Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Tényleg hiba lefeküdni a legelső randin? Utána nem fog tisztességes lánynak tartani? fórum

Tényleg hiba lefeküdni a legelső randin? Utána nem fog tisztességes lánynak tartani? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
2013. aug. 27. 10:36
jobb varni
145. 55416fb8e2 (válaszként erre: 144. - F.Eniko83)
2013. jún. 19. 10:47
nem hiszem, hogy jo otlet egy parhetes ismerkedesnel felteleket szabni, elvarni :) ha te nem erzed ugy, hogy kezdtek kozel kerulni egymashoz, hogy orommel vagy vele es o is veled, akkor kar ragorcsolni. de ha mar igy az elejen is az van, hogy egy hetig nem talalkoztok, akkor nem ugy nez ki, hogy jo iranyba haladnatok, nem?
2013. jún. 19. 10:19

hát igen, sokkal jobb lenne, ha minden úgy természetesen jönne, de nekem más jön, mint neki ezek szerint...:( azért, hogy ne bánjam, hogy nem tettem meg mindent, az jutott eszembe:

vagy úgy, hogy sürgősen kezdeményezek egy komoly beszélgetést vele, vagy úgy hogy várok, h mikor mit lép és én nem kezdeményezek semmit, aztán ha felmerül a téma, akkor én őszinte leszek, határozott és nyílt, elmondom neki,h komolyat szeretnék csakis, és felőlem ismerkedhetünk ilyen lassan, de addig nincs szex, ameddig nem tűnik úgy, hogy nem csak azt akarja vagy, úgyhogy döntse el, hogy lassan ismerkedünk tovább és vár a szexre, vagy gyorsít az ismerkedésen is, vagy ha ez így nem jó, akkor mehet

143. 55416fb8e2 (válaszként erre: 140. - F.Eniko83)
2013. jún. 18. 16:32
nem tudom, mire gondolhatott, amikor azt mondta, hogy nala a szex egy kulon dolog (vagyis sejtem, de az neked nem tul jo). de ha ennyire hezitalsz es ovatoskodsz, ne vagj bele. a szex is es minden, ami az ismerkedessel jar, termeszetes uton kell haladjon, orommel, izgalommal, varakozassal :) nem pedig ketellyel, hogy na, csak arra kellek vajon neki? ha ez felmerul, szerintem az mar regen rossz. hiaba mondjak, hogy mi bajod lenne, hulyeseg, mert utana sokkal rosszabbul erezned magad. ha csak annyi van, hogy vonzo a pasi, az nagyon keves :) szerintem ennyi ido alatt mar reg elorebb kene jarnotok erzelmileg es mindenhogyan. ket felnott fuggetlen ember kozott, ha kolcsonosen odavannak egymasert, nem szabadna ilyen feluletesnek lennie az egesznek, nem?
2013. jún. 18. 15:52
..Öreg hiba!
2013. jún. 18. 15:32
kétesélyes..vagy vagy..inkább nem mint igen
2013. jún. 18. 15:30
Én is gondoltam erre, rákérdeztem többször is, azt mondta hogy még volt néhány lány akivel találkozgatott, néha még beszél velük ,de mióta velem már így "előrelépett", ezekkel nem randizik... Amúgy meg lenne vki, akkor szerintem nem hívna otthoni vezetékesről minden nap... mert kb. nincs olyan nap, hogy ne beszélnénk késő este vezetékesen, mindig otthon van... Azt mondta óvatós és nem elkapkodós fajta ami az érzelmeket, megismerést illeti, de nála a szex egy külön dolog... fogalmam sincs, mit csináljak, mert elrontani nem akarom, hátha tényleg ilyen, de időt húzni sem, és azt sem, hogy kihasználjon. Bár van, aki azt mondja, most mi bajom lesz, ha lefekszem így 30 felett 3 hét ismerkedés után egy pasival aztán nem lesz belőle semmi... Hát igazából én sem tudom, miért rettegek ettől ennyire...
139. 55416fb8e2 (válaszként erre: 138. - F.Eniko83)
2013. jún. 18. 09:33

van, aki siman rutinbol irogat, hivogat minden nap egy not, vagy akar tobbet is, hogy talonban tartsa :) ez onmagaban nem jelent semmit. de ha azt erzed, hogy annyira azert nincs oda es nem akar annyit veled lenni, mint amennyi egy kapcsolat elejen varhato lenne, szerintem ne varjal ra :(

nem lehet, hogy van neki valaki mas, vagy tobb vasat tart a tuzben? akkor szokott keves randi, de sok szep szo, igeret es kereses lenni :)

2013. jún. 18. 09:03
Teljesen ismeretlenül kezdtük... Bár most lassan egy hete nem találkoztunk rendesen, csak 10 perces kávészünetre futottunk össze néha, de még mindig minden nap keres, ír, hív... persze célozgat folyamatosan, de lassan három hete, hogy először randiztunk... Nagyon fura lenne, ha felnőtt fejjel, három hétig csak azért tartana ki három hétig, hogy lefektessen, nem? De amúgy tényleg nem értem, mert annyira azért nem töri magát, hogy sokat találkozzunk... Bár, lehet, nem ér rá... Nem tudok kiigazodni rajta.
137. f758a7200f (válaszként erre: 1. - 070572bef4)
2013. jún. 8. 15:15

Van, amikor egyaltalan, lefekudni is hiba...


De akkora, hogy azt mondod, ehelyett megnezhetted volna a kedvenc sorozatod egyik epizodjanak az ismetleset is (amikor mar lattad 5x)


:)))

Amugy meg nem gondolom. A kontesztustol is fugg, hogy ismeretlennel randizol, vagy mar regota ismered es van feeling, elbirja azt is, hogy elso randin szex

2013. jún. 8. 14:25
Hát, igen, szeretnék már egy normális kapcsolatot:), és tényleg nagyon tetszik. Mondogatom, hogy én komolyat akarok és hogy nem fekszem le még vele egy ideig, aztán csak nem vár, ha csak szexre hajt.:) Annyira nem vagyok jó nő:DD, hogy ilyet ne kaphatna bármelyik buliban, fiatalabb kiadásban, pláne úgy, hogy örömmel lefeküdne vele... Szóval nem hinném, hogy Lirienn által írt eset lenne. Abban reménykedek, hogy "csak" ilyen szexcentrikus... Egyébként is nagyon férfias típus... Aztán pár héten belül kiderül... Benne van a pakliban, h utána hagy ott, csalódás lesz, de úgy érzem bánnám, ha nem adnék neki esélyt... Köszi a válaszokat!:)
135. 9b68993820 (válaszként erre: 132. - F.Eniko83)
2013. jún. 7. 15:12

Egyébként sztem a női megérzések remekül működnek, ha ennyire zavar a viselkedése, valószínűleg nem is érne meg több randit. :) Csak sztem nagyon szeretnél már kapcsolatot, és nagyon tetszik, ezért reméled, hogy talán nem a szexre hajt. :)

Én úgy vettem észre, ha egy pasinak nagyon bejön egy nő és nem kalandot szeretne vele, még vigyáz is arra, nehogy a szavaival vagy a viselkedésével szexre utaljon. :)

2013. jún. 7. 15:10
Elképzelhető az is,hogy egy férfi csak szexre hajt,mégis hajlandó várni.Vagy azért mert közben valaki mástól megkapja,vagy nem azért:)
133. 9b68993820 (válaszként erre: 132. - F.Eniko83)
2013. jún. 7. 14:58
Sztem a mai pasik már lusták ahhoz, hogy mindent megtegyenek azért, hogy levegyenek a lábadról. :) Egy ideig próbálkoznak, aztán tovább állnak, mert találnak valakit, akit nem nagy energia fektetni. :) Ha akarod, adj még időt neki, lehet, hogy ő ilyen szexcentrikus, de attól még nem futó kapcsolatot akar. Ha tudja, hogy te komoly kapcsolatot keresel, akkor nem fog sokáig próbálkozni, ha ő nem, és legalább tudni fogod, hogy nem is lett volna érdemes belemenni. :)
2013. jún. 7. 14:55
Köszi a gyors választ:), arra gondoltam én is, hogy még 1-2 hetet biztosan nem fekszem le vele, addig csak nem hajlandó várni, ha csak szexre hajt. De tovább nem akarom így 30 éves fejjel húzni... Mert amúgy nagyon tetszik, ennyire jó pasival még sosem randiztam, de én tényleg nem vagyok a csak szex-kapcsolat híve. De amúgy a csak szexre hajtó pasik nem inkább le akarják venni a nőket a lábukról tökéletes randikkal, és látszólagos érzékenységgel? Ha csak arra hajtana, sokkal okosabb taktika lenne... pedig nem egy buta pasi...
131. 9b68993820 (válaszként erre: 130. - F.Eniko83)
2013. jún. 7. 14:37
Eléggé úgy néz ki, hogy a szexre hajt, van, hogy néhány randit kivár az ilyen típusú pasi, hátha összejön. :( Ha ennyire zavaróan csinálja, és nem érdeklődik irántad, akkor hagyd. :( Ha nagyon tetszik, adhatsz még neki esélyt egy-két randira, úgyis kiderül, mennyire kitartó és mit szeretne. :)
2013. jún. 7. 14:29

Sziasztok!

Én 30 éves vagyok, és nem tudom eldönteni, mit tegyek. Egy 34 éves pasival randiztam már kétszer, meg is csókolt, ami nem baj, csak az, hogy szinte mindig szexuális célzások vannak a beszélgetésünkben, mindig arra célozgat, kérdezget, teszi a megjegyzéseket. Minden nap írogat sokat, beszélünk telefonon, folyamatos a kapcsolat, így telefonon meg levélben sokat megtudtunk egymásról, de előben a második randin már szinte semmi mást nem kérdezett rólam, csak szexhez köthető dolgot. Meg persze ezerrel tapizott, simult, nyomult. Én mondtam neki, hogy még egy ideig biztosan nem fogok vele lefeküdni, nem szólt rá semmit lényegében. Egyszerűen nem tudom eldönteni, hogy csak arra kellek neki - mert akkor miért nem lépett le, miután hárítom és el mondtam többször, hogy még nem -, vagy komolyabb kapcsolatot akar... Akkor meg miért nyomul ilyen durván, és miért nem érdekli pl., hogy pontosan mi a munkám, merre járok, stb... Én komoly kapcsolatot szeretnék, nagyon tetszik a pasi, de félek, hogy ő csak játszani akar... Szerintetek?

2013. ápr. 18. 13:33
nálunk úgy alakult, hogy első találkozáskor lefeküdtünk a párommal... ennek már három és fél éve, most pedig az első babánkat várjuk! :)
128. Miss Angel (válaszként erre: 1. - 070572bef4)
2013. ápr. 18. 13:19

irtó ritka az olyan,ami már elsőre szex,majd kapcsolattal folytatódik.

érdemes "váratni"egy kicsit,persze nem hónapokat,mert nyilván ha a végtelenségig váratod akkor meg azért nem kellesz majd...de néhány hetet mindenképpp,aztán majd látod te,hogy alakul...ha akar tőled tartósat,meg fog várni...

2012. szept. 27. 13:20
szerintem minden férfi más és más.a párommal mi is megtettük az első randin,és azota is lassan 3 honapja együtt vagyunk.szerintem lehet érezni hogy ez csak a szexröl szol-e a férfinak vagy sem.meg amugy is ha annyira megkivánjátok egymást akkor miért ne?védekezni lehet és akkor a betegségektől és a nemvárt terhességtól is megovjátok magatokat.véleményem szerint erre nincs szabály,van aki szabályozza magának és bejön ő ezt irja.van aki nem és ö azt irja,mindenkinek magának kell eldöntenie.
126. 6b006fc769 (válaszként erre: 125. - Monlevi)
2012. szept. 27. 07:42
aki ez alapján dönti el, hogy nem rendes, az mehet is isten hírével, mert vagy ostoba, vagy nagyon távol van egymástól az értékrendünk.
125. monlevi
2012. szept. 27. 04:33
egyetértek lalikával,egyébként a kérdésedben benne van a válasz. nem lehet tudni valóban utána rendes nőnek tartana e..
124. Mazsinka (válaszként erre: 122. - Syria)
2012. szept. 26. 17:47
Nem a férjhezmenetel miatt kérdeztem, ez egy elvi kérdés.
2012. szept. 26. 17:45

Szerintem nincs összefüggésben a kettő.

Ma már sokminden másként van és jó nem éppen példa értékű az első randin a sex..azonban lehet belőle házasság és különben is a lényeg ti hogyan érzitek nem az, hogy ki mit gondol és főleg ez nem másra csak is rátok tartozik. Sok sikert!

122. syria (válaszként erre: 117. - Mazsinka)
2012. szept. 26. 17:42

Két okból nem volt hiba.

Egyrészt, mert egy pasinak szabad (finoman) nyomulni.

Másrészt, mert tudta, hogy nem váltam el, csak évek óta külön éltem (ez az állapot 21 éve így van), tehát a házasság szóba sem jöhet. :)

A házasságból mindkettőnknek bőven elég volt egy. :D

121. b1e131b6d7 (válaszként erre: 1. - 070572bef4)
2012. szept. 25. 16:58

Nem attól függ, hogy együttmaradtok, hogy az első randin lefekszetek-e, vagy nem.


Az mindenesetre nem árt, hogyha mielőtt lefekszetek, van idő arra, hogy kicsit egymásra hangolódjatok és a bizalom, meg a vágy megérjen, elfogadjátok kicsit egymás jelenlétét.


Így sokkal jobban át tudjátok adni magatokat majd a szex örömeinek, mintha egy kvázi idegennel nyomnád, akivel aznap találkoztál előszőr.


A másik meg, hogy a fiúknál van egy olyan csajkategória, aki csak szexre kell, tehát megfektetnénk, de komolyabban nem jönnénk össze velük. Egy kis várakozás elég jól kiszűri ezt a lehetőséget, sok csalódástól megóvhatod magad.


Ha komoly kapcsolatot akarsz vele, én várnék egy kicsit és nyilvános helyre is elmennék vele legalább egyszer, hogy lássam, szeret-e velem mutatkozni, vagy esetleg cikinek tart, az sokat elárul a lehetséges szándékairól.

120. da33d8ee16 (válaszként erre: 1. - 070572bef4)
2012. szept. 25. 16:54
Soha nem lehet tudni. Ha nagyon kellesz neki, akkor teljesen mindegy, hogy mikor történik meg az összebújás :), ha pedig csak skalp gyűjtő a srác, akkor teljesen mindegy mennyi idő után abszolváljátok a szexet. Pipa, szép volt, jó volt, szervusz! :)
119. spinneli (válaszként erre: 1. - 070572bef4)
2012. szept. 25. 16:48
Fickó kérdése, sokaknak egyáltalán nem lényeges.
2012. szept. 25. 16:44
Másrészt meg szerintem hiba azzal ámítanunk magunkat, hogy a férfiak már csak ilyenek, aki nem próbálkozik be, az pancser...nem így van. Igenis aki úgy áll egy nőhöz, hogy komoly kapcsolatot szeretne vele, az kivárja a megfelelő helyet és időt. Persze vannak kivételek, nem kevés.
117. Mazsinka (válaszként erre: 116. - Syria)
2012. szept. 25. 16:37
Meg lehetne fordítani a kérdést ebben az esetben. A férjednek hiba volt-e rádnyomulnia az első randin? Ezek szerint nem, mert vele maradtál. Nőknél miért kérdés ez, pasiknál meg miért nem? Az én férjem két hónap ismeretség után, és egy hónap járás után kockáztatta meg, hogy bepróbálkozzon. Ha megteszi az első randin, akkor lehet, hogy nem lenne a férjem, mivel ez a férfiak jelleméről is árulkodik, nemcsak a nőkéről.
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook