Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Negyvenen tul, elváltként ùj kapcsolat sok gyerkőccel fórum

Negyvenen tul, elváltként ùj kapcsolat sok gyerkőccel (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
110. Tündérke73 (válaszként erre: 108. - Vacsa)
2015. máj. 6. 09:49
Ha azt kérdezed miért kéne titkolni ezt én sem tudom....de az övéi előtt ki sem lehet mondani hogy igen apa a pàrjàval is fog néha aludni.....merthogy együtt élünk vsgy mifene....amibe talàn ez is beletartozna...
109. ancsika688 (válaszként erre: 107. - Tündérke73)
2015. máj. 5. 21:24

Ezek szerint nem tudtátok megbeszélni a dolgot.

Sajnálom.:(

108. vacsa (válaszként erre: 107. - Tündérke73)
2015. máj. 5. 21:13
Miért kéne??
2015. máj. 5. 21:08
Mi3rt kell titkolni a gyerekek előtt hogy igenis mi is szoktunk  együtt aludni nem csak az anyjuk a pasijaval....annyira àlsàgos és műanyag kezd lenni ez a szuper apuka jelmez...
106. unom (válaszként erre: 105. - Tündérke73)
2015. ápr. 28. 08:57
Ezek szerint rólatok is hazudik másoknak. Nem nagyon bíznék abban, amit az exéről mond. ha szétmentek, vajon mit mesélne rólad?
2015. ápr. 28. 08:53

Sziasztok!Én is gondolkodtam màr rajta lehet nem az exe a főbűnös mindenben...minden nőnek kell a törődés akàrmilyen dinka különben minek élünk kapcsolatban nemigaz?Egyszer megemlítettem valamilyen téma közben ezt az idézetet neki....A NŐ LEGFŐBB EROGÉN ZÓNÀJA A LELKE....és hozzàfűztem...NA IGEN HA AZ MEGHASAD AKKOR MÀR HIÀBA FIGURÀZIK EGY PASI AZ ÀGYBAN...túl nagy reakció nem volt rà....Hàt igen célzàsokból nem értenek,de a tutiból sem.

Az exével tíz évet voltak együtt aki nem főzőtt neki nekik...mindent elrontott...àllatokat növényeket tönkretette nem szerette a pàromat...nem àpolta betegen....de klasszul eltartatta magàt....tartja a csalàdi elbeszélés....Én meg aki próbàl a lehető legtöbbet kihozni magàból és csak fàradt vagyok meg lelkis mehetek ha nem bírom....érdekes felfogàs....

Gyermekeim szeretik őket,sokat jàtszanak és el vannak szomorodva az esetleges szétvàlasztàson...és így màr nem lesz csalàdkép sem...és nem lesz magunkra szànható pàr perc sem...pedig annyi program be lett ígérve..de én màr nem hiszek benne...Egy közös ismerősünknek az alvàs témàjàt úgy adta elő mintha ő velem aludna és csak az egyik gyerek màszna mindig közénk....ledöbbent amikor felvàzoltam a valós helyzetet...miért hazudik?magànak is hazudik??

Ja!!Kijelentette nem tud jól aludni a gyerekekkel és az az egy éjszakàja volt jó a több napból amit mellettem töltött.....Na erre mit mondjak?inkàbb nem reagâltam.

A mai vacaknak ígérkező idő ellenére is szép napot!

104. unom (válaszként erre: 98. - Tündérke73)
2015. ápr. 27. 08:25

Ne magadat utáld, hanem azt a manipulatív pasit, akivel vagy.

Sikerült leépítenie az önbizalmadat, kiülni belőled az életkedvet.

A helyedben beszélnék az exével, mi is történt valójában? Gyanús, hogy nem a nő volt ott a főbűnös.

Gondolj a gyerekeidre: milyen példát látnak? Szeretnéd 15 év múlva ilyen helyzetben látni a lányodat?

2015. ápr. 27. 08:20
Mindenkinek kellemes hetet és szép napot kívánok. Beálltam a munkafrontosok sorába, később jövök...
102. globus
2015. ápr. 27. 08:17

Ez a kapcsolat már jobb nem lesz, mindent megpróbáltál. Két év rengeteg idő, és ahogy olvastam írásodat, mákszemnyi pozitívumot nem találtam az emberedről. Már abban sem vagyok biztos, hogy előző kapcsolatában tényleg az ex volt hibás? Majd megtudod, ha végül mégis szakítatok, miket fog terjeszteni rólad.

Ritkán mondok ilyent, de menekülj!

101. Misaki Itó (válaszként erre: 98. - Tündérke73)
2015. ápr. 27. 08:09

Komolyan mondom.....nem értelek,miért jó neked ez a kapcsolat?


Emberszámba sem vesz.

Azt írod,hogy nagyon kicsi kéne a boldogságodhoz,és éppen ITT a probléma,mert az általad szeretett férfi,éppen ezt a kicsit nem adja meg neked!


Szerinted meg fogja valaha?

Ne magad utáld,hanem azt aki ezt csinálja veled!


Ne mártírkodj tovább,istenem,felnőtt ember vagy már,nem óvodás,a megoldás a te kezedben és fejedben van!

100. vacsa (válaszként erre: 98. - Tündérke73)
2015. ápr. 27. 05:11

Ez elkeserítő. Hogy feladod. Boldogtalanságra ítéled magad. Meg a gyerekeidet. El sem tudom képzelni mennyire nehéz lehet egyedül, gyerekekkel... De azt sem hogy így éljek, egy ilyen férfi mellett. Megbetegszel, mert a boldogtalanság következménye egy idő után ez lesz... Meg is halhatsz.

Egy életed van. Egyetlen egy. Ne csináld ezt magaddal!!

Valahol él az a férfi, aki szeretne téged. Ez biztos.

99. ancsika688 (válaszként erre: 98. - Tündérke73)
2015. ápr. 26. 23:10

Én nem értelek...

Sok erőt,és egészséget kívánok ehhez a kapcsolathoz.Ezt komolyan kívánom.

2015. ápr. 26. 21:26
Köszönöm mindenkinek... én nagyon szeretem mindezek ellenére...gyerekeket külön időpontban akarja hogy együtt ne legyenek mert neki sok...én bìrnàm ha nem lennék kirekesztve a szeretetéből...kérdeztem ha egymàsra nincs időnk az intimitàs mikor lesz????Mert neki reggel meg délutàn megy....nekem barmikor megy csak hagyjunk rá időt...mert nem dugni akarok rettegve mikor nyitnak rànk...hanem megadni a módjàt...egyszerűen neki nem fontos pedig nagyon jo dolgokat kapott tőlem és én azt hittem ez szàmít...mert a múltban àllítólag szar volt minden...Hatalmas nagy szeretet hiànyom van és kitenném értük a szívem és nem élném túl a szakítàst..anyàmékat megint és a rengeteg csalódàst...én nem erre a vilàgra kellek...nagyon kicsi kéne a boldogsàgomhoz....ne a legutolsó legyek minden utàn és öleljen érintsen...utàlom magam a lelkem..
97. 31bc25d879 (válaszként erre: 94. - Tündérke73)
2015. ápr. 26. 17:51

Máriaaanyám!


Hát a hideg kirázott. Pedig csak az utolsó két írásodat olvastam el. Szörnyű még olvasni is, nem megélni és átélni.

Figyelj! Ha van hová menned, pakolj. Vidd a sajátjaidat és viszontlátásra.

Valamit találj ki, állj talpra és vissza a büszkeséged és önbecsülésed.

Ha így folytatod és ehhez asszisztálsz belerokkansz.


Sok sikert, erőt és bátorságot kívánok.

96. vacsa (válaszként erre: 93. - Tündérke73)
2015. ápr. 26. 17:21

Egyszer már sikerült, megcsináltad.

Ez a pasi tönkretesz.

Ne legyél hülye.

2015. ápr. 26. 17:16

Talán túlságosan hamar összebútoroztatok.

Arról nem írsz,hogy a te gyerekeid mennyi idősek,hogy viszonyulnak a légkörhöz.

Majdnem minden mondatodból süt a boldogtalanság.

Valamit tenned kell,mert rossz vége lesz,bele fogsz betegedni ebbe a kapcsolatba,és akkor mi lesz a (saját)gyerkőcökkel.Nekik szűkségük van rád!

2015. ápr. 25. 23:09

Felébredt miközben fogat mostam...és nem volt megàgyazva mert magamnak nem csinàltam meg és nem reménykedtem hogy àtjön...ahelyett hogy megvàrt volna visszabújt...kérdezem nem jössz??Hàt ő tíz percet vàrt de fàradt és miatta ne àgyazzak...mondom én szeretnék veled aludni néha...ő.ha megàgyazok talàn jön....megcsinàltam jött...de nem ölel àt magàtól...ez nagyon fàj.

Elaludtunk megjelenik a gyerek..ide is befekteti közénk így nem lehet mindenhol nyomorogva pihenni..lefekszem a földre ott legalàbb hely van...erre megsértődik és visszamegy hozzàjuk.

Ha ezek a gyerekek elkerülnek az anyjuktól mert àllítólag nagyon gàz a nő....akkor mi lesz????Belegondolni sem merek...két gyerekre vagyok egyre féltékenyebb amiért szembeköpöm magam...de ezt ő alakítja így...

2015. ápr. 25. 21:31

Sziasztok!Nagyon sok jó dolgot írtok...igazság van mindegyikben...egy két dologra a vâlasz..a pàrom hàzàban élünk amiben màr nekem is van munkàm nem kevés és gondolkodtunk közösben melóhelyekhez közelebb....max anyàmékhoz mehetnénk ahol szörnyű volt de kussoltam inkàb soha nem voltunk otthon a gyerekekkel..mentünk mint a mérgezett egér hétvégèken éttermekben kajàlva....az extől költöztem hozzàjuk mikózben ő tespedt a lakàsban és rontotta le az àllagàt...de végre megkaptam a részem..

Az àgyban nagyon jó a pàrommal de én többet igényelnék mert most értem meg a jó szexre és érzem azt amit huszas éveimben nem..

Pasik....a tàrskeresés rohadt nehéz..elvàlt negyveneseknek a fő az hogx körbedugjàk a vilàgot de elfelejtik nem lesznek szebbek és fiatalabbak sem...ja és a huszasok,mutogatni való plazamacskàk kellenek nekik....négyévnyi tapasztalatom mondatja velem ezt sajnos....TISZTELET A KIVÉTELNEK!!!!!!

Mit adtam fel.....exnél dagadt depis toplàk voltam...megelégeltem....nagyon lefogytam sportoltam és végre én vàlasztottam a ruhàkat és nem a ruhàk engem.....sportolni nincs semmi időm...kicsit híztam...kétévnyi kemény edzések izmai eltűntek....sajàt magam kiàstam a depiből és önbizalmam is lett nagy adag...mindenki szerint sugàrozgam a pozitív energiàt...ez eltűnt....sírógörcseim vannak bàrhol bàrmikor....anyagi problémàk de ez manapsàg mindenkinek....éltem magànyosan pàr évig gyerekekkel szuper programokat kitalàlva,erre most nem tellik...és a magànyt feladtam a tàrsas magànyra.Nem könnyű csak úgy otthagyni valakit...én nem bírom egyedül sem lelkileg sem testileg és ez nem azt jelenti hogy bàrmi àron.....de nem így indultunk és a múltamból én tanultam de ezek szerint ő nem....pedig a randikon sokat beszelgettünk és elmondtam az elképzeléseimet...

Szombat este...én itt egyedül...ő alszik egy óràja a gyerekekkel pedig megigérte velem fog


Mindegy is..

92. Deni plus (válaszként erre: 1. - Tündérke73)
2015. ápr. 24. 12:08
Sajnálom,hogy elvette az életkedved,bár igaz az is melósabb megnyeri a másik szívét!:))
91. kriszta773 (válaszként erre: 90. - Vacsa)
2015. ápr. 24. 12:00

szerintem ő nem azon filózik, elhagyja-e a pasit vagy sem :) mert akkor dobta volna az első különalvásnál vagy munkahelyi stresszekre hivatkozásnál, amiért nem közeledik


vannak így sokan, hogy akkor is ragaszkodnak a másikhoz, ha boldogtalanok mellette, gondolom az számítana neki, hogy lehetne boldogabb vagy kevésbé boldogtalan, elégedetlen

90. vacsa
2015. ápr. 24. 06:29

Elő egy papírt és írd fel mit ad ő neked. Mivel tesz elégedetté, boldoggá.

Aztán fordíts, a másik oldalra jöhetnek a keserűséget, bánatot, fájdalmat okozó dolgai.


Felírhatod azokat a dolgokat is amit ő feladott érted,

meg amiket te feladtál őérte.


Tudom hogy nagyjából érzed, látod, tudod...

De ha meglátod leírva, talán könnyebben döntesz úgy, ahogy kell és hagyod ott ezt a pasit.


Egyébként az ágyban sem lehet egy hűdehá, ugye?

2015. ápr. 24. 06:22
Sziasztok! Jó reggelt, kellemes napot Mindenkinek.
88. kriszta773 (válaszként erre: 86. - Ca43169457)
2015. ápr. 23. 14:18
összeköltözéskor biztosan lelkes volt, és szívesen csinálta mindezt, a többiek pedig megszokták, hogy semmit nem kell nekik. lehetne ezen változtatni, de ha a pasi külön alszik tőle, mikor ott vannak a gyerekek, és gyengéd közeledés is csak nagyritkán van, az nem azt mutatja, hogy kölcsönös lamúr lenne. nekem nem úgy tűnt az írásból, mintha már 10 éve együtt lennének, valószínűleg ez még egy friss, egy-két éves kapcsolat talán
87. ancsika688 (válaszként erre: 86. - Ca43169457)
2015. ápr. 23. 14:11
Szerintem akkor sem éri meg,hogy cselédkedjen.azért amiért ott laknak.Szerelmet,társat, keresett,nem házvezetőnői állást.
86. ca43169457 (válaszként erre: 85. - Kriszta773)
2015. ápr. 23. 14:06
Véleményem szerint ez maximális önbizalomhiányt tükröz. Inkább maradok a trutyiban, a langyosban, mint egyedül. mert egyedüll nem vagyok képes létezni, sem érzelmileg sem anyagilag. És sírok és nyalogatom a sebeimet. Valami ilyesmit érzek a fórumindító soraiból. Bár egy pont van, mintha azt írta volna, hogy a fickó házában lakanak...
85. kriszta773 (válaszként erre: 84. - Ca43169457)
2015. ápr. 23. 13:57

sok pasinak eszébe nem jutna magától semmi házimunka, és én sem csinálnám, ha nem lenne muszáj :) nem hiszem, hogy bárki is nagy örömmel végezné :)

inkább az a baj, hogy ha az ember elmondja, hogy neki ez túl sok, akkor nem az a reakció, hogy megbeszéljük, és hogyan lenne jó, hanem hogy akkor szakítsunk. és nincs intimitás, meg különalvások vannak gyerekek előtt, nehogy már azt hihessék, bármi gyengédebb közöm van a bejárónőhöz, ez durva

84. ca43169457 (válaszként erre: 83. - Kriszta773)
2015. ápr. 23. 13:46
Valamelyik előző megjegyzésemben talán írtam, hogy nálunk ez szerencsére nincs így. igaz, hogy kérni kell a férjemet, mert magától nem találja ki, hogy mondjuk ablakot szeretnék pucolnni vagy függönyt mosni, de mindenben segít.
83. kriszta773 (válaszként erre: 82. - Ca43169457)
2015. ápr. 23. 13:09

sok ilyen kapcsolat van, hogy a nő viszi a teljes háztartást, neveli, ellátja a gyerekeket, hébe-hóba szexelnek, a pasi meg éli a világát, és számára ez a megfelelő

szerintem, ha szerelem van, tisztelet, megbecsülés, szeretet, akkor a pasi sem nézi végig, hogy a nő egyedül robotol, és pláne nem hanyagolja nőként

82. ca43169457 (válaszként erre: 81. - Kriszta773)
2015. ápr. 23. 12:55
Sajnos jól látod, az egész helyzet nagyon gáz. A férfi szerintem kizsákmányoló, a hölgy pedig teljesen alá rendeli magát neki, a saját szükségleteitől pedig teljesen lemond. Úgy működik, mint egy robot...
81. kriszta773 (válaszként erre: 80. - Ca43169457)
2015. ápr. 23. 12:29
ha egy együttélős kapcsolatban már mindent meg kell beszélni, hogy miért nem segítesz, mikor már mások is mondják, hogy baj lesz, miért nem felelsz egy üzenetemre se, mikor az exednek mindig tudsz, miért akarsz külön aludni tőlem, miért nem ölelsz, csókolsz meg, ott azért elég nagy gázok vannak szerintem ahhoz, hogy beszélgetés se javítson. pláne ha ez a reakció, hogy ha problémás ez neked, akkor szakítsunk. megkapta a választ, azért nem mer morogni, mert akkor szakításig jutnának
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook