Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Negyvenen tul, elváltként ùj kapcsolat sok gyerkőccel fórum

Negyvenen tul, elváltként ùj kapcsolat sok gyerkőccel (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
80. ca43169457 (válaszként erre: 79. - Kriszta773)
2015. ápr. 23. 10:55
Kommunikálni, kommunikálni, kommunikálni kellene. Szerintem nem beszéltek meg semmit, csak gyűlik bennek a feszkó napról-napra...
79. kriszta773 (válaszként erre: 71. - Tündérke73)
2015. ápr. 23. 09:43

hát ne haragudj, de magadnak csinálod, minek ragaszkodsz egy olyan pasihoz, aki nagyívben tesz rád? bizonyára más nőknek van ideje válaszolgatni és egyebeket is

attól, hogy magadban dühöngsz, miért nem pakolták el a ruhakupacot, nem változik semmi. apróságokon dühöngsz, miközben nem látod a lényeget

78. nikletty (válaszként erre: 77. - Nikletty)
2015. ápr. 23. 09:32
ha akar és szeret, akkor fog tenni érted valamit, ha meg nem, akkor előbb kiderült.
77. nikletty (válaszként erre: 73. - Viva70)
2015. ápr. 23. 09:31

Hát igen, én is eléggé társfüggő vagyok azt hiszem... s nehéz lépni néha megfordul az ember fejében...


Kedves fórum indító egyszer már elváltál, ő már nem a gyerekeid apja, hogy tanakodj, egy kapcsolatban az ember pár dologban megalkuszik, elfogadja, na de azért hosszú távon úgy kel érezd mert megéri neked, mert más szinten kapsz te is annyit a kapcsolattól.

Ha van hova, lépj! Gondolom elváltál exedtől nem azonnal az ő lakásába költöztetek...

76. ca43169457 (válaszként erre: 75. - Gribedli***)
2015. ápr. 23. 07:15
Jó reggelt Mindenkinek. Kellemes tavaszi napot!
75. gribedli*** (válaszként erre: 71. - Tündérke73)
2015. ápr. 22. 22:58

Már írtam, hogy nem kell ott hagyni a ruhakupacot, hanem szólj a gyerekeknek és vond be őket a ruhakupac eltüntetésébe!:)


Meg fogják érteni. De ha meg sem kéred meg őket, akkor magadra vess!

74. gribedli*** (válaszként erre: 68. - Tündérke73)
2015. ápr. 22. 22:55

Hát az ilyen fenyegetésre és zsarolásra csak annyit lehet válaszolni, hogy jó, akkor hagyjuk abba! Komolyan, részéről ez teljes kihasználás, ráadásul így az arcodba mondani mindent elárul róla.


És ahogy unom mondta, ha nem játszol ingyencselédet, legyen vége, na, ezért megérdemelné a pasi, hogy tényleg otthagyd. Nem kapaszkodik utánad minimális mértékben, neked ebben mi a jó? Már semmi.

73. viva70 (válaszként erre: 71. - Tündérke73)
2015. ápr. 22. 22:50
Elhiszem, hogy szeretnél magad mellé társat, ragaszkodnál a pasihoz nagyon, de most őszintén, van értelme így? Persze, el lehet így is éldegélni, de, te sosem leszel ott egyenrangú társ.
72. michelle.r (válaszként erre: 71. - Tündérke73)
2015. ápr. 22. 22:48
Tündérke, nagy a baj nálatok, és szerintem ezt te is tudod, csak nem akarod elfogadni. Ne légy ennyire mindig elérhető és ugrasztható, mert életed végéig a cselédje leszel, nem több. Ez nem egyenrangú kapcsolat.
2015. ápr. 22. 22:21

Ruhakupac ma sem tűnt el...persze hogy megvàr mert itthon leszek vigyazni a gyerekekre amig estig dolgozik...és így hogyan is merném otthagyni ahova ledobtàk...szinte tudtam hogy ez lesz.A meló kicsinàlja és stresszesen az én szeretetem nem kell neki.Az exemmel éltem tàrsas magànyban hosszú ideig..szörnyű volt...de ezekről mind tudott mert meséltem a randikon.

Ja...én a mai napig küldök neki üzeneteket..vicceset szerelmeset csakhogy felvidìtsa...és verseket is írtam...na ez felém nem működik..vàlaszt sem kapok mert meloban nincs idő...de az exnek tud vàlaszolni mindig.Én hülye meg reménykedem hàtha majd most vàlaszol vagy ír....de még ingyen sem.

70. unom (válaszként erre: 68. - Tündérke73)
2015. ápr. 22. 16:18

Ne általánosíts. Neki kevesebbet jelent ez a kapcsolat, mint neked, ez látszik.

Tulajdonképpen zsarol, ha nem vagy ingyencseléd akkor vége.

Hidd el, ennek nem így kell lennie, rosszul választottál.

Bár megnézném, mit szól, ha közlöd vele, hogy jó, akkor legyen vége, költözöl.

Lenne hová?

69. kriszta773 (válaszként erre: 68. - Tündérke73)
2015. ápr. 22. 16:17

akkor abból fog állni az életed, hogy gürizel egy pasinak és a gyerekeinek, nehogy lelépjen? ha ilyeneket mond, hogy ha probléma, hagyjátok abba, biztos lehetsz benne, hogy mást azért ölelget, csókolgat meg húzogat, azért nincs annyi igénye rá


én azért meggondolnám, nem lenne-e jobb, könnyebb életem, ha csak a saját gyerekeimmel élnék nyugisan, boldogan, és olyannal randizgatnék, aki nem a szemetet viteti le velem és vacsorát követel

2015. ápr. 22. 16:15
SZIASZTOK!Az ő hàzàban lakunk én vàrlm a lénzem az extől....intimitàs tslàn akad gyerekek mellett de inkàbb nem....én ölelném csókllnâm és jóéjtpuszi nélkül sem aludnék el....ő ezt nem teszi és gond nélkül szó nélkül lefekszik....és ha ideges nincs kedve bàjologni ezt nemrég mondta illetve azt is ha gond a teher hagyjuk abba...na ezert mondtam hogy egy pasinak kevesebbet jelent egy kapcsolat mint nekünk....ő úgy erzi kompenzàl àllandóan ahelyett hogy csak szeretne
2015. ápr. 22. 15:51

Az elméletek nem rosszak,szerintem érdemes javítani a helyzeten:)) [link]


Ne add fel!:)))

66. forrest2010 (válaszként erre: 62. - Gribedli***)
2015. ápr. 22. 15:47
....gribedli , erre én is befizetnék 1 jegyre !!!! h milyen képet vágna a kérésre !
65. forrest2010 (válaszként erre: 33. - Ancsika688)
2015. ápr. 22. 15:31
Míg Pesten laktunk , volt egy aranyos idős szomszédnénim , 1 harmincassal volt nálam idősebb , a férje 40-nel , mikor meglátogattam évekkel később és traccsoltunk egy jót , a kisöreg közbe vasalt !!!! és nem parancsra ! megosztották egymás között a házimunkát , a bácsi akkor már 90 felé közeledve is segített a 80 felé lévő maminak ! én + kicsit irigykedtem , h lám így is lehet !!! / persze más egy olyan lakás , ahol se kert , se udvar , se állatok..... , de akkor is ! /
64. kriszta773 (válaszként erre: 55. - Tündérke73)
2015. ápr. 22. 14:57

azért ez nem egy megoldhatatlan, kilátástalan helyzet, csak akkor, ha nem teszel semmit :)

egy családi ebéd, vacsora alkalmával megmondhatod normálisan, hogy túl sok minden szakad rád, szeretnéd, ha besegítenének, hiszen már elég nagyok. és elmondod, mikben


nem kaptál ölelést? és te ölelted a pasidat? mert így nagyon hamar le lehet szokni az intimitásról, ha senki sem közeledik. menj oda, öleld meg. kérj csókot, akármit. és beszéld meg vele, hogy te nem akarsz egyedül aludni. a gyerekeknek sem jó, elég nagyok már ahhoz, hogy egyedül aludjanak, meglegyen a kuckójuk

63. unom (válaszként erre: 62. - Gribedli***)
2015. ápr. 22. 14:33

Én is :)

Nálatok kicsit más a helyzet, a gyerekek ezt szokták meg. Náluk azt, hogy van egy cseléd, akivel nem kell foglalkozni. Szerintem csak radikális megoldás segít, hogy észbekapjanak.

62. gribedli*** (válaszként erre: 58. - Unom)
2015. ápr. 22. 14:25

:DDD


Ezt ő úgysem fogja megtenni!


Drágám, elmegyek egyet futni, megfőzöl addig?:D


De megnézném a pasi ábrázatát!

61. gribedli*** (válaszként erre: 55. - Tündérke73)
2015. ápr. 22. 14:23

Hát ilyen nálunk nincs, pedig van 2 kicsi is. Egyrészt nincs ruhaledobálás, bár tettem mindegyiknek a szobájába kis szennyestartót és szombaton le kell hozniuk. A legkisebb cipeli a leglelkesebben amúgy, a legnagyobb olyan pofát vág, mintha gályázna:D


De nálunk nemcsak egyedül kell hápognom, hanem vacsi után is, ha a nagy "elfelejti" a tányért a mosogatóba tenni, mikor feláll az asztaltól és már tűnne is el, a férjem köszörül egyet a torkán és már fordul is vissza a gyerek. DE ezt ketten kell, hogy csináljátok, mert 1, te nem szólsz rájuk, miből gondolod, hogy akkor engedelmeskednek? 2. Ha a párod még ő maga sem ért egyet azzal, hogy ezt nekik kell csinálni, akkor az már elég nagy baj.


Figyi, lehet, hogy el kell majd mondani nekik 100x, te elmondod annyiszor és meglátod, hogy inkább megcsinálják egy idő után, minthogy fél órát vitázzatok ezen. De ha te minden alkalommal megcsinálod helyettük, akkor ők is úgy...


Otthagyni sem hagynám, mert nehogy már ott maradjon, hanem odahívod őket és tegyék oda, ahova való, ennyi.

60. nikletty (válaszként erre: 55. - Tündérke73)
2015. ápr. 22. 14:23

számomra érthetetlen miért alszik együtt ekkora gyerekekkel?

mikor anyjuknál vannak és együtt alszatok akkor milyen veled?

el tudom képzelni, hogy ennyire "Jó apa" akar lenni mikor ott vannak a gyerekek, de "akkor kösz szépen nekem ez nem működik" mondanám... hisz egy rendes - úgy értem nem elvált- családban is a felnőttek a helyükön alszanak ekkora gyerekeknél már tuti

59. nikletty (válaszként erre: 55. - Tündérke73)
2015. ápr. 22. 14:20
kié ahol laktok?
58. unom (válaszként erre: 55. - Tündérke73)
2015. ápr. 22. 14:03
A ruhákat dobáld az ágyukra, csak azt mosd ki, ami a szennyestartóban van. Állj a sarkadra, mert ebből baj lesz. A párod ha megjön este közöld vele, te elmész sétálni, ő addig csináljon vacsorát. A pihenés neked is jár.
57. ancsika688 (válaszként erre: 55. - Tündérke73)
2015. ápr. 22. 14:02
Mikor vagytok együtt?
56. ca43169457 (válaszként erre: 55. - Tündérke73)
2015. ápr. 22. 14:01
Nem vagy egyszerű helyzetben... De dönteni nem dönthetünk helyetted.
2015. ápr. 22. 13:57

Élettàrsak vagyunk majdnem két éve,minden gyerek iskolàs korú,az övéi az anyjuknàl külön alszanak mert az a pàrjàval alszik.Pàrom a ,,mi''szobànkban egy àgyban velük..én a heverőn kint és nem tudom van e kedvem még visszamenni az ún.mi szobànkba.Gyermekei kettő hétig vannak velünk havonta.Azon gondolkodtam ha àllandóra nàla helyezik el őket..mert előfordulhat az is...akkor velem mi lesz????Ha nagykorúak lesznek talàn màr nem alszanak együtt???

ÉS a holnapom hogy alakult?Arról volt szó szabin vagyunk gyerekekkel...erre ő mégis dolgozik estig én meg vigyàzhatok ràjuk egész nap....csak ő màr egyszer kijelentette egész nap nem fog minden gyerekre egyedül vigyàzni....de nekem lehet.

A heti teszt eredménye...ölelés még nulla....hétfőn ledobott ruhàk kupacban ott ahol levették,úgy hogy többször szóltam miatta..

54. ca43169457 (válaszként erre: 53. - Misaki Itó)
2015. ápr. 22. 13:43
A pasi szerintem csicskát csinál a fórum indítóból. Ő meg hagyja magát. Pedig szabadon választhatna. Vagy kivívja a tiszteletet a párjától az irányába, és akkor lesz szeretet és ölelés, vagy letiplizik. A harmadik, hogy marad az állóvízben és rámegy az egészsége...
53. Misaki Itó (válaszként erre: 52. - Ca43169457)
2015. ápr. 22. 13:35
Azt,hogy úgy néz ki,a pasi részéről nincs olyan nagy szerelem.
52. ca43169457 (válaszként erre: 46. - Misaki Itó)
2015. ápr. 22. 13:27
Mire gondolsz, Misaki Itó? Mit írtunk vacsával?
51. survivor3 (válaszként erre: 1. - Tündérke73)
2015. ápr. 22. 13:27

Nyugi!

Negyven felett már nem sok kell a nyugdíjas évekhez!

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook