Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Negyvenen tul, elváltként ùj kapcsolat sok gyerkőccel fórum

Negyvenen tul, elváltként ùj kapcsolat sok gyerkőccel (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
50. unom (válaszként erre: 49. - Kleeri)
2015. ápr. 22. 13:23

Olvastál is, vagy csak a címet?

Van párja, az más kérdés, milyen.

49. kleeri
2015. ápr. 22. 13:12

bármi lehetséges,

a panelban ahol igen régen lakunk volt egy anyuka, egyedül 3 kisgyerekkel, eltelt pár év és egyszer csak azt láttuk, hogy férjhez ment, és azóta is boldogan élnek új férjével és a gyerekekkel,akik lassan felcseperednek, mostmár 12,14,15 évesek lehetnek.

idő kérdése és találhatsz párt magadnak több gyerekkel is ne keseredj el, mert úgy sokkal nehezebb

tedd magad rendbe lelkileg és testileg, mosolyogj, lássák hogy rendben vagy, hidd el lesz párod

48. gribedli*** (válaszként erre: 39. - Tündérke73)
2015. ápr. 22. 11:25
És igen, ez így igaz, boldog anyuka=boldog gyerek:)))
47. gribedli*** (válaszként erre: 21. - Tündérke73)
2015. ápr. 22. 11:22

Áh, szerintem te tudod, hogy mit akarsz, de legyen egy kicsit több önbizalmad! Ne add fel pont most! Amiket most leírtál, hogy az exed ugyanezt csinálta veled de sikerült erőt venni magadon, otthagyni, újra "megszépülni", visszaszerezni a kisugárzásodat (így értetted, ugye?), ugyanúgy most is meg tudod tenni. Akkor is több gyerekkel léptél és gondolom, akkor is majdnem ennyi idős voltál, ha nem olyan régóta vagytok együtt.


Majdhogynem azt mondanám, másodszorra már könnyebben is menne mert már van benne gyakorlatod:)


Ne add fel az elvárásaidat és nem kell mindennek, mindenkinek megfelelni, ha úgy érzed, hogy cserébe neked nincs visszafele annyi, amit úgy érzel, megérdemelsz.


Márpedig az itt leírtakból látszik, hogy a pasi ad magára, tiszta, de nem segít semmiben, míg az igazi igényesség az is, hogy meg is csinál dolgokat, veled együtt. A másik, hogy kedves mindenkivel, de veled nem annyira, nos, ez is olyan, nem? Ha valaki igényes a viselkedésére, bakker, milyen már, hogy pont a szerelmével nem az??? Ha tudja, hogy rosszul esik, hogy nem alszik veled, és mégis ezt teszi, bunkó!


Szedd össze magad, ha kell, mondd meg neki, hogy vagy így, vagy otthagyod a francba és akkor meglátod, mit lép. Itt már kevéske az, hogy leültök beszélgetni, hiszen sok mindenre azért rájön az, aki nyitott szemmel jár. Ha ő ennyire nem figyel rád, egy beszélgetés nem lesz elég.


Gondolj bele, hogy az a nő vagy, akibe beleszeretett, nem vagy most sem kevesebb, az ex-el való összehasonlítások meg nevetségesek!!

46. Misaki Itó (válaszként erre: 45. - Ca43169457)
2015. ápr. 22. 11:00
Most már látom,te írtad és vacsa..
45. ca43169457 (válaszként erre: 44. - Misaki Itó)
2015. ápr. 22. 10:51
Egyetértek veled.
44. Misaki Itó (válaszként erre: 35. - Tündérke73)
2015. ápr. 22. 10:50

"Kedves és segítőkész mindenkivel"


Mindenkivel?

Csak veled viselkedik úgy mint egy tuskó!


Valaki írta,hogy ez a férfi nem szeret téged....azt hiszem,igaza van...

43. nikletty (válaszként erre: 35. - Tündérke73)
2015. ápr. 22. 10:37

de mekkorák a gyerekek? még altatni kell őket minden áldott este? igénylik még ezek a gyerekek hogy velük aludjon?

megértem ha elalszik, az én párom is hamar elalvós, de akkor menj keltsd fel!

Milyen gyakran vannak ott az ő gyerekei?

Nálunk ha jönnek a gyerekei van nagy kinyitható kanapé két személyes azon alszanak, a mi ágyunk marad a mi ágyunk.

LEhet a kanapéval van gondja? Kicsi?

Amikor bent alszik a gyerekeivel egy ágyban alszik velük?

42. nikletty (válaszként erre: 35. - Tündérke73)
2015. ápr. 22. 10:33

hát a saját gyerekének be adhatja ő is a gyógyszert, vagy ha nem jut neki sem eszébe, akkor kuss a neve... nálunk a párom ezt tudni szokta... egyébként ezt pl bízd át neki!


NEm lehet hogy rosszul indítottad a kapcsolatot? MEg akartál felelni, jobb lenni mint az ex (tudom milyen ez, én párom is elvált, és viszont fiatal lányként jöttem össze vele, de nekem csak vele van közös gyerkőc külön nincs), s az elején még ment ez az önfeláldozás de most már nem megy? S most ő ezt meg már megszokta, nem is érti mi van lehet?

41. ca43169457 (válaszként erre: 39. - Tündérke73)
2015. ápr. 22. 09:52
Ti már házasok vagytok a Pároddal? Vagy élettársi kapcsolat?
40. unom (válaszként erre: 39. - Tündérke73)
2015. ápr. 22. 09:43

Jajj, ezt ne engedd.

Önálló felnőtt nő vagy, mi az, hogy nem enged? Szerintem az otthoni robot megterhelőbb, az nem zavarja?

Ne haragudj, de ez a pasi nem szeret téged igazán, vagy egyszerűen bunkó. Azért nem akarja, hogy többet dolgozz, mert akkor otthon nem tudnád teljesen kiszolgálni. Lépj mindenképp, ez hosszú távon nagyon nem lesz jó.

39. Tündérke73 (válaszként erre: 36. - Unom)
2015. ápr. 22. 09:39

Az alvàssal kapcsolatos gondomat kerek perec mondtam màr nem is egyszer..nincs változàs..pedig tudja hogy én szarul alszom ha nincs mellettem néha kàr lefeküdnöm is ilyenkor.Azt hajtogatja sokszor ..mi senkik vagyunk a gyerekek az elsők....ez igy szép és jó....de engem a gyerekeim làttak senkiként kiborulva es ronda kövéren az exemnél....én nem akarok megint senki lenni,mert akkor Dunàba is ugorhatok.A gyerek is akkor kiegyensúlyozott ha én is az vagyok és boldognak làt.....elmondtam és nem osztotta a nézetemet......

Eltartani nem kell nem is engednèm...de nem hagy a melohelyen többet dolgozni hogy nekem is lehessen jobb keresetem...és amíg nem talàlok màsik melót addig ezen nem tudok vàltoztatni....mert nem akar tönkremenve zombiként làtni ahogy ő mondta....de otthon robotolhatok bàrmennyit...

38. ca43169457 (válaszként erre: 35. - Tündérke73)
2015. ápr. 22. 08:16
Mindenkinek vannak jó és rossz tulajdonságai. Neked kell eldöntened, hogy kielégíti az érzelmeidet és a komfort érzetedet az előző bejegyzésedben felsorolt pozitív dolgok a Pároddal kapcsolatban.
37. csgybzs (válaszként erre: 35. - Tündérke73)
2015. ápr. 22. 08:15

Látezik olyan mint ő? Miről beszélsz? Ekkora bunkót bárhol leakaszthatsz.

Nekem inkább egy zsarnokoskodó, téged a végletekig kihasználó, kényelmes ember, akinek baromi jó, hogy ott vagy cselédnek és a gyerekei istápolójának és ennyi, nem több.

Szeretet??? Az nem itt kezdődik....


Ahogy felénk mondják, lecserélted a sz.rt a f.sra, már bocsánat...


Nem ezt érdemled szerintem.

36. unom (válaszként erre: 35. - Tündérke73)
2015. ápr. 22. 08:14

Értem. Így viszont lassan tönkremész.

Ha ezt várja tőled, akkor ugye eltart, a gyerekeiddel együtt? Mert hagyományosan az férfimunka.

Ha neki derogál a házimunka fizessen meg segítséget, ne téged ugráltasson.

Ültesd le, mondd el neki, hogy szívesen segítesz a gyerekei körül, de ez nem azt jelenti, hogy a te felelősséged, te csak segítesz. Ha megteszed köszönje meg, ha nem, akkor rá marad.

Alvás: mondtad már neki?

2015. ápr. 22. 08:10

SZÉP NAPOT MINDENKINEK!Ma reggeli eset...gyermekének allergia gyógyszert kell szednie amit én adagolok...dokihoz is én intéztem a bejutàst mert senki nem foglalkozott vele hogy a gyerek reggel nem kap levegőt és sebes az orra...szóval én szoktam adni a gyógyszert amit este elfelejtettem mert éppen a sajàt lànyommal foglalkoztam...most reggel adtam oda a gyógyszert de egyből beszólt a pàrom pedig hàron hónap alatt ez volt a màsodik eset....ő a sajàt gyerekének még egyszer sem adta be...Minden terhet ràm akar rakni így lehet szàmonkérni is mert ezer dolgot kell a fejemben tartani.

Alvàssal kapcsolatban....nappaliban heverő és két hàlószoba van....ő hàlóban a gyerekeivel...én gyerekeim màsik hàlóban...én meg a senki földjén a heverőn ahova nem jön ki mert elalszik és nem is erőlteti hogy ébren maradjon kettesben töltött idő miatt.Ha nincsenek gyerekek bejutok a hàlóba mellé....

Mit szerdtek benne?Kedves és segítőkész mindenkivel,tiszta rendes ad magàra ,a hàzra..rendesen dolgozik..gyerekeimmel nagyon normàlis költ ràjuk ami màr néha nekem kellemetlen...és persze nem így indult ah egész..Sokàig voltam egyedül és rengeteg rossz tapasztalatom volt pasikkal kapcsolatban,el sem hittem létezik olyan mint ő......ez majdnem két éve volt.Ja sajnos nàla van női és férfi munka ugyhogy otthoni segítségről ne àlmodjak.

Egy rokonànak egyszer említettem a gondjaimat aki tovàbb pletykàlta...amit én utàna kaptam...azt hittem vége...tehàt ezt a fórumot nem mutathatnàm meg...

34. ca43169457 (válaszként erre: 27. - Tündérke73)
2015. ápr. 22. 07:43
Jó reggelt. Tündérke sajnálom, hogy ennyire kihasználnak otthon. Igen, van olyan pasi aki segít a nőknek a házimunkában. Például az én második férjem ilyen. Most nem rajzolok glóriát a feje felé, de nagyon rendes. Együtt vásárolunk be. Főzni nem tud, de az előkészítésben sokat segít, és ha látja hogy fáradt vagyok, el is mosogat. Takarítani is együtt szoktunk. Mert mind a ketten dolgozunk napi 8-10 órában. Magától semmit nem csinál meg, de ha megkérem segít.
2015. ápr. 21. 21:34
Mi nem élünk együtt,de ha a másiknál vagyunk,minden házimunkát együtt csinálunk,kivéve a vasalást.
32. ancsika688 (válaszként erre: 27. - Tündérke73)
2015. ápr. 21. 21:23
Csak a beszélgetést tudom ajánlani,neki is mondd el ezeket a dolgokat,ami bánt.Szépen,nyugodtan,ne nagybetűkkel beszéljetek.Esetleg mutasd meg neki ezt a fórumot.
31. vacsa (válaszként erre: 27. - Tündérke73)
2015. ápr. 21. 21:09
Mesélsz arról hogy miért szereted? Mióta vagytok együtt?
30. vacsa (válaszként erre: 27. - Tündérke73)
2015. ápr. 21. 21:07
Az én férjem mindent megcsinál ha ő van otthon. Mindketten dolgozunk, természetes hogy aki ráér, azé a tennivaló. Ebben semmi fura nincs.
29. kriszta773 (válaszként erre: 27. - Tündérke73)
2015. ápr. 21. 21:04

de ha nem mondod meg neki, és nem próbálod megosztani a munkát, feladatokat vele, akkor honnét tudná?

lehet, hogy azt sem veszi komolyan, amit mások mondanak, mert úgy gondolja, te szívesen csinálok és neked ez belefér. bár nem értem, ha ott vannak a gyerekek, miért alszik külön és hol?

28. unom (válaszként erre: 27. - Tündérke73)
2015. ápr. 21. 20:59

Nem segít, közösen csináljuk. A házimunka nem nemfüggő, nem a nemi szerveddel csinálod :)

Túl jó dolga van, de ebben te is hibás vagy.

Ő abba a nőbe szeretett bele, aki voltál, aki adott magára, sportolni járt, legyél megint az.

2015. ápr. 21. 20:56
Mindenkinek igaza van...az exhez való hasonlítgatàst nem is egyszer kikértem magamnak emelt hangon mert amit én megfeszek az ő gyerekeiért azt nem sokan vàllalnàk...az a nő meg annyiba sem vette a csalàdjàt hogy főzni megtanuljon...a gyerekeknek a kecsöpös tészta meg a virsli volt a legkomolyabb ebéd.Fél évembe telt hogy ízeket ételeket ismertessek meg velük és ne féljenek az ételektől...és ma màr mindkettő megeszik bàrmit...jó evők lettek. Mondjàtok meg nekem ha egyszer sok a melo itthon és nem csinàlom meg akkor mi a vége??Megvàr és utàna csinàlhatom a többet esetleges beszólàsok közepette...mert ugye ha nincs vasalt póló az làtszik...ha nincs kaja rend tisztasag az is làtható....Nektek segítenek otthon??Én még soha nem hallottam a környezetemben olyat hogy pasi kivette a hàzimunkàt a nő kezéből....egyszerűen nem ez az uralkodó példa a csalàdoknàl.Azért vagyok vele mert szeretem és nem azért hogy mindenàron legyen valakim....de sajnos nagyon hozzàszokott a jóhoz és nem veszi észre hogy a torődés és gondoskodàs nekem is jól esne.
26. kriszta773 (válaszként erre: 24. - Ancsika688)
2015. ápr. 21. 18:37
azt én sem értem, miért kell elodázni. attól, mert valaki fél a válaszoktól, még nem jelenti, hogy a férfiban nincsenek meg azok a válaszok. nem jobb tudni, hogy mi a helyzet igazából, mit gondol és mit érez a másik? persze lehet még évekig homokba dugott fejjel megfelelősdit játszani és szenvedni
25. kriszta773 (válaszként erre: 21. - Tündérke73)
2015. ápr. 21. 18:24
akkor te ilyen alárendelt típus vagy, aki csak ilyen pasikat fog ki. milyen kapcsolat az, ahol félsz megmondani a párodnak, hogy fáradt vagy, túl sok minden szakad rád? középkorban élnénk, ahol leüt egy husánggal, ha nem aprítod fel és fütölöd meg estére a dinót?
24. ancsika688 (válaszként erre: 21. - Tündérke73)
2015. ápr. 21. 16:09

Engem nagyon bántana,ha összehasonlítanának az ex-el.És bizony szóvá is tenném.

Ideje lenne leülnötök beszélgetni,nyugodtan,mert fel fog őrölni ez a kapcsolat.

Ne félj a válaszoktól,jobb előbb tudni mit gondol,mint hosszú éveken át így élni.

És a férfiaknak is sokat jelent a kapcsoltuk,(ha szereti a nőt)csak ritkábban beszélnek róla.

23. vacsa
2015. ápr. 21. 15:53

" a nagy Őt...aki jött is és tudom mégegyszer nem lenne ilyen szerencsém... "


Ez vicc, ugye? Ő nem a nagy ő. Mégcsak picike se'.


"a pasiknak kevesebbet jelent egy kapcsolat mint nekunk nőknek." Ezt honnan veszed? Sajnos rossz pasikkal futottál össze és a hozzáállásoddal még rontasz is a dolgon...


De ha neked csak az számít hogy legyen melletted egy férfi, akkor minden ok.

22. michelle.r (válaszként erre: 21. - Tündérke73)
2015. ápr. 21. 14:32

Sorry, de nem jött a nagy ő. Ha jött volna, ez a fórum nem volna.


Másrészt egy minőségi, valódi kapcsolat a pasinak pont annyit jelent, mint a nőnek. Te viszont már megint alárendeled magad valakinek, és csodálkozol, hogy úgy kezel, ahogy te saját magadat.


Tényleg gondolkozz el azon, hogy egyenrangúak vagytok-e ebben a kapcsolatban, és hogy szeret-e téged ez a fickó.

2015. ápr. 21. 13:42
Nehéz nagyon nehéz....az ex is cselédnek nézett és bottal sem piszkàlt meg..én meg csak néztem ki is az a faszi ott velem szemben....aztan elvàltunk kikupàltam magam és vàrtam a nagy Őt...aki jött is és tudom mégegyszer nem lenne ilyen szerencsém....Nem merem kerek perec mondani a gondjaimat kőkeményen mert félek a vàlaszoktól...a pasiknak kevesebbet jelent egy kapcsolat mint nekunk nőknek....egyébként csini ruhàban főzök mosok,nem leszek toplàk de igen a fàradtsàg làtható màsok àltal is rajtam hiàba alszom hétvégén nyolc óràt.Az exe ÀLLÍTÓLAG nem főzött nem csinàlt semmit és màsik pasi miatt mentek szét...engem mégis hasonlít hozzà pedig a szöges ellentéte vagyok a nönek az elmondàsok alapjàn,és ez nagyon rosszul érint.
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook