Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Neked mikor szokott kezdődni a mellfeszülés(mensi előtt)? fórum

Neked mikor szokott kezdődni a mellfeszülés(mensi előtt)? (beszélgetős fórum)


1 2
2013. aug. 19. 22:13
szerintetek hormonproblémám lehet? Tudom,hogy nem orvosok vagytok, de hátha járt már valaki úgy mint én. Előző mensim elött elkezdtek fájni a cickóim, de miután elmúlt a mensim úgyanúgy megmaradt a mellfájdalam, dúzzadtak is, hason alig tudok aludni.. szóval a fájdalom nem csökkent. Járt már valaki igy?
2010. jan. 21. 15:14
Szerintetek, ha nincs peteérés, akor nincs mellfeszülés sem?Vagy nincs összefüggés?
2010. jan. 21. 15:12
Bár jó régi a kérdés, de én onnan tudom, hgy peteéréséem volt, hogy másnaptól érzékeny a mellem , és ez csak fokozódik, majd a menses első napján elmúlik.
2008. aug. 23. 16:34
Úgy 1 héttel előtte
2008. júl. 15. 18:51

Nekem se fáj soha, de nekem szinte nincs is cicim :$ Akkor veszem észre, amikor belenézek az alsómba... Utána pár órán belül pedig vagy egyáltalán nem fáj a hasam, vagy majd belepusztulok...


Háát... Érdekesen vagyok összerakva :)

27. alyce
2008. júl. 14. 10:00
Nekem nem feszül egyáltalán, úgy veszem észre, hogy menstruálni fogok, hogy fáj a hasam, és másnap már jön is:)
2008. júl. 14. 09:00
Nekem előtte úgy egy héttel feszült, fájt, egy mérettel nagyobb lett, még a hasam is "fájdogált",puffadt és az idegállapotomról ne is beszéljek! Elviselhetetlen voltam/vagyok! Mikor megjött, az pedig iszonyatos görcsökkel történt. De szülés óta ( 8 hónapja) megváltozott a helyzet. Nincs mellfeszülés, a görcsök már csak rossz emlékek,de az ingerültség...az sajnos maradt:(((
25. adri25
2008. júl. 13. 18:24
Nekem menstuáció előtt már 2 héttel fáj a mellem és sokkal nagyobb is ,mint máskor.
24. quimbi
2008. júl. 13. 17:56
Nálam a mellfeszülés kb.2 ill. 1 1/2 héttel menzesz előtt kezdődik egészen a menzesz előtti napig tart-sajnos. Majdnem minden alkalommal érintésre is fájdalmasak és duzzadtak. Amikor már szinte csak alig érzem a fájdalmat, akkor már tudom, h. hamarosan megjön a menzeszem..
23. spinneli (válaszként erre: 16. - F7bc159e64)
2008. ápr. 22. 17:08

a megszakításos módszerrel köbö bármikor teherbe eshetsz, mivel az előváladékba is lehetnek termékeny hímivarsejtek.

ha valóban nem szeretnétek újabb babát javaslom nézzetek korszerűbb fogmazásgátlási mód után, illetve valódi fogamzásgátlás után, ez nem az.

2008. ápr. 22. 17:06
nekem 2 nappal előtte kezdődik a mellfeszülés.
2008. ápr. 22. 15:44
Ezt még nem tapasztaltam, hogy mensesnél elindulna az orromvére, meg még nem is hallottam. Tényleg mindig van rosszabb .( Nekem csak az allergiaszezonban szokott elindulni.
20. Moncsiga (válaszként erre: 10. - Ági28)
2008. ápr. 20. 12:15
De jó! Eddig senkit sem találtam, akinél az orrvérzés is premens tünet lenne. Azt hittem,már valami degenerált vagyok:))
19. ab4b6bc17d (válaszként erre: 17. - Ipi)
2008. ápr. 16. 15:56
Én is így vagyok vele! :) Nekem már kb. 10 nappal előtte jelentkeznek a zavaró tünetek: mellfeszülés-és fájdalom, hasi dagadás (víz felgyülemlik) és fájdalom; érzékenyebb leszek a szagokra és érzelmileg is érzékeny vagyok ebben az állapotban. Nem beszélve a frusztrációról, a hullámvölgyekről, amik rámtörnek. De a legnagyobb ellenségem: a falánkságom ebben az időszakban! Olyan éhes tudok lenni, mint egy farkas!
18. Laryan
2008. ápr. 16. 15:50
3 nap körül,most annyi volt.
17. ipi
2007. dec. 9. 22:16
Sziasztok, nekem i s változó. Tök jó egyébként, h eg yhónapban, kb. 1 hétig bírok normális lenni, a maradékban a tüszőrepedéstől a mensesig őrült vagyok, hol az idegbetegségtől, hol a zavaró tünetektől, utána meg 1 hétig a menzesztől... Hol itt az igazság??? És akkor szegény páromnak győzzem magyarázni, hogy majd felrobbanok... és milyen fárasztó ez az egész. Egyébként a csörgőkígyó kivonat -homeopátiás cucc egészen jól működik rá. (LACHESIS MUTUS)
2007. nov. 17. 19:41
Sziasztok,hát nekem olyan broblémám van hogy nem csak feszül de fáj is meg ugy megvan duzzadva mint egy kosárlabda.13-án kellett volna megjönnie de most késik nem éretem,eddig csak 2-3 nap eltérés volt de tudtam hogy megfog jönni mert éreztem,de most semmi. Az a nagy helyzet hogy 5 hónapja szültem és eddig is a megszakitásos módszerrel védekeztünk szerintetek lehetek terhes? És tuti hogy vigyáztunk vagy annyira mégsem?
2007. nov. 17. 19:11
Korral nekem is változott, régebben meg se éreztem, most meg a hónapok második fele ebben telik. Sokkal teltebb,de fáj... :(
2007. nov. 15. 18:27
7-10nap de ez változó!
2007. nov. 15. 17:13
Ez szerintem totál egyéni, egyeseknél előfordulhat azonosság, de az véletlen következménye.
2007. szept. 30. 18:50
Nekem másfél héttel előtte, amugy változó. Sokszor elmúlik és utána jön meg.
11. anngi
2007. szept. 30. 18:24
hat nekem valtozo most meg sem ereztem csak siman megjott maskor majd ki ugrik a bogyom a melltartobol de igaz sose tudom mikor kel megjonni mindig elfelejtem ezben sem tartom libres mindig van a taskaban
10. Ági28
2007. szept. 30. 18:20
Sziasztok! Nekem a feszülés mellé még párosul h néha (már rég volt) csak úgy el kezd vérezni az orrom! Na ez tök jó! És ami most is van, az az iszonyatosan tartós kellemetlen fejfájás! De erre még a cataflam sem hat! Semmi sem! Beveszem, h hátha, de csak enyhén tompítja, és egész nap tart! Elegem van! A pasiknak mi bajuk van? A gyereket is nekünk kell megszülni, (igaz még nincs) de ha túlélem a szülést, tuti ellátom a baját az apjának! :-)))
9. daroki (válaszként erre: 7. - Mongi)
2007. szept. 30. 18:16

Szia mongi!:)


Nálam ha már peteéréskor elkezd feszülni akkor bizony kitart a mensimig:(De szerencsére ez ritka,mensi előtt pár nappal szoktam érezni a mellfeszülést,habár az utóbbi pár hónapban ezt sem.Van,hogy semmit sem érzek,de van úgy is,hogy mellfeszülés,hasigörcsök:(

2007. szept. 30. 18:14

A mellfeszülés jelei mmensi előtt-alatt- vagy után ,sokunknál hasonló, de egyik szakmámból erdően pontosan le tudom írni,hogy alkati dolog.

Hormonális okok váltják ki, ami sokszor sok nőnél hasonló, majd esetleg mégis eltérnek a tapasztalataink, mert a korral haladva másképp alakul a hormonháztartásunk, és majd akkor másokkal lesznek hasonló mellfeszülési tüneteink. Ezek a szintén csak nőknek teremtett "csuda jó ézések" egyre terhesebbek, bossszantóan fájdalamasak, bármilyen korban, és bármikor jelentkeznek.Én hason fekve szeretek aludni, és a guta ütöget, amikor ezek az érzések még éjszaka sem hagynak pihenni. Valamit ki kellene találni a férfiaknak is már, ami rendszeres nyavaja! Nem gondoljátok!

7. mongi (válaszként erre: 2. - A1a3db480a)
2007. aug. 14. 15:49
Ha már peteéréskor elkezd feszülni a melled,akkor egész a mensiig tart?
2007. aug. 14. 14:28
Nekem nem igazán szokott feszülni,néha fájdogál de inkább a peteérés körüli napokon
5. Rika1 (válaszként erre: 4. - A1a3db480a)
2007. aug. 11. 02:20
Mindenkinél másképp jelentkezik,különböző életkorban.Mondom eddig észre sem vettem,most meg baromi kellemetlen:(
4. a1a3db480a (válaszként erre: 3. - Rika1)
2007. aug. 11. 01:54

azt mondod a korral jár ?

De ezek szerint nem vagyunk vele egyedül...

2007. aug. 11. 01:35
Régebben észre sem vettem,jó formán semmi különös dolgot mensi előtt és peteéréskor sem.Most meg úgy 8 hónapja,hogy kezdődött,hogy már félidőben is feszül a mellem,és nagyobb is lett.(Klimax előszele).Közvetlen mensi előtt pedig hát ne tud meg,szinte hozzá sem lehet érni,annyira fáj,a bimbó és környéke.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook