és nekik ezen a téren jön ki a probléma. Van, aki agresszióval, zsarnoksággal vezeti le a feszültséget, van, aki valamilyen hobbit űz fanatikusan és ebbe menekül, de valaki gyengébb és függőségre lesz hajlamos. Ha valami bele van hibásan kódolva a lányodba, akkor tehetsz te bármit, nem biztos, hogy önmagában a nevelés ezen változtat. Arra, hogy mi nála a "deffekt", majd neki kell rájönni és önmagán segíteni. Persze a külső támogatás és a jó családi háttér ezeket a folyamatokat segíti és felgyorsítja, de hát ezt eddig te biztosítottad is neki. Szerintem felesleges bűntudatot kelteni egy anyában, mert akkor mindenki elkezdhetné mondani, hogy azért vagyok ilyen-olyan-amolyan, mert a szüleim nem neveltek tökéletesen. Azért egy bizonyos kor fölött már nem lehet mindent a gyermekkora kenni, könnyű mást hibáztatni azzal, ami valójában belőlünk fakad!

Kívánok nektek nagyon boldog új évet és hogy oldódjanak meg a problémáid:-)

553. berdor
2008. dec. 31. 11:05

ez a Buxa, tök hülye!!!

mi az, hogy idézem:"Mártiból okulva én már biztosan leverem a fejét a gyerekemnek, az ELSŐ alkoholos állapotában!" ??????


nekem anyukám amikor először ittasan hazamentem egy buliból nem a fejemet verte le, hanem segített lefektetni és másnap hagyott aludni, majd finom reggelit készített és nem kérdezősködött, mégsem lettem alkohol függő...

552. salabakter (válaszként erre: 550. - 231e4a8377)
2008. dec. 31. 10:58
Csak nyugodtan írj ide is a fórumra,legfeljebb levegőnek nézed némelyik nagy okost,akinek a gyerekéből még "bármi" is lehet.Addig könnyen beszél.
551. d879a0c5b4 (válaszként erre: 550. - 231e4a8377)
2008. dec. 31. 10:56
Jaj, nehogy eltűnj innen egy-két ember miatt, amikor sokkal többen vagyunk, akik aggódnak értetek és segíteni szeretnének...
550. 231e4a8377 (válaszként erre: 538. - 20eebe3d4c)
2008. dec. 31. 10:53

Ezzel megsértettél. Ezzel azt akarod mondani, hogy mi magunk is erkölcstelenek vagyunk, és ezért nevelési hiba...


Mondhatod, hogy nem bírom a kritikát, de nem a kritikát nem bírom, hanem az alaptalan sértegetéseket, vádakat.


Azt hiszem, hogy egy ideig hanyagolom a fórumot.


Privikre válaszolok, annak a 99,9%-nak, aki nem sérteget.


Boldog új évet!

549. 6b94deaef4 (válaszként erre: 538. - 20eebe3d4c)
2008. dec. 31. 10:51
.... és kinem követ el nevelési hibát!?
548. 231e4a8377 (válaszként erre: 542. - 20eebe3d4c)
2008. dec. 31. 10:49

10 évesen IS adagoltam, ezzel nincs semmi probléma...tisztességesen neveltem mindig, TUDTA, hogy nem tehet meg ilyet, mert kihajítom. amit meg is tettem.


(és ezért nem szeretem?! )

547. 231e4a8377 (válaszként erre: 541. - A1baa7edcc)
2008. dec. 31. 10:47

pontosan annyit kapott, mint a másik kettő:)

sőőőőt! mivel idősebb, huzamosabb ideig:)


nem tudom, miből szűrted le, hogy nem szeretem...

abból, hogy védem a családom többi tagját?

546. 231e4a8377 (válaszként erre: 534. - Ericika2)
2008. dec. 31. 10:07

Szia Ericika!

Írok Neked privit.

2008. dec. 31. 07:05

sziasztok

Végigolvastam tegnap a naplót, hozzászólásokat. És este örültem a jó hírnek.

Mikor józan a lányod,olyankor milyen? Olvastam, hogy 5ösre vizsgázott (politologiából - ami sztem elég száraz, tehát "seggelni" kell, úgy hogy tud tanulni), segít a háztartásban.

De mikor felemlegetítek neki az elmúlt időszakot, probáljátok vele megbeszélni, hogy mit tett és hogy miért, akkor hogy viselkedik? Hogy reagál? Támadásként veszi, ellenségként kezel titeket vagy lehet vele beszélni róla, magáról, tetteiről?

544. a1baa7edcc (válaszként erre: 542. - 20eebe3d4c)
2008. dec. 31. 01:31

Nem ketlem, hogy kovetkezetesen fogod kezelni a lanyod, ha elkanaszodik, de ahogy tanacstalan vagy a pasiddal kapcsolatban es mindenutt panaszkodsz ra, en pedig egy lapat segitsegevel megoldanam a problemat, szerintem ez is hasonloan nagy problema mas szamara, sot nagyobb, csak pepitaban. Amugy is mas helyeben olyan jol tudnank mindannyian, hogy mit tennenk, nem?

Mit hogy ertek? Egy gyerek csak ugy nem ter rossz utra, valaminek tortennie kellett a kis vilagaban, ami miatt elkezdett szeretet lopni, magara a figyelmet felhivni. Szerintem.

543. dee (válaszként erre: 542. - 20eebe3d4c)
2008. dec. 31. 01:06
höhöhö, könnyű ezt mondani! Majd megnéznélek néhány év múlva!
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook