Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Negyvenen tul, elváltként ùj kapcsolat sok gyerkőccel fórum

Negyvenen tul, elváltként ùj kapcsolat sok gyerkőccel (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
20. michelle.r (válaszként erre: 17. - Kódok)
2015. ápr. 21. 13:15
Nagyon jó :))
19. michelle.r (válaszként erre: 18. - Vacsa)
2015. ápr. 21. 13:14

Igen, én is úgy gondolom. Először tégy meg mindent azért, hogy a másik értse a problémádat, helyzetet, sirámot :). Aztán bizonyosodj meg róla, hogy megértette -ne keress jeleket, egyszerűen kérdezd meg. Aztán miután megtudod, hogy áll hozzá, dönts úgy, ahogy jónak látod.


Az esetek nagy többségében valószínűleg tényleg minden marad a régiben.

18. vacsa (válaszként erre: 16. - Michelle.r)
2015. ápr. 21. 12:54

Persze van még egy eset, ami gyakran előfordul... Valahogy azt érzem hogy ennél a pasinál is ez lesz...

Tehát fórumindító leülteti, elmondja szépen búját-baját, majd a pasi nagyokat hallgat.

Bár a hallgatásból is leszűrhetőek dolgok, de ilyenkor a nők hajlamosak mentegetni a szegény pasit, aki ugye nem a szavak embere (meg a tetteké se) de azért biztos szeret blabla...

S marad minden a régiben.

17. kódok (válaszként erre: 16. - Michelle.r)
2015. ápr. 21. 12:39

Na, igen!Nem biztos,hogy muszáj törődni a szükségletekkel:))

[link]

16. michelle.r (válaszként erre: 14. - Unom)
2015. ápr. 21. 12:26
Szerintem nincs is helye a finom célzásoknak ilyen esetekben. A legtöbb balhé abból van, minden emberi interakcióban, ha az ember nem mondja meg, hogy pontosan mi bántja, mint szeretne. Aztán jól megsértődik, ha a másik nem azt veszi le a finoman adagolt jelekből, amit ő szeretne.
15. ca43169457 (válaszként erre: 12. - Vacsa)
2015. ápr. 21. 12:22
Sajnos egyet kell, hogy értsek veled Vacsa. :-(
14. unom (válaszként erre: 12. - Vacsa)
2015. ápr. 21. 12:01

Ja, igen, a célozgatás.

A pasik nem értik a célzásokat. Alany, állítmány tárgy, és csak olyankor, amikor semmi nincs, ami elvonhatná a figyelmét.

13. michelle.r (válaszként erre: 8. - Tündérke73)
2015. ápr. 21. 12:01
Van félnivalód a választól, ha nem vicces megjegyzéseket tennél, hanem egyik este, miután a kölykök elmentek aludni, kézenfognád, leültetnéd egy csendes sarokba és mélyen a szemébe nézve elmondanád neki azt, amit ebben a hozzászólásban leírtál?
12. vacsa (válaszként erre: 8. - Tündérke73)
2015. ápr. 21. 11:58

Majd kapok érte hogy ezt mondom, de szerintem ez a férfi nem szeret téged.


Ne célozgass viccelődve, hanem ültesd le és tisztázzátok. Te nem vagy ingyencseléd.

11. kriszta773 (válaszként erre: 8. - Tündérke73)
2015. ápr. 21. 11:54
nézd, te is egy háztartási robotot látsz magadban, szerinted a párod egy vonzó, izgalmas, szerethető nőt lát? ez a hátulütője, hogy játszod a mártírt, mert úgy érzed, muszáj, ez a te feladatod, közben pont azt veszíted el, amiért gondolom belementél ebbe a kapcsolatba
10. kriszta773 (válaszként erre: 1. - Tündérke73)
2015. ápr. 21. 11:53

mondd el ezt a párodnak. hogy ez neked túl sok és nagyon fárasztó, és szinte semmi örömöd nem marad. ha te nem lennél, ő akkor is megoldaná a gyerekeivel járó feladatokat, ne érezd úgy, hogy ez neked "kell". és azt is mondd meg, ha csak nem akarja, hogy te mással aludjál, akkor aludjon ő veled :)

ne menj át háztartási robotba, mert már most ki vagy borulva, tényleg azt szeretnéd, hogy ebből álljon az életed? kezdj el újra sportolni, szervezd meg az idődet, nem fog megállni az élet, ha te nem pakolsz, főzöl, takarítasz mindenki után :)

9. unom (válaszként erre: 8. - Tündérke73)
2015. ápr. 21. 11:52

Legyél kicsit önzőbb, nem kell feláldozni magad.

Menj el sportolni, szükséged van rá, a családnak meg rád, anélkül, hogy összeroppannál.

Hidd el, túlélik, ha maguknak készítenek ennivalót, (nem tudom, ebéd, vagy vacsora), vagy esznek hideget.

2015. ápr. 21. 11:49
Köszönöm a hozzàszòlàsokat...próbàlkozom jelezni,viccesen megjegyzéseket tenni a problémàkra sajna nem sok eredménnyel....csalàdjàban sokan mondjàk neki hogy aggodnak ki fogok készülni és vigyàzzon ràm de eredménye nincs....ha megemlítem hogy hàny napja meg sem ölelt csókolt akkor vmi.vàlasz mindig akad de ettől még nem kapok többet.Nem értem ha allítólag szeret akkor miért hanyagol....este a gyerekekkel elalszik én meg ülök magamba roskadva és nézem a romantikus videokat bőgve....reggel meg elàjul a dagadt szemeimtől....a sportot miattuk hagytam abba amivel hihetetlenül jól karban tartlottam magam lelkileg is...hiànyzik de nincs ilyen körülmények közt lehetőségem újra kezdeni .Imàdom de sok sok szomorúsàgot okoz sajna
2015. ápr. 21. 11:38
Beszélgetni kell emberrel. :)
2015. ápr. 21. 11:18
Beszelhetnel a paroddal, hogy kicsit kikapcsolhatnatok kettesben. Gyerekeket adjatok le a nagyszulokhoz, ti meg menjetek el valahova. Nem kell hozza penz! Egy piknik, seta, vagy akar otthon eltoltott semmitteves is megteszi par kellekkel. A beszelgetes egy kapcsolat alapkove am, ragjatok at mindent.
5. nikletty (válaszként erre: 4. - Nikletty)
2015. ápr. 21. 10:47
merj kérni! - akart lenni!
4. nikletty (válaszként erre: 1. - Tündérke73)
2015. ápr. 21. 10:45

Szia Az én párom exe is olyan ha találkoznak, találkozunk hogy megy a mézes mázas puszi meg ölelés, ha ezt csak az ex csinálja párod meg normál módon viselkedik akkor ne foglalkozz vele.


Akkor nem alszik veled a Párod ha jönnek az ő gyerekei?

Az én páromnak is két nagy gyerkőce van, jönnek hozzánk, most már megszoktam, ill már lett egy közös gyerkőcünk is, hogy ilyenkor kicsit háttérbe vagyok szorulva, meg szinte a lényegem az hogy legyen nekik ebéd, meg mosás... de sajna be kell látni ilyenkor az az idő van nekik hogy együtt legyenek, ilyenkor azt próbálom mikor este már mindenki elvonul akkor az az miénk akkor tudunk ketten beszélni pár szót kivel mi volt, de ő mindig is velem aludt. Ezt beszéld meg a pároddal! Hogy igenis vállaljon fel a gyerekek előtt, minden téren, ne csak a konyhában! A főzés, én egy ideje no persze mióta már nagyobbak (12-14 évesek) már megtanulom nem annyira idegeskedni rajta, mert volt hogy odafőztem és nem is ettek ebédet, csak mondjuk 4-6felé, mert mást csináltak. Úgy hogy van hogy csak másodikat csinálok (én dolgozok és este tudok főzni) és kész, vagy leveset csinálok és főzzék meg ők a tésztát, ki is tudnak teregetni - apuka is, csak figyelmeztetni kell mert elfelejti.... ne merj kérni, sajnos az én párom is olyan, hogy magától nem, de ha mondom és sok nekem a tenni való akkor megcsinálja.

2015. ápr. 21. 10:29
Szerintem azért ennél összetettebb is lehet. Lehet hogy a gyerekek előtt nem meri elengedni magát, gondolván, hogy a gyerekeknek fájó látni, hogy te átvetted az édesanyjuk szerepét az apjuk életében. Az megint egy más kérdés, hogy a munkamegosztás látszólag egyoldalú. Ez rajtad múlik, beszélj vele, hogy ez nem működik. Vagy költözzetek szét. Úgy is lehet kapcsolatot fenntartani.
2. ca43169457 (válaszként erre: 1. - Tündérke73)
2015. ápr. 21. 10:10
Hát nekem nagyon úgy tűnik, hogy a Pároddal a szerelmeteket megették a hétkoznapok... Csicskát csináltak belőled, ahogy Csernus doki mondaná. Bocs a bérdolatlan őszinteségért...
2015. ápr. 21. 09:40

Sziasztok!Első kérdésem...hogyan értelmezzem azt az üzenetet aminek végén pàromtól az exe túl kedvesen köszön el pedig àllítólag gyűlólik egymàst....ez nàlam nem fordulhatna elő....

Màsik kérdésem...mindketten tóbbgyerkőcös elvàlt szülők vagyunk ...összeadva igazi nagycsalàdosok lettünk...rengeteg melóval jàr próbàlok mindenkire odafigyelni az igényeket kielégíteni nagyon kevés pihi mellett.Úgy érzem néha hihetetlenül el vagyok hanyagolva pedig egy ölelés is elég lenne....és ha gyerekek vannak akik iskolas korúak akkor a pàrom nem alszik velem amit én nagyon nehezen viselek...olyankor aludni sem tudok rendesen és abszolút hàttérben érzem magam aki olyankof csak hàzvezetőnőnek jó....egy hónapban sok ilyen nap van.Próbàlnàm jobban tűrni de ilyenkor a lelkem darabokban hever,plàne amikor este mindenki úgy tér nyugovóra mintha én nem léteznék.....Sajnos igen nagy a kontraszt a gyerekekkel és gyerekek nélkül eltöltött idő kózött ilyen téren......Szabadidőm nincs,sportolást abbahagytam és nem dúskàlok anyagi javakban,csak a munka és hàztartàs tölti ki a napjaimat....kettecskén màr sehova nem megyünk sajnos mert a hétvége is loholva telik.Írjatok nekem okosat.... 😆

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook