Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Napi irányadónk a Hold! fórum

Napi irányadónk a Hold! (beszélgetős fórum)


108. c4f059c04b (válaszként erre: 107. - Tundek)
2009. jún. 7. 15:42
Nem tartott sokáig.
107. tundek (válaszként erre: 106. - C4f059c04b)
2009. jún. 7. 15:38
De most már legalább letudod reagálni.
106. c4f059c04b (válaszként erre: 105. - Tundek)
2009. jún. 7. 15:37
Az én reggelem is vitával indult, már az olvasás előtt is.
105. tundek
2009. jún. 7. 15:13
Sziasztok oké oké én is egészen ügyi voltam eddig. Tudva a mikénteket én is odafigyeltem és tényleg lett volna a "harcra" ma 3× is lehetőségem.
2009. jún. 7. 11:57
Szia! Most kivételesen már reggel elolvastam amit mára írtál. Így a mai megfigyelésem nem lenne hiteles. Holnap megpróbálom csak este elolvasni.
2009. jún. 7. 09:59
Köszi Tündi a nagyon részletes mai napot. Túlélésre hajtunk ma. Jól írtad, ma ésszel, ne szívvel. Eddig még megy, nem hatott meg a család csokizása, sőt készítettem szendvicset is nekik...:)))) Én meg cseri-meggy.
102. tundek
2009. jún. 7. 08:43

Jó reggelt de jó, hogy itt vagytok.


Hát ma van a telihold.


Amikor a Hold a következő 7 nap után szembe kerül a Nappal, bekövetkezik a TELIHOLD.

Több nyugtalanságot és feszültséget hoz főleg érzékenyebb embereknél. Ilyenkor sokan nem tudnak aludni, az alvajárók ilyenkor kelnek felfedező útra, sérüléseknél, vagy műtéteknél a sebek jobban véreznek, mint máskor. Teliholdnál több bűncselekmény és erőszakos cselekedet történik, megnő a balesetek száma és a szülészeten is megerősítik az ügyeletet, mivel több baba születik.


Ezután, amikor a következő 7 nap alatt az utolsó negyedet éri el a Hold - FOGYÓ HOLD fázisáról beszélünk.

Ez az időszak bárminek a befejezéséhez kedvező. Aki egyébként is fogyókúrázik, most többet ehet, mert ezekben a napokban nem hízik annyira. Fogyókúrát is Fogyó Holdkor érdemes elkezdeni. A házi- és egyéb munkát könnyebben és hatékonyabban el tudjuk végezni Fogyó Holdkor, mint máskor. Ezekben a napokban a műtétek is jobban szoktak sikerülni.


mai zodiákus elem: TŪZ: kolerikus, lobbanékony vérmérséklet


Fényénél jól érezhető hatások érzékelhetők, az emberek, az állatok, és a növények életében is. A sebek jobban véreznek, mint máskor, hangulatunk ingerlékenyebb. Megszaporodnak az erőszakos, vagy szenvedélyektől túlfűtött események is.



Több gyermek születik, és a rendőri beavatkozásokra is többször van szükség. Kedvező hatása, hogy az e napon gyűjtött gyógynövények hatása erősebb. Pénzhozó, vagy egyéb gyarapító varázslatokra a Holdtöltét megelőző éjszaka a legalkalmasabb.Holdtölte idején érjük el testi és szellemi teljesítőképességünk csúcsát. A telihold néhány órájában világosan érezhető erő válik érzékelhetővé. A telihold természetfeletti ereje úrrá lesz rajtunk. Ez a fázis az önmegvalósítás és az alkotás időszaka. Aki különösen érzékeny a Hold befolyására, pl. a Rák jegy szülöttei, vagy akinek Rák jegyben állt a Hold a születési képletében, vagy egyéb fontos helyen, azok az emberek súlyos álmatlanságban szenvedhetnek ezeken az éjszakákon. A népi hagyomány szerint, jó védekezés ez ellen, ha ilyenkor kiteszünk egy tál vizet az ablakpárkányra. Ez semlegesíti a zavaró hatásokat, a Hold energiájával feltöltött vízzel pedig meglocsolhatjuk a szobanövényeket. A telihold energiái meggondolatlanná, kapkodóvá tehetnek, érdemes kicsit elgondolkodni, mielőtt valami elhamarkodott dolgot tennénk.Erotikus vágyaink fokozódnak. Teliholdkor gyakoribbak a szakítások is, ezért igyekezz elkerülni a veszekedéseket. A "holdkóros" emberek alva járnak, a sebek jobban véreznek, mint máskor, ezekben a napokban a szülések is gyakrabban indulnak meg. Ilyenkor számítani lehet az erőszakos cselekedetek és a balesetek számának fokozódásával is.


2009. június 7.


Telihold a Nyilasban


Azt veszed észre, hogy több a feszültség a mai napon, és olyan dolgok is elhangzanak, amelyekkel nem értesz egyet. Csak bátran szólj, nem kell némának maradnod, nem történik semmi, ha megmondod azt, ami a szívedet nyomja. Viszont ne engedd magad befolyásolni, és éppen úgy cselekedj a mai napon, ahogy azt az eszed és a szíved diktálja.


Ha tudjuk a mai napot töltsük családi körben. Minél jobban figyelünk családtagjainkra annál kissebb az esélye egy családi vitának vagy veszekedésnek. Ha kedvünk tartja találkozzunk barátainkkal is.


Egészségünknek ma a legjobbat a mozgással tehetünk. Tornázzunk mozogjunk legyünk a szabadba, de ne erőltessük meg szervezetünket. Egy nagy séta is jót tehet. Ha élsportolunk akkor a mai napon a bemelegítésre több figyelmet fordítsunk.


Együnk ma sok fehérjét fokhagymát és paradicsomot. A fehérje ma nagyon jól beépül a szervezetbe. Legyünk ezen a napon mértékletesek.


Célozzuk meg terebélnyesebb testrészeinket ma és ha azokon zsírfelesleg van akkor azok könnyebben fognak távozni.


Szerelmünkkel ma érdeklődő élményteli hangulatban vagyunk egy jó mozi esetleg egy vacsora kedvező lehet a kapcsolat mélységének fokozásában.


Nagyon nehéz nap ez: SÁTÁNI.

Ezen a napon mindenféle csábításnak a rossznak kell ellnállni, szembenézni, és mivel viselkedésünket nehezen tudjuk kordában tartani elemi erővel törnek elő az ösztönök.


Egyre ügyeljünk ma veszekedésbe ne keveredjünk. Inkább számoljunk el tízig, higgadtan és reálisan kezeljük az esetlegesen minket érő támadásokat.


A Szaturnusz és a Hold közötti feszült kapcsolat délután vitákat veszekedéseket hozhat.


Ha lehet ma gyümölcsnapot lénapot ne tartsunk bár ma kedvező lehetne ez szervezetünknek de mivel a Hold ilyen állásban van az éhségtől a koplalástól ma még ingerlékenyebbek lehetünk. Inkább fogyasszunk egy kis plussz energiát amit a délután folyamán testmozgással kompenzálunk, viszont szervezetünk nem lesz éhes, nélkülöző állapotban.


Tehát Drágáim a mai napot éljük túl és holnap gőzerővel előre diétával és mozgással égetjük a zsírt kedvezően két héten keresztül.


ÉSSZEL ÉLJÜK A MAI NAPOT, NE SZÍVVEL!!!

101. c4f059c04b (válaszként erre: 97. - Tundek)
2009. jún. 6. 19:25
Szia! A mai napom ledületesebben telt, mint a tegnapi. Ha sokáig nem olvasok horoszkópot, van úgy hogy tippelek, milyen jegyben lehet a Hold. Azt gyakran eltalálom, hogy tűz, víz, föld , levegős jegyben van-e. De esetenként a konkrét jegyet is.
2009. jún. 6. 18:06
Tünde, holnap milyen is lesz a Hold, teli?
99. kirkriszti (válaszként erre: 91. - Tundek)
2009. jún. 6. 18:05
Na ha ezt tudom tavaly, lehet hogy nekem is segített volna a vizsgákon :).....egyébként bak vagyok, de soha nem adok arra amit ír, mert egy időben nagyon függtem az ilyen dolgoktól és rájöttem hogy megzavarják a lelki békémet, úgyhogy kidobtam minden ilyen és hasonló könyvet....de a hold hatása valós dolog, tegnap én is éreztem :( nagyon kivoltam, de egész héten is..
2009. jún. 6. 10:22
Tündi,nagyon bejön a hold hatásai. ez a dagadó hold kiakaszt,de remélem már nemsokára fogyó hold lesz. nem tudok uralkodni az evésemen. most mintha jobb lenne, de a tegnap és a tegnapelőtt nehéz volt.
97. tundek
2009. jún. 6. 10:05

Jó reggelt Mindenkinek!


Annyira örülök, hogy azért van akit rajtam kívül érdekel!


Graywolf és mit tapasztaltál, hogy mennyire hiteles?


Mára:


A Hold 10 órakkor átlép a Nyilas jegybe.


Kedvező:

Sport –üzlet, eladás, valamint jogi, bírói és peres ügyekre, minden új vállalkozásra, úgyszintén turisták, papok, eljegyzés, házasság, pénzügyek, szerelem, alapítás, költözködés, új környezetre, kedvező minden új kezdeményezésre. Ideális a narancsbőr elleni kezelésekhez, bőrfeszesítő olajokkal.


Kedvezőtlen:



Semmire nem kedvezőtlen! Kiszárítóan hat, igyunk sok folyadékot.


A vártnál melegebb idő: Kirándulásra különösen alkalmas.


Gyümölcsnap:Ilyenkor étrendünkbe illesszünk minél több gyümölcsöt, illetve a gyümölcsfák ültetésére, gondozására is ezek a napok a legideálisabbak. Bab, borsó, kukorica, paradicsom, tök, lencse, szója, uborka, padlizsán, cukkini, bogyós gyümölcsök, gyümölcs, csili, paprika, füge, avokádó, dinnye, olajbogyó


Táplálékminőség: fehérje. Előnyben részesítjük a fehérje dús élelmiszereket. Ezeknek a napoknak van a legjobb fehérjeminőségük. Ez különösen a fizikai testre és az érzékszervekre hat.


Hangulatunk: optimista, tanulni vágyó, vallásos.

Ilyenkor vásároljunk útikönyveket, térképeket, túrafelszerelést, fizessük be a külföldi utazást. Olyan könyveket vegyünk, amik a szellemiségünket nagy magasságokba repítik. A ruhadarabok közül a nadrágok, szoknyák, harisnyák, keltik fel az érdeklődésünket. A dísztárgyak közül a gyertyák, mécses tartók, vallási tárgyak számíthatnak figyelmünkre.


Ne műttessük, csak életmentő műtét esetén, de gondoskodjunk a megelőző kezelésekről: comb, visszerek

96. c4f059c04b (válaszként erre: 93. - Tundek)
2009. jún. 5. 22:02
Én is olvasom, és összehasonlítom az aznap történtekkel.
95. Monee1986 (válaszként erre: 93. - Tundek)
2009. jún. 5. 20:25
Én olvaslak minden nap!
94. Monee1986 (válaszként erre: 89. - Tundek)
2009. jún. 5. 20:24
Az én agyam ma se fogott jól, biztos már nagyon tele a fejem, pedig még jó pár tételnek kell hely :( még a felénél se járok!
93. tundek (válaszként erre: 92. - Évike001)
2009. jún. 5. 14:44
Szia az túlzás ide mindenki csak benéz egy két mondat erejéig rajtam kívül.
2009. jún. 5. 14:43
Szóval itt van Mindenki...
91. tundek (válaszként erre: 90. - Kirkriszti)
2009. jún. 5. 13:52

Szia Kriszti sajnos nem bár nagyon érdekel és sokat szoktam utána olvasni érdekel nagyon. Amatőr szinten saját kedvemre kezdtem és gondoltam akit érdekel jöhet és elolvashatja az aditt napját. Vannak lányok akiknek sok minden bejött és nagyon dicsérik. A hold nem horoszkóp abban nagyon én sem hiszek sőt. De a hold az nagyon érdekel.


Ha megmondod azt, hogy milyen jegyben születtél tudok mást is mondani.



Móni a tanulás miatt szokott jönni olvasni. Kiváncsi leszek ma bejön-e neki.

2009. jún. 5. 13:13

aztaa, úgy látszik szakértő vagy Tünde...én egyébként ..bocsánat, de antihoroszkóp vagyok...viszont ez a hold-téma érdekel, mert valóban megfigyeltem ezekt a befolyásolésokat, csak nem tudtam minek tulajdonítani.. :)


Monee, átköltöztél ide? :)

89. tundek
2009. jún. 5. 07:37

Jó reggelt

Mára:


A mai napra is erősen vonatkozik a tegnapi leírás.


Annyi még, hogy ma kevés vagy szinte semmi szénhidrátot ne fogyasszunk, mert a sok plussz kalória nem marad következmény nélkül. Ma különösen erősen beépül a szervezetbe a szénhidrát.


Ma a munkában nagyon jól fogunk haladni előreléphetünk sokat. Mivel az ész és az értelem napja van, ma könnyen fog az agyunk így új tanulmányokat könnyen befogadunk. Az energia gyorsan terjed ma a csakráinkon.


Ma a szex nagyon fontossá válik számunkra, érzelmi háttérrel.


Ha lehetőségünk van töltsünk minél több időt társaságban, folytassunk komolyabb beszélgetéseket, bővítsük ismereteinket.


Szép napot mindenkinek!

88. tundek (válaszként erre: 85. - 262b7bb370)
2009. jún. 4. 10:58

Szia.


Köszi a kisegítést Adra.

87. tundek (válaszként erre: 86. - Monee1986)
2009. jún. 4. 10:58
tessék akkor lenyugodni szépen és tanulni nem pedig hisztizni
86. Monee1986 (válaszként erre: 84. - Tundek)
2009. jún. 4. 10:34
Én vizsgaidőszakban mindig hisztis vagyok :)
2009. jún. 4. 10:07

Köszönjük Tündi!!!


A skorpióban járó holdnál, hajlamosak vagyunk a szélsőségekre, azaz vagy nagyon mélyen beleássuk magunkat valamibe (pl. egy könyvbe mélyedünk bele) vagy elutasítóan viselkedünk, egyáltalán nem érdekel minket semmi.

A legjobb ilyenkor azonban elmélyedni, meditálni, kicsit magunkba fordulni. Vagy akár titkokat felderíteni:)))

84. tundek (válaszként erre: 83. - Monee1986)
2009. jún. 4. 09:37

hát igen is meg nem is lehetünk jók is rosszak is ez attól függ, hogy hogyan indul a napod jól-e vagy rosszul.


A szélsőség ezesetben azt jelenti, hogy a hangulatunk elég csapongó hisztis, sértődős, veszekedős. Ebből adódik hogy vagy jók leszünk ma agyban vagy nem

83. Monee1986 (válaszként erre: 82. - Tundek)
2009. jún. 4. 08:26
Mi az hogy szélsőségesek lehetünk a tanulásban... remélem jót jelent :)
82. tundek
2009. jún. 4. 08:16

jó reggelt

Mára:


Ma a hold belépett a skorpió csillagjegybe.


Kedvező: horoszkóp, asztrológia

Vas, tűz, technika, vegyészet, gyógyszer-ügyek, fegyveres tények, sebészeti foglalkozásra. Öntözésre. Gyógynövények gyűjtésére. Kedvezőtlen:



Skorpió jelben egyébként legjobb semmiféle ügyet meg nem kezdeni vagy indítani! s a felsorolt kivételektől eltekintve általában mindenre kedvezőtlen s ezért ilyenkor semmibe se kezdjünk!


Csapadékos idő: magas páratartalommal. Ne induljunk el esernyő nélkül.


Levélnapok: Étrendünkben legyen sok olyan zöldféle, aminek a levelét fogyasztjuk. Ekkor ültessük és gondozzuk is ezeket a növényeket. Saláták, spenót, galambbegysaláta, endívia, petrezselyem, káposztafélék, mindenfajta leveles fűszernövény, spárga, gombák, zsázsa, póréhagyma, mángold, rebarbara


Táplálékminőség: Szénhidrát Fogyasszunk több kenyeret, gabona félét. Ezeknek a napoknak jó szénhidrátminőségük van, és az idegrendszert befolyásolják.


Hangulatunk: misztikus, szenvedélyes, ellentmondást nem tűrő.


Ilyenkor jó vásárolni, fehérneműt, parfümöt, illóolajakat. A könyvespolcokon a krimiket, rémregényeket, misztikus könyveket vesszük észre. a vörös és fekete színű dolgok is jobban tetszenek.


Ne műttessük, csak életmentő műtét esetén, de gondoskodjunk a megelőző kezelésekről: nemi szervek, húgyvezeték



Ma hajlamosak lehetünk sértő megjegyzésekre. Viszont ha minket megsértenek akkor nagyon sokáig neheztelhetünk arra az illetőre.

Ma saját magunkat sem szeretjük igazán.


Ha nőgyógyászati problémánk van azt most kezeltessük, de ne műtessük. Menjünk el nőgyógyászhoz ellenőrzésre.


Ma a kozmetikusnál a nemi vonalakat gyantáztassuk, mert ma nem fáj annyira.


Ma a munkahelyen is igen szélsőségesek lehetünk úgy a tanulásban is.


Ma a szerelemben a testi lelki egyéválásra vágyunk partnerünkkel.


Szép napot mindenkinek.

81. tundek (válaszként erre: 80. - Monee1986)
2009. jún. 3. 17:22
igen igen hajrá!!!
80. Monee1986 (válaszként erre: 79. - Tundek)
2009. jún. 3. 16:51
Köszönöm! Akkor már csak a sok sok tételt kell a fejembe tuszkolni :)
79. tundek
2009. jún. 3. 15:33
Szivesen és szeretném megdicsérni a kosztümödet nagyon csini vagy benne.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook