Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Lelkileg elviselni hogy nehezen jön a baba. fórum

Lelkileg elviselni hogy nehezen jön a baba. (beszélgetős fórum)


1 2 3
63. pymary
2011. máj. 11. 09:08
a NEM szócska véletlen
62. pymary
2011. máj. 11. 09:08
sziasztok: 3 hónap closty+duphaston következik nem
61. pymary (válaszként erre: 60. - Funny.suzie)
2011. ápr. 27. 14:33
köszi!még 2 hét és jelentem mit írt a doki, aztán meg h használ-e.
60. funny.suzie (válaszként erre: 59. - Pymary)
2011. ápr. 18. 22:24
drukkolok! és türelmetlenül várom majd a jó híreket
59. pymary (válaszként erre: 58. - Funny.suzie)
2011. ápr. 18. 15:05
én is nagyon várom a május 10.ét. persze próbálkozunk. igen jó lenne ha sikerülne. tudom, h akaik velünk 1 cipőben vannak hasonló dolgokat éreznek, de furcsa, h minden rendben van velünk, csak épp h a ciklusom rövid. Ahogy olvastam ilyen esetekben még peteérés sem szokott lenni, nekem még az is van.majd írok, h mi van/lesz stb.... közbe-közbe meg benézek ide is. puszi
58. funny.suzie (válaszként erre: 57. - Pymary)
2011. ápr. 15. 21:07

értem... Már várom, hogy mi lesz, meg milyen eredménye! Meg hogy mielőbb sikerüljön :)

most egyébként azért próbálkoztok, úgye?

57. pymary (válaszként erre: 55. - Funny.suzie)
2011. ápr. 15. 11:52
Szia! Sajna nem a dokihoz, hanem az aszisztensét hívtam fel. Ő meg május 10re adott időpontot. Szóval most várnom kell a csodaszeremre.
56. dokianya (válaszként erre: 39. - Pethoevi)
2011. ápr. 14. 21:45
Nekem rá két hónapra! :D
55. funny.suzie (válaszként erre: 54. - Pymary)
2011. ápr. 14. 21:39
szia! voltál dokinál? mit kaptál?
54. pymary
2011. ápr. 12. 08:27
ÉN is!
53. funny.suzie (válaszként erre: 52. - Pymary)
2011. ápr. 11. 18:20
oh... értem. Ez nem egyszerű. Kíváncsi vagyok majd amit kapsz mit csinál.
52. pymary (válaszként erre: 51. - Funny.suzie)
2011. ápr. 11. 12:07
Menstruációs vérzés 23-26 napinta viszont: előtte már vérezgetek. Ami biztos: 4-5 nap rendes vérzés 13-14 nap nem vérzek, majd 4-6 nap barnázás/ alvadt vér. :(
51. funny.suzie (válaszként erre: 50. - Pymary)
2011. ápr. 11. 10:56

szia! aha a ciklusodat, ilyenről még nem hallottam, hogy rövid és ciklus szabályzót fogsz kapni. (meg persze elég sok minden van, amiről nem hallottam)


és akkor most próbálkoztok? (ha már átjárhatóak) Vagy mikortól lehet?

50. pymary (válaszként erre: 49. - Funny.suzie)
2011. ápr. 11. 08:45
szia! a ciklusomat kérdezed?Szerintem csütörtökön kérek időpontot a dokihoz.
49. funny.suzie (válaszként erre: 46. - Pymary)
2011. ápr. 10. 19:04
mennyire rövid? (tudom, tök kíváncsi vagyok :) ) Mikor mész egyébként?
48. funny.suzie (válaszként erre: 47. - Pymary)
2011. ápr. 10. 19:03

mondjuk az altató az ilyen is tud lenni. Már mint a hányás, meg szédülés belefér bőven (sajnos :( )

De végülis a lényeg, hogy jól vagy :) Jó, hogy még délután haza engedtek, gondolom otthon kényelmesebb volt formába rázódni.

47. pymary (válaszként erre: 45. - Funny.suzie)
2011. ápr. 9. 18:39
Részletek:reggel 7 re mentem a nőgyógyászati ambulanciára, nagyjából 8 körül felküldtek az osztályra. Kaptam ágyat, hállóinget, nyugtatót.Mondták, h 11 körül jönnek értem. 11 után pár percel jöttek is. a műtőbe betoltak, és ott az altatós mondta, h szurit kapok, kicsit kellemetlen lesz,aztán fémes érzés lesz a számba, ezt azonnal éreztem is és el is aludtam. Mikor kitoltak nemsoká észhez tértem, de legalább kettős látásom volt, nem tudtam rendesen beszélni. Visszatoltak a szobába, ott 2 órát kómáztam. Fejfájás, hányinger, szédülés. Meg nem igen láttam rendesen. Aztán én nekem nagyon hányingerem volt, picit hánytam is. (a semmitől, mert enni ugye nem lehetett előtte). Véreztem is rendesen. A doki aztán bejött és mondta, h 2-3 napig lesz. Amúgy picit érzékenyebnek érzem a petevezetékem/fészkem körül, de semmi komoly fájdalom. du 5 kor vittek haza anyósomék. (vezetni nem lehet) Aznap még nem sok erőm volt. Kb ennyi. Összességében egyáltalán nem vészes, igaz nekem jól átjárhatóak, úgy olvasgattam,igazán annak fáj, akinek nem az. Szóval, ha valaki előtte áll én azt mondom, h ne aggódjon, fájdalom az kb a tűszúrás. Nekem monjuk az altatás után kínlódás volt a hányinger miatt, az meg olyan, mint ha nagyon berúgtam volna. Szóval semmi aggodalom!
46. pymary
2011. ápr. 9. 18:25
Sziasztok!Még el akarok menni a dokihoz, mert a ciklusom nagyon rövid még valami ciklusszabályzóról beszéltünk a dokival, úgyhogy jövő héten benézek hozzá.
45. funny.suzie (válaszként erre: 40. - Pymary)
2011. ápr. 8. 23:00

ez tök jó hír!

engem egyébként érdekelnének a részletek

44. katerika (válaszként erre: 43. - Pethoevi)
2011. ápr. 8. 10:39
értem, köszönöm a választ, és sok sikert nektek...
43. pethoevi (válaszként erre: 41. - Katerika)
2011. ápr. 8. 10:35

bevallom,nem igazán értem a kérdést.:-)

A ciklus x. napjától szeded a gyogyit és ugyanúgy élsz,mint ha nem szednéd,csak valszeg tuti lesz pé-d.Amit vagy a doki figyel uh-gal,vagy te LH teszttel és amikor látod,h az pozi,vagy a doki azt mondja,akkor egymásnak estek.De ettől függetlenül akkor szexelhettek,amikor szeretnétek!:-)

42. pethoevi (válaszként erre: 40. - Pymary)
2011. ápr. 8. 10:33

ez jó hír!

De furi,h altattak hsg alatt,mert nem szokás.

akkor mit mondott a doki?Mindent bele?:-)))

2011. ápr. 8. 10:20
sziasztok, ha nem haraguztok meg feltennék egy kérdést, aki szed\szedett clostit, azt szeretném megtudni, hogy mialatt szedem is kelle próbálkozni, vagy csak azután ahogy megkaptam a kezelést... én 5 napig kell szedjem napi kettőt, és nem tudom, hogy az az öt nap alatt kelle próbálkozni, vagy nem szabad... válaszotokat előre is köszönöm, és mindenkinek sikeres babásodást kivánok...
40. pymary
2011. ápr. 8. 10:14
Sziasztok! Sikeres HSG-n vagyok túl. Mindkét petevezetékem jól átjárható. ha részletek valakit érdekelnek szívesen megírom. De semmi fájdalom, csak az altatás utáni fejfájás, szédülés meg hányinger volt szar. Szóval most kicsit Heppy vagyok!
39. pethoevi (válaszként erre: 38. - Pymary)
2011. ápr. 1. 21:26

drukkolok!Utána nagyobb az esély a babára!:-)

Van itt a hoxán olyan,akinek a hsg utáni ciklusban,vagyis ugyanabban a ciklusban sikerült a baba.:-)

38. pymary
2011. ápr. 1. 12:41
sziasztok! csütörtökön(ápr. 7.én lesz)HSG-m. Már nagyon várom. !!!!Majd megírom, mi hogy volt! Sikeres próbálkozást addig is mindenkinek!
2011. márc. 31. 22:05

na és közben végig olvastam a hozzászólásokat is, és eszembe jutott 2 dolog, amit mindenképp fontos, hogy megírjak.

1. pco miatt volt laparoszkopiás műtétem, az akkori dokim azt mondta, na ezek után tuti összejön, rajta is voltuk a témán, még gyógyszert is kaptam mellé, és mondta, hogy na legalább 1 évig most rendben leszünk. (már mint nem jönnek vissza a ciszták) Ehhez képest még csak késni se késett egyszer se, és persze a ciszták úgy 4 hónap múlva visszatértek, immár sokkal jobban telítve a petefészkem.

2. szedtem closti-t és emellett sem jött össze, pedig jó sokáig szedtük :(

Ezt csak azért írom le, hogy ha nem jön össze valamely fajta próbálkozásotokra, pedig még az orvos is azt mondja na most tuti (nekem mondjuk mondott olyat is, hogy ha így nem akkor sehogy soha....) NE ADJÁTOK FEL!!!!

Kitartás, kitartás, kitartás!

2011. márc. 31. 21:54

ja és azt azért hozzáteszem, hogy pcom van/volt? (a mostani orvos azt mondta, hogy nincs, de mielőtt hozzákerültem másik orvosok - többen is! - biztosra vették, hogy természetesen úton nem lesz egyszerű, mert eléggé tele vannak a petefészkeim. Hú, de nekem kicsit bonyi a "nőgyógyászos életem", de ha érdekesnek tartod (tartjátok) leírom.


Szerintem fontos az, hogy ne akard minden áron. Amit egyébként könnyű mondani, tudom.

Évekig csak várni és közbe azt hallani ez a bajom - megoldjuk, aztán nincs bajom, de mégse sikerül. Örülni, ha 1 napot késni, és sírni minden tesztnél, amikor negatív. Nem egyszerű, de nekünk (és a környezetemben másoknak is) az jött be, hogy akkor most más dologra koncentrálunk. Magyarán (és bocsánat, hogy így fejezem ki, de) bevettük a lesz@rom tablettát és láss csodát. De persze nálam ezt rengeteg sírógörcs előzte meg.

35. funny.suzie (válaszként erre: 5. - Incifinci77)
2011. márc. 31. 21:47

Végre sikerül válaszolnom is :)))))

Mennyi ideig vártuk? Hát 5 éve szeretnénk, de azért nem folyamatosan :) Mármint ez idő alatt is szerettünk volna ha sikerül, de sok olyan időszak volt, amikor azért védekeztünk.

Végül épp nem voltunk rajta témán, amikor összejött, de ő nem maradt meg.

Akkor azt mondta az orvos, hogy várjunk fél évet, de 4 hónap után egyszer csak a kisdrágám úgy gondolta megajándékoz minket magával. Nem védekeztünk, de próbáltuk kerülni azokat a napokat, amikor peteérésem van. Szóval én csodának könyvelem el.

34. pymary (válaszként erre: 33. - Pethoevi)
2011. márc. 31. 11:48
ma megyek el a dokihoz letisztázni az időpontot, még nem tudom, holnap megírom
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook