Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Napi irányadónk a Hold! fórum

Napi irányadónk a Hold! (beszélgetős fórum)


288. tundek
2009. júl. 29. 12:53

sziasztok


Szia Kriszti de rég hallottam felőled mi a helyzet veled? De jó hogy benéztél, nem 90 napos most szünetel beleuntam január óta. Elég volt most a WW diétát kezdtem el hétfőtől és ez nekem most nagyon bejön.


Szösz ma gyümileves és dinnye és tessék elkezdeni tornázni vagy lm-ezni én is ma megyek először futni két hét után.


Móni hát ez a dinnye sem valami szupi de mindegy megeszem sőt túl vagyok már 80 dkg-on. Még 1.2 kilót ehetek ma belőle.

287. szöszipanna (válaszként erre: 285. - Monee1986)
2009. júl. 29. 10:39

Amikor először fogytam le 69 kg-ra 80ról, katasztrófa lett a bőröm. Voltam vákumos kezelésen. Csak jót tudok mondani róla, de másfél havi fizuba került. Ezt nem tudja az ember megengedni.


Nálunk nem a pénz, hanem hogy mikor engednek el a munkahelyről. Sajnos ez a domináns. És lehet kapunk kölcsön nyaralót, így nem fog egy vagyonba kerülni.


Add csak be a jelentkezésedet! Ha meg sikerül, akkor akár tanárhoz is, akár intenzív tanfolyamra is be lehet még iratkozni a felvétel előtt! De ezen elég akkor aggódni, ha benn maradsz a rostán. Ne aggódj, van aki még ennyit sem beszél mint te!

286. Monee1986 (válaszként erre: 280. - Tundek)
2009. júl. 29. 10:33

Igen, igen dinnyézzünk :)

Bár ma még nem ettem, annyira nem ízlett tegnap, hogy egyenlőre nem vitt rá még a lélek :)

285. Monee1986 (válaszként erre: 284. - Szöszipanna)
2009. júl. 29. 10:33

Pedig biztosan jók a gépi dolgok is, ha nem lenne az akkor a sok celeb nem használná :P

Én csak itthon tekercselgetem magam, meg most szemezek ezzel a celluless nevű vákumszerű valamivel :) itt olvasgattam pozitív hozzászólásokat a hoxán.


Mi is azért az utolsó héten megyönk, mert akkor a legolcsóbb :)


Van nyelvvizsga, bár a fősulin már nem volt nagyon jó a nyelvoktatás és leépültünk...így néha a nyelvtudás miatt nem merem beadni a jelentkezést.

284. szöszipanna (válaszként erre: 272. - Monee1986)
2009. júl. 29. 10:22

A kettő párosítása nagyon jó, gondolom van nyelvvizsgád is és akkor ha ezzel is végzel, hátha már nem lesz gond az állással.

Nyaralás? Az nagyon jó lesz akkor neked. Mi éppen tegnap tárgyaltuk párommal, hogy lehet mégiscsak megnézzük pár napra a balcsit 20a után. Ha rossz idő van, akkor is van látnivaló arra. Ott dolgoztam két nyarat diákként és már nagyon hiányzik a balcsi.


Hát már tornázhatnék elvileg, de mert csak minimális a seb a hegen. Csak valahogy ennyi idő után az erőm elhagyott. Szóval ma lehet egy LM-el megpróbálkozom és utána fokozatosan.

Igen én járok masszázsra, mert van két gerincsérvem és azt nagyon karba tartja. És mivel fogyizom így a kellemest a hasznossal összekötöttük és nyirokmasszázst kapok hátmasszázzsal. Mivel nem egy rohamtempóban fogyok, így próbálom, hogy a bőröm ne látszódjon meg. És tényleg jót tesz és még kifizethető. Gépi kezelést nem tudnék megfizetni.

2009. júl. 29. 10:15
Ne egyek ma húst??? Na ha ezt tudom, akkor veszek dinnyét én is. Lehet még nem késő, mert van 3 adag gyümilevesm. Lehet ez is lesz!
2009. júl. 29. 09:22
Szia Tündek :) csinálod még a 90 naposat?
281. tundek
2009. júl. 29. 07:16

Jó reggelt


Mára:


Növő Hold a Skorpióban


Ügyelned kell, hogy minden szabályt betarts, mert bírságveszélyesek a napok. Talán olyan hírt is közölnek veled, aminek nem fogsz örülni, esetleg valaki támadásba lendül, és olyan vádakkal illet, amely mélyen megsebzi a lelked. Fel kell készülnöd, megacélozni magad, és ha hideg fejjel gondolkozol, olyan választ tudsz adni, ami tökéletes, és amire az illető talán nincs is felkészülve. Szerelmi kapcsolat miatt tele vagy vágyakozással, várakozással, a lelked csordultig van érzelmekkel.


9. holdnap:


A nap szimbóluma: denevér.

A holdhónap első sátáni napja. Az illúzió, a megtévesztés, a becsapás, a csábítás és a megrontás fekete napja. A tiszta embernek azonban nincs mitől félnie, mert az ilyen szándékot és veszélyt hamar felfedezi.

Legyünk nyugodtak ezen a napon, szépen, csendben folytassuk azt, amit elkezdünk. Érzelmeinket ne nyilvánítsuk ki, ne próbáljunk senkit se meggyőzni. Új dologba ne vágjunk bele. Tekintsünk vissza a múltba, ahová anyai vonalon a nagymamán át vezet az út. Különös tisztelettel járjuk be ezt az utat, megemlékezve anyánk, nagymamánk intelmeiről és tanácsairól. A rontáslevételre alkalmas nap. Tükörbe lehetőleg ne sokat nézzünk. Húst, gombát ne együnk és alkoholt se fogyasszunk. Az álmainknak nem kell hinnünk ezen a napon, azok amúgy is gyötrelmesek és rémisztőek lehetnek



Ma maximalisták lehetünk de nemcsak magunnkal hanem mindenkivel szemben.


Védjük magunkat a gombás megbetegedések ellen, mert most különösen veszélyes lehet ránk nézve.


Ha tehetjük fogyasszunk sok fokhagymát, mert gyógyító hatása nagyon fontos. Immunerősítő is egyben.


A mai napon ha tudunk vegyünk frissítő, nyugtató fürdőt.


A mai napon a munkában nem ismerjük a középutat. Ezt elvárjuk másokkal szemben is.


A mai nap a szerelemben nagyon szenvedélyesek lehetünk. Vágyunk az érzékiségre, a szenvedélyre.


Ha tehetjük ma locsoljunk, öntözzünk, mossunk, ússzunk


Ma fodrászhoz ne menjünk.


Szép napot mindenkinek.


Már csak 8 nap és fogyóhold.

280. tundek
2009. júl. 28. 23:06

Móncsi hajrá reggel a dinnyenap. Igazi sötétzöld csík nélküli dinnyét szereztem lehet az íze az sz..r lesz majd kiderül.


Jó éjt mindenkinek

279. tundek (válaszként erre: 278. - Monee1986)
2009. júl. 28. 17:11

remélem nem vagy beteg és azért kell a vérvétel!


Akkor holnap dinnye nap nekem is van most itthon de azt nem tudom hogy jó-e vagy nem mert nem lett meglékelve.


Már nem sok van a festésből és a másik színt azt csak holnap tudom, mert ennek megkell száradni.


nem is olyan sok dinnyét ehetek holnap csak kb. 2 kilót mert 100 gr dinnye 1 pontot ér.

278. Monee1986 (válaszként erre: 277. - Tundek)
2009. júl. 28. 15:05

Okés, még holnap is dinnyézést tervezek!

Reggel megyek vérvételre, de utána csak dinnye.

Ma még csak egyszer ettem fél12 körül, nem olyan fincsi most a dinnye mint a múltkor.

Jó festegetést!

Én még erőgyűjtésen vagyok :) de még van idő estig :)

277. tundek (válaszként erre: 276. - Monee1986)
2009. júl. 28. 14:44

Hát igen én is ezt mondom


lehet holnap beállok melléd egy ilyen dinnyenapra ha csinálod még holnap is és nem utáltad még meg a dinnyét.


Én a festegetéssel a létráról le fől töltöm most a sportórámat. Este ha lesz erőm és kedvem akkor ma tuti elmegyek futni,.


Neked jó tornát ha mégis nekifogsz csak vigyázz nagyon meleg van.



Növő hold ide vagy oda lehet nagyobb a kisértés ilyenkor de ha van akaraterő és nem bűnözik az ember állandóan akkor megy az lefelé :-)))

Vagy nem?

2009. júl. 28. 14:31

Ügyes vagy!

A tartós fogyás titka az, hogy lassan megy.

Tünde! Én is igyekszem kiiktatni a növő holdat a tudatomból, de ha megingok, akkor meg olyan könnyű arra fogni :)


Lassan én is ráveszem magam a tornára, ma meg kéne csinálni a 20perces R.Rékás popsit is, mert két napja csináltam és piszok izom lázam lett, de legalább érzem, hogy van olyanom ;)

275. tundek (válaszként erre: 274. - Patrícia2000)
2009. júl. 28. 14:26

Szia Patri de jó neked nagy grat érte. Ne akarj egyszerre lefogyni az nem lenne jó úgysem. Szép lassan és akkor az ember minden dekának örül.

Nagyon ügyi vagy. Bár őszintén megvallom most van akaratom és így engem sem izgat annyira a övő hold de ha így haladok akkor a fogyó sokat fog majd segíteni remélem

2009. júl. 28. 13:59
SZIASZTOK,MOST NEM KAVAR BE A DAGADÓ HOLD SEM, 2 NAP ALATT SIKERÜLT LETORNÁSZNOM A SÚLYOMAT 1,2 KILÓVAL.SZUPER. BÁRCSAK NEM 40-80 DEKÁKAT FOGYNÉK,HANEM LEGALÁBB 1-2 KILÓT!
273. tundek
2009. júl. 28. 12:48

szia Moncsika és Szöszi


Nagyon meleg van sok sok folyadék én is kint vagyok néha benézek festegetem a teraszon a korlátot.

2009. júl. 28. 12:12

Szia!

Szoktalak titeket még olvasgatni, csak mostanában nem nagyon szóltam hozzá.

Hát munka sajnos nincsen, igazából nem is nagyon találok még csak olyat sem ami a végzettségemnek (nemzetközi kapcsolatok) megfelel. Most belevágtam egy valutapénztáros - valutaügyintéző tanfolyamba, pénteken lesz a második előadás.

Pihenés van, meg készülök a szeptemberi nyaralásra(szept5-12), ami a diétát és amozgást jelenti, meg persze már arra is gondolok, hogy mit vigyünk majd magunkkal.

Igazából, alig csinálok valamit egész nap: torna meg gépezek és olyan gyorsan peregnek a napok...már szombaton augusztus.

Hát ennyi van!

Veled minden rendben? Tornázhatsz már a műtét miatt? Olvastam, hogy többen jártok masszázsra, biztosan jó, nemcsak fogyi miatt, hanem mert el is lazít.

271. szöszipanna (válaszként erre: 270. - Monee1986)
2009. júl. 28. 11:04
Szijja! De régen hallottam felőled! Van már munka a friss diplomásnak vagy pihensz?
2009. júl. 28. 10:59
Én pont dinnyenapot terveztem mára, így a böjt meglesz :)
2009. júl. 28. 10:31

Böjtölés akkor estére teszem, mert ki kell menni ebben a melegben és ezt nem szeretem!

9 nap? Olyan gyorsan halad! :) Juppijé

268. c4f059c04b (válaszként erre: 267. - Tundek)
2009. júl. 28. 09:00
ok :)
267. tundek (válaszként erre: 266. - C4f059c04b)
2009. júl. 28. 08:54
hajrá de jó lenne valami kép a végeredményről
266. c4f059c04b (válaszként erre: 265. - Tundek)
2009. júl. 28. 08:51
Na jó, a csípőfogó több helyen is kicsorbult, de azért mert a drót túl vastag volt hozzá. Ma ia kipróbálom.
265. tundek (válaszként erre: 264. - C4f059c04b)
2009. júl. 28. 08:47
szia na ennek azért örülök, legalábbis hogy sikerült mégis megcsinálni látod a mai nap viszont már alkalmas rá.
2009. júl. 28. 08:38
Szia! Tegnap vettem drót hajlításhoz (karkötő készítés) fogót meg vágót, és utána olvastam hogy ez a nap nem jó az ilyen fémmunkákhoz. Azért érdekes mert kb. egy éve akartam is fémmunkás cuccokat venni, és pont tegnap vettem meg. Kipróbáltam, és sikerült megcsinálni amit szerettem volna.
263. tundek
2009. júl. 28. 08:30

Jó reggelt!


Mára:


Már csak 9 nap és fogyóhold ez szuper.


8. holdnap:


nap szimbóluma: főnix.

Ezen a napon zajlik a szervezetben az a biokémiai átalakulás, melynek eredményeként az első hét holdnap munkájának hozadéka végleges formát ölt. Ezen a napon nagyon óvatosan bánjunk a tűzzel. A bűnbánatra és a megbocsátásra legmegfelelőbb nap.


Gondoljuk át eddigi életünket, emlékezzünk a múltra. Szimbolikusan dobjunk tűzbe minden kellemetlenséget, sikertelenséget, bajt, nemkívánatos cselekedetet és rossz gondolatot. A spontán cselekedeteinket ne korlátozzuk ezen a napon. Böjtölésre is kiváló nap, de ha nem ezt tesszük, akkor magvakat és gabonaféléket fogyasszunk, illetve halat. Nagyon alkalmas ez a nap különböző gyógyszerek készítésére.


12:56 kor a Hold belép a skorpió jegybe, ezért:


Kedvező:

Vas, tűz, technika, vegyészet, gyógyszer-ügyek, fegyveres tények, sebészeti foglalkozásra. Öntözésre. Gyógynövények gyűjtésére.


Kedvezőtlen:

Skorpió jelben egyébként legjobb semmiféle ügyet meg nem kezdeni vagy indítani! s a felsorolt kivételektől eltekintve általában mindenre kedvezőtlen s ezért ilyenkor semmibe se kezdjünk!


Csapadékos idő: magas páratartalommal. Ne induljunk el esernyő nélkül.


Levélnapok:

Étrendünkben legyen sok olyan zöldféle, aminek a levelét fogyasztjuk spenót, káposzta. Ekkor ültessük és gondozzuk is ezeket a növényeket. Saláták, spenót, galambbegysaláta, endívia, petrezselyem, káposztafélék, mindenfajta leveles fűszernövény, spárga, gombák, zsázsa, póréhagyma, mángold, rebarbara


Táplálékminőség: Szénhidrát

Fogyasszunk több kenyeret, gabona félét. Ezeknek a napoknak jó szénhidrátminőségük van, és az idegrendszert befolyásolják.


Hangulatunk: misztikus, szenvedélyes, ellentmondást nem tűrő a szerelemben és sértődékeny, morcos az életben


Ilyenkor jó vásárolni, fehérneműt, parfümöt, illóolajakat. A könyvespolcokon a krimiket, rémregényeket, misztikus könyveket vesszük észre. a vörös és fekete színű dolgok is jobban tetszenek.


Ne műttessük, csak életmentő műtét esetén, de gondoskodjunk a megelőző kezelésekről: nemi szervek, húgyvezeték, könnyen elkaphatunk ma fertőzést vigyázzunk. Intimtorna, szörtelenítés ma szóba jöhet.


Egyébként sem jó sok mindent kezdeni azokon a napokon amikor két jegy váltja egymást.


Szép napot mindenkinek!

262. tundek (válaszként erre: 261. - Szöszipanna)
2009. júl. 27. 15:14
Tényleg ezt el is felejtettem írni köszi Szöszi
2009. júl. 27. 10:46

És már csak 10 nap!! Juppijé!


Dolgoztam, így nem is tudtalak olvasni sajnos.

260. tundek
2009. júl. 27. 09:35

Sziasztok bocsi hogy tegnap nem voltam!


Mára:


Növő Hold a Mérlegben


Mázlista vagy, mert ha még nem vagy szerelmes, most olyan valakibe leszel, aki a csillagokat is lehozza neked az égről. És ugyan nem vagy bosszúálló típus, de most olyan hír jut a fülecskédbe egy régi partneredről, hogy az elégtétel jóleső érzése járja át a lelked. Különösen, hogy annak idején nem váltatok el valami szépen. Itt az ideje, hogy egy kicsit többet foglalkozz a szépségeddel. A hűtőben tartott joghurt nem kizárólag az éhenhalás ellen tesz jó szolgálatot, hanem táplálja a bőrödet, a tejenzimek segítik a bőrsejtek regenerációját.



A Hold a mérleg jegyben jár:


Kedvező:

Adás-vételre, papokkal-barátokkal való érintkezésre, szerelemre, művészetre, vidéki utazásra, kereskedelmi forgalomra, s mindenre, amit siettetni óhajtunk


Kedvezőtlen:

Vas, acél, fémekkel és tűzzel való foglalkozásra, technikai munkára.



Napos idő: A növények több fényt vesznek fel, mint máskor, az emberekre is kellemes hatással van. Viseljünk napszemüveget, mert a fény, vakító lehet.


Virágnap:Ilyenkor fogyasszunk minél több olyan zöld félét, aminek a virágát esszük, karfiol, articsóka, brokkoli, kelbimbó, mindenfajta virág, napraforgómag, len, repce, diófélék, csipkebogyó, de kipróbálhatunk újdonságokat is, pl. babvirág, rántott bodza, stb. Ekkor érdemes a virágos növényeinket elültetni, gondozni.


Táplálékminőség: zsír

Előnyben részesítjük a zsír dús ételeket, olajos magvakat. E napoknak van a legjobb zsír és olajminőségük, és a mirigyrendszert látják el.


Hangulatunk: Társaságkedvelő. Diplomatikus, de esetenként döntésképtelen.


Ilyenkor jó vásárolni, szép, divatos dolgokat, réz lakásdíszeket, kiegészítőket. Olyan holmikat, amik felhívják a figyelmet jó ízlésünkre.


Ne műttessük, csak életmentő műtét esetén, de gondoskodjunk a megelőző kezelésekről: csípő, vese, hólyag


7. holdnap:


A nap szimbóluma: jogar.

A természet szelleme és az elemek munkálkodásának napja. Az esetleges provokációk napja. Ezen a napon provokációnak vagyunk kitéve, s többek között éppen ezért beszéljünk minél kevesebbet. Minden kimondott szó valósággá válik.


A hazugság mindig megbosszulja magát, különösen az, amit ezen a napon elkövetünk. Csakis az igazat mondjuk, és kívánjunk bátran jót mindenkinek. Imáink is biztos meghallgatást nyernek. Szárnyas húst és tojást ne együnk. Ha valamilyen edényünk összetörik, az nem jó jel. Papírt ne tépjünk szét ezen a napon és fogat sem ajánlatos húzatni.


Szép napot mindenkinek

2009. júl. 25. 11:36
Hát átgondolt döntés nem tudom hogy lesz e, de el kellene már beszélgetni a párommal a kapcsolatunkról. De eddig mindig vártam valamire. Na hátha ma lesz elég erőm hozzá!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook