Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Nehezen jön össze a baba? fórum

Nehezen jön össze a baba? (beszélgetős fórum)


1 2
2010. febr. 20. 14:37

Sziasztok.

Megvolt a laparoszkópia műtétem.

Nem találtam semmit.˙Átjárható a petevezetékem.

Marad a lombik.

2010. febr. 16. 22:35
Sziasztok én még új vagyok itt és éppen böngészgetek a fórumokban. S gondoltam tudok ajánlani valamit azoknak, "akiket elkerül a gólya". Unokatestvéremék nemrégiben jártak nálunk és újságolták, hogy most járnak Debrecenbe orvosi ellenőrzésekre, hogy minden rendben van-e a babájukkal. Nagyon örültünk nekik :)), hisz már lassan több mint 10 éve várják a babát. Ők említették, hogy 3 hónapig szedtek méhpempőt (ez egy méhészeti termék) és hogy ezáltal sikerült be a baba. :)) Sok sikert nektek is! Kívánom, hogy ilyen jó hírrel örvendeztessétek meg Ti is a rokonaitokat, barátaitokat. :)
29. Mona32
2010. febr. 15. 18:50

Sziasztok!

Voltam dokinál.

Ujabb hormon vizsgálatra küldött minket.Én már az eredményt várom, mert már voltam vér vételen.

A páromnak Pestre kell menni, mert a doki mondta hogy amit itt csinálnak nálunk Tatabányán az nem ér semmit. 3 hét mulva megyek vissza a dokihoz.

Egyenlőre gyógyszert kapok, majd ha lesz eredménye akkor meg azt mondta a doki meg csinálja az inszemenációt. Itt nálunk, nem kell utaznom!

Azért félek egy kicsit. Valakinek valami vélemény erről?

Majd irjatok, kivel mi ujság van.

Szisztok. Moncsi

28. demeeri (válaszként erre: 27. - Jsanett)
2010. febr. 11. 09:28

Attól tartok,hogy nem találnak semmit.Akkor pedig hiábavaló volt az egész.Akkor ott vagyunk,ahol az elején,vagyis sehol.

Nincs magyarázat arra,miért nem menstruálok és miért nincs peteérésem.

27. jsanett (válaszként erre: 26. - Demeeri)
2010. febr. 10. 14:06

Maga a mutet nem nagy dolog. (de en is feltem tole!) A legrosszabb az egeszben mikor beszurjak a branult a kezfejedben levo venaba. Utana viszont semmit nem fogsz erezni, csak benyomjak az "angyalport" es kb 1 percen belul alszol is majd. Aztan ugy erzed majd, hogy 1 perc telt el a szuri ota, mikor felebredsz.

Remelem nem talalnak semmit majd nalad!

2010. febr. 9. 20:18

Köszi a tippet.Ezt fogom tenni.

Kaptam kérdőívet,még bele sem néztem.Különösebben nem foglalkozom a műtét gondolatával.Talán jobb is.Nem stresszelem magam vele.

25. jsanett (válaszként erre: 24. - Demeeri)
2010. febr. 8. 18:30

Nalam is igy volt. Jobb otthon labadozni! Viszont figyelj arra h lapar utan igyal sok vizet (ha tudsz, vagy bmilyen folyadekot! jot fog tenni, es nem fog fajni tole a fejed!)

Megy a drukkk!!!!!!!!!!!! :)

24. demeeri (válaszként erre: 23. - Jsanett)
2010. febr. 4. 15:23
Február 17.lesz a laparo.Jó hír az,hogy nem kell elötte való nao befeküdni,elég aznap reggel,este már engednek haza.
23. jsanett (válaszként erre: 22. - Demeeri)
2010. febr. 4. 13:30

Es mikor lesz a lapar?

Az ugy a jo ha mindent egyben lezavarnak!

22. demeeri (válaszként erre: 21. - Mona32)
2010. febr. 3. 20:26

Szia Mona.


Ne félj,menjetek csak el.Ott majd útba igazítanak,mi legyen a következő lépés.

Semmi pánik,a legjobb úton haladtok.Lényeg,hogy totálisan ki lesztek vizsgálva mindketten.

Ma eldőlt,mikor megyek a laparoszkópra.Petevezeték átjárhatósági vizsgálat is lesz és minden szervemet átnézik egyben.

Már várom,kíváncsi vagyok.

21. Mona32
2010. febr. 2. 20:07

Sziasztok!


Voltam dokinál de semmi jót nem mondott sajnos.

Győrbe küldött a Káliba. Valaki járt már arra? Áraik milyenek? Mert itt a neten nem találtam semmit.

11 én megyünk egy másik dokihoz , ha ő is ezt ajánlja akkor irány Győr!

Majd irok ha van valami.


Moncsi

2010. febr. 2. 17:21

Szia agiku.

Ne félj,nálad minden rendben.Egyszerüen várni kell,ennyi az egész.

Nekem nincs menstruációm egyáltalán.Csak gyógyszerek segítségével.Ráadásul a párom eredményei is nagyon gyengék.Jelen pillanatban nem fogamzásképes.Mégis lehet gyerekem.

Az orvostudomány ma már csodákra képes.

19. demeeri (válaszként erre: 17. - Jsanett)
2010. febr. 2. 17:17

Szia. Nem baj,ha hat hónapot várni kell,ez normális.Holnap bejelentkezem a dokinál laparra.

Majd írok,mi volt.

18. agiku
2010. jan. 31. 20:42

Sziasztok!


Most regisztráltam, és csatlakoznék hozzátok.

Röviden magamról: a férjemmel kb. 10 hónapja próbálkozunk sikertelenül, őt már kivizsgálták és nála minden rendben van, úgyhogy elkezdtük a dokimmal az én kezelésemet.

Kiderült, hogy elég kicsik a petéim, ezért felírta a Clostit + Choragon injekciót. Azt mondta, hogy amikor megjön, aznap este kezdjem el szedni a Clostit. Nekem amúgy 28-31. napokon szokott megjönni. Holnap leszek a 28. napon. Tehát várok. . .

17. jsanett (válaszként erre: 16. - Demeeri)
2010. jan. 28. 14:34

Azota jol vagyok, koszi.


Nalam fokent azert javasolta a doki a lapart, mert tudtuk hogy PCO-s vagyok, + meg 3 honapig szedtem Clostit es a ket mensim kozott mindig vereztem es ezert bele akart nezni a hasamba, hogy lassa van-e valami myoma vagy ilyesmi ami ezt a verzest okozza. Ekkor talaltak endometriozisos foltokat, amiket kiegettek, meg kiegettek a PF-kekbol a PCO altal visszamaradt kis meg nem repedt tuszoket. Meg megcsinaltak az atjarhatosagit, meg mehtukrozest is, szoval mindent egybe lezavartak.

Azota eltelt mar vagy 4 honap, igazabol nincs semmi kulonosebb panaszom, megint 3 havig szedtem a Clostit (most vagyok a 3.honapban). Elmeletileg lapar utan 6 honapig meg varunk (mar csak 2 honap van) es johet a lombik. Ennek nem orulok, mert azt hittem, hogy ha a laparral kipucolnak, akkor szinte azonnal jon a baba. Nekunk meg varni kell :(


Maga a lapar nem volt fajdalmas, leginkabb csak ereztem, azt hogy megvannak a PF-keim az egetes utan, de igazabol csak 1 fajdalomcsillapitot vettem be osszesen a mutet utan, szoval semmi problema nem volt. Az altatastol nagyon feltem, de nem volt valami nagy dolog, egy pillanat volt az egesz szamomra. :)


Ha van bmi kerdesed irj nyugodtan!

16. demeeri (válaszként erre: 15. - Jsanett)
2010. jan. 27. 19:02
Köszi.Azóta jól vagy? Mit szedsz most? Mivel próbálkoztatok? Lombikot nem emlegettek? Nálam igen.
15. jsanett (válaszként erre: 13. - Demeeri)
2010. jan. 27. 17:57

Sziasztok.


Nekem szept 30-an volt laparom, es hat igaz ami igaz olyan dolgokat is "felfedeztek" ami pl:UH-val nem derult volna ki (endometriozisos foltokat). Ezeket 'egetessel'eltavolitottak, meg egyebeket is csinaltak. Azota meg nem estem teherbe, de azert megnyugtato, hogy tulestem rajta es 'kipucoltak' azokat a dolgokat, amik nem odavalok!

Egyebkent 2.5 eve probalkozunk. :(


Sok sikert mindenkinek!

2010. jan. 27. 17:02

Sziasztok!

Mi 2 éve próbálkozunk a babával eddig eredménytelenül. Novemberben elkezdtük a kivizsgálást, minden rendben van. Februárban megyünk vissza legközelebb, kíváncsi vagyok, hogy mit fognak tanácsolni ezek után.

13. demeeri (válaszként erre: 11. - Mona32)
2010. jan. 27. 16:33

Szia Mona32.


Mit mondott az orvos? Nekem laparoszkópiás műtétet javasolt,hogy pontosan megállápítsa,hol a gond.Februárban megyek a műtétre.Sokaknak segített már.Utána rögtön rendbe is jöttek.

12. sync
2010. jan. 27. 15:28

Sziasztok !Most olvasgattam a hozzá szólásokat.Mi is régóta próbálkozunk.Voltunk mindenhol ,és rengeteg pénzbe került.Kaptunk hormon gyógyszert (100000ft) a férjemnek mert neki , kevés a sperma számai,és így nem lehet neki gyermeke,de nem segített a gyógyszer. Velem minden rendben van.Ez kb2évvel ezelőtt történt.Majd mondták, hogy csak lombik ,vagy donor .Mondanom sem kell kétségbe voltunk esve.Majd a sógórnőm lediplomázott és elhelyezkedett a klinikán.Ő laboros. Kérdezte , hogy vettek -e vért a férjemtől? NEM!! Másnap behívta levette és megnézte a meddőségi tesztet. Nagyon izgultunk, majd párnap múlva este hívott ,hogy + nemző képes.:)Ez a művelet 150,000ft lett volna. Kérdeztem , hogy az orvos miért nem csináltatta meg, mire ő nem szokták mert túl drága mulatság.Most fogjuk elkezdeni tavasszal a FER14-et szedni mert csak ez a problémája van. Remélem síker lesz .Aki tud valamit erről kérem írjon véleményt.Köszönöm.

Tanúság : szerintem kérjétek a meddőségi vizsgálatot.Sok sikert mindenkinek.

11. Mona32
2010. jan. 25. 18:17

Sziasztok.Holnap megyek dokihoz. Hátha tud segiteni.

majd irok hogy mi volt.

Sziasztok

10. tündér74 (válaszként erre: 8. - Mona32)
2010. jan. 22. 12:19

Nálunk is minden oké volt, nem találtak semmi problémát. Nekünk inszemináció útján sikerült a baba. 4 évet vártunk rá.

34 évesen szültem meg a kisfiamat /most már 2,5 éves/. Ja, és nekünk is akkor sikerült, amikor dokit váltottunk, úgyhogy sok sikert!

2010. jan. 22. 11:31

Szia Mona 32!

Nekem van 1 ismerősöm, aki a párjával 1 évig probálkozott teherbeesni sikertelenül.Aztán kiderült(nem tudom miért csak 1 év után), hogy hátrahajló méhszája van, ezért nem sikerült.A doki javasolta neki, hogy kutyapózban próbálják meg az együttlétet, úgy hátha összejön hamar.És lám a következő hónapban már pozitív is lett a teszt.Nála nem volt semmilyen betegség a háttérben hála istennek.Nem tudom nálatok mi lehet a baj,hiszen te ezekszerint rendszeresen jársz dokihoz.

Remélem hamarosan sikerül.Sok szerencsét!!

2010. jan. 22. 11:27

Gratulálok.

Nálunk minden ok, eddig nem találtak semmit.

Most dokit váltok jövö7en megyek most egy másikhoz, hátha ő tud segíteni.

2010. jan. 22. 11:25
Sziasztok, én is pco-s vagyok, nekünk is nagyon nehezen jött össze a dolog, nálunk a férjemnél is volt gond, nem is javasoltan inszemet, hanem lombikot azonnal. Csak én kaptam különféle hormonkezeléseket és a második beültink sikerült.
2010. jan. 22. 11:19

Hmmm...

Én PCO-s vagyok, de egyelőre csak a ciszták jelenléte bizonyított. Most várok a hormonvizsgálat eredményére.

5. frutty (válaszként erre: 4. - Mona32)
2010. jan. 22. 11:19
irtam neked privibe!!!!
2010. jan. 22. 11:14

átfujáson is voltam

de mégis valamiért nem jön össze.

Mi arra gondoltunk a párommal , lehet csak az a gond hogy nehezen tapad meg.

2010. jan. 22. 11:13
Nem semmit, eddig minden eredményeim jók voltak.
2010. jan. 22. 11:12
Találtak valami okot ami miatt nem sikerül?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook