Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nálatok is ez van? fórum

Nálatok is ez van? (beszélgetős fórum)


13. e2da8c4d63 (válaszként erre: 12. - Zeusz33)
2010. okt. 11. 09:36
Akkor meg nem adom fel! :)
12. Zeusz33 (válaszként erre: 11. - Őzikee)
2010. okt. 4. 13:05
Nem vagy álmodozo,én is hiszem,hogy van iiyen csak sajna ritka az amikor az ember megtalálja a lélektársát.
2010. okt. 3. 18:26

"Szerintetek az csak az en alomvilagom, hogy ket ember olyan igazan melyen, onzetlenul, nagyon sokaig, egy harmadik megjelenese nelkul szerese egymast? Mert lehet, hogy en vagyok tul almodozo, es csak varom a tokeletes kapcsolatot, kozben meg elszall az eletem. "


Erre én is kíváncsi lennék

2010. okt. 3. 18:22

Meg kerdezni is akartam valamit:

szerintetek az csak az en alomvilagom, hogy ket ember olyan igazan melyen, onzetlenul, nagyon sokaig, egy harmadik megjelenese nelkul szerese egymast? Mert lehet, hogy en vagyok tul almodozo, es csak varom a tokeletes kapcsolatot, kozben meg elszall az eletem.

Az az igazsag, hogy meg senkivel nem talalkoztam, akivel az az eget rengeto, konnyekig meghato szerelem lett volna. Felreertes ne essek, tudom mi a szerelem, de nalam valahogy soha nem tokeletes.

Nem tudok donteni, hogy valogassak, vagy vegyem eszre, hogy EZ az, csak az eletben mas, mint a filmeken.

Vagy en nem vagyok eleg ahhoz, hogy szeremben tartsak valakit... :(

2010. okt. 3. 18:15

Sziasztok, koszi a tanacsokat, nagyon jokat irtatok!

Az en hozzaallasomat probaltam eloszor is megvaltoztatni, es az teljesen igaz, hogy ha az onbizalmam rendben van, akkor mashogy latok en is mindent (mar amikor rendben van...). Szoval a 'godorbol' meg nem vagyunk kint, de annyit mar hal'Istennek latok, hogy meg mentheto.

Csak ossze kellene szednem magam, hogy a regi, eros, sugarzo valaki legyek. A baj az, hogy nem tudom eldonteni, valoban akarom-e.

Teljesen elszigetelten elunk kulfoldon, mostanaban rengeteg gonddal, es ez kiszivja minden erom. De mar el bennem egy kep, hogy milyen lehetnek, es ez ad kis erot.

Ja, es megprobalok kicsit lazabban gondolkodni, mint a ferfiak, nem mindennek az okat keresni - foleg nem magamban. Mintha ez is segitene.

A depis napokon mondjuk nem megy, de azert probalgatom. :)

2010. szept. 25. 10:45
Egyszer minden olyan kapcsolat így jár amit nem ápol az ember csak az elején. Minek tovább strapálni magunkat ha már véglegesen megszereztük és úgy sincs hova mennie. A legtöbb kapcsolat csak addig marad meg érdekesnek míg nincs meg az anyagi háttér és a biztonság, utána már tök mindegy hogy a másik mit gondol vagy mit érez vagy mire vágyik stb
7. 3e98087e57 (válaszként erre: 1. - E2da8c4d63)
2010. szept. 25. 04:15

Szia!


Sikerült változást elérned?

6. 8ba6c5fcf8 (válaszként erre: 1. - E2da8c4d63)
2010. szept. 6. 13:29
Ne magadat hibáztasd és ne gondolj arra, hogy Te nem vagy jó! Ez a legrosszabb amit tehetsz. Hogy ez így alakult neki is van köze és a megoldásában is ugyan úgy részt kellene vennie. Próbálj vele beszélni, hogy nem szeretnéd, ha már csak a megszokott, monoton dolgok működnének. Fiatal vagy és az, hogy NŐnek érzed magad ugyan olyan fontos, mint a csekket befizetni! Ha nem jobban!
2010. szept. 6. 12:44

Szerintem próbáld meg olyan helyekre elvinni, ami őt érdekelné.

Ha pl szeret meccset nézni, akkor kérdezd meg nem mentek-e ki valamikor (mondjuk holnap a Moldávok ellen).

De a lényeg, hogy eleinte olyan közös program kell, ami őt érdekli. Nálam ez anno működött.

A szexuális élet?

Hát, vannak apróságok, amivel fel lehet dobni, de te ismered a párodat. Mellesleg vannak emberek, akiknek egyszerűen ennyi az igényük, nincs probléma azzal, hogy kíván-e vagy sem.

4. cbe267d9cf (válaszként erre: 1. - E2da8c4d63)
2010. szept. 6. 12:43

Szerintem először is beszélgetni kéne vele erről. Másodszorra meg izgalmasnak lenni. Nem kell ahhoz két ember, hogy programjaitok legyenek: vegyél hétvégékre színházjegyet, szervezz kirándulást, baráti találkozókat - persze a pároddal közösen, de ha ő ücsörgős, akkor kezdeményezz te. Otthon ne legyél macinaciban és ne egy sima pólóban feküdj le mellé aludni. Otthon is legyél nő: a frizurád, a sminked...stb. legyen a helyén. Ha csak a TV előtt ültök, akkor egyikőtök sem fog mozdulni. Szervezz randit: ne otthonról induljatok pl. mozizni, hanem találkozzatok a városban, sétáljatok... stb. Előbb- utóbb kinyílik a világ, megkapod a virágcsokrodat és a bókjaidat is. És a szex is felélénkül, ha nem az esti filmen alszotok el az ágyban. Legyen neked is és neki is külön élete: hobbi, barátok, saját szabadidő, ne csak egymás társaságai legyetek, mert egy idő után nem lesz saját élményetek, amiből a saját személyiségeteket építhetitek. Mindez munka, sok, és tudatos odafigyelést, és munkát igényel. És kommunikációt. Magától lapos lesz a kapcsolat.

Mi öt éve vagyunk együtt, és mivel tudatosan figyelünk erre, hát nem laposodik. De az is tény, hogy a császársebemmel a hasamon még vonszolni alig tudtam magam, a fürdőszobáig kimentem sminkelni, és nem macinacit vettem fel, hogy ne "házimacának" nézzen. És ő is odafigyel ezekre.

2010. szept. 6. 12:18

sziasztok!


mi több mint 6éve vagyunk együtt..Szex témához: 1,5év azért még nagyon kevés,hogy így legyen nálunk 6év után is nagyon kíván a párom,nem beszélgettél erről vele?Te kívánod őt?Nálunk én vagyok az aki beérné heti 1x-i szexel,ő nem..Programozáshoz:Azóta járkálunk inkább mindenfelé mióta megszületett a kislányunk és neki akarunk élményeket,így mindenkinek jó..

Ötletet nem nagyon tudok adni,mert nálunk kb 2évig volt hogy járkáltunk utána rengeteg lett a munkája,amit már sokszor nemtudtam tolerálni,hogy nincs rám ideje,de a kislányunk születése óta megváltozott a helyzet..Lehet szülnötök kéne:-)

2010. szept. 6. 06:30

Szia


Nem vagy egyedül ezzel..)

Az én párom is hasonlóan van,kényelmesen elvan itthon,és elég kevés,szinte semmi a közös program.Neki minden úgy jó ahogy van a tévé,és a gép előtt.

Én állandóan felhozom ezt neki,próbálok vele beszélni erről,de mindig oda jutunk,hogy neki ez így jó,elfárad a munkában és nagyon szeret itthon köztünk lenni,neki ez a pihentető)

Én is kíváncsi vagyok ötletekre.Mert az elég fárasztó egy idő után ha mindig csak te próbálkozol.

2010. szept. 6. 02:29

Sziasztok, szerintetek miert van az, hogy egy ido utan tok lapos lesz a kapcsolat? 30 folott jarok, a parom kicsit idosebb, de egyszeruen meg nem sikerult megertenem ezt az egeszet. Altalanos tapasztalat, hogy ha lecseng az eleje, egyre inkabb eltunyul a dolog (unalmas esti tv nezes, a legfobb program a bevasarlas, szex mar csak hetente - akkor is te varod jobban, jonnek fel a kilok, borosta stb.)

Mi a fenet tegyek? En is tehetek rola - nyilvan - hogy nem maradtam izgalmas, nem vagyok tokeletes NEKI. Masnak az lehetnek, de en Ot szeretnem megtartani.

Mi az oka pl. hogy mar nem kivan, csak hetente, 10 naponta? Mit tegyek, hogy felelesszem az osztoneit? Az a baj, hogy o olyan jol elvan a mindennapokkal, hogy nem erti meg: en sokkal tobbre vagyom. O boldog, elegedett, es szeret is, ez tuti. De viragot mar regen kaptam, es erzem, hogy mar csak "cica" vagyok neki a nagy o helyett.

Ti is vagytok a mely kapcsolatra, ugye? Ugye nem en vagyok elegedetlenkedo, ha jol esne meg masfel ev utan is a romantika, szenvedely?

Segitsetek, hagy dobogtassam meg ujra a kedvesem szivet! :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook