Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Néhány férfi miért gondolja, hogy a nők tisztességes állás mellé még "extrát"is bevállalnak? fórum

Néhány férfi miért gondolja, hogy a nők tisztességes állás mellé még "extrát"is bevállalnak? (beszélgetős fórum)

2012. dec. 29. 12:55

Hát sajnos azért,mert régen volt már nővel és már mindenről "arra" asszociál,valószínűleg a csirkepörköltjéről is...A normálisabbja ettől még tudja tisztelni a női nemet,de jó néhányan átmennek taplóba.Ami tök gáz...:/ Ja...amelyik meg nem tudja,hogy ez a baja,az meg átmegy agresszívba.A kevert palimadár a "legklasszabb".:/

Ilyenkor az ilyeneknek simán be lehet szólni,az alsó fokozat ez: "csinálj már magaddal valamit.",a felső meg ez: " ".

Ble...

2012. dec. 27. 21:01

Ezek alapvetően szexhírdetések, azaz szex bizonyos összeg fejében.Nem olyan prosti munka,mint a klasszikus hanem mondhatni hivatásos szeretői munka.

Nekem van egy barátnőm,aki diplomás van rendes állása,de mellette van némi mellék kereste így.Egyedül maradt két gyerekkel,nagyon nehéz éveik voltak megelégelte és így belekezdett.Mára 4 fix szeretője van,akik havi bizonyos öszeget adnak neki.Elmondom mind a 4 pasi nős minta férj...

13. jstefan (válaszként erre: 11. - Cc6a0cd7c8)
2012. dec. 27. 20:48
Házvezetőnőnek a fiatal 20-30 éves korosztályból is nagyon sokan jelentkeznek,elsősorban a piacképes iskolai végzettség hiánya miatt! A legtöbb esetben a fiatalokat veszik fel.Akik alkalmaznak fiatal házvezetőnőt azok 35-50 év közötti elfoglalt cégtulajdonosok,üzletemberek akiknek általában családjuk van.A 60-70 éveseknek vagy nem telik ilyenre vagy elvégzik maguk a házimunkát,esetleg idősebbet alkalmaznak.
12. 5146e98818 (válaszként erre: 11. - Cc6a0cd7c8)
2012. dec. 27. 20:32
Szerintem egy ilyen hirdetésben nem a takarításon van a hangsúly, hanem az orálon. A jelmez legfeljebb a szerepjáték része.
11. cc6a0cd7c8 (válaszként erre: 10. - Jstefan)
2012. dec. 27. 20:30

Én ha 60-70 éves lennék tuti ráirnék egy ilyen takarítós munkára protko ki jeligével:D

Viccen kívül nem hiszem hogy azok a nők akik házvezetőnőnek jelentkeznek(ugye többnyire nem fiatal fruskák mert ide tényleg tapasztalat kell és egy fiatal kiscsajszi aki ráadásul szép is nem ezt a munkát keresi)szóval nem hiszem hogy egy családanya,közép vagy idősebb korú nő ilyen irányu hajlandósággal jelentkezne egy állásra hogy a takarítást orálisan is bevállalja.

10. jstefan (válaszként erre: 1. - Cc6a0cd7c8)
2012. dec. 27. 20:14
A férfi cégtulajdonosok,vagy felsővezetők nem csak gondolják hanem tapasztalatból tudják hogy nagyon sok nő a tisztességes állása mellett bevállalja az "extrát"! A főnök pasinak semmit nem kell érte tenni,egyre többen vannak olyan nők a mai világban akik egyértelműen jelzik az ilyen irányú hajlandóságukat.Szinte minden munkahelyen megtalálhatók a főnök titkos alkalmi szeretői,csak legtöbb esetben a diszkrét viselkedésük miatt nagyon kevesen jönnek rá a titokra.Annak ellenére működnek az ilyen kapcsolatok hogy a főnöknek otthon fiatal csinos felesége van,és gyermekei.Egy friss ropogós kiscsajt nagyon kevesen tudunk visszautasítani,és a csajok is megtesznek mindent hogy a szép bugyijuk egy pillanatra gyakran látható legyen,ezt villantásnak hívják.Ezek a csajok nem örömlányok,és a pasik sem öreg nyomorékok csak a világ változik,és a csapból is szex folyik!Azonkívül az érvényesülés,előbbrejutás reményében nagyon sokan mindent megtesznek!
9. 67697f0a95 (válaszként erre: 1. - Cc6a0cd7c8)
2012. dec. 27. 19:54
Nézz körbe, nem meglepő sajnos a dolog. A mai nők már csak ilyenek. Kevés tisztességes van, de azok nagy része meg hisztis, ha a párja ugyanolyan csirkefogó mint a hasonló nők...
8. a94ac54e89 (válaszként erre: 1. - Cc6a0cd7c8)
2012. dec. 27. 19:44

Csak azért gondolja, mert valóban vannak olyan nők is.

Egyébként ismerős nekem is a dolog: a lehetőségek tárházának csak a fantázia szab határt.

"Telefonos munkatárs" állt a hirdetésben, már az első mondat után sejtettem, hogy mit akar, de gondoltam, hadd mondja, ő hívott ... :D

Akkor nyomtam ki a telefonom, mikor egyszercsak azt mondta, hogy na akkor most imitáljak egy orgazmust ... :D

De ez csak egy példa, rengeteg hasonló jellegű "ajánlatom" volt, még hónapok múlva is zaklatott kettő, már számot akartam cserélni.

Remélem, azóta megoldódott a probléma, és megfelelő nőt találtak ... :D

7. megi04 (válaszként erre: 3. - Cc6a0cd7c8)
2012. dec. 27. 19:35
Jaajj,dehogynem!:DD
2012. dec. 27. 19:33
Esetleg tapasztalatból...?
5. 5146e98818 (válaszként erre: 1. - Cc6a0cd7c8)
2012. dec. 27. 19:32
Pedig mennyivel fantáziadúsabb így, mintha azt írnák hogy: kurvákat keresünk! Ami ráadásul törvénytelen is, a futtatás.
2012. dec. 27. 18:52
valaki csak elvállalja alapon. :)
3. cc6a0cd7c8 (válaszként erre: 2. - Megi04)
2012. dec. 27. 18:37
na de egy bejárónő nem hiszem hogy riszálná magát vagy kelletné magát tuti valami nyomorék gusztustalan emberek kereshetnek igy nőt.Csak nincs elég pénzük hivatásos partnerkielégítőre.:)
2012. dec. 27. 18:35
Azért,mert sok nő (TISZTELET a kivételnek) úgy viselkedik,hogy nem csoda,ha azt gondolják a főnökök,bármit kérhetnek..:( És ennek sajnos mindenki issza a levét,azok is,akiknek a fejében meg sem fordul ilyesmi:(
2012. dec. 27. 18:32

Jó ideje keresgélek valami mellékállást és hónapok óta az álláshirdetéseket lesem találtam néhány megdöbbentőt főleg az elmult időszkban.

Például:privát aszisztenst keres--feladatok nincsenek megadva viszont egyedülálónak,biszexuálisnak kell lenned természetesen csinosnak munkaidő heti egy nap...éjszakába nyulóan...

miért nem tesz hirdetést hogy nőt keres heti egy napra?

A másik bosszantóbb:bejárónőt,takarítónőt,házvezetőnőt keres rendszeres munkavégzésre zárójelbe orális szexet bevállaló....no ennek szívesen megírnám hogy oldja meg magának ne egy takarítónővel csináltassa.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook