Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Negyvenen tul, elváltként ùj kapcsolat sok gyerkőccel fórum

Negyvenen tul, elváltként ùj kapcsolat sok gyerkőccel (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
2015. máj. 6. 22:09
Igaz igaz....mert akkor egy rossz nap utàn mindenki vàlni akarna....én egy szar nap utàn a pàrom ölelésére mégjobban vàgynék.Most még a munkahelyi ideg is kijut amitől hullik nagyon a hajam....szinte màr vàrom a következő galibàt.Ha szar a napja érezteti ..olyankor csak a gyerekek léteznek neki...de őket sem bírja idegekkel hosszabb ideig.Munkahelyi gondja pedig mindenkinek van ezt felnőtt módon kéne kezelnie.
139. unom (válaszként erre: 138. - Deni plus)
2015. máj. 6. 21:37
Van, de itt a pasi a fő hibás. Másnak is szarok a hétköznapok, mégsem bunkó a párjával.
138. Deni plus (válaszként erre: 137. - Unom)
2015. máj. 6. 21:36
"Nem a magyar hétköznapokkal van baj" Most ezt mégis ,hogy?Azért ,van itt baj rendesen!
137. unom (válaszként erre: 135. - Tündérke73)
2015. máj. 6. 21:07

Nem a magyar hétköznapokkal van baj, hanem a pasiddal. Mentségeket keresel neki, mindenki hibás, csak ő nem.

pedig ő az, aki miatt boldogtalan vagy, és magányos, hiába éltek egy lakásban.

136. Deni plus (válaszként erre: 135. - Tündérke73)
2015. máj. 6. 20:27
leírtad....Xd
135. Tündérke73 (válaszként erre: 130. - Kódok)
2015. máj. 6. 18:08
Mire akarom ràvenni???Talàn arra hogy úgy szeressen ahogy elkezdtük....és ne hagyja a szar magyar hétkóznapoknak,az exének,a gàtlàsainak hogy kicsinàljanak minket.Ez talàn nem bűn.....
134. unom (válaszként erre: 130. - Kódok)
2015. máj. 6. 17:27
Ennél azért értelmesebbnek gondolom.
133. Deni plus (válaszként erre: 132. - Stokimagdi)
2015. máj. 6. 16:02
..ja, és megtanulják,hogy a család nem demokrácia!:))Ha, valakit behódolásra kényszerítenek az nem számít győzelemnek!Szabadulni muszáj a benne felhalmozott haragtól ,az eseményeket nem fékezhetik le mindig :))
132. stokimagdi (válaszként erre: 131. - Michelle.r)
2015. máj. 6. 15:40

Az tuti biztos !!!!

Egy barátnőm szokta mondani, a gyerek csak gyerek, nem hülye!

Mindent lát, hall, érez.

Menekülni kell egy ilyen kapcsolatból mert ez nem lesz jobb ez már csak mégrosszabb lehet. ( tudom, tapasztalat )

Ingyen házicseléd lettél, és még beléd is rúgnak.

Sok kitartást és erőt kivánok a döntésedhez.

131. michelle.r (válaszként erre: 126. - Tündérke73)
2015. máj. 6. 15:26

Ha ezt így folytatod, hamarosan a tükör előtt állva fogod ugyanezt gondolni.


Nagyon el vagy tévedve, ha azt hiszed, a gyerekek nem érzékelik a helyzetet. Nem kell mondanod semmit előttük, pontosan tudják, mi folyik.

130. kódok (válaszként erre: 129. - Unom)
2015. máj. 6. 15:10
Rá akarja venni valamire:))Nem vitatkozik ,csak ismételget.Időhatár nincs:))
129. unom (válaszként erre: 128. - Kódok)
2015. máj. 6. 14:37

Ez jött le az eddigi hozzászólásaiból.

Otthagyta a tahó férjét, boldogult egyedül, sportolt, ragyogott. Összejött a mostani párjával, azóta mindez elmaradt, visszatalált a régi szerepébe, új pasi oldalán.

Pontosan leírja, mi nem jó neki, rászakad minden házimunka, nincs ideje magára, a párjától nem kap figyelmet, törődést, nem érdeklik az igényei. De valamiért mégsem lép.

Te ezt minek neveznéd?

128. kódok (válaszként erre: 127. - Unom)
2015. máj. 6. 14:33
Ezt most milyen alapon írtad?Ha eleve képes lenne ,már megoldást talált volna.Éppen a lényeget nem érted,az ilyen civakodásban az érvelésnek van legritkább esetben szerepe.Pl. Az egyik gyerek elcsórja a másik maciját és kidobja az ablakon.Van ennek értelme?NINCS.
127. unom (válaszként erre: 126. - Tündérke73)
2015. máj. 6. 14:19

De igen mártírkodsz. A gyerekeid pedig látják, mi történik köztetek, hogy nem vagy boldog, szenvedsz. Nem gondoltam, hogy nekik panaszkodsz.

Te mutatsz nekik példát, felnőve ez lesz nekik a természetes. Szeretnéd a lányodat (ha van) ilyen helyzetben látni?

Eltűrsz mindent,csak azért, hogy veled maradjon.

2015. máj. 6. 14:13

Nem màrtírkodom hanem elmesélem mi van éppen és ez a véleményem ahogy rajtam kívül sokaknak....A gyerekeim ebből nem làtnak semmit mert nem mutatom nekik és nem sorolom a sérelmeimet mert nem ràjuk tartozik....

nem vagyok toplàk és randa sem de én tisztelném annyira a pàromat hogy nem köpöm a képébe hogy nanà hogy csurgatom a nyàlam..mit képzelsz?Azt hiszem senki nem lépne egyik pillanatról a màsikra mert reménykedik


még...talàn nem vagyok ezzel egyedül a



bolygón.Sokmindent feladtam a kapcsolatunkért mert

hittem megéri mert kedvesebb odafigyelőbb volt.Nem az exéhez hasonlítgatott és foglalkoztatta a kettesben eltöltött időnk mennyisége és minősége....és innen vannak szép emlékeim és talàn mentem őt hogy szar a meló fàradt stb.....de mindenki màs is így van vele mégsem vàlnak egyből.Az exemnél a végén csak néztem ki az a segg aki ott àll velem szemben.....na ezt biztos nem vàrom meg mégegyszer

125. kódok (válaszként erre: 124. - Michelle.r)
2015. máj. 6. 13:41
Orvosi szakvélemény?:))Még a Föld forgását is meg tudja állítani?:))
124. michelle.r (válaszként erre: 116. - Tündérke73)
2015. máj. 6. 13:27

Azt hiszem, az ilyen helyzetekre mondta a Csernus, hogy mindenki jó valamire. Van, aki elrettentő példának.

Tök jó, hogy a gyerekeidnek ezt tanítod, ha fiú azt, hogy így kell a nővel bánni, a lánynak pedig, hogy ilyen egy kapcsolat :S:


".és azok a nők meg akiknek nincs lehetősége fittipaldinak lenni bandukoljanak egy ilyen pasi utàn strandon vagy bàrhol..."


Igen - mert pontosan ezt érdemlik. Egyébként tudod ki Fittipaldi? :o)) Mert ha igen, elmagyarázhatnád, hogy jön ide.

123. kódok (válaszként erre: 122. - Unom)
2015. máj. 6. 13:27
Ez a kínai vízcsepegtetéses kínzás:)))Ismételgeti az álláspontját!:)))Gyerekes kicsit.
122. unom (válaszként erre: 121. - Kódok)
2015. máj. 6. 13:18
Á, akkor nem tudna mártírkodni. Ez egy szokványos játszma szerintem.
121. kódok (válaszként erre: 120. - Unom)
2015. máj. 6. 13:16
..hmm,ha szerencséje van belefárad és magányosan él tovább:)
120. unom (válaszként erre: 116. - Tündérke73)
2015. máj. 6. 13:02

Marad, mert neked így jó, élvezed, ha mártírkodhatsz. Ne más nőket hibáztass, te választottál szar pasit.

Nincs okod, hogy vele maradj, csak az, hogy neked ez megfelel.

119. Misaki Itó (válaszként erre: 116. - Tündérke73)
2015. máj. 6. 13:00

Ne haragudj,de ezt magadnak köszönheted..mi a lófaszt mártárkodsz?

Állj már a sarkadra a jó ég áldjon már meg!


Ha a lányoddal így viselkedne a faszija....te milyen tanácsokkal látnád el?

118. vacsa
2015. máj. 6. 11:56
Ja, látom megkaptad.
117. vacsa (válaszként erre: 116. - Tündérke73)
2015. máj. 6. 11:56

Basszus, milyen példát mutatsz te a gyerekeidnek?

Ez a pasi lábtörlőnek használ.


Megkaptad a levelem?

2015. máj. 6. 11:52
És milyen klassz lesz a nyâr.....hànyok ettől a ...DE JÓ A PSSIKNAK MERT A PLÀZAMACSKÀK VÉGRE KIRAKJÀK AMILYÜK VAN ÉS LEHET NYÀLAT CSORGATNI.....még a csapból is ez folyik.....tudja hogy megalàzónak tartom ha a pàrja mellett vki ezt csinàlja és régebben ő is màsképp gondolta.De most!!Nehogy màr ne nézelődjön......és azok a nők meg akiknek nincs lehetősége fittipaldinak lenni bandukoljanak egy ilyen pasi utàn strandon vagy bàrhol.....Én barom meg sportot és nagyon egészséges életmódot adtam fel,és jelenleg max.éjjel lenne rà időm.Szóval marad a beton alatti csúszàs és az ima hogy legyen vége a nyàrnak
115. unom (válaszként erre: 112. - Tündérke73)
2015. máj. 6. 11:20

Komolyan kérdem: mi a jó neked ebben? Feladtad magad, házicseléd vagy, úgy is kezel.

Állj ki magadért, rúgd ki a fenébe.

114. Misaki Itó (válaszként erre: 113. - Vacsa)
2015. máj. 6. 11:18
Az egész kapcsolat az...
113. vacsa (válaszként erre: 112. - Tündérke73)
2015. máj. 6. 11:17
Beteg dolog... Nem mindegy mit gondol a régi asszonya???
2015. máj. 6. 10:51
Hàt ezt nem tudom.....ő azt hajtogatja a gyerekeknek...ÉN SZERETEK A GYEREKEIMMEL ALUDNI!!......persze azért is hogy visszamondjàk anyucinak.....csak közben felàldog engem és a kapcsolatot a harcaik,,,oltàràn,,,
111. vacsa (válaszként erre: 110. - Tündérke73)
2015. máj. 6. 10:03
Ez mekkora marhaság. Akkor anyunál miért nem probléma a dolog?
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook