Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Nagytétényi Úti Kollégium színvonala fórum

Nagytétényi Úti Kollégium színvonala (tudásbázis kérdés)


2009. aug. 23. 21:46
Szivesen, ha konkrét kérdésed van, tedd fel bátran!
2009. aug. 23. 21:14
köszi az infókat.
2009. aug. 23. 20:29
Hát relatív, a TTny.busz is meg a 3 (régen ez volt) is leteszi az október 23. utcánál, innem átszállhat egy villamosra és mehet egy megállót, de gyalog 200m. a busz menetideje 20 perc, legrosszabb esetbe is bent van 40 perc alatt. Igaz, hogy km-ben soknak tűnik, de sok a gyártelepi rész, amin áthalad, meg a felüljáró a maga 2 kilóméterével.
6. valcsi (válaszként erre: 5. - Annelly)
2009. aug. 23. 20:11
Semmi átszállás?
5. annelly (válaszként erre: 4. - Valcsi)
2009. aug. 23. 20:07
Egy busz, kb 30-40 perc alatt beér, az miért messze? (A BME amúgy pont az ELTE-TTK mellett van, a többi ELTE kar van a legmesszebb. Ez pesti viszonylatban nagyon jó.
4. valcsi (válaszként erre: 3. - Annelly)
2009. aug. 23. 20:05
Szia! Köszi az infókat, kicsit megnyugtattál. BME-re fog járni a fiam, kicsit messze van.
2009. aug. 23. 20:01

Én ott laktam, és imádtam ott lakni. Egy kicsit szoc reál, de tiszta, minden nap takarítanak, hetente egyszer a szobákba is bemennek, de ezt le lehet mondani (lányok szokták leginkább). Nagyon jó (legalábbis az volt) a társasági élet, a büféje nagyon olcsó, és délben kajáldaként működik, elég jól főznek (inkább házia, családi ételek, mint menzakaja). Van külön mosókonyha ha szükség van rá, igaz zsetonnal működik, amiért fizetni kell, de aprópénz, nem számottevő. Még szárító is van, ha télen nehezebben szárad be.

Tény, hogy nem tegnap épült, de karban tartják. Gondolom ELTE-s diákról van szó, ott pedig több koli is van, nagyon kevesen jutnak a magas színvonalú kiskolikba, ott viszont nagy hátrány, hogy nmessze van. Társasági élet és közelség szempontjából a két nagykolit éri meg választani, a budaörsit, és a NUK-ot, de az előbbi sokkal lepukkantabb, igénytelen. Ha érdekel még valami kérdezz nyugodtan.

2009. aug. 23. 19:56
A fiam oda nyert felvételit, kiváncsi vagyok mire számíthatunk?
2009. aug. 23. 19:55
Nagytétényi Úti Kollégium színvonala

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook