Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ne fogyózz, mert hízlal! fórum

Ne fogyózz, mert hízlal! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
2011. nov. 13. 11:51
Nekem a csoda fogyiszerek b.szták el a pm-et....
119. 1f95464bd4 (válaszként erre: 117. - Arianne113)
2011. nov. 13. 11:48

Hát én halott csecsemőktől biztos nem fogok hízni egy dekát sem...


Betegek!!!

118. Gumicsirke (válaszként erre: 117. - Arianne113)
2011. nov. 13. 11:41
Fúj...mondjuk azért a szűztea kapszula nem = halott csecsemőkkel:D
117. Arianne113 (válaszként erre: 116. - Gumicsirke)
2011. nov. 13. 11:40

Hallottad már, hogy a kínaiak megeszik a halott csecsemőket?

És valaki ezért még fizet is.. !


Láttam róla egy honlapot, képekkel is bizonyítva, uh felfordul a gyomrom tőle..

116. Gumicsirke (válaszként erre: 115. - Arianne113)
2011. nov. 13. 11:38

:)))

Itt viszont meg kell jegyeznem, hogy én szedtem szűztea kapszulát, és ittam szűzteát. Már vagy másfél-2 hónapja nem, mert nem akarom, h totál hozzászokjon a szervezetem, de sztem, amíg ésszel szedi az ember, jó mankó. Nekem is beindította a fogyást, amikor már jóideje stagnáltam. De, ha vki csak ezektől vár csodát, és amúgy semmin nem változtat, ész nélkül szedi, csalódni fog.

2011. nov. 13. 11:35

Macilaci pont most jutott eszembe, hogy anyám a hülye kínai fogyasztóteáit velem akarta megitatni...


Persze aztán egy kortyot ittam belőle és megmondtam neki hogy felejtsen el, inkább sportolok.

Úgy is lett. 4 év röplabdázás, fél év tenisz, tánc, foci.

Mindegyik tetszett, csak mivel heti 16 km-t legyalogoltam nem mindíg volt utána erőm elmenni egy egy órára.

Ennek köszönhetem húsz évesen a porckopást... megdöbbentek tudom húúúúúúú húsz évesen?? máshol is megkaptam már, de akkoriban muszáj volt iskolába járnom az érettségim miatt, és más lehetőségem nem volt.

Tanyán laktam, és onnan kellett begyalogolni a vasútra egy városba. Busz pont nem volt amikor mennem kellett volna, szóval ja.. Ez inkább télen volt nagyon rossz, mert térdig érő hóban gyalogoltunk, erdőn mezőn szántóföldön keresztül, ősszel meg elsüllyedtem a sárban, ráadásul hazafele mindíg sötétben mentünk és egy szántóföldön meg erdőn nincs kivilágítás... jó volt mikor a vaddisznó ott röffentett mellettem a bokorban, meg a szarvas bőgött.. :D

114. 1f95464bd4 (válaszként erre: 113. - Nyári szellő)
2011. nov. 13. 10:11

Szia!

Én a magam részéről egyáltalán nem veszem sértésnek, ellenkezőleg...

A hozzászólásodról az jutott eszembe, hogy a szomszédom egy harminc körüli nő, van némi súlyfeleslege, nem sok. Elment egy dietetikushoz, aki összeállított neki egy hat hetes diétát, ami méregtelenítéssel kezdődött. Leginkább zöldségekre és gyümölcsökre épült, ha jól emlékszem a húst száműzték, de hülyeségeket nem akarok leírni, a lényeg, hogy szakember állította össze az étrendjét. A vége az lett, hogy egy álló hétig itthon feküdt, mert magas láza volt, és folyamatosan a klotyón ült, bélgyulladást kapott.

Nekem ebben a tanulság annyi, hogy egy drasztikus változás a korábbiakhoz képest inkább ártalmas, mint hasznos. Persze nem mindig és nem mindenkinek, de a pakliban benne van... Bizonyára Nálad is valami hasonló probléma lehetett.

2011. nov. 13. 08:55

Szép reggelt mindenkinek!

Remélem,nem veszitek sértésnek,hogy idepofátlankodtam.Nagyon örülök,hogy rátaláltam erre a fórumra:)

Nemrégiben sajnos ismét sikerült a saját butaságom csapdájába esnem:(

"Fogyóztam" koplalással,aztán ismét eljött a pont,ahol nem bírtam tovább...kiéheztem....aztán újra nekiálltam enni..

Persze a kilók duplán visszajöttek...69kg vagyok jelenleg:(((

Sokadszorra sikerült így kitolni magammal.De most valami más is történt...A koplalást követő kajálások után éreztem,hogy valami nincs rendben velem..Folyamatosan felpuffadtam,úgy éreztem magam,mint egy lufi...Aztán elkezdett fájni a gyomrom,a hasam...Brutális görcseim voltak.A dolog vége az lett,hogy elmentem egy orvoshoz,jelenleg még kivizsgálásokra járok....

A vérsüllyedésem magas,(gyulladás van valahol a szervezetemben).Ultrahangon találtak a májamnál vmit,de az orvos szerint ez semmiség.(Félreértések elkerülése végett:egyáltalán nem iszom alkoholt!!!)

Szóval,miután eléggé megijedtem,elgondolkodtam azon,hogy ha én nem vigyázok magamra,más nem vigyáz rám!Befejezem a jojós "fogyókúrát",és életmódot váltok.

Szívesen csatlakoznék hozzátok itt a fórumon,és örömmel fogadnám tanácsaitokat:)

Bocsánat,ha kicsit hosszúra sikerültem...

112. Gumicsirke (válaszként erre: 111. - 1f95464bd4)
2011. nov. 12. 23:40
:DDDDDDDDDDD Igen, van is egy gumicsirkém, biztos innen az ötlet, hogy láttam gépelni..:DD
2011. nov. 12. 23:30

Az a baj, hogy én borzasztó vizuális vagyok...

Elképzeltem amikor regisztrálsz, ahogy egy pucér Gumicsirke klimpíroz...:)

110. Gumicsirke (válaszként erre: 109. - 1f95464bd4)
2011. nov. 12. 23:26

Őszintén szólva én sem tudom.....:DDD

ez volt az első, ami eszembe jutott, és megtetszett..meg a szottyadt kiflivég túl hosszú volt:DDD

2011. nov. 12. 23:25
Tudod gondolkodtam, hogy miért pont "Gumicsirke", hogy ez honnan jött, de rohadtul tetszik!:-)
2011. nov. 12. 23:19

És még valami...

Lehet találni olyan internetes oldalt is, amely a csodaszerek és módszerek helyett a mértékletességet és a mozgást javasolják, nem is lehet venni ezeken az oldalakon kapszulákat, porokat, fogyasztó macskateát és hasonlókat. Ezt teljesen ingyen javasolják, üzlet nélkül.

Nem akarok leminősíteni én semmit, csupán ez is egy alternatíva, és ha valaki elolvassa ezt a fórumot és elgondolkodik, már megérte. Aztán mindenki saját sorsának a kovácsa...

107. Gumicsirke (válaszként erre: 106. - Arianne113)
2011. nov. 12. 23:19
Én is benézek majd, mint támogató, bár kétlem, hogy sokat tudnék segíteni:D
106. Arianne113 (válaszként erre: 103. - 1f95464bd4)
2011. nov. 12. 23:17

Nagyon örülök. Nekem is erőt adsz így, bár megmondom őszintén már bizonyítottam magamnak hogy mekkora akaraterőm van, legyőztem az asztmámat is anno :)


Apum szerint, lefekvés előtt két órával már ne egyek semmit, az előtt is csak valami lájtosat szerintem igaza van, mellesleg szerencsétlen alig 60 kiló..

Azért nekem nagyon jól esik hogy vele még ezt is meg tudom beszélni, jó tanácsokat szokott adni :)

Írj hát minden nap, én is igyekszem felnézni többször :) Jóéjt!

2011. nov. 12. 23:05
Elnézést a helyesírási hibákért és a félre ütött betükért, ez van amikor a telefonomról írok...
104. Gumicsirke (válaszként erre: 103. - 1f95464bd4)
2011. nov. 12. 23:02

De azért valamit vacsizhatsz:))) Egyébként durván sokat fogytál, grat:)))

Én se pártolom a megvonásos dolgot, mert úgyis van 1 pont, ahonnan nem bírja tovább az ember.

Én pl ebédre ugyanazt eszem, amit eddig, ami jól esik, van, h pizzát, van, h makarónit, de persze van, h fogyisabbat, és inkább vacsira figyelek. Lehet, h így nem 2 hónap alatt megy le, de legalább tartósabb..

103. 1f95464bd4 (válaszként erre: 102. - Arianne113)
2011. nov. 12. 22:59

macilaci akartam lenni, de az már foglalt volt, így lettem Medve László...:-)


A hölgy cikkét pár hónapja én is olvastam, az indította el bennem, hogy mekkora hülye vagyok ezekkel a fogyókúrákkal. Tulajdonképpen Neki köszőnhetem, hogy elkezdtem másképp hozzáálni. Ő másfél év alatt fogyott le 41 kilót, és ehhez még oly nagy önsanyargatás sem kell, csal türelem.

Én tavaly ilyenkor kezdtem, három hónap alatt leadtam 27 kilót, ettem a káposztát répával, és szarrá hajtottam a szobabiciklim. Ezt tudom csinálni három hónapig, esetleg fél évig, aztán elegem lesz, bele sem kezdek.

A mostani helyzet egész más. Visszafogtam a kaját, de teljesen nem vontam meg semmit, nagyritkán még fagyizom is. 10 kiló ment le augusztustól. Elkezdtem a mozgást is szolídan.

Ezt így simán bírom, nem szenvedek.

Két éve szedtem étvágycsökkentőt. Azzal az volt a bajom, hogy egy-két hónap után megszokja a szervezet, kezdeti segítség, de inkább nem javaslom senkinek.

Ja, és orvos írta fel, laborvizsgálatok alapján, két hómappal később betiltották a forgalmazását, mert káros a szervezetre, a tévében is volt. A saját orvosom azt mondta, hogy ezek után nem ír fel semmilyen étvágycsökkentőt.

Ha esténként írok Nektek ide, már vacsora sem kell.:-)

2011. nov. 12. 22:15
Úh bocsánat!!! :D Nem macilaci hanem Medve László :D Elnézést tényleg :D
2011. nov. 12. 22:13

Na látjátok.. ti magatok is leírjátok, hogy ezek a szerek meg a diéták nemsokat érnek.

Elolvastam egyébként cukornádkisasszony egyik cikkét, szerintem kivitelezhető is amit ír, anélkül hogy megvonnánk magunktól akármit.


Eddig itt ugyanerről beszéltem, annyi különbséggel, hogy cukornádkisasszony ahogy írja, nem mozgós típus, én viszont szeretek mozogni.


Olvastam is róla, hogy az emberek többet ártanak maguknak ezekkel a szerekkel mint hatnak.


Persze mindenki maga tudja hogyan akarja csinálni, valaki itt írta hogy ő szép is akar lenni nem csak egészséges. Nos ez nem rossz dolog, de nálam inkább másodlagos kérdés, mint az egészségem.

Abban én is biztos vagyok, hogy amikor sportoltam, akkor is ettem mindent amit akartam jól éreztem magam és nem is voltam csúnya.


Szóval macilaci, kívánom neked a legjobbakat, és biztos vagyok benne hogy sikerül lefogynod, és egészséges leszel csak akarnod kell! :)


Mindenkinek ezt kívánom, erőt kitartást, akármilyen módszerrel is szeretnétek lefogyni :)

100. Gumicsirke (válaszként erre: 99. - HnéViktória)
2011. nov. 12. 22:01

Mondjuk én a csokikat meg a sütiket szinte abszolút nem eszem..:D de egy kis sajt, kolbász, jajj..nekem ezek a gyengéim:DD

De akkor jól csinálod, mert az ilyen étvágycsökkentőkkel az a baj, h addig fogy az ember, amíg szedi, de ah abbahagyja, visszajön 2x annyi, mert amúgy nem változtatott semmin..

99. HnéViktória (válaszként erre: 98. - Gumicsirke)
2011. nov. 12. 21:21

Igen az!

Hajjaajj én is szeretem a pocim,a csokikat a sütiket...és a jó magyaros ételeket.Ha érdekel nézz bele a naplómba,ott leírtam,hogy a hoodia szedését követően nem ismertem magamra.Két hó alatt fogytam le a 16kg-ot ami szinte hihetetlen,de nem a hoodiától,hanem az életmód változtatástól,és a mértékletességtől.Mert továbbra is ettem ugymond mindent,de keveset...

98. Gumicsirke (válaszként erre: 97. - HnéViktória)
2011. nov. 12. 21:15
Jaaa, az étvágycsökkentő, nem? Mondjuk nekem nem azzal van bajom, hanem, h szeretem a finom kajákat sajna...:DDD
97. HnéViktória (válaszként erre: 93. - Gumicsirke)
2011. nov. 12. 21:12

Hooodia P 57 .

Jó mankó,nekem rengeteget segített,mindazonáltal tőlem is rengeteg áldozatot követelt a fogyókúra ,de a lényeg,hogy boldog vagyok,és szerintem egészségesebb is.


Amugy én 85kg voltam ,de soha nem zavart a súlyom,volt önbizalmam is jól éreztem magam a bőrömben,de egészségtelenül éltem és ez elöbb-utóbb tudni lehet hova vezet.

96. 1f95464bd4 (válaszként erre: 95. - 1f95464bd4)
2011. nov. 12. 21:12
És kirakom a hűtő ajtóra...
2011. nov. 12. 21:11
Majd én is csinálok ilyen "before" "after" képeket...:)
94. 1f95464bd4 (válaszként erre: 89. - Arianne113)
2011. nov. 12. 21:08

Már korábban is láttam a hölgyet, de most újra megkerestem. Szó ami szó, az egészség szempontjából is fontos a túlsúlytól való megszabadulás, de ez a drasztikus változás a külsőben..., nos ez is figyelemre méltó.

Én szép is akarok lenni, nem csak egészséges!:)

2011. nov. 12. 21:04

Grat:D Egyébként nem vagyok benne biztos, h nehezebb megtartani, mint lefogyni..

Mi volt az a kis segítség?:D

2011. nov. 12. 21:02
Én most fogytam 16kg -ot !De most jön a neheze...megtartani.Még soha nem kezdtem fogyókúrába.Ez az első,kis segítséggel ugyan de sikeres lett.
2011. nov. 12. 20:52
köszi, már megtaláltam mindent :))
1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook